dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 421 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 421 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 760 000 zł212 m² 8 301,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Na sprzedaż piękny dom w podwrocławskim Domaszczynie. Piętrowy dom o powierzchni 212 m2 posadowiony jest na działce o powierzchni 1560 m2 która została kompleksowo zagospodarowana. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

619 000 zł150 m² 4 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:197 m²

Dwuletni dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 150m2, użytkowej 120m2, parterowy z użytkowym poddaszem posadowiony na działkach o łącznej powierzchni 197m2. Cały teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

394 500 zł124 m² 3 181,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w stanie developerskim który znajduje się w miejscowości Pszczyna! Nowe osiedle domów jednorodzinnych powstało z myślą o Was! Aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Pruszków, obrzeża centrum - do sprzedania dom mieszkalny jednorodzinny z 1934 roku po remoncie kilka lat temu. Budynek położony na działce 608m2 w samym jej końcu, na ostrej granicy. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kościelna

Pruszków,mazowieckie

1 490 000 zł348 m² 4 277,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:139 m²

Oferta wyłącznie W biurze kubiak nieruchomości Pruszków Centrum ul. Kościelna - do sprzedaży atrakcyjna nieruchomość Z dużym potencjałem. Możliwość generowania miesięcznego zysku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wojnówko

Wojnówko,wielkopolskie

199 000 zł120 m² 1 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wojnówko, gmina Murowana Goślina Sprzedam bardzo zadbany dom rekreacyjny z możliwością zamieszkania całorocznego. Całkowita pow. domu ok. 100 m kw Działka o powierzchni 300 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nekla

Nekla,wielkopolskie

179 000 zł175 m² 1 023 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 260 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 3260 m2 z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Nekielka (gm. Nekla, pow. wrzesiński).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grochowiaka

Wrocław,dolnośląskie

1 440 000 zł300 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Wolnostojący dom o powierzchni ok. 300 m2, położony na działce 422 m2- to oferta dla osób doceniających styl i elegancję. Znajduje się on w samym centrum Karłowic - tuż przy Panku M.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

649 000 zł178 m² 3 635,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:567 m²

Biała Posesja Nieruchomości poleca dom na sprzedaż o powierzchni użytkowej 130 m2 wybudowany w 2010 roku. Działka (567 m2) położona w atrakcyjnej okolicy Niemcza, w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaskrów

Jaskrów,śląskie

375 000 zł280 m² 1 339,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny , dwukondygnacyjny wybudowany w technologii tradycyjnej w Miejscowości Jaskrów. Dom ma powierzchnię całkowitą 280 mkw, działka 1150 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łęgajny

Łęgajny,warmińsko-mazurskie

500 000 zł248 m² 2 016,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 180 m²

Rezerwacja. Na sprzedaż dom wolno stojący w całości podpiwniczony parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 248 m2 , użytkowej 178 m2 na ogrodzonej i zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Małkowskiego

Gdynia,pomorskie

639 000 zł136 m² 4 698,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Sprzedam dom wraz z działką blisko ulicy: kazimierza Małkowskiego W tym miejscu wybudujemy dom według projektu: 'iskierka_6' lub innego, wybranego przez Państwa. Cena zawiera działkę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gaszowice

Gaszowice,śląskie

360 000 zł200 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 857 m²

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży dom w Rybniku dzielnicy Gaszowice. Dom wolnostojący o pow. użytkowej 200 m2 usytuowany na działce o powierzchni 4857 m2. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:394 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego na pięknie zagospodarowanej działce, a jednak cicha i spokojna okolica. Nieruchomość wybudowana w 1992 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Staszyce

Piła,wielkopolskie

329 000 zł150 m² 2 199,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:706 m²

Dom na sprzedaż w Pile na Staszycach. Cena podlega negocjacji! Nieruchomość składa się z dwóch mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej 89,56 m 2 : I Mieszkanie: 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

490 000 zł145 m² 3 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do sprzedania segment środkowy, na kameralnym osiedlu w Grodzisku Mazowieckim w odległości 1 km od centrum miasta. Na parterze znajduje się ; wiatrołap, salon 35m2 z aneksem kuchennym 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

790 000 zł170 m² 4 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Do sprzedania dom wolnostojący z garażem na dwa auta na ładnie zagospodarowanej działce. Budynek przy niedużej powierzchni 130 m2 ma doskonale wykorzystaną powierzchnię. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

580 000 zł260 m² 2 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:418 m²

Wolnostojący dom na osiedlu Przylesie w Lubinie! Atutem nieruchomości jest lokalizacja, działka oddalona od stałego ruchu pieszych i aut - jednocześnie w samym środku miejskiego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

549 000 zł210 m² 2 614,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca ofertę - magda janik, tel. Oleśnica / ogrzewanie gazowe / ogród / garaż / piwnica Polecam piękny dom w zabudowie szeregowej (skrajny).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Struga

Struga,dolnośląskie

117 000 zł150 m² 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

| b.N.WILLA prezentuje: MALOWNICZA LOKALIZACJA. Sprzedamy połowę domu w podziale pionowym położony w okolicy miejscowości Struga. Na parterze znajduje się pokój oraz dwa garaże. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

460 000 zł142 m² 3 238,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 371 m²

telefon kontaktowy: do sprzedaży poniemiecki dom jednorodzinny zlokalizowany w Oleśncy. Dom podpiwniczony z poddaszem częściowo do aranżacji. Wymienione okna. Parter domu stanowi powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

251 764 zł39 m² 6 533 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 m²

Kameralne osiedle apartamentów, które urzeka funkcjonalnością i niezwykłą architekturą. Inwestycja jest usytuowana obok parku. W otoczeniu domów jednorodzinnych standard mieszkaniowy zyskuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 050 000 zł244 m² 4 303,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:848 m²

Gwarantowana obsługa transakcji bez kosztu prowizji biura! Nadarzyn - do sprzedania atrakcyjna i funkcjonalna willa na prestiżowym, kameralnym, zielonym i zacisznym osiedlu z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Opławiec

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

790 000 zł300 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Firma Housing Market prezentuje Państwu piękny i luksusowy dom w Opławcu. Nieruchomość ma powierzchnię 300 m2 i składa się na parterze - na poziomie terenu, z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słup

Słup,dolnośląskie

650 000 zł334 m² 1 943,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 466 m²

Nowy wolno stojący dom o powierzchni użytkowo-mieszkalnej 334,50m2, 1-piętrowy ze spadzistym dachem krytym ceramiczną dachówką firmy ,roben", zbudowany z porotherm-u 30, docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

850 000 zł305 m² 2 786,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:922 m²

Do sprzedania dom wolno stojący w Karpaczu na Osiedlu Skalnym, dobra lokalizacja. Dom do remonty, podpiwniczony , wszystkie media, ogrzewanie piec gazowy dwufunkcyjny. Piwnica: dwa pokoje , kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grądy

Grądy,mazowieckie

570 000 zł130 m² 4 394,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przestronny dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni 129m2 w miejscowości Henryszew k. Międzyborowa. Nieruchomość dedykowana dla klientów ceniących kontakt z naturą, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Środkowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 150 000 zł460 m² 9 022 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Komfortowa willa z pięknym ogrodem w centrum Konstancina. Doskonała lokalizacja. Prestiżowe sąsiedztwo. Piękny, zadbany ogród ze ztarodrzewem i oczkiem wodnym. Przestronny, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Wieś

Nowa Wieś,mazowieckie

1 190 000 zł134 m² 8 862,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Nowa Wieś, gm. Michałowice - do sprzedaży funkcjonalny dom jednorodzinny w stanie idealnym, w doskonałej lokalizacji na granicy prestiżowego Komorowa i miasta Pruszkowa, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konopiska

Konopiska,śląskie

590 000 zł220 m² 2 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

do sprzedaży zadbany 9 letni dom , położony w Konopiskach, piętrowy ze strychem użytkowym, położony na działce o pow.800m2 , pięknie zagospodarowanej, w działce dodatkowo murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

770 000 zł184 m² 4 184,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący w Musułach k/żabiej Woli, o powierzchni całkowitej 184m2 (użytkowa 160m2), usytuowany na działce 1000m2. Wybudowany z porothermu, ocieplony, dach kryty blachodachówką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Plonowa

Nowa Wola,mazowieckie

849 000 zł140 m² 6 059,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Marzy Ci się idealny dom lub segment w pięknej okolicy, wśród sympatycznych sąsiadów? Szukasz spokoju i dzikiej przyrody, ale nie chcesz rezygnować z bliskości Warszawy? Oto nasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie,podlaskie

480 000 zł150 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Budynki mieszkalne dwulokalowe Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynków mieszkalnych dwulokalowych o pow. 150 m2 (wliczony garaż). Znajdujących się na nowo pobudowanej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzeniówka

Strzeniówka,mazowieckie

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania dom położony w Strzeniówce. Nieruchomość jest w stanie do wykończenia i składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze znajduje się salon z kuchnią, pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Węglin Południowy

Lublin,lubelskie

624 000 zł160 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:216 m²

Dom w zabudowie szeregowej o pow. użytk. 102 m2 położony na działce o pow. 216 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w dzielnicy Węglin Południowy w Lublinie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

786 001 zł154 m² 5 103,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny i dobrze usytuowany dom wolnostojący znajdujący się w cichej okolicy około 10 km od Szczecina w Grzepnicy. Nowoczesna bryła z 2011r z garażem jednostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kozy

Kozy,śląskie

350 000 zł99 m² 3 535,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowy piętrowy energooszczędny dom szeregowy w okolicy Bielska - Białej wybudowany w systemie szkieletowym z 30 letnią gwarancją. Parter: wiatrołap - 1,92m2 Kuchnia, jadalnia, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

799 000 zł175 m² 4 565,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

telefon kontaktowy: polecam nowy dom wolnostojący, zlokalizowany w Oleśnicy (południowy kierunek) wybudowany według projektu Glen III G2. Budynek olśniewa swoją klasyczną elegancją oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Andrychów

Andrychów,małopolskie

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom jednorodzinny w Andrychowie o powierzchni 180m2. Atutami oferty jest doskonała lokalizacja , blisko szkół, ośrodka zdrowia, basenu oraz alejek spacerowych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Komorów

Komorów,mazowieckie

2 500 000 zł357 m² 7 002,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Oferta wyłącznie W biurze kubiak nieruchomości! bez prowizji od kupujących! Kompletne zdjęcia dostępne na naszej stronie Komorów, gm. Michałowice - do sprzedania dom wolno stojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Podolany

Poznań,wielkopolskie

875 000 zł250 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:329 m²

Poznań Podolany Sprzedam dom wolnostojący na poznańskich Podolanach. Powierzchnia domu - 250 m kw, powierzchnia działki - 329 m kw. Łącznie: 9 pokoi, 3 kuchnie, 4 łazienki; 3 miejsca.