dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Taraskowo

Taraskowo,podlaskie

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Na sprzedaż dom w Taraskowie o powierzchni mieszkalnej 200m2 wraz z działką 4800m2 Budynek mieszkalny wolnostojący, murowany, jednopiętrowy z poddaszem użytkowym. Na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dobromyśl

Kielce,świętokrzyskie

650 000 zł109 m² 5 963 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:706 m²

Na sprzedaż dom w Kielcach ,w dzielnicy Białogon. Dom jest w zabudowie bliźniaczej, ale oddzielony od sąsiedztwa ogrodzeniem z tujami co daje całkowitą prywatność. W skład domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Połczyn-Zdrój

Połczyn-Zdrój,zachodniopomorskie

289 000 zł180 m² 1 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:458 m²

Na sprzedaż dom ok 180m2 posadowiony na działce 458m2. Dom jest z lat siedemdziesiątych ,składa się z piwnicy ,parteru na którym są dwa duże pokoje ,kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

299 999 zł143 m² 2 097,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego z lat 60-tych o pow. 143m2 posadowiony na działce ok 1400m2. Nieruchomość ogrodzona z dojazdem drogą gminną utwardzoną. Przed budynkiem ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

659 000 zł170 m² 3 876,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:234 m²

Nieruchomość zlokalizowana w centrum Łomianek, blisko całej infrastruktury miasta. Budynek wykonany z białego pustaka i cegły kratówki, po generalnym remoncie, łącznie z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - salon połączony z kuchnią, - łazienka, - pokój z łazienką. - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wirecka

Ruda Śląska,śląskie

435 000 zł143 m² 3 041,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony w Rudzie Śląskiej - Kochłowicach w rejonie ul. Wireckiej! Doskonała lokalizacja - dzięki autostradzie A4 rewelacyjny dojazd do całej aglomeracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Markuszowa

Markuszowa,podkarpackie

120 093 zł95 m² 1 269,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Strzyżowie Barbara Ruszała Kancelaria Komornicza Nr I w Strzyżowie zawiadamia na podst. art. 953 kpc w związku z art. 983 kpc, że w dniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Słopanowo

Słopanowo,wielkopolskie

517 000 zł140 m² 3 692,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 243 m²

Polecam do sprzedaży parterowy 140 metrowy dom z poddaszem użytkowym, na dużej działce 6243,m2 w zacisznym miejscu, na pograniczu Puszczy Nadnoteckiej, w odległości 8 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybna

Rybna,małopolskie

690 000 zł140 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam dom w spokojnej okolicy w miejscowości Rybna, powiat krakowski. Nieruchomość znajduje się w luźnej zabudowie domów jednorodzinnych i osiedli domków, na uboczu, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podolszyn Nowy

Podolszyn Nowy,mazowieckie

970 000 zł207 m² 4 511,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym w okolicy Dawidów Bankowych. Prezentowany dom jest przykładem inwestycji realizowanej z myślą o przyszłości. Do budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kossaka

Węglew,wielkopolskie

329 000 zł193 m² 1 707 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:888 m²

Na sprzedaż dom o pow. użytkowej 102 m2 położony na spokojnym malowniczym osiedlu w Węglewie gmina Golina, przy ulicy Wojciecha Kossaka 26 z widokiem na las i pola uprawne. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

990 000 zł165 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Oryginalna rezydencja usytuowana w urokliwej i prestiżowej dzielnicy Ustronia z piękną panoramą na Czantorię i Równicę. Wybudowana z nowoczesnych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skrbeńsko

Skrbeńsko,śląskie

147 000 zł260 m² 565 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:684 m²

Prezentujemy do sprzedaży nieruchomość usługowo-mieszkalną w Skrbeńsku. Obiekt powstał w latach 60. Położony na działce budowlanej o powierzchni 684 m2 w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Ustroń,śląskie

850 000 zł170 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Dom do remontu, obok budynek gospodarczy 28m2, droga dojazdowa utwardzana. Bardzo widokowa okolica. Bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łubno

Łubno,mazowieckie

169 000 zł25 m² 6 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 128 m²

Numer oferty w biurze 4895 Jeśli szukają Państwo swego maleńkiego miejsca poza miastem, jednak w bliskiej odległości od niego, to ta oferta jest odpowiednia. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kajetany

Kajetany,mazowieckie

550 000 zł126 m² 4 365 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji ) wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Barwinkowa

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł310 m² 6 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 495 m²

Piękny, nowy wolno stojący dom, położony na dużej, zagospodarowanej działce o pow. 2500 m 2. Działka zadbany, stare dęby, nawadnianie automatyczne, w otoczeniu lasu. Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzeń Mały

Dobrzeń Mały,opolskie

420 000 zł180 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Sprzedaż - Dom wolnostojący 120 m2, działka 9,60 ar. dobry standard - Dobrzeń Wielki Dom wolnostojący - Gmina Dobrzeń Wielki Dom wolnostojący, dwukondygnacyjny, podpiwniczony o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

499 000 zł144 m² 3 474 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Ostatni dostępny segment, budynek gotowy do przekazania. Nowoczesny i funkcjonalny dom , nowe osiedle oddalone około 2 km od granic miasta i wschodniej obwodnicy. Realizowane jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kochanowskiego

Myszków,śląskie

270 000 zł94 m² 2 872,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:676 m²

Sprzedaż dom 94m2 Centrum Myszków ul. Kochanowskiego. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Oferujemy Państwu dom wolnostojący zlokalizowany w prestiżowej części miasta w centrum przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bukowska

Dopiewo,wielkopolskie

365 000 zł140 m² 2 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:938 m²

Dom wolnostojący, w Dopiewie, w dobrej lokalizacji. Budynek usytuowany na działce o powierzchni 938 m2, wolnostojący, typu ,klocek". Wszystkie pomieszczenia oddzielne. W przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Żuki

Żuki,podlaskie

150 000 zł84 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Polecamy dom o powierzchni 84m2 we wsi Żuki urokliwie położony w gminie Zabłudów. Dom znajduje się na działce o powierzchni 1500m2, która jest częściowo ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

550 000 zł150 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Oferujemy Państwu wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 150 m2 zlokalizowany w centrum Kostrzyna Wlkp. Dom w stanie do zamieszkania, częściowo umeblowany bądź do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciasne

Ciasne,podlaskie

345 000 zł141 m² 2 443,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Oferujemy do sprzedaży działkę z pozwoleniem na budowę atrakcyjnego domu jednorodzinnego zero emisyjnego, samowystarczalnego energetycznie. / projekt domu as VII firmy Domowe Klimaty arch. Jarosław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Małopolska

Gdynia,pomorskie

485 000 zł111 m² 4 357,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Kupujący bez prowizji dla pośrednika, która jest pokrywana przez sprzedającego. Budynek, w którym znajduje się oferowany lokal usytuowany jest w spokojnym miejscu przy cichej uliczce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ratyń

Wrocław,dolnośląskie

521 000 zł130 m² 3 998,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecamy Państwu nowe, komfortowe domy z zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kosierz

Kosierz,lubuskie

183 000 zł151 m² 1 211,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:524 m²

Oferta zablokowana, w trakcie realizacji! dom tańszy niż mieszkanie, okolice krosna odrzańskiego I zielonej góry Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kosierz, gmina Dąbie około 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podzamcze

Podzamcze,świętokrzyskie

320 000 zł180 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący, podpiwniczony z garażem, położony w urokliwej wsi Podzamcze. Rewelacyjna lokalizacja, blisko Kielc, w niewielkiej odległości od Chęcin, czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Paproć

Paproć,wielkopolskie

683 000 zł108 m² 6 324,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:21 300 m²

Firma Inventum Nieruchomości posiada w ofercie na sprzedaż siedlisko w miejscowości Paproć koło Nowego Tomyśla (4 km do centrum miasta). W niedalekiej odległości od Poznania - 40 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

679 000 zł170 m² 3 992,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Tylko Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia komfortowego domu usytuowanego w zacisznej okolicy podbydgoskiej Zielonki. Dom wybudowany w 2018 roku w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Poprawna

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł106 m² 5 174 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 m²

Domy w zabudowie szeregowej 3 budynki po 4 segmenty /12 mieszkań/ Parter pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka, 33,6 m2 Piętro 2 sypialnie, duża łazienka, komunikacja 36,0 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł142 m² 2 954,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Dobry Adres Nieruchomości ma przyjemność przedstawić kameralne osiedle 2 domów w zabudowie bliźniaczej (4 segmenty) w atrakcyjnej części Rzeszowa - os. Zalesie - w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jasionka

Jasionka,podkarpackie

349 000 zł100 m² 3 480,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący 100,27 m2, okolice Jasionki W ofercie biura rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni 100,27 m2 z działką ok 7 arów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Żbików

Pruszków,mazowieckie

498 960 zł120 m² 4 158 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Mamy dla Państwa bardzo nietypową propozycję. Są to 2 małe domki na małej działce. Pierwszy z nich to pół bliźniaka o pow. 80m2. Na parterze mamy salon z kominkiem, sypialnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

249 000 zł152 m² 1 639,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 599 m²

Oferujemy Państwu piękny dom w stylu dworek z piękną i funkcjonalną aranżacją pokoi i pozostałych pomieszczeń, z możliwością poprzestawiania niektórych ścianek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

355 000 zł120 m² 2 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Witam serdecznie , prezentujemy państwu dom jednorodzinny w centrum Żnina. Media - prąd , woda , kanaliza , ogrzewanie miejskie. Dom składa się z czterech pokoi , dwie łazienki , dwie kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

449 000 zł219 m² 2 050,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:379 m²

Na sprzedaż dom w Świdnicy w Centrum. Nieruchomość o łącznej powierzchni całkowitej 219 m2, natomiast powierzchnia użytkowa domu 116 m2 na którą składają się: - parter: kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

2 880 000 zł150 m² 19 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładny dom usytuowany w super lokalizacji na warszawskim Żoliborzu. Nowa cena! Wysoki parter, piętro i użytkowe poddasze zapewnią możliwość wykorzystania domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Michałowice,małopolskie

1 050 000 zł217 m² 4 836,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Słoneczny, komfortowy I funkcjonalny - wolnostojący dom Z garażem W bryle budynku - ogrodzony - W otoczeniu pięknego, urokliwego, zielonego ogrodu - na widokowej, płaskiej działce -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sępia

Kraków,małopolskie

650 000 zł111 m² 5 877,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Funkcjonalny dom W zabudowie bliźniaczej Z garażem W bryle - stan deweloperski - do wykończenia - na działce 1,8 ara - W otoczeniu domów jednorodzinnych I terenów zielonych.