dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Malinie

Malinie,podkarpackie

150 000 zł80 m² 0,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom z lat 60-tych, wybudowany z drewna, ocieplony styropianem, kryty blachą.2 pokoje, kuchnia,łazienka.Działka 2,5 ara. Dom do zamieszkania. Sprawna instalacja elektryczna, wodna, gazowa. CO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Malcanów

Malcanów,mazowieckie

750 000 zł180 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Do sprzedania 1/2 bliżniaka (ok. 180 m2) na działce (ok. 770 m2) na małym osiedlu w Malcanowie koło Wiązownej. Osiedle otoczone ze wschodu i zachodu łąkami, od płnocy lasem i od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siewierz

Siewierz,śląskie

250 000 zł94 m² 2 659,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zarezerwowane! oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny do wykończenia zlokalizowany W miejscowości siewierz Jeśli szukacie dla siebie domu z dużym ogrodem, w okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

625 000 zł116 m² 5 387,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:966 m²

Makler poleca! Dom jednorodzinny oddany do użytku w 2009 r. i rozbudowany w 2013 r. o garaż dwustanowiskowy połączony z domem. Obok domu położony jest też zadaszony taras. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Słocina

Rzeszów,podkarpackie

410 000 zł157 m² 2 611,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym wybudowany w 2017 roku wg projektu Dom w truskawkach 2 Pracowni Archon o powierzchni użytkowej 157m2, usytuowany na działce 6 arowej. Budynek budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Straconka

Bielsko-Biała,śląskie

890 000 zł300 m² 2 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny i funkcjonalny dom w willowej dzielnicy Bielska - Straconce z działką o wielkości 4,7 ara. Budynek z lat siedemdziesiątych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Malinie

Malinie,podkarpackie

250 000 zł139 m² 1 798,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 139m2, działka 6ar.Budynek z 2009 roku, stan surowy zamknięty,budowany z pustaka, docieplony, elewacja, okna, instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Saska Kępa

Warszawa,mazowieckie

2 690 000 zł237 m² 11 350,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:327 m²

Wyjątkowy skrajny segment na Saskiej Kępie z dużym ogrodemgłówne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum położenie z dala od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Górna

Łódź,łódzkie

199 000 zł123 m² 1 614 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:203 m²

Oferujemy do sprzedania budynek jednorodzinny o powierzchni zabudowy 64 m2 usytuowany na niewielkiej działce o powierzchni 203 m2. Opis techniczny budynku: budynek w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

2 390 000 zł230 m² 10 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

abc

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Andersa

Żyrardów,mazowieckie

460 000 zł198 m² 2 323,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

nieruchomość położona w Żyrardowie na osiedlu Żeromskiego, w atrakcyjnej dzielnicy domów jednorodzinnych, blisko lasu. Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 194 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wietrzykowskich

Poznań,wielkopolskie

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:316 m²

Polecamy do sprzedaży bardzo ładny i funkcjonalny, 220 metrowy środkowy segment szeregowca składający się z trzech poziomów, z 316 metrową działką, położony na Podolanach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

678 000 zł153 m² 4 431,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Osiedle Natural w Łomiankach to kameralne budynki mieszkalne w zabudowie bliźniaczej położone w otoczeniu zieleni. Domy wraz z garażami mają po 136 m2 powierzchni oraz od 265 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zawada

Orzesze,śląskie

360 000 zł160 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Dom wolnostojący - Orzesze-Zazdrość Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym zlokalizowanego w Orzeszu w dzielnicy Zazdrość. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Palmiry

Palmiry,mazowieckie

1 390 000 zł240 m² 5 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Prezentujemy Państwu elegancką rezydencję położoną w Palmirach, na działce o powierzchni 1300 m2, wybudowaną w 2015 roku. Powierzchnia użytkowa domu to 240 m2. Palmiry to miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalno

Kalno,dolnośląskie

525 000 zł155 m² 3 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Szukasz malowniczo położonego domu jednorodzinnego, wykonanego z wysokiej jakości materiałów, o niskich kosztach utrzymania, z dala od miasta, a jednak z łatwym dojazdem?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kaczyce

Kaczyce,śląskie

360 000 zł180 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 331 m²

NA sprzedaż nieruchomość położona w w Kaczycach, powiat cieszyński, woj. śląskie, zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym z garażem. Działka budowlano-rolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł120 m² 5 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa na dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się zaledwie 15 minut jazdy od centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

1 500 000 zł210 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 039 m²

Ładny dom w Józefowie Pośrednikom dziękujemy! Ładny parterowy dom położony na leśnej działce w otulinie lasu, tuż za granicą Warszawy. Działka 2039 m2, 5 pokoi, 210 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jachcice

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

480 000 zł160 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:912 m²

Firma Housing Market pragnie zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m2 położony w doskonałej lokalizacji dzielnicy Jachcice. Nieruchomość położona jest na pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Golikówka

Kraków,małopolskie

780 000 zł220 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kraków-Podgórze, rejon ul. Rybitwy-Golikówka - do sprzedaży dom wolno stojący jedno lub dwurodzinny o pow. użytkowej ok. 220m2, wybudowany w techonologii tradycyjnej, drewniano-murowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bytom

Bytom,śląskie

1 220 000 zł240 m² 5 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:979 m²

Do sprzedaży nowy, duży, przestronny, wolnostojący dom w Bytomiu o powierzchni 240 m2 wybudowany w roku 2008 na działce 979 m2. Działka położona w spokojnej, zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chołowice

Chołowice,podkarpackie

390 000 zł99 m² 3 942,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Do sprzedaży oferuję dom wolnostojący o powierzchni 99 m2 z budynkiem gospodarczo - garażowym o pow. ok. 150m2, na działce o powierzchni 3900 m2, położony w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wrocławska

Wisznia Mała,dolnośląskie

430 000 zł114 m² 3 771,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:87 m²

Jesienna promocja na ostatni dom W zabudowie szeregowej - cena promocyjna 410 000 zł Inwestycja Wrocławska 18 zlokalizowana jest przy ulicy Wrocławskiej w urokliwej miejscowości Wisznia Mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:635 m²

Do sprzedania dom na ul.Lokalnej - na granicy Falenicy i Miedzeszyna - w sąsiedztwie otuliny Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Usytuowany na działce 635 m 2, z wodą miejską, gazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

373 000 zł94 m² 3 987,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:422 m²

Bez pcc! bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony w centrum Dobrzykowic! Budynek budowany według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jaroszowice

Tychy,śląskie

485 800 zł146 m² 3 327,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferta bez prowizji I bez opłaty pcc Dom jednorodzinny - wolnostojący Nie masz czasu na budowę domu od podstaw? Mamy dla Ciebie doskonałą alternatywę. Dom w stanie developerskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pniewy

Pniewy,mazowieckie

219 000 zł134 m² 1 634,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Dom wolnostojący W stanie surowym zamkniętym - kruszew, powiat grójecki, gmina pniewy. Lokalizacja: 10 km. na północ od Grójca, 30 km. od granic Warszawy. Dom zlokalizowany na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opacz-Kolonia

Opacz-Kolonia,mazowieckie

1 230 000 zł330 m² 3 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Przestronny wolno stojący dom z 2003r. z obszerną działką położony w pobliżu granicy administracyjnej Warszawy. Budynek posiada dwie kondygnacje i poddasze, w bryle jest garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

270 000 zł172 m² 1 570 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 172m2, zajmujące całe piętro kilkurodzinnego budynku. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze, posiada osobne, niezależne wejście własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Nowa

Mielec,podkarpackie

499 000 zł128 m² 3 898,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szeregówka środkowa o powierzchni 128,4 m , usytuowana na działce 1,5 ara. Budynek z 2007 roku, wykończony - gotowy do zamieszkania. Funkcjonalny układ pomieszczeń. Parter: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Witynie

Witynie,podlaskie

150 000 zł90 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 990 m²

Polecam do zakupu urokliwe siedlisko we wsi Witynie: dom wolnostojący: 2 pokoje, kuchnia, przedpokój; stodoła, 2 budynki gospodarcze, ziemianka. Nieruchomość jest położona na obrzeżu wsi. Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czempiń

Czempiń,wielkopolskie

419 000 zł193 m² 2 172,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Masz firmę i szukasz miejsca, gdzie mógłbyś zamieszkać i rozwijać własny biznes? Mamy dla Ciebie idealną ofertę - nieruchomość położoną w miejscowości Jarogniewice przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chobienia

Chobienia,dolnośląskie

405 000 zł200 m² 2 025 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 591 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z poddaszem użytkowym posadowiony na 15,91 arowej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pawłowicka

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł138 m² 3 619,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

telefon kontaktowy: polecam dom wolnostojący, dwukondygnacyjny, zlokalizowany na klimatycznych wrocławskich Pawłowicach. Dom wybudowany pod koniec lat 70-tych z pustaka i cegły. Dach dwuspadowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

189 000 zł80 m² 2 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:508 m²

telefon kontaktowy: polecam dom wolnostojący, zlokalizowany ok. 7 km od Oleśnicy w kierunku południowym. Budynek z cegły z możliwością adaptacji poddasza z dachem dwuspadowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Chrobry

Głogów,dolnośląskie

719 999 zł219 m² 3 282,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:373 m²

Głogów, reja, dom 219m2, 6 pok, sprzedaż, 719 999 zł Negocjuj cenę! Nieruchomość idealna również pod działalność typu, przedszkole, gabinety lekarskie, odnowy biologicznej itp. Sprzedam atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabieniec

Żabieniec,mazowieckie

730 000 zł120 m² 6 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Żabieniec miejscowość koło Piaseczna ,zalesia Górnego spokojne, ciche miejsce , do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 120m2 użytkowej 90m2 na działce 2100m2. Dom z lat 70tych po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leśna

Siemiatycze,podlaskie

650 000 zł360 m² 1 805,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom posiada trzy piętra oraz oddzielną klatkę schodową. We wszystkich pokojach są naturalne drewniane parkiety. Na każdej kondygnacji jest łazienka oraz przystosowanie do przygotowania kuchni. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Gowarzewo,wielkopolskie

370 050 zł137 m² 2 700,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu zlokalizowanego w Gowarzewie - prężnie rozwijającej się miejscowości oddalonej o 20 min jazdy samochodem od Poznania. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

999 000 zł348 m² 2 870,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 373 m²

Komfortowy dom blisko bydgoszczy Pięknie położony, nowocześnie zaaranżowany dom wolnostojący. Ciekawa, nowoczesna bryła budynku z garażem dwustanowiskowym Dom częściowo podpiwniczony.