dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 399 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grodzieńska

Wasilków,podlaskie

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Atrakcyjny dom piętrowy położony w Wasilkowie, przy jednej z głównych ulic. Powierzchnia domu to 200m2, budynek jest podpiwniczony, posadowiony na działce o powierzchni 1150m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej - segment skrajny, na zamkniętym, monitorowanym 4-segmentowym osiedlu. Doskonała lokalizacja, w samym centrum Łomianek a jednocześnie w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jachcice

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

373 000 zł108 m² 3 453,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Nowy dom osiedle Jachcice, kupujący zwolniony z podatku 2% pcc Budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym zamkniętym do indywidualnego wykończenia w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

1 190 000 zł227 m² 5 242,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Makler poleca! Nowy piękny dom znajdujący się w spokojnej okolicy w Łochowie. Luksusowo wykończony w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania - nie wymaga dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł360 m² 3 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 146 m²

Makler poleca! Komfortowy dom w Brzozie. Dojazd: utwardzona droga gruntowa Elewacja: tynk + kamień naturalny Garaż: na dwa samochody i więcej Ogrzewanie: pompa ciepła Sześć pokoi Jedna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Handelsmana

Wrocław,dolnośląskie

1 330 000 zł140 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:585 m²

Na sprzedaż dom, na wrocławskim Zaciszu, nieopodal rzeki i terenów zielonych! Nieruchomość usytuowana jest na jednej z cichych uliczek w otoczeniu domów jednorodzinnych wybudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

500 000 zł160 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Całoroczny dom nad jeziorem Wolnostojący dom murowany z użytkowym poddaszem o pow. 160 m2, położony na działce o pow. 480 m2 oraz z przynależną działką o pow 340 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

978 000 zł237 m² 4 126,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Makler Poleca! Na sprzedaż! bardzo ładny I przestronny dom wolnostojący na dużej działce pow 1087m2 w doskonałej lokalizacji w Białych Błotach. Dom wybudowany w 2004roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

465 000 zł128 m² 3 632,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:492 m²

Promocyjna cena! bez prowizji bez pcc! zakup od dewelopera! Na zdjęciach przykładowe realizacje! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej, położone w okolicach Dobrzekowic, gmina Czernica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Pobierowo,zachodniopomorskie

2 400 000 zł700 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:783 m²

Oferujemy na sprzedaż pensjonat w Pobierowie położony przy jednej z głównych ulic.Powierzchnia działki wynosi 783m2. Budynek wykonany od podstaw z najwyższej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wrocławska

Smolec,dolnośląskie

859 899 zł170 m² 5 058,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przy tej ofercie kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura! Polecam nowy dom z2018/ 2019r w stanie deweloperskim w malowniczym Smolcu, tuż za granicami Wrocławia.W budynku wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Chorzów II

Chorzów,śląskie

780 000 zł700 m² 1 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dla inwestora oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 kamienic zlokalizowanych w Chorzowie przy ul. Styczyńskiego. Jedna z kamienic jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Szczawienko

Wałbrzych,dolnośląskie

550 000 zł250 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:293 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w Wałbrzychu w dzielnicy Szczawienko o powierzchni 214m2. Dom na parterze składa się z salonu z wyjściem na ogród, sypialni, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Parkowa

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł246 m² 3 620 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 410 m²

Parterowy dom w zabudowie wolnostojącej w miejscowości Krzyżanowice ( gmina Wisznia Mała, powiat trzebnicki, województwo dolnośląskie). Opiekun Oferty tel. Powierzchnia gruntu 1 416 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

299 900 zł140 m² 2 142,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Makler poleca! Dom w przepięknym otoczeniu. Cicha okolica. Ostatni dom na ulicy co gwarantuje spokój oraz komfort. Rozpoczęcie budowy 2016 r. Dachówka Nelskamp 20l gwarancji. Fundament najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzyce

Gorzyce,śląskie

299 000 zł160 m² 1 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 427 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom położony w Gorzycach na działce 1427 m2. Pow. domu około 160m2. Składa się z: parter - salon z jadalnią, kuchnia, wc , pomieszczenie przystosowane pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

669 000 zł200 m² 3 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży atrakcyjny dom dla wymagających w okolicy Łabiszyna. Położony na dużej 2000 m2, pięknie zagospodarowanej działce w bardzo spokojnym miejscu. Dom całkowicie umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

350 000 zł180 m² 1 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Do sprzedaży dom murowany z cegły i pustaka. Stropodach pokryty papą termozgrzewalną, rynny dobre metalowe. Media w domu - woda, prąd i kanalizacja natomiast gaz jest w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

595 000 zł140 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

Makler poleca! Dom znajduje się w miejscowości Ciele. Posiada 4 pokoje (jeden z antresolą), dwie łazienki, spiżarnię, dużą kuchnię, pomieszczenie gospodarcze w domu oraz strych, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stare Gliwice

Gliwice,śląskie

599 000 zł200 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

Stare Gliwice. Dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w technologi tradycyjnej. Usytuowany na zielonym i spokojnym osiedlu ,pośród innych domów wolnostojących. Dom składa się z 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

559 000 zł185 m² 3 021,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Makler nieruchomości ma na sprzedaż mam dom szeregowy (dwurodzinny) o całkowitej powierzchni 185m2. Dom jest ocieplony. Bardzo dobra lokalizacja (50m od lasu, 120m od sklepu, 300m od szkoły, 750m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stare Gliwice

Gliwice,śląskie

990 000 zł178 m² 5 561,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Stare Gliwice. Nowoczesny, przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej (skrajny szereg). Usytuowany w prestiżowej dzielnicy domów jednorodzinnych. Wykończony z dużym smakiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

750 000 zł210 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:808 m²

Wyremontowany dom czeka na Ciebie! Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 256 mkw , stojący na działce wielkości 808 mkw. Czyżkówko to spokojna okolica, pożądana lokalizacja oraz szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Opis Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 200m2 , w tym garaż dwustanowiskowy 30m2 z projektu "dom w Bergamotkach G2". Parter: przestrzenny salon z kominkiem , kuchnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ryczów

Ryczów,małopolskie

225 000 zł160 m² 1 406,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom z lat 80 o pow. użytkowej ok 160m2 postawiony na działce o pow. 8 arów w okolicy Ryczowa. Nieruchomość murowana z pustaka pianowego (1,5 pustaka - 40cm), tynkowana. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szałsza

Szałsza,śląskie

720 000 zł197 m² 3 654,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:799 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 300 m 2 (pow. użytkowa 197 m 2 ) położony na działce o pow. 799 m 2 w Szałszy koło Gliwic. Dom zbudowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

920 000 zł210 m² 4 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej znajdującego się w Mikołowie, kamionce. Dom o powierzchni 210 m 2 jest bardzo przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Płonia

Szczecin,zachodniopomorskie

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący o pow. 130m2 usytuowany na działce o powierzchni 770m2, położony w lesie w dzielnicy Płonia - 150m od strumyka, 200m od rzeki. Oferta dla konesera szukającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Babiak,wielkopolskie

170 000 zł150 m² 1 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 700 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa (1,07 ha) w miejscowości Babiak 15 km od miasta Koło, zabudowana z dwoma domami: większy o pow. użytkowej ok. 100 mkw, mniejszy ok. 50 mkw oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niewieścin

Niewieścin,kujawsko-pomorskie

340 000 zł257 m² 1 322,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 931 m²

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż dom wolnostojący w powiecie świeckim gmina Pruszcz. Dom z 2003 roku o powierzchni 257 m2 na działce 1931 m2. Budynek całkowicie podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jastków

Jastków,lubelskie

619 000 zł200 m² 3 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

0% prowizji od kupującego! Wyjątkowa, rezydencjalna działka nad rzeką, z domem do wykończenia. Działka o powierzchni ponad 5600m2 szerokości 37m jest wyjątkowo malownicza. Opada lekko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Opławiec

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

790 000 zł300 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż dom piętrowy z basenem na Opławcu. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 500 m2 w spokojnej, malowniczej dzielnicy, otoczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nadarzyn,mazowieckie

720 000 zł340 m² 2 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dom pod Firmę z dużą działką 4000 m2 gm Nadarzyn. Super lokalizacja pod działalność gospodarczą. Dom przy Trasie S8 Warszawa Katowice. 6 pokoi 2 łazienki, kuchnia, poddasze. Duży budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

840 000 zł180 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:628 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący zlokalizowany w Osielsku. W bliskiej odległości znajdują się Polo Market, przychodnia, szkoła, basen. Budynek ma 2 kondygnacje i poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Fredry

Gniezno,wielkopolskie

1 500 000 zł250 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Komfortowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o pow. ok. 250 m2 położony w pięknej i spokojnej części Gniezna - przy ul. Aleksandra Fredry. Parter domu składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

530 000 zł200 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Makler poleca! Dom na Miedzyniu w bardzo dobrej lokalizacji-górny Miedzyń.Powierzchnia działki to 400m. Działka zagospodarowana.Ogrzewanie gazowe i kanaliza. Powierzchnia domu całkowita to 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wadowice

Wadowice,małopolskie

203 000 zł75 m² 2 706,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Parterowy, murowany budynek z lat 70 -tych posadowiony na działce o pow. 6 arów na jednym z osiedli domów jednorodzinnych w Wadowicach. Budynek do remontu. Na parterze o pow. 75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

520 000 zł134 m² 3 880,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Lokum ma do zaoferowania piętrowy dom w Stanie deweloperskim, w Cieplicach. Oferuję Państwu do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej segment prawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Świdnica

Świdnica,lubuskie

489 000 zł118 m² 4 144,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:678 m²

Sprzedane! dom W zabudowie bliźniaczej blisko zielonej góry. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 118 m2 wraz z podwójnym garażem 37,1 m2, położony w bliskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brata Alberta

Imielin,śląskie

650 000 zł350 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszam do zapoznania się ze sprzedażą domu wolnostojącego zlokalizowanego w Imielinie w okolicy ulicy Brata Alberta. Oferowana nieruchomość położona jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

465 000 zł128 m² 3 632,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:492 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Na zdjęciach przykładowe realizacje! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej, położone w gmina Czernica. Domy sprzedawane w stanie.