dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gilarska

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł430 m² 4 186,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:780 m²

Do sprzedaży atrakcyjny dom w dzielnicy Targówek, osiedle Zacisze, dom wolnostojący, całkowicie podpiwniczony o powierzchni całkowitej 430 mkw. Na powierzchnię użytkową, która wynosi 340.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Orunia Górna

Gdańsk,pomorskie

998 000 zł250 m² 3 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:735 m²

Dom z pięknym widokiem. Możliwa zamiana na mieszkanie. Okolica Dom usytuowany jest na malowniczym południowym stoku nad Parkiem Oruńskim. Do posesji wiedzie ślepa ulica zapewniająca miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dobra

Jaworzno,śląskie

780 000 zł260 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Luksusowy dom, wysoki standard, pompa ciepła - ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja, odkurzacz centralny, alarm - jaworzno - dobra - cena do negocjacji! Wyjątkowa nieruchomość w Jaworznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł217 m² 5 525,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji możliwość zaaranżowania przestrzeni (układ ścian oraz przyłączy) pod własne potrzeby. Iii/ostatni etap inwestycji - koniec prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Struga

Struga,dolnośląskie

190 000 zł180 m² 1 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:811 m²

atrakcyjna lokalizacja, blisko Szczawna-Zdrój, zaciszne miejsce połowa budynku gospodarczego, dwukondygnacyjnego, krytego dachówką, o powierzchni zabudowy 200 m2 (20m x 10 m), nadającego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybna

Rybna,małopolskie

520 000 zł140 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta bezprowizyjna! Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej ok 140 m2 (powierzchni użytkowej 135 m2) posadowiony w miejscowości Rybna Dom zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mazowiecka

Zambrów,podlaskie

389 000 zł120 m² 3 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Uwaga! Istnieje możliwość zamiany domu na mieszkanie w Zambrowie. Klimatyczny, drewniany dom o powierzchni użytkowej 100 m2, w doskonałej lokalizacji, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borówno

Borówno,kujawsko-pomorskie

515 000 zł150 m² 3 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Wyłącznie W metro klucze W biurze Przedmiotem sprzedaży jest dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 150m2 na działce 470. Nieruchomość położona w kapitalnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

520 000 zł256 m² 2 031 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Solidny, nowy dom o powierzchni użytkowej 155 m. Budynek zaprojektowano na rzucie trzech połączonych ze sobą prostokątów (dużego - główny korpus obiektu oraz dwóch mniejszych, przylegających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Płońsk

Płońsk,mazowieckie

287 000 zł204 m² 1 410 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 163.04 m.kw., wolnostojący, parterowy, wybudowany na działce o powierzchni 3100 m.kw. Zlokalizowany 6 km od Płońska z dogodnym dojazdem do trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rąbieńska

Łódź,łódzkie

749 000 zł130 m² 5 751,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

Przytulny, ciepły i rodzinny dom z własnym ogródkiem! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 130,23 m 2 w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gąsiorowo

Gąsiorowo,mazowieckie

380 000 zł150 m² 2 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Działka o pow. 1000m2,jest ogrodzona, ładnie zagospodarowana w bezpośrednim sąsiedztwie starorzecza Narwi. Do rzeki Narew 500 m. Budynek murowany , ocieplany, kryty dachówką bitumiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Straconka

Bielsko-Biała,śląskie

890 000 zł300 m² 2 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:470 m²

Funkcjonalny dom w willowej dzielnicy Bielska - Straconce umiejscowiony na działce o wielkości 470m2. Budynek z lat siedemdziesiątych został całkowicie zmieniony i nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sowińskiego

Otwock,mazowieckie

699 000 zł140 m² 4 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:425 m²

Do sprzedania bliźniak w świetnej cenie po generalnym remoncie w 2015 r. Wszystkie media wymienione, ocieplony, wymieniono okna, jednym słowem do wprowadzenia. Na parterze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dąbrowskiego

Libiąż,małopolskie

470 000 zł127 m² 3 700,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący w miejscowości Libiąż, dzielnica Piła. Dom został wybudowany (odbiór techniczny) w 2013 roku, jest posadowiony na działce o powierzchni 7,5 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Smolec

Smolec,dolnośląskie

919 000 zł258 m² 3 560,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:703 m²

Smolec- 2006 rok. Polecamy 260m dom. Jeśli szukasz domu w cichej,spokojnej okolicy to ten dom jest dla Ciebie. Piętrowy dom postawiony na solidnym fundamencie.Wykonany z poromuru 35cm,docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

490 000 zł180 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom w stanie gotowym do zamieszkania. Do sprzedania duży, wygodny dom w okolicy Radzymina-3 km. Dom z 2003 roku, z cegły, ocieplony. Dach blachodachówka. Parter: salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wójtowa Wieś

Gliwice,śląskie

525 000 zł136 m² 3 862,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:511 m²

Nowa cena! polecam serdecznie dom wolnostojący W bardzo dobrej lokalizacji W dzielnicy wójtowa wieś. Blisko do centrum miasta, dobry dojazd. Dom z początku lat 90tych, położony na lekko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobromierz

Dobromierz,dolnośląskie

198 000 zł440 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

połowa budynku o charakterze mieszkalno-gospodarczym, dwukondygnacyjnego, ze strychem, częsciowo podpiwniczonym z dodatkowym pomieszczeniem garażowym o powierzchni 128 m2; część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toszek

Toszek,śląskie

399 000 zł210 m² 1 897,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 840 m²

Bardzo interesująca nieruchomość. Oferta na wyłączność. Polecam dom dwurodzinny położony na bardzo dużej działce W okolicy toszka. Dom z lat 50-tych, murowany, przebudowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

1 800 000 zł370 m² 4 864,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Zespół Annderson prezentuje Państwu unikatowy dom zlokalizowany w gminie Wielka Wieś. Dom ma powierzchnię ok. 370m2, na co składa się salon z częścią wypoczynkową, połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

520 000 zł198 m² 2 626,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (skrajny szereg). Parter: garaż, wiatrołap. przedpokój, biuro, pralnia, łazienka z wc, kuchnia, jadalnia, salon. Z salonu wyjście na duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kempingowa

Borówiec,wielkopolskie

1 290 000 zł243 m² 5 308,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 770 m²

Już teraz zapraszam na wirtualny spacer po tym wyjątkowym domu - link do spaceru 3D znajdziesz poniżej, tuż za opisem w sekcji multimedia. Szukacie idealnego miejsca do życia dla swojej rodziny?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

340 000 zł136 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:32 600 m²

Niższa cena! Gospodarstwo rolne położone w miejscowości Bielkowo, idealnie nadaje się na agroturystykę ze wzgędu na położenie- 10 km od miejscowości Dąbki. Nieruchomość posadowiona na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Twardorzeczka

Twardorzeczka,śląskie

160 000 zł90 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Drewniany dom W twardzorzece Drewniany dom z lat 60 tych XX wieku. Położony zdala od głównej ulicy. W bardzo spokojnej okolicy. Z działki rozpościera się widok na wschodnią cześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Arkońskie

Szczecin,zachodniopomorskie

800 000 zł220 m² 3 641,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:534 m²

Super oferta domu w Szczecinie na osiedlu Arkońskim usytuowanym na działce o powierzchni 534m2 z możliwością powiększenia o 100m2 od gminy. Na dom o powierzchni 219,7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mikołów

Mikołów,śląskie

300 000 zł93 m² 3 213,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Zostało już tylko kilka domów! Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej - Halembie w rejonie ul. Solidarności / Przyjaznej! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Radziszowska

Skawina,małopolskie

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wolnostojący dom z lat 50 po generalnym remoncie , łącznie z fundamentami i dobudowanym kominem. Budynek ocieplony, w całości ze strychem. Powierzchnia 120m2 , 5 pokoi i wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gostyń

Gostyń,śląskie

397 900 zł124 m² 3 208,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:509 m²

Prezentujemy przepiękny dom wolnostojący z poddaszem w miejscowości Gostyń! Liczący 124m swojej powierzchni, zostanie umiejscowiony na działce 509m. Rozkład pomieszczeń to min. duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Myszków

Myszków,śląskie

110 000 zł110 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy do sprzedaży dom z lat 50, ogrzewanie co węglowe, 4 pokoje, 2 kuchnie i łazienka. Polecamy. Oferta wysłana z systemu bck Galactica Mieszko.my

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bustryk

Bustryk,małopolskie

900 000 zł243 m² 3 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt znajduje się we wsi Bustryk, gmina Poronin, powiat tatrzański, województwo małopolskie. Gmina Poronin położona w południowej części woj. Małopolskiego u podnóża Tatr, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łęgowo

Łęgowo,pomorskie

518 000 zł140 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:339 m²

Dom Jest to szereg skrajny, o powierzchni użytkowej 140m2. Budynek jest w podwyższonym stanie deweloperskim. Składa się z: parter: słoneczny pokój dzienny z wyjściem na duży taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

380 000 zł121 m² 3 132,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Bez prowizji! stan deweloperski! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej położony w gmienie Czernica. Budowane według projektu Eco 21. Na parterze znajduje się 1 wiatrołap 3,52 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marianów

Marianów,mazowieckie

2 699 000 zł277 m² 9 743,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 420 m²

*** topowa wyśmienita lokalizacja tuż obok parku kampinowskiego - oaza ciszy I spokoju *** *** znakomita inwestycja na przyszłość - godna polecenia *** Na sprzedaż przepiękna wolnostojąca 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 430 000 zł216 m² 6 620,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania dom w bardzo spokojnej okolicy. Doskonała lokalizacja - "wszędzie blisko". Dom z pełnym wyposażeniem, zadbany, zagospodarowany ogród z rozciągniętą siatką przeciw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Moczydłowska

Warszawa,mazowieckie

2 150 000 zł270 m² 7 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:255 m²

Idealna propozycja dla rodziny szukającej domu w cichej i spokojnej okolicy, który jest jednocześnie bardzo dobrze skomunikowany z centrum Warszawy. Dom w zabudowie bliźniaczej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

650 000 zł160 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom parterowy, wolnostojący zlokalizowany w Opolu. Nieruchomość oddana do użytku w 2016 r. Budynek o powierzchni całkowitej 160 m2, powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lipowo

Lipowo,mazowieckie

1 300 000 zł178 m² 7 303,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 067 m²

Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 234 m2, położony w Lipowie (powiat otwocki, gmina Wiązowna). Budynek wykonany z pustaka ceramicznego w 2007 r, znajduje się na malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

400 000 zł122 m² 3 290,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta bez prowizji! bez pcc! oferta deweloperska! Gorąco polecam domy w zabudowie blizniaczej, położony w gminie Czernica. Budowane według projektu Dom W klematisach 10 firmy Archon (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Pyrzyce,zachodniopomorskie

549 000 zł446 m² 1 230,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość składająca się z trzech budynków: 1. budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 180 m2, powierzchnia z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brzozowa

Rytwiany,świętokrzyskie

779 000 zł171 m² 4 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Jeśli cenisz sobie wysoką jakość materiałów, chciałbyś, by to były materiały markowe, z najwyższej półki jakościowej, wykończony starannie przez fachowców, projektowany przez.