dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pruszków,mazowieckie

635 000 zł130 m² 4 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Rezerwacja do 10.03.2020! SPRZEDAŻ DOSTĘPNA TYLKO U NAS! Powierzchnia całkowita ok. 130 m2, powierzchnia mieszkalna ok. 100 m2. Dom wolnostojący w spokojnej okolicy, zaledwie 3 kilometry od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Józefowiec

Katowice,śląskie

1 250 000 zł447 m² 2 795,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:469 m²

Katowice - józefowiec Działka gruntu o pow. 469 m2, zabudowana budynkiem kamienicy, 3-kondygnacyjnej, o łącznej pow. użytkowej 616,26 m2, w której wyodrębniono samodzielne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Halemba

Ruda Śląska,śląskie

300 000 zł93 m² 3 213,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Zostało już tylko kilka domów! Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej - Halembie w rejonie ul. Solidarności / Przyjaznej! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

650 000 zł222 m² 2 927 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:192 m²

Uwaga! Atrakcyjna oferta dla inwestora! Kancelaria prawna, biuro doradczo - podatkowe, kancelaria prawna i inne. Wolnostojący, poniemiecki budynek mieszkalno - użytkowy z 3 lokalami, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pilchowo

Pilchowo,zachodniopomorskie

1 070 000 zł327 m² 3 272,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:791 m²

Na sprzedaż jasny i słoneczny, energooszczędny dom wolno stojący wybudowany z porothermu w 2014r. o powierzchni całkowitej 415m2 i użytkowej 276m2 położony na działce 971m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł180 m² 5 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedaży blizniak narożny położony w ładnej i zielonej części Wawra, posiada sporą i zadbaną działkę. Dom składa się na parterze z salonu z kominkiem, jadalni, biura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 320 000 zł358 m² 3 691,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Do sprzedaży wyjątkowa posiadłość na dużej działce ze stawem, położona w okolicach Sulechowa, ok. 35 km od Zielonej Góry, w kierunku na Poznań. Atrakcyjna propozycja dla Klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefowo

Józefowo,kujawsko-pomorskie

999 000 zł210 m² 4 757,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Oferujemy piętrowy, wolnostojący dom mieszkalny o powierzchni użytkowej 180m , zlokalizowany w pobliżu lasu w urokliwym i spokojnym miejscu, w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Plac Floriański

Tuliszków,wielkopolskie

69 900 zł100 m² 699 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszam do zapoznania się z okazjonalną ofertą sprzedaży 2-pokojowego domu w Tuliszkowie oraz działki w Krępie o powierzchni 47 ar. Ta oferta zainteresuje z pewnością tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Swoszowice

Kraków,małopolskie

495 000 zł130 m² 3 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż dom częściowo wyremontowany, na podłogach deska, okna plastikowe, gładzie. Działka 360 m2. Powierzchnia domu to 130 m2. Składa się z: - 3 pokoi; - hollu; - 2 łazienek; - kuchni; - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Strzemieszyce Wielkie

Dąbrowa Górnicza,śląskie

310 000 zł140 m² 2 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Oferuję do sprzedania dom w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Strzemieszyce Wielkie. Dom zlokalizowany wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Katowice

Katowice,śląskie

1 999 000 zł312 m² 6 407,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

Unikalna architektura z bardzo dużą liczbą przeszkleń oraz niesamowita lokalizacja przy Parku Północnym obok 3 Stawów w Tychach to cechy wyróżniające tą nieruchomość spośród innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jaśminowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 250 000 zł190 m² 6 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Bardzo ładny funkcjonalny dom w Konstancinie -jeziornej. Niewielka 700m działka ale bardzo ładnie zagospodarowana, intymna i słoneczna. Dom z lat 60-tych po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

940 000 zł154 m² 6 099,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:878 m²

telefon kontaktowy: polecam luxusowy, przepięknie urządzony dom wolnostojący, wybudowany w 2008 r. według projektu "wierzba c z garażam". Na powierzchnię budynku składa się: 1 parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

579 000 zł107 m² 5 394,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Polecam na sprzedaż gotowy dom, który stanowi połowę bliźniaka garażem w bryle budynku. Rok budowy 2019 Znakomita lokalizacja, w koło tylko niska zabudowa jednodzianna. W pobliżu sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dojlidy Górne

Białystok,podlaskie

405 000 zł114 m² 3 543,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:213 m²

Na sprzedaż piękny dom w zabudowie szeregowej segment środkowy 405 000 tyś złotych ( oraz boczny 425.000) o powierzchni 114 m 2. (Powierzchnia działki 213 m 2 oraz boczna 370m 2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Komorów

Komorów,mazowieckie

1 350 000 zł300 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Nieruchomość wybudowana około 1992 roku z cegły max, pięknie zagospodarowana działki o powierzchni łącznej 1346 m2, z czego 818 m2 stanowi własność gruntu, a część 528 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piekoszów

Piekoszów,świętokrzyskie

830 000 zł220 m² 3 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:821 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 210 m 2 (pow. całkowitej 220 m 2 ) zlokalizowany w Piekoszowie. Budynek wzniesiony w 2001 roku. Specyfikacja wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Siekierki

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł300 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Mokotów-czerniaków - segment w zamkniętym osiedlu willowym: parter: salon 40m2 (okna na zach) z wyjściem na taras i zejściem do ogródka (na podłodze parkiet), kuchnia 10m2 (okna na wsch).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bałuty

Łódź,łódzkie

690 000 zł181 m² 3 812,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:646 m²

Julianów! Do sprzedaży modernistyczny dom położony w Łodzi w dobrej lokalizacji Dom w wewnętrzną klatką schodową. Dobra propozycja jako dom dwurodzinny.! parter: trzy pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

375 000 zł123 m² 3 089,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom projektu firmy Archon pn. Dom W klematisach, 7 km od centrum Rzeszowa w otoczeniu domów jednorodzinnych. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lutoryż

Lutoryż,podkarpackie

555 000 zł180 m² 3 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości mam przyjemność przedstawić Państwu jeden z komfortowych domów o powierzchni 180 m2, znajdujący się na nowo powstałym ekskluzywnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Józefów

Józefów,mazowieckie

825 000 zł177 m² 4 661,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:346 m²

Skrajny segment z garażem, trzykondygnacyjny w sercu Józefowa, w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej ok. 150 m2, położony na działce 346 m2, z czego ogródek dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żeńców

Poznań,wielkopolskie

519 000 zł127 m² 4 086,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej na nowo powstającym, kameralnym osiedlu przy ulicy Żeńców w Szczepankowie powierzchnia >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Głobikowa

Głobikowa,podkarpackie

139 900 zł120 m² 1 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Powierzchnia użytkowa 100 m2: parter: - kuchnia - salon - pokój - korytarz - łazienka - pomieszczenie gospodarcze Poddasze: - przestrzeń do dowolnej aranżacji działka - pow. całkowita 46 ar - kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Spacerowa

Kraków,małopolskie

459 000 zł320 m² 1 434,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania duży dom na działce 10 arów w Krakowie Sidzinie, w rejonie ul. Spacerowej. Dom wymaga wykończenia, ale jednocześnie pierwsza kondygnacja nadaje się do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Szewce

Szewce,dolnośląskie

360 000 zł74 m² 4 865 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom W cenie mieszkania-gotowy do odbioru. Środkowy szereg w zabudowie metodą kanadyjską. Nieruchomość znajduje się zaledwie 1 km od granicy Wrocławia w kierunku Obornik Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

389 000 zł200 m² 1 945 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:867 m²

Nowa oferta sprzedaży domu W pszczynie! Oferta sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego 1,5km od Centrum Pszczyny. 700m od wjazdu na dk1 w pierwszej linii przy drodze wojewódzkiej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Katowice

Katowice,śląskie

300 000 zł93 m² 3 213,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wadowice

Wadowice,małopolskie

430 000 zł126 m² 3 412,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowe domy w stanie deweloperskim posadowione na działkach ok 7 arowych ok 5 km od centrum miasta. Budynki murowane, ocieplone styropianem 20 cm, otynkowane. Dach kopertowy kryty dachówką ceramiczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

472 500 zł147 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:147 m²

Dom w zabudowie szeregowej składający się z 4 kondygnacji: -1: garaż z wejściem do domu, pokój oraz pralnia 0: salon z otwartą kuchnią oraz toaleta. dodatkowo na tym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bocka

Oleśnica,dolnośląskie

729 000 zł157 m² 4 643,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:676 m²

Polecam serdecznie! Przedmiotem sprzedaży jest piętrowy dom wolnostojący z garażem oraz ogrodem. Nieruchomość o powierzchni 157 m2 położona jest na dużej działce (676 m2) w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Okulickiego

Wrocław,dolnośląskie

1 000 000 zł600 m² 1 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kamienica do sprzedania! Opiekun Oferty: sprzedam kamienicę do generalnego remontu ,przy ul. Okulickiego. Parter lokal użytkowy 250 m , 1 piętro 5 mieszkań 250m2{podzielone}.Poddasze nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Częstochowa,śląskie

349 500 zł312 m² 1 120,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:798 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 312 mkw na działce o pow. 798mkw w dzielnicy Stradom. Dom składa się z parteru, piętra i poddasza. Na parterze znajduje się: salon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Głogowo,kujawsko-pomorskie

369 000 zł75 m² 4 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Jeżeli marzy Ci się dom z dala od zgiełku miasta i spalin. Chcesz odpocząć, po ciężkim dniu pracy, w bardzo spokojnym i urokliwym miejscu ? - Ta oferta jest dla Ciebie! Dom Wolno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 300 000 zł835 m² 1 556,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy wraz z domem jednorodzinny i zabudowaniami gospodarczymi. Nieruchomość ta znajduje się w centralnej części Nowego Dworu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krupniki

Krupniki,podlaskie

1 040 000 zł249 m² 4 177 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:977 m²

Polecamy wolno stojący komfortowy dom, atrakcyjny położony w miejscowości Krupniki. Dom z 2012 roku znajdujący się na osiedlu nowych domów wolno stojących. Dom posadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Górne

Piła,wielkopolskie

429 000 zł220 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:288 m²

Przestronny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany w bardzo dogodnej lokalizacji, os. Górne, piła. 7 pokoi! 3 balkony! taras! Pow. użytkowa 138 m 2! Pow. całkowita 220 m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nosówka

Nosówka,podkarpackie

339 000 zł160 m² 2 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do sprzedania dom - okazyjna cena - Nosówka. W ofercie biura do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 160 m2 położony w miejscowości Nosówka - centrum miejscowości. Doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł116 m² 3 879 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferuję do sprzedania II i III etap inwestycji na Górce Gołonoskiej. Oferuję do sprzedania domy w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej. Domy usytuowane na Wzgórzu Gołonoskim w Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł125 m² 3 911 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż ostatni segment położony w miejscowości Mirków około 2 km od Wrocławia. Położenie przy gminnej miejscowości z pełną infrastrukturą, blisko do aow a jednocześnie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij