dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 420 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

815 000 zł150 m² 5 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Rodzinny dom Z garażem W toruniu - chełmińskie przedmieście - na sprzedaż Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu - stan deweloperski - w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Podlesie

Katowice,śląskie

850 000 zł218 m² 3 899,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący lokalizacja: katowice, podlesie. Budynek wolnostojący, w całości podpiwniczony, jednopiętrowy, z poddaszem nieużytkowym z lat 90-tych. Centralne ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wielowieś

Wielowieś,kujawsko-pomorskie

315 000 zł75 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej w miejscowości Wielowieś gm. Gniewkowo. Powierzchnia domu to 66,33m2. Powierzchnia kotłowni 9,07m2. Razem daje to powierzchnię 75,04m2. Parter składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ogrody

Kalisz,wielkopolskie

680 000 zł160 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:845 m²

Polecamy do sprzedaży piętrowy, 5 pokojowy dom na osiedlu Ogrody. Posiada 120 m2 powierzchni użytkowej plus garaż w bryle budynku o pow. 19,4m2. Zlokalizowany na działce o powierzchni 845.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kocerany,mazowieckie

950 000 zł166 m² 5 722,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

Niepowtarzalne piękno lasu sprawi że zakup posiadłość pod Warszawą będzie zakątkiem dnia codziennego. Dom znajduje się w Miejscowości, która należy do Obszaru Krajobrazu Chronionego "dolina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kochanowskiego

Gniezno,wielkopolskie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:613 m²

Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Kochanowskiego w Gnieźnie. Nieruchomość posiada powierzchnię 100 m2, na którą skladają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Budziwój

Rzeszów,podkarpackie

448 000 zł138 m² 3 258,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu ofertę domu z rynku pierwotnego zlokalizowanego w Rzeszowie Budziwój. Dom usytuowany jest w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kostuchna

Katowice,śląskie

1 650 000 zł300 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:333 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej, szereg skrajny z 2004 r. Lokalizacja: katowice, osiedle Bażantowo. Budynek dwupiętrowy, niepodpiwniczony. Osiedle zamknięte, brama na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wilga

Wilga,mazowieckie

330 000 zł90 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 300 m²

Do sprzedania dom letniskowy z bala o pow. 90m2, na dużej działce leśnej w Wildze. 4 pokoje, kuchnia, łazienka, taras. Dom podpiwniczony. Usytułowany na wzniesieniu. Działka ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

460 000 zł220 m² 1 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

Okazja!bardzo tani dom typu bliźniak,podpiwniczony,z dużym garażem 40mkw z kanałem ,ogromnym tarasem 40mkw i pięknym ogrodem, i cena jeszcze do negocjacji. Położony w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Halemba

Ruda Śląska,śląskie

699 000 zł270 m² 2 588,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedaży duży dom wolnostojący Dla 1 lub 2 rodzin Lokalizacja: ruda Śląska, halemba. Budynek wolnostojący, w całości podpiwniczony, jednopiętrowy, z poddaszem użytkowym. Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

319 000 zł114 m² 2 798,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy Państwu kolejny etap inwestycji składającej się z 15 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o powierzchni od 114 m2 na działce 200 m2. Domy budowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

699 000 zł151 m² 4 638,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Sprzedaży Doradzamy nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny i komfortowy kompleks mieszkalny w skład którego wchodzi 4 nowoczesne domy. Każdy z domów posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Broniewskiego

Tarnobrzeg,podkarpackie

550 000 zł220 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom podpiwniczony z garażem w raz z wolno stojącymi garażami i wiatą w Tarnobrzegu os. Wystawa ul.Broniewskiego 17. Budynek jest po generalnym remoncie ( instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Uskok

Szamotuły,wielkopolskie

360 000 zł94 m² 3 829,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Polecam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Szamotułach przy ul. Uskok, 200m do ul. Ostroroskiej. Dom o powierzchni całkowitej 94,3 m2, na działce o powierzchni ok. 240m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Bałuty

Łódź,łódzkie

889 000 zł312 m² 2 849 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:387 m²

Mam przyjemnośc przedstawić ofertę sprzedaży dużego , szerokiego segmentu na Złotnie. Jest on położony w rejonie ulic Rąbieńska, szczecińska, podchorążych. Dom w zabudowie szeregoej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stare Miasto

Poznań,wielkopolskie

465 000 zł104 m² 4 471,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Kameralne osiedle , dojazd drogą utwardzoną kostką, ceniona lokalizacja - zachodnia strona Poznania - Palędzie (zaledwie 15 minut od Poznania) , wszystkie media. Domy są budowane w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

940 000 zł166 m² 5 662,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Koszutka

Katowice,śląskie

889 000 zł110 m² 8 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z podpiwniczeniem i garażem dwustanowiskowym. Lokalizacja: katowice, koszutka Dom o powierzchni 110 m2 i działce 365 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bądzyń

Bądzyń,łódzkie

450 000 zł176 m² 2 556,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zjawiskowy dom 136 metrów na działce 1000mkw na terenie oddalonym od hałasu.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bliskość terenów zielonychNieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gaworzyce

Gaworzyce,dolnośląskie

405 000 zł140 m² 2 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom mieszkalny jednorodzinny, wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi i garażem, położony na działce o powierzchni 12 ar w Kłobuczynie. Rozkład I kondygnacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Zarzecze

Katowice,śląskie

475 000 zł240 m² 1 979,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej Stan techniczny do odnowienia lub remontu. Lokalizacja: katowice, zarzecze Segment środkowy, podpiwniczony, jednopiętrowy z 1998 r., ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

359 000 zł121 m² 2 966,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Świetnie zlokalizowane szeregówki w obrębie Śródmieścia w Tarnowskich Górach. Spacerkiem do Rynku w 10 minut. Dom szeregowy - środkowy w cenie 359tys natomiast skrajny szereg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

695 000 zł134 m² 5 186,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:665 m²

Dom - blizniak, salon z aneksem kuchennym, 4 sypialnie, 2 lazienki, garaz, zagospodarowany ogrd, taras, podjazd na kilka samochodow, posesja ogrodzona, rok oddania 2013. Dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Podhalańska

Kluszkowce,małopolskie

470 000 zł360 m² 1 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom w cichej malowniczej wiosce Kluszkowce

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brynek

Brynek,śląskie

219 000 zł220 m² 995,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Okazja! Dwa domy w cenie jednego! Oferuję dwa domy o łącznej powierzchni ok. 220m2 na działce o powierzchni 490 m2, z możliwością prowadzenia działalności handlowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olimpów

Olimpów,podkarpackie

379 000 zł141 m² 2 687,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:15 600 m²

! kupując nie płacisz prowizji! Do sprzedaży dom wolnostojący lokalizacja: olimpów, gmina Iwierzyce Dom o powierzchni 141 m2 jednopiętrowy z poddaszem użytkowym oraz działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Grunwaldzka

Krzeszowice,małopolskie

370 000 zł100 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Polecamy mały dom w Krzeszowicach gotowy do zamieszkania. Dom o powierzchni użytkowej 100 m2 jest zlokalizowany na działce o powierzchni 6 arów. Budynek posadowiony jest w granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grunwaldzki

Gliwice,śląskie

1 099 000 zł226 m² 4 862,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:419 m²

NA wyłączność W naszym biurze. Dom przy placu grunwaldzkim. Dom przedwojenny, po przebudowie/rozbudowie i remoncie zakończonym w 2010 roku. Ocieplony, otynkowany. Posesja ogrodzona. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strażów

Strażów,podkarpackie

570 000 zł133 m² 4 288,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:904 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny i komfortowy kompleks mieszkalny w skład którego wchodzi 9 domów w tym 6 w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł122 m² 3 668,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne osiedle domów w zabudowie szeregowej zlokalizowane w południowej części Rzeszowa. Znakomita lokalizacja, wysoki standard wykończenia i cicha, zielona okolica to największe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 580 000 zł272 m² 5 808,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:851 m²

Elegancki dom dla osób ceniących spokój oraz otoczenie natury. Dom o ciekawej architekturze położony w lesie sosnowym w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody i rzeki Świder.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rybna

Tarnowskie Góry,śląskie

430 000 zł158 m² 2 721,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny bliźniak w uroczej i kameralnej dzielnicy Tarnowskich Gór- rybna. Położony na działce o powierzchni ok 450m2, na zamkniętym kameralnym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

390 000 zł96 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Inwestycja w Palędziu na ul. Lubczykowej, to osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, dwa etapy inwestycji w ramach których zostały wybudowane 24 budynki już zostały zakończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Leoncin

Leoncin,mazowieckie

180 000 zł64 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom letniskowy o pow. 61 m2, usytuowany na działce o pow. 1400 m2, w Nowych Grochalach. Dom drewniany, piętrowy, na murowanym podpiwniczeniu z garażem. Dom składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

779 000 zł172 m² 4 529,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

Przedstawiamy Państwu funkcjonalny dom wolnstojący o powierzchni 173 m2 usytuowany w Jeleniej Górze w okolicach Małej Poczty. Parter składa się z wiatrołapu, holu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Nochowo,wielkopolskie

298 000 zł67 m² 4 447,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Dom na nowym osiedlu blisko miasta Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 67 m2 na działce o powierzchni 321 m2. Cena sprzedaży wynosi 298,000 zł.Rodzaj domu - szeregowy, parterowy,bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Marysin Wawerski

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł394 m² 3 274,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:411 m²

Zabezpieczenia:. Opis piwnicy: ok. 30m-2 pomieszczenia:kotłownia; mozliwość przerobienia na garaż. Opis parteru: składa się z 2 samodzielnych mieszkań :w jednej 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

1 110 000 zł225 m² 4 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:970 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 225m2 usytuowany w Wesołej (stara Miłosna) w bezpośrednim sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sobolewo

Sobolewo,podlaskie

250 000 zł108 m² 2 321,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Dom w trakcie budowy w stanie surowym otwartym, parterowy z poddaszem o powierzchni użytkowej 107,7m2 (powierzchnia całkowita 133m2), położony na kształtnej działce 1001m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Morgi

Mysłowice,śląskie

475 000 zł140 m² 3 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, w stanie deweloperskim z 2016 r. Lokalizacja: mysłowice, morgi Dom o powierzchni 140 m2, na działce 500 m2, składa.