dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 437 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Lubin,dolnośląskie

580 000 zł120 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Parterowy dom wolnostojący w Chróstniku! Budynek z 2008roku, murowany kryty dachówką ceramiczną. Całkowicie wykończony - gotowy do zamieszkania zaraz po podpisaniu aktu notarialnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

390 000 zł126 m² 3 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji! bez pcc! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej! Budynek o pow użytkowej 104,57 mkw + garaż 22,20 mkw. Budynek sprzedawany w stanie deweloperskim. Działka ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursus

Warszawa,mazowieckie

3 990 000 zł462 m² 8 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom W zabudowie bliżniaczej - każdy Z bliżniaków po 231m2 - działka 750m2 Dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na warszawskim Ursusie. Dom obecnie funkcjonuje jako dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

494 000 zł115 m² 4 295,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom według twoich standardów! Przedstawiona oferta dotyczy zakupu działki blisko ulicy: błękitna oraz budowy domu według projektu: 'bogdan Z295_459' w wersji mini (więcej na naszej stronie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Łódź,łódzkie

795 000 zł180 m² 4 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dostępna tylko w city square nieruchomości! Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 180 m2 z dodatkowym podpiwniczeniem. Na działce znajduje się dodatkowo budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legarda

Legarda,mazowieckie

101 250 zł90 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:921 m²

Sprzedam dom parterowy, murowany kryty blachą trapezową, dachy jednospadowe, powierzchnia 92 m2 cztery pokoje dwie kuchnie dwie łazienki dwa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szczęsna

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

450 000 zł125 m² 3 611,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:495 m²

Numer oferty w biurze 5205 Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący parterowy w pełni podpiwniczony z poddaszem do zagospodarowania o powierzchni 124,60 m2, mieszkalnej 62,30 m2, kubatura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turów

Turów,dolnośląskie

550 000 zł134 m² 3 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:388 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczejo powierzchni całkowitej ok. 133 mkw (126 mkw powierzchni użytkowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

235 000 zł126 m² 1 865,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Polecam Państwu nowy dom w stanie surowym na terenie gminy Wolin. Dom usadowiony jest na działce 1000 m2. Działka nie ogrodzona w sąsiedztwie innych domów jednorodzinnych i gospodarstw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

475 000 zł121 m² 3 930,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Prezentuję Państwu atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej - oferta dotyczy jednego segmentu - w stanie deweloperskim położony w Żołędowie 1 km od Osielska. Segment lewy. Dom zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czernica

Czernica,dolnośląskie

490 000 zł150 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Gorąco polecam dom wolno stojący położony w gminie Czernica. Budynek podpiwniczony. Na pierwszej kondygnacji znajdują się trzy pomieszczenia gospodarcze oraz garaż. Na drugiej kondygnacji znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gąsawa

Gąsawa,kujawsko-pomorskie

152 000 zł252 m² 602,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:843 m²

Tylko Z nami malowniczo położony dom W miejscowości oćwieka koło gąsawy z Księgą Wieczystą Dom wolnostojący trzykondygnacyjny położony na dużej pochyłej i zalesionej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Ślęza

Ślęza,dolnośląskie

850 000 zł149 m² 5 704,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:151 m²

Polecam do sprzedaży segment o pow. 149m2 plus ogród 151 mkw. Segment posiada garaż, a także zewnętrzne miejsce parkingowe.Jest to kameralna inwestycja o wysokim standardzie. Wspaniała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jaktorowska

Żyrardów,mazowieckie

920 000 zł202 m² 4 561,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Numer oferty w biurze 5099 Jeśli szukacie Państwo dużego domu wolnostojącego częściowo podpiwniczonego z dużym budynkiem garażowym wolnostojącym ta oferta może być idealna pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

870 000 zł160 m² 5 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:756 m²

Numer oferty w biurze 4381. Polecamy do sprzedaży jednorodzinny dom wolnostojący parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni mieszkalnej 160 m2, położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieganów

Bieganów,mazowieckie

690 000 zł80 m² 8 590,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Numer oferty w biurze 5349 polecamy! gustownie I ze smakiem urządzona nieruchomość - dom typu kanadyjczyk! Jeśli szukacie Państwo gotowego do wprowadzenia domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

700 000 zł140 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:863 m²

Do sprzedaży zabudowana nieruchomość gruntowa na osiedlu Glinki. Na terenie działki o powierzchni 863 m2 znajduje się budynek dwurodzinny o powierzchni ok. 140 m2. Parterowy częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Henryszew

Henryszew,mazowieckie

470 000 zł224 m² 2 098,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Numer oferty w biurze 2944 Polecamy do sprzedania nowy dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem w stanie surowym otwartym w miejscowości Henryszew. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowiańska

Łódź,łódzkie

750 000 zł500 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:544 m²

Na sprzedaż przedwojenny budynek mieszkalny wielorodzinny składający się z 7 lokali + dwa usługowe. Możliwość zakupu nieruchomości na pojedyncze lokale: 1) Usługowy U.1: 192,82 m2 - wolny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lębork

Lębork,pomorskie

429 000 zł190 m² 2 257,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładny, stylowy, nietuzinkowy, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny położony w Lęborku o powierzchni użytkowej 170m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nosy-Poniatki

Nosy-Poniatki,mazowieckie

440 000 zł140 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Numer oferty w biurze 4815 Jeśli szukacie Państwo domu w urokliwej, spokojnej okolicy polecamy tą ofertę! Polecamy do sprzedania funkcjonalny dom parterowy z użytkowym poddaszem nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grabce Józefpolskie

Grabce Józefpolskie,mazowieckie

270 000 zł5 400 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Numer oferty w biurze 4083 działka rekreacyjna ew. Całoroczna Z domkiem! Polecamy do sprzedania śliczna działka przy rzeczce, z trzypokojowym domkiem wolnostojącym znajdująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

595 000 zł135 m² 4 404,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Na sprzedaż niezwykle funkcjonalny dom przeznaczony dla trzy- lub czteroosobowej rodziny posadowiony na pokaźnej działce o powierzchni 1650 m2 zaledwie 16 km od Bydgoszczy. Wnętrze rozplanowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

799 000 zł359 m² 2 226,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Numer oferty w biurze 3768 wyjątkowo atrakcyjna nieruchomość W doskonałej lokalizacji! przepiękny zadbany ogród! Polecamy do sprzedania elegancko urządzony piętrowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł181 m² 6 077,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:999 m²

Tylko w metro nieruchomości! Komfortowy, wolnostojący dom w miejscowości Żołędowo. Wybudowany w 2008 roku na działce o powierzchni 999 m2. Projekt Akacja 2 wersja B ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

1 035 000 zł250 m² 4 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Gotowy do odbioru dom - 205m2! 1240m2 działki Dom położony jedynie 8km od granicy Warszawy, dzięki drodze szybkiego ruchu dojazd do Bemowa zajmie nam maksymalnie 12min. Dom parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

150 000 zł68 m² 2 205,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o pow. 68 m2 usadowiony na dużej działce o pow. 2700 m2. Nieruchomość obejmuje: -pokoje 24,5/10/7 m2 -łazienka 9,5 m2 -kuchnia 15 m2 -przedpokój 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzeń

Gorzeń,kujawsko-pomorskie

550 000 zł188 m² 2 925,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 142 m2 usytuowany na pokaźnej działce(1700 m2) graniczącej ze ścianą lasu. Nieruchomość jest położona zaledwie 19 km od Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bielańska

Warka,mazowieckie

565 000 zł238 m² 2 369,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1.156,0 m , zabudowana budynkiem mieszkalnym, parterowym z poddaszem użytkowym, podpiwniczonym, zbudowanym w 2004r. Nieruchomość ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

486 000 zł137 m² 3 551,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:219 m²

Przedstawiamy Państwu inwestycję domów w zabudowie szeregowej, która zlokalizowana jest przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Powierzchnia pojedynczego segmentu wynosi 136 m2 wraz z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zamość

Zamość,kujawsko-pomorskie

540 000 zł2 300 m² 234,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Działka w Zamościu koło Bydgoszczy z domem wolnostojącym dwurodzinnym o powierzchni 300m 2 Bryła domu składa się z trzech segmentów. 80m 2 to w środku stan surowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrówka

Dąbrówka,mazowieckie

359 000 zł823 m² 436,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:823 m²

Sprzedam! Dom, który znajduje się dokładnie w miejscowości Kołaków w gminie Dąbrówka. Posiada sumarycznie 202,68 m2. Jak widać na zdjęciach jest częściowo wykończony. Posiada za to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wojkowice,dolnośląskie

550 000 zł134 m² 3 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:388 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 133 mkw (126 mkw powierzchni użytkowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

430 000 zł230 m² 1 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Na sprzedaż budynek w centrum Koronowa na działce 1013m2, składający się z 4 mieszkań o pow. ok 40-45m2. Stan: do gruntownego remontu. Spory potencjał inwestycyjny również ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

780 000 zł190 m² 4 105 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:620 m²

SD/3881 Segment w miejscowości Bobrowiec koło Piaseczna. Segment narożny z dużą działką i urządzonym ogródkiem. Miejsce postojowe znajduje się w dobudowanej wiacie z frontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł369 m² 2 843 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

NA sprzedaż dom | pół bliźniaka | elegancka rodzina rezydencja | do zamieszkania | wysoki standard | zadbany ogród | garaż 2 stanowiska | sauna | mini bar | wawer | międzylesie Na sprzedaż elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Walendów

Walendów,mazowieckie

1 499 000 zł186 m² 8 059,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Jedyne takie osiedle w Polsce, bliźniak na prestiżowym osiedlu około 16 minut samochodem od Warszawy. Dom bardzo zadbany, na podłogach jasny gres szkliwiony schody marmurowe poręcze kute, piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łabędzia

Kraków,małopolskie

1 490 000 zł310 m² 4 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:869 m²

Jeśli chciałbyś, aby Twoja firma mieściła się w dogodnie skomunikowanym a jednocześnie wygodnym budynku wolnostojącym dającym duże możliwości adaptacji zwróć uwagę na tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

960 000 zł236 m² 4 067,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:555 m²

Dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej dwukondygnacyjny położony na działce o pow. 555m2 ze ścianą lasu. Niepowtarzalne miejsce otoczone lasem dające poczucie intymności,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szamotuły

Szamotuły,wielkopolskie

1 200 000 zł221 m² 5 429,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

Na sprzedaż nowy, luksusowy, energooszczędny dom marzeń. Ze względu na lokalizację we widocznym miejscu - idealny na małą firmę. (na skrzyżowaniu ulic) Niewielka odległość do trasy s11 pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarkowo Dolne

Tarkowo Dolne,kujawsko-pomorskie

452 000 zł100 m² 4 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Atrakcyjna nieruchomość położona w okolicach Tarkowa. Nieruchomość składa się z wolno stojącego budynku mieszkalnego, dwukondygnacyjnego o pow. całkowitej około 100 m2, budynku wolno.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij