dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kalna

Kalna,śląskie

350 000 zł96 m² 3 653,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:526 m²

Dom w stanie deweloperskim do własnej aranzacji, w bardzo dobrej lokalizacji.Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeńNieruchomość złożona z: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Milicz,dolnośląskie

1 590 000 zł130 m² 12 230,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Okazja! W oazie ciszy I spokoju- wyjątkowa i bardzo zadbana posiadłość o powierzchni około 4 ha położona na terenie Parku Krajobrazowego "dolina Baryczy" w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Machnówka

Machnówka,podkarpackie

179 000 zł100 m² 1 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Machnówka- oferujemy Państwu na sprzedaż dom położony z dala od zabudowań, w otoczeniu lasu, rzeki, zieleni. Nieruchomość budowana z pustaka, kryta blachą, posadowiona na 30 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolektorska

Warszawa,mazowieckie

3 200 000 zł320 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:644 m²

Możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Oferuję na sprzedaż cały dom bliźniaczy usytuowany na Bielanach tuż przy Parku Stawy Kellera. Wizualizacje przedstawiają pomysł na rozbudowę całego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

460 000 zł520 m² 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:520 m²

Nieruchomość z dużym wachlarzem możliwości i dobrą lokalizacją miejską. Cena nieruchomości jest adekwatna do wartości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

479 000 zł220 m² 2 176,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Polecam duży dom dwurodzinny, wolnostojący W nieborowicach, 11 km od centrum Gliwic. Blisko lasu, w otoczeniu domków, przy ładnej, spokojnej uliczce. Dom z lat 80tych, z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pawłowice

Pawłowice,śląskie

195 000 zł130 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Rezerwacja!dom wolnostojący na działce o powierzchni 1380m2 w dobrej lokalizacji blisko centrum miasta. Parter-kuchnia,łazienka, kotłownia, trzy pokoje. Piętro-kuchnia, łazienka, dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Stary Zagór

Stary Zagór,lubuskie

179 000 zł80 m² 2 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Nieruchomość składa się z dwóch budynków mieszkalnych i zabudowań gospodarczych. Bezpośredni dostęp do rzeki. Dom położony we wsi Stary Zagór, oddalonej o 30 km od Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Suszec

Suszec,śląskie

940 000 zł199 m² 4 728,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 367 m²

Piękny dom wolnostojący na działce 1,23ha. Działka zagospodarowana, ogrodzona. W środkowej części działki staw z altaną. Tylną część działki stanowi las ( 40ar ). Miejsce bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

7 500 000 zł555 m² 13 513,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Racławickiej 128 na warszawskim Mokotowie jednej z najchętniej zamieszkiwanych dzielnic w Warszawie. W otoczeniu willi znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Marcinkowice

Marcinkowice,małopolskie

450 000 zł105 m² 4 286 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Marcinkowice Na sprzedaż klimatyczny dom w stylu góralskim z bali z pięknymi widokami. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 105m2, całkowita 139m2. Składa się z: * na parterze salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Tyniecka

Kraków,małopolskie

665 000 zł110 m² 6 023 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Nowa inwestycja W krakowie podgórzu mini - osiedle nowoczesnych domów budowanych według indywidualnego projektu zlokalizowane przy ulicy Tynieckiej. Do sprzedaży 2 domy jednorodzinne, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mikołajczyka

Dziekanów Polski,mazowieckie

685 000 zł140 m² 4 900,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Expander ma przyjemność prezentować dom w zabudowie szeregowej z 2014 roku zlokalizowany w Dziekanowie Polskim, gmina Łomianki. Dom zlokalizowany jest na kameralnym osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Centrum

Stargard,zachodniopomorskie

720 000 zł180 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Ofertą sprzedaży jest komfortowy dom o powierzchni całkowitej 210 m2, użytkowej- 170 m2, posadowiony na działce 510 m2. Dom wolnostojący zlokalizowany w cichym centrum Stargardu, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wólka Niedźwiedzka

Wólka Niedźwiedzka,podkarpackie

280 000 zł60 m² 5 438,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Działka z dwoma domami w cenie 280 000zł! Do sprzedaży posiadłość w Wólce Niedźwieckiej k/ Sokołowa Młp. około 30km od Rzeszowa. Zabudowana jest dwoma domami parterowymi z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rząska

Rząska,małopolskie

855 099 zł135 m² 6 345,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Termin oddania III kw 2020 Oferujemy do sprzedania elegancki, 5 pokojowy dom wolnostojący o powierzchni 134,76 m2 położony na dużej działce (prawie 11 arów) na przedmieściach Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wójtowa Wieś

Gliwice,śląskie

679 000 zł146 m² 4 647,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

III Etap 0% Oferujemy Państwu do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Gliwicach na osiedlu " Słoneczne Pola" na Wójtowej Wsi. Cicha spokojna okolica, jedna z prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Izdebnik

Izdebnik,małopolskie

165 000 zł49 m² 3 367,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 353 m²

Malowniczo położona w Izdebniku, 30 km od Krakowa, działka rekreacyjna o pow. 23,53 ara. Na działce pobudowano w latach 90-tych drewniany domek letniskowy. Budynek został ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł108 m² 5 926 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się zaledwie 15 minut jazdy od centrum, dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sędziejowice

Sędziejowice,łódzkie

449 000 zł168 m² 2 679 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:906 m²

Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną położoną w powiecie łaskim w gminie Sędziejowice. Dom wolno stojący parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łączna

Łączna,świętokrzyskie

293 200 zł114 m² 2 572 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym położony na granicy miejscowości Zalezianka i Jaśle w gm.Łączna. Budowany wg. projektu ,dom przy Alabastrowej 21" Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

550 000 zł104 m² 5 308,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Gotowe! oddane do użytkowania! dom wolnostojący (działki 3 - 3,20 ar) możliwość zobaczenia inwestycji na żywo wysoki standard 2 miejsca postojowe naziemne W cenie na wybrukowanym podjeździe teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Prądocin

Prądocin,lubuskie

339 000 zł120 m² 2 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:825 m²

Oferujemy do sprzedaży dom o pow. użytkowej 120m2 mieszczący się ok 6km od centrum Gorzowa w okolicy miejscowości Ulim na działce o pow.825m2. Dom składa się z 3ch osobnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Supraśl

Supraśl,podlaskie

420 000 zł141 m² 2 969,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

*** nowoczesny dom typu bliźniak *** *** stan deweloperski *** Polecamy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim, zlokalizowanych w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębienica

Dębienica,mazowieckie

769 000 zł119 m² 6 462,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 m²

Dom całoroczny, na zalesionej działce W miejscowości dębienica wśród pięknych lasów! Nieruchomość idealna dla osób które cenią przyrodę, szukają gotowego domu w cichym spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Staroniwa

Rzeszów,podkarpackie

999 000 zł230 m² 4 343,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie biura oferujemy Państwu dom wolnostojący z poddaszem użytkowym, ustawny w pełni rozkładowy o powierzchni 230 m2 usytuowane na bardzo ładnie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tomice

Tomice,mazowieckie

760 000 zł230 m² 3 304 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny i funkcjonalny dom w stanie deweloperskim pomiędzy Górą Kalwarią a Piasecznem. Dom położony jest na działce o pow. 1000 m2 w Tomicach, pomiędzy Piasecznem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

2 459 900 zł250 m² 9 839,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 250 m2, zlokalizowanego w Krakowie, dzielnicy Zwierzyniec Nieruchomość po generalnym remoncie w 2019 roku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Grochale

Nowe Grochale,mazowieckie

345 000 zł140 m² 2 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 321 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym w miejscowości Grochale Nowe niedaleko Nowego Dworu Maz. Budynek według projektu Dandys o tradycyjnej bryle. Powierzchni zabudowy 140 mkw. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Machowa

Machowa,podkarpackie

189 000 zł123 m² 1 536,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym o pow. 123 m2, położony na 10 a działce. Nieruchomość znajduje się w Machowej. 12 km od Tarnowa. Działka równa, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeczyce

Rzeczyce,śląskie

330 000 zł145 m² 2 275,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:934 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni 145m 2 położony na działce o powierzchni 934 m 2 w Rzeczycach woj. Śląskie gmina Rudziniec. Dom zlokalizowany w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 799 999 zł550 m² 6 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 749 m²

Rezydencja położona w doskonałej lokalizacji Konstancinie-Jeziornie w Strefie A Uzdrowiska Królewskiej Górze. Miejscowość ta cieszy się prestiżem, starodrzewiem i przepiękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kąty Opolskie

Kąty Opolskie,opolskie

290 000 zł160 m² 1 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:918 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą! W sprzedaży dom w Kątach Opolskich zaledwie 17 min od Centrum Opola. Propozycja domu idealna dla osób poszukujących ciszy i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żerniki

Wrocław,dolnośląskie

624 000 zł128 m² 4 890,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - posiadam dostęp do wielu innych inwestycji Agent prowadzący: w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

69 000 zł55 m² 1 252,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 738 m²

Oferuję na sprzedaż segment domu w zabudowie szeregowej w spokojnej okolicy położony 10 minut spokojnej jazdy od miejscowości Nowogard. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 55 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł95 m² 6 842 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa na dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się zaledwie 15 minut jazdy od centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Arciechów

Arciechów,mazowieckie

145 000 zł50 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży ładna, pięknie zagospodarowana, zadbana działka 1000m2. Położona w malowniczej okolicy Zalewu Zegrzyńskiego, około 1,5km od wody. Na działce znajduje się drewniany, zadbany domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

486 000 zł174 m² 2 389,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tylko U nas nowoczesny dom 15 min od centrum miasta. Oferta dotyczy zespołu jednorodzinnych, niezależnych domów o wysokim standardzie, z powiększonymi garażami na dwa stanowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grunwaldzka

Bobowa,małopolskie

390 000 zł190 m² 2 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący z lat 60, po generalnym remoncie. (Wymienione okna, grzejniki, nowy piec, drzwi wejściowe, dom po termomodernizacji). Gotowy do zamieszkania. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł122 m² 6 557 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Cedzyńska

Kielce,świętokrzyskie

730 000 zł175 m² 4 171 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:327 m²

Dom 175m2 w zabudowie szeregowej z działką 327m2, oś. Ksm, ul. Cedzyńska. Na parterze salon z kuchnią i jadalnią (otwarta przestrzeń). W salonu wyjście na taras. Na piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij