dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Staniszów

Staniszów,dolnośląskie

1 248 999 zł289 m² 4 320,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Zapraszam Cię na prezentację domu wolnostojącego posadowionego na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 2300m2 z dala od zgiełku wśród lasów i łąk. Na powierzchnię domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

449 000 zł111 m² 4 028,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! na zdjęciach przykładowe realizacje! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Brzeziej Łące. Budynek sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

720 000 zł264 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania dom położony przy ulicy Potockiego w Rzeszowie. Duży dom o metrażu użytkowym 264 m2, całkowitym 320 m2. Dodatkowo do nieruchomości należy użytkowy strych oraz garaż. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łysomice

Łysomice,kujawsko-pomorskie

595 000 zł160 m² 3 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:967 m²

29390. Piękny, komfortowy dom z ogrodem zimowym i altaną na ogrodzie. Dom na prywatnym osiedlu w zacisznym miejscu. Pięknie zaaranżowany ogród z nasadzeniami ozdobnymi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jaworzno

Jaworzno,śląskie

750 000 zł310 m² 2 419,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:767 m²

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krótka

Iskrzynia,podkarpackie

198 000 zł120 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania drewniany dom położony w miejscowości Iskrzynia. Dom podpiwniczony, po remoncie w 2016 roku, ocieplony, nowe okna, duży garaż i warsztat. Kryty blachą, ogrzewany kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Woskowice Małe

Woskowice Małe,opolskie

199 000 zł190 m² 1 047,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Sprzedaż dom 190 m2. działka 1056 m2. Woskowice Małe gm.Namysłów Proponujemy Państwu bardzo ciekawy obiekt, 6 pokoi, o powierzchni ok 190m2. Budynek na działce 10.56 ara, wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Hornówek

Hornówek,mazowieckie

690 000 zł64 m² 10 781,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Prezentujemy dom drewniany położony w Hornówku. Dom składa się z kuchni otwartej na salon z kominkiem, dwóch pokoi (8,7 m2 i 8,0 m2), łazienki z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żory

Żory,śląskie

548 000 zł140 m² 3 914,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż nowy dom gotowy do wprowadzenia Oferuję Państwu do sprzedaży atrakcyjny dom położony w Żorach. Wokół zabudowa domków jednorodzinnych. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dorotowo

Dorotowo,warmińsko-mazurskie

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nowa cena. Na sprzedaż dom wolno stojący parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 200 m2 na ogrodzonej i zagospodarowanej działce 2000 m2 położony na skraju Olsztyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prometeusza

Gdańsk,pomorskie

1 230 000 zł160 m² 7 668 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:283 m²

Drogi kliencie, w trosce o zapewnienie Ci odpowiedniej jakości obsługi, wykonujemy prezentacje nieruchomości zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa. Zamieszkaj w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zmiennica

Zmiennica,podkarpackie

480 000 zł155 m² 3 096,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nowa niższa cena! Do sprzedania piękny, drewniany dom położony na dwuhektarowej działce w miejscowości Zmiennica w pobliżu Brzozowa. Obiekt położony na olbrzymiej, zagospodarowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzebiszewo

Trzebiszewo,lubuskie

790 000 zł300 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

Ładny dom na dużej zagospodarowanej działce 3,5 ha z czego 1,5 ha jest ogrodzone i zagospodarowane pięknym kąpielowym,zarybionym stawem z mostem na wyspę,licznymi nasadzeniami.Obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Będomin

Będomin,pomorskie

875 000 zł360 m² 2 430,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Okazja! Komfortowy wolnostojący dom o powierzchni 360 m2 w Będominie - miejscu urodzenia Józefa Wybickiego (autowa słów hymnu). Dom trzykondygnacyjny oraz budynek gospdarczy. Dom: piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Węglówka

Węglówka,podkarpackie

320 000 zł160 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedania dom w stanie deweloperskim, projekt Aridela III. Nieruchomość położona w miejscowości Węglówka, w przepięknej okolicy, na trasie Rzeszów-Krosno. Dojazd drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koleczkowo

Koleczkowo,pomorskie

703 000 zł178 m² 3 949,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

W powyższą cenę wchodzi wartość domu ( 538 tys. zł) z panelami fotowoltaicznymi, instalacjami wewnętrznymi, dachem, płytą fundamentową, oknami i inne + ta konkretna działka, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Orchówek

Orchówek,lubelskie

175 000 zł90 m² 1 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Sprzedam dom z tarasem całroczny z prawem meldunku. Usytyowany na działce 8500m2 w miejscowości Orchówek .Cicha spokojna okolica. Blisko las, do Okuninki 1,5 km jezioro Białe, właśność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szerokie

Lublin,lubelskie

949 000 zł212 m² 4 476,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:796 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim o pow. całkowitej 212m2. Podpiwniczony, piętrowy, o nowoczesnej architekturze. Podpiwniczenie: kotłownia z pralnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

680 000 zł250 m² 2 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 000 m²

Sprzedamy bardzo atrakcyjnie położony dom nad Wartą nieopodal lasu, za Obornikami wlk. w miejscowości Kiszewko. Nieruchomość o powierzchni 2,8 ha to przepiękny ogród z tysiącami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabówka

Grabówka,podlaskie

499 000 zł283 m² 1 764,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Uwaga - Oferta premium, dla wymagającego klienta wróciła na rynek! Nietuzinkowy dom w Grabówce w zabudowie bliźniaczej z rewelacyjnym dojazdem do centrum miasta. Dostępny na już! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

410 000 zł106 m² 3 885,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej (czworak - segment narożny) położony w gminie Czernica. Budynki sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

949 000 zł189 m² 5 016,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

0% prowizji! Na sprzedaż dom w Katowicach Piotrowicach nieopodal lasu. Jeśli szukasz miejsca z szybkim dostępem do centrum Katowic, a jednocześnie miejsca, gdzie możesz pobiegać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rymań

Rymań,zachodniopomorskie

165 000 zł160 m² 1 031,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący oraz budynek gospodarczy położony na dużej działce o powierzchni 1600 m2 2 minuty jazdy od miejscowości Rymań. Na oglądanie proszę umawiać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Lusówko

Lusówko,wielkopolskie

399 000 zł92 m² 4 336,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Promocja na dwa ostatnie segmenty w komfortowej willi. Co wyróżnia naszą inwestycję? Niepowtarzalny design Taras 30 mkw. z widokiem na las Wysoki standard developerski Bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki Dolne

Łomianki Dolne,mazowieckie

520 000 zł120 m² 4 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:207 m²

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2% kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Osiedle w Łomiankach Dolnych w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

449 000 zł111 m² 4 028,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

599 000 zł220 m² 2 722,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolno stojący o powierzchni całkowitej ok.220 m 2. Dom położony w bardzo dobrej lokalizacji, w niedalekiej odległości od Rynku w Niepołomicach a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Waryńskiego

Zielonka,mazowieckie

510 000 zł130 m² 3 923 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

1/2 blizniak o powierzchni 130 m2 położony na działce 600 m2 w Zielonce. Dom wybudowany w latach 80-tych z cegły na wysokim podpiwniczeniu. Na I poziomie znajduje się duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strażacka

Kębłowo,pomorskie

549 000 zł121 m² 4 537,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na przestronnej działce 550 m2 przy ulicy Strażackiej w Kębłowie o powierzchni użytkowej 100 m2. Powierzchnia całkowita 121 m2. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jarosław

Jarosław,podkarpackie

1 000 000 zł800 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 604 m²

Do sprzedania kamienica w centrum Jarosławia, zabudowanej dwoma budynkami o łącznej powierzchni ok. 800 m kw. Budynki wpisane są do rejestru zabytków, najstarsza część głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siedliska

Siedliska,podkarpackie

900 000 zł236 m² 3 820,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

Dom 5 pokoi * 1 46,70 m2 powierzchni użytkowej * działka 7,76 ar

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stare Bielsko

Bielsko-Biała,śląskie

649 000 zł150 m² 4 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 230 mkw, liczba pokoi 5, położony w Bielsku - Białej, w dzielnicy Stare Bielsko , na działce o powierzchni 1250 mkw. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

579 215 zł121 m² 4 786,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

- oferta developerska - -kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Oferujemy na sprzedaż duże domy w zabudowie szeregowej z garażem w Plewiskach, tuż za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

440 000 zł86 m² 5 086,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro sprzedaży mieszkań i domów developerskich poleca dom w zabudowie szeregowej w Dąbrówce k. Poznania. Doskonała lokalizacja - szybki dojazd do miasta Funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wilkowyja

Rzeszów,podkarpackie

450 000 zł170 m² 2 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dnowa niższa cena! Do sprzedania dom wolnostojacy na oś. Wilkowyja o pow. 170m2 przy asfalcie. Parter: 2 pokoje, kuchnia, łazienka; 1 pietro: 3 pokoje, łazienka; poddasze do zagospodarowania;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

950 000 zł298 m² 3 187,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:778 m²

Lokalizacja bardzo dobra, bez uciążliwości, w dogodnej odległości znajduje się centrum administracyjno-handlowe miasta, przedszkole, szkoła, ośrodek zdrowia, autobusy miejskie oraz tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zalesie Dolne

Piaseczno,mazowieckie

4 900 000 zł300 m² 16 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Piękny dom wolnostojący otoczony dużym ogrodem w Zalesiu Dolnym Oferta tylko w naszej agencji Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy, przedwojenny dom, położony w pięknym otoczeniu starych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pilchowo

Pilchowo,zachodniopomorskie

495 000 zł200 m² 2 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:698 m²

Atrakcyjnie położony, blisko terenów spacerowych i Puszczy Wkrzańskiej bliźniak do własnej aranżacji. 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, hol, garaż na 1 samochód. Pow. całkowita ok. 200 m2, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł260 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:698 m²

W ofercie na sprzedaż majestatyczny dom na zachodzie Wrocławia. Cena: 650 000 zł Powierzchnia całkowita: ok. 260 m2 Powierzchnia działki: 698 m2 Dom ma 3 poziomy. Parter można zaaranżować pod biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Maślice

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł100 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:183 m²

Przytulny, kompletnie wyremontowany dom w zabudowie szeregowej na Maślicach, 3 pokoje, ogródek. Opiekun Oferty: , telefon Powierzchnia mieszkalna:70 m2 Użytkowa: 65 m2 Piwnica około 30 m2 Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

500 000 zł200 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Nowa, niższa cena! Funkcjonalny dom wolnostojący, parterowy w stylu dworkowym. Położony w spokojnej miejscowości Stare Pieścirogi koło Nasielska. W bliskim sąsiedztwie szkoła oraz.