dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 441 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 900 000 zł650 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż willę usytuowaną w Warszawie, w dzielnicy Wilanów, w okolicy ulicy Bruzdowej. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 650 m2. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Borszewice Cmentarne

Borszewice Cmentarne,łódzkie

430 000 zł84 m² 5 119,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:17 100 m²

Sprzedam atrakcyjną działkę rolną( z możliwością budowy domu wg planu zagospodarowania ok 80%czesci ogrodzonej,czyli dom 150-200m 2) z prywatnym lasem i własną drogą dojazdowa(17100m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Marcinkowice

Marcinkowice,dolnośląskie

430 000 zł105 m² 4 091,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Gotowe do odbioru! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej położone w Marcinkowicach. Na parterze znajduje się: wiatrołap - 3,08 mkw wc - 1,86.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szubin-Wieś

Szubin-Wieś,kujawsko-pomorskie

407 000 zł200 m² 2 035 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Makler poleca Dom koło Szubina w bardzo spokojnej dzielnicy o powierzchni działki 1140m na której usadowiony jest dom o powierzchni użytkowej koło 200m składający się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gogolin

Gogolin,opolskie

420 000 zł123 m² 3 414,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatni wolny dom do sprzedaży! Oferujemy Państwu do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej położony na Osiedlu Róż w Gogolinie. Budynek mieszkalny o powierzchni 123 metry kwadratowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kolejowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

690 000 zł170 m² 4 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Z nami kupisz bezpiecznie. Wolnostojący dom jednorodzinny, idealny dla osób korzystających z Kolei Mazowiecki. Na stację pkp zaledwie 2 min, czas dojazdu do Warszawy Centralnej około 30 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

286 000 zł136 m² 2 103 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Witam serdecznie , posiadamy na sprzedaż dom w Łabiszynie parterowy z poddaszem użytkowym plus piwnica (poniżej poziomu gruntu) , stan surowy zamknięty o powierzchni 136 m2 , działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł136 m² 4 030,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Nieruchomość z ogromnym potencjałem dla tych, którzy marzą zamieszkać blisko centrum w cichej i spokojnej lokalizacji. W biurze Rzeszowskich Nieruchomości mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

990 000 zł282 m² 3 510,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 673 m²

Oferta na wyłączność. Dom wolnostojący położony Witoszowie. Atrakcyjna lokalizacja, wspaniałe widoki. Dojazd do budynku drogą asfaltową. Duża działka w niewielkiej części zalesiona. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamińsko

Kamińsko,śląskie

630 000 zł182 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Dom w Kamińsku, to doskonałe miejsce dla Wszystkich Osób, które chcą mieszkać poza miastem w okolicy lasów. Kamińsko( gmina Przystajń, powiat Kłobucki) położone jest w Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

538 928 zł104 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Bezpośredni zakup od dewelopera Bez żadnych prowizji i podatku pcc dom w stanie deweloperskim - 104,44 mkw: składający się z : pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zacisze

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł200 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:644 m²

Do sprzedania dom na Warszawskim Zaciszu z działką 644m2nieruchomość złożona z: kuchnia zamykana z oknem 8,5 m.kw pokój 17,51 m.kw pokój 23,16 m.kw pokój 13,82 m.kw pokój 14,43 m.kw pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chabrowa

Bielkowo,pomorskie

525 000 zł128 m² 4 111,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:487 m²

Oferta inwestora - rynek pierwotny. Fantastyczny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Bielkowie na ul. Chabrowej. Nieruchomość podpiwniczona o powierzchni całkowitej 161,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cierzpięty

Cierzpięty,warmińsko-mazurskie

210 000 zł110 m² 1 909,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:528 m²

Typ nieruchomości: dom mieszkalny Adres: cierzpięty 9, gmina Orzysz Powierzchnia użytkowa: 109,96 m2 Powierzchnia działki: 528 m2 Wiek budynku: nowy Kondygnacja: piwnica, parter Konstrukcja: murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Legionowo

Legionowo,mazowieckie

830 000 zł216 m² 3 842,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Duży nowy dom pełniący funkcję domu wielopokoleniowego dla trzech rodzin zlokalizowany w Kątach Węgierskich. Na powierzchni 216m2 wyodrębniono trzy niezależne mieszkania. Pierwsze - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

449 000 zł132 m² 3 401 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:287 m²

Domy W stanie deweloperskim! bez prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! Krobia , Szeregowiec, 132.02m2, 4 POKOJE, Domy oddawane w standardzie deweloperskim - z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 333 500 zł198 m² 11 765,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne: kupujący nie płaci podatku pcc oferta prosto od dewelopera nieruchomość w stanie surowym do wykończenia (na zdjęciach wizualizacje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł156 m² 4 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta prywatna bez prowizji I podatku pcc! Indywidualny, nieszablonowy projekt! Bardzo praktyczny komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 156m2 z wbudowanym garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Turkusowa

Kłodawa,lubuskie

526 000 zł115 m² 4 573,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Oferta wstrzymana! Oferujemy Państwu możliwość zakupu niedawno wybudowanego szeregowca znajdującego się na osiedlu Marzeń w Kłodawie. Na całość oferty składa się dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Włodowice

Włodowice,śląskie

85 000 zł60 m² 1 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 840 m²

Oferujemy do sprzedania dom położony na działce o pow. 1845m2 w miejscowości Włodowice koło Zawiercia, jura Krakowsko-Częstochowska. Dom parterowy o powierzchni około 60 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mosina

Mosina,wielkopolskie

340 000 zł117 m² 2 906 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Chciałbyś zamieszkać w cichej i spokojnej okolicy z dala od zgiełku miasta, nieopodal Wielkopolskiego Parku Narodowego? Jeżeli tak, to zapraszam do zapoznania się z ofertą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

585 000 zł280 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:466 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni użytkowej ok. 280 m2, położony w Dzierżoniowie na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Parter domu to typowa część dzienna- znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

403 000 zł116 m² 3 474,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej! oferta bez prowizji! zakup od dewelopera! bez podatku pcc! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej w Dobrzykowicach, gmina Czernica. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wielkopolska

Stargard,zachodniopomorskie

549 000 zł189 m² 2 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Okazja! dom, lokal I mieszkanie za 549 000 zł W doskonałej lokalizacji, w na osiedlu Chopina w Stargardzie, znajduje się nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym oraz osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

535 000 zł145 m² 3 384 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Osiedle Dolina Kłodawy jest położone w uroczej i spokojnej okolicy, 8 km od centrum Pruszcza Gdańskiego oraz 16 km od centrum Gdańska, w pobliżu Rezerwatu przyrody Dolina Kłodawy. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Lubin,dolnośląskie

680 000 zł200 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dom / Segment na osiedlu Ustronie w Lubinie. Wnętrze przestronne, funkcjonalnie rozmieszczone. Na poziomie parteru duży salon 36m.kw z wyjściem na taras od rekreacyjnej części ogrodu, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Górki Wielkie

Górki Wielkie,śląskie

300 000 zł72 m² 4 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:820 m²

Agent odp.: , tel., OPIS: Nowa cena. Funkcjonalny i wygodny dom drewniany na kamiennej podmurówce, całoroczny typu weekendowego. Położony na widokowej i słonecznej działce, o lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

419 000 zł119 m² 3 512,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:287 m²

Domy W stanie deweloperskim! bez prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! Krobia , Szeregowiec, 119.29m2, 4 POKOJE, Domy oddawane w standardzie deweloperskim - z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzemieślnicza

Mścice,zachodniopomorskie

790 000 zł140 m² 5 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 311 m²

Oferta specjalna W przypadku przedpłacenia domu w terminie do 31 sierpnia 2020 roku w wysokości do 30% wartości ( w formie zadatku! ) oraz deklaracją zapłaty pozostałej kwoty po 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Śmigiel,wielkopolskie

270 000 zł159 m² 2 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:547 m²

Dom W śmiglu cena do negocjacji! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 159 m2 (powierzchnia użytkowa 130 m2) na działce o powierzchni 547 m2. Cena sprzedaży wynosi 270,000 zł.Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

800 000 zł135 m² 5 930,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Dzielnica domów jednorodzinnych, spokojna i zielona część Marek.Dom do remontu.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych bliskość szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

890 000 zł172 m² 5 174,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:719 m²

W ofercie do sprzedaży słoneczny i przytulny dom jednorodzinny położony na ładnej, dużej działce o powierzchni 719 m (płaska, w kształcie prostokąta, z podjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zielona Góra,lubuskie

529 000 zł121 m² 4 384,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej z ogródkiem i z dwoma miejscami do parkowania (garaż oraz przypisane miejsce postojowe). Budynki wybudowane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Alwernia

Alwernia,małopolskie

420 000 zł180 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 529 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Alwerni, o powierzchni użytkowej ok. 140 m.kw. W domu wymieniono pokrycie dachowe. Wymieniono stolarkę okienną oraz wykonano docieplenie styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Olsza

Kraków,małopolskie

999 000 zł165 m² 6 054,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej, z przynależnym ogrodem.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Budkowice

Stare Budkowice,opolskie

150 000 zł185 m² 810,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:716 m²

Dom Stare Budkowice Sprzedaż - dom o powierzchni ok. 185 m2, 5 pokoi, kuchnia, łazienka i przedpokój na działce o powierzchni 7,16 ara. Dom do remontu i modernizacji według własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Swoszowice

Kraków,małopolskie

615 000 zł129 m² 4 763,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:98 m²

Oferta na wyłączność w systemie 0% prowizji od Kupującego. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowo powstały kompleks 12 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

690 000 zł155 m² 4 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Sprzedam dom o pow. 135 m2 w zabudowie szeregowej , budowa zakończona w 2016 roku. Dom z ogródkiem (100 m2) w spokojnej okolicy , ale blisko centrum .Tuż obok przedszkole , szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raciborowice

Raciborowice,małopolskie

465 000 zł216 m² 2 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania piękne mieszkanie w domu wolnostojącym. Zamknięte osiedle z 5 domami, a w każdym z nich 4 mieszkania. Oferowane mieszkanie znajduje się na parterze, przynależy do niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

360 000 zł141 m² 2 559,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Już rozpoczęła się budowa nowego osiedla domów szeregowych w Rudzie Śląskiej - Bielszowicach w rejonie ul. Na Piaski! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4, trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nieciszów

Nieciszów,dolnośląskie

520 000 zł104 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Masz pytania ? Chcesz umówić się na prezentację ? Zadzwoń : Anna Ząbek T: optymalny dom wolnostojący o funkcjonalnych wnętrzach, na sporej działce o powierzchni 1200 m2. Nieruchomość.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij