dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Wyględy

Wyględy,mazowieckie

1 690 000 zł174 m² 9 712,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

piekny dom 174 m dzialka 1500 z wyposazeniem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł150 m² 3 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 664 m²

Polecamy jedyną taką ofertę! Przedmiotem oferty jest wolno stojący dom wybudowany pod koniec XIX wieku w technologii tzw. muru pruskiego zachowanej w dobrym stanie. Jest to niezwykłe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radziszów

Radziszów,małopolskie

435 000 zł162 m² 2 685 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący , jednorodzinny , do zamieszkania , mieszczący się w Radziszowie. Budynek z 1939 r , częściowo podpiwniczony , wybudowany z cegły , po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 800 000 zł250 m² 11 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Zadbany dom wolnostojący z działką inwestycujną 1.4 ha! w okolicach Torunia, bilsko Autostrady A1! Szukasz domu pod działaność w okolicach Torunia? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kurów,zachodniopomorskie

569 000 zł103 m² 5 524,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:377 m²

Taka oferta, w takiej lokalizacji to rzadkość! Zarezerwuj ofertę już dziś! Oferujemy nowoczesne domy w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 103,34m2. Nowa inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Słoneczny Stok

Białystok,podlaskie

550 000 zł128 m² 4 296,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

!oferta wstrzymana! Atrakcyjnie położony dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment środkowy), położony w Białymstoku na osiedlu Słoneczny Stok. Na parterze salon otwarty na kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Izabelin B

Izabelin B,mazowieckie

1 080 000 zł200 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Prezentujemy dom o powierzchni całkowitej 220 mkw, położony w Izabelinie B w bardzo dobrej lokalizacji. Budynek z 2008 roku, typu bliźniak oferta dotyczy sprzedaży połowy bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Krzyków,dolnośląskie

599 000 zł119 m² 5 033,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Witam serdecznie, polecam na sprzedaż piękny dom z ogródkiem dla wymagających, usytuowany w miejscowości Krzyków oddalonej tylko 4 km od granic Wrocławia. Lokalizacja oferuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

375 000 zł101 m² 3 712,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

- oferta bezpośrednio od właściciela - bez prowizji - Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, w miejscowości Ligota-Miliardowice, ul. Przedszkolna. Lokal o powierzchni 101.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

2 400 000 zł313 m² 7 667,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:761 m²

To jeden z nielicznych drewnianych domów w Białymstoku. Jego modernistyczna bryła, ukryta wśród szarych prostopadłościennych bloków w betonu, zauważalna jest jedynie dla znawców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chróścina

Chróścina,opolskie

695 000 zł150 m² 4 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dom usytuowany na prostokątnej działce o pow. ponad 12 arów w sąsiedztwie domków jednorodzinnych przy głównej drodze. Działka jest w pełni ogrodzona z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pionierska

Gryfice,zachodniopomorskie

510 000 zł159 m² 3 207,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

W samym centrum Gryfic w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych, na sprzedaż dom z ogrodem oraz dwoma garażami. Doskonała lokalizacja dla rodziny z dziećmi ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polanowicka

Wrocław,dolnośląskie

3 599 000 zł280 m² 12 853,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Witam serdecznie, polecam na sprzedaż luksusowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 280 m2, usytuowany na prestiżowym osiedlu Toya Golf. Jest to malownicze osiedle stylowych willi położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

740 000 zł180 m² 4 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:907 m²

Makler Poleca! Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 190m2, powierzchnia podłóg to 209m2 w spokojnej części Łochowa. Działka o wielkości 907m2 nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chylice-Kolonia

Chylice-Kolonia,mazowieckie

848 000 zł143 m² 5 930,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Śliczny nowy dom o powierzchni 143 m posadowiony na bardzo ładnej działce (1020) otoczonej zielenią z pięknym zadbanym ogrodem. Lokalizacja: m iejscowość Jaktorów rejon Chylice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

403 000 zł116 m² 3 474,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej! oferta bez prowizji! zakup od dewelopera! bez podatku pcc! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej w Dobrzykowicach, gmina Czernica. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kątno

Kątno,warmińsko-mazurskie

450 000 zł90 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam dom w cichej i spokojnej miejscowości Kątno, malowniczo położonej nad jeziorem Szeląg Wielki, z dojściem do dużego prywatnego pomostu dzielonego z sąsiadami (odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 450 000 zł529 m² 4 634,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Szukasz dla siebie idealnej nieruchomości w Karkonoszach? Lepiej trafić nie mogłeś! Zapraszam Cię na prezentację idealnie zaprojektowanej willi wolnostojącej położonej w dzielnicy Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chojnata

Chojnata,łódzkie

720 000 zł100 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:76 000 m²

Sprzedam Gospodarstwo rolne w miejscowości Chojnata gmina Kowiesy k/ Mszczonowa Dom 100m2 do remontu oraz budynki gospodarcze jeden 120m2 drugi 200m2 Nieruchomość położona na działce 7,56ha Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kozerki

Kozerki,mazowieckie

310 000 zł70 m² 4 429 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:934 m²

Okazja, domek W cenie mieszkania Do sprzedania niewielki domek w zabudowie bliźniaczej do remontu który w parterze ma około 50 m2 plus na piętrze strych do adaptacji. Do domku przynależny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osiek

Osiek,dolnośląskie

320 000 zł180 m² 1 774,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyłącznie W naszym biurze! Dom w zabudowie szeregowej (projekt dom w klematisach 12 (s)), o powierzchni użytkowej 117,95 m2, w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Widzew

Łódź,łódzkie

750 000 zł450 m² 1 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:720 m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość doskonałą pod dom opieki, kwatery pracownicze, dom dziecka. Na działce 720m2 dwa domy. Jeden o powierzchni 320m2, drugi 130m2. Pomiędzy nimi pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sielska

Siedliska,mazowieckie

415 000 zł126 m² 3 294 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wolnostojący dom z bali sosnowych o powierzchni 126 m2 na 1000 m2 działce położony w Piasecznie - Siedliska. Dom z bali jak i położenie nieruchomości , w pobliżu rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszówka

Warszówka,wielkopolskie

435 000 zł122 m² 3 565,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom W stanie developerskim, granice Kalisza, jednorodzinny z garażem o pow.122 m2, w skład którego wchodzą salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

550 000 zł126 m² 4 365,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:261 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania doskonale zlokalizowany dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, z zadbaną i znacznej części okalającą dom działką, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

759 000 zł260 m² 2 919,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Jeśli marzysz, aby być blisko miasta a jednocześnie móc odpocząć w ciszy i spokoju to ten dom jest właśnie dla Ciebie. Zapraszam Cię na prezentację domu jednorodzinnego znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

989 000 zł360 m² 2 747,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:816 m²

Stargard Dom wolnostojący komfortowy z 2000r w Centrum o powierzchni całkowitej 360 m2 ( powierzchnia mieszkalna 270 m2) .Cenę podniesiono do 988 tys i wstrzymano sprzedaż na pół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żołnierska

Wrocław,dolnośląskie

1 970 001 zł240 m² 8 208,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:962 m²

Nietuzinkowa willa na Krzykach w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Południowego. Rewelacyjna lokalizacja gwarantująca szybki dojazd do centrum i Bielan Wrocławskich w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rędziny

Rędziny,śląskie

769 000 zł221 m² 3 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o wysokim standardzie wykończenia, znajdującego się pod Częstochową w miejscowości Rędziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olkusz

Olkusz,małopolskie

328 000 zł70 m² 4 686 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 260 m²

Twój Dom Oferujemy do sprzedania nieruchomość w jednej z najlepszych lokalizacji Olkusza Stary Olkusz Pomorzany. Nieruchomość składa się z dużej ogrodzonej działki zabudowanej domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biskupice,małopolskie

630 000 zł93 m² 6 740,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszam do zakupu domu w Biskupicach k. Wieliczki. Jest to idealne miejsce dla małej rodziny lub małżeństwa szukającego bezpiecznego i zdrowego miejsca do życia, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bukowe

Szczecin,zachodniopomorskie

870 000 zł232 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Polecam na sprzedaż duży dom w otoczeniu Puszczy Bukowej. Oferta skierowana dla ludzi pragnących mieszkać wśród zieleni w ciszy i spokoju, mając las na wyciągnięcie ręki. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogoczów

Głogoczów,małopolskie

979 000 zł186 m² 5 263,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom całkowicie wykończony w wysokim standardzie (zdjęcia jeszcze z poprzedniego etapu!) wg projektu biura Extra Dom, zatytułowany "libra", z garażem - 15 km od granic Krakowa. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tolów

Tolów,łódzkie

49 000 zł100 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 651 m²

Dom wolnostojący z lat 60. o powierzchni ok. 100 m2 do generalnego remontu składający się z trzech pokoi, kuchni i łazienki. W grudniu 2009 roku nastąpił w domu wybuch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Morska

Stargard,zachodniopomorskie

399 000 zł117 m² 3 405,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:729 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Nowa, ciekawa inwestycja deweloperska - dom w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja prowadzona przy w Klępinie (około 2 km od Stargardu). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niegolewka

Woźniki,śląskie

350 000 zł180 m² 1 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:14 681 m²

Witam, do sprzedania nieruchomość - Dom jednorodzinny Niegolewka (gmina Woźniki) wraz z zabudowaniami gospodarczymi oraz ziemią o powierzchni 1,4681 ha. Działka nr 50. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł132 m² 4 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Wilczycach przy ulicy Spokojnej. Wokół tylko niska zabudowa jednorodzinna, w większości nowe budynki, garaż plus dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Wołczkowo,zachodniopomorskie