cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów
45 434 ogłoszenia
Od najnowszych
45 434 ogłoszenia
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki
799 000 zł221 m² 3 615 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący Szembekowo
499 000 zł143 m² 3 489,51 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący Jeziorowskie
260 000 €185 m² 1 403,13 €/m²
Archiwalne
Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki
493 500 zł143 m² 3 451 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki
1 499 000 zł225 m² 6 662 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki
966 900 zł157 m² 6 166 zł/m²
Archiwalne
Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki
534 900 zł142 m² 3 762 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki
690 000 zł210 m² 3 286 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Domy
Włącz powiadomienia