dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 469 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 469 ogłoszeń

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży nakłady w postaci domku drewnianego, położonego w Piotrkowie Tryb., na terenach ROD STOKROTKA. Na działce o powierzchni 300 m2 znajduje się budynek drewniany - do remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł83 m² 9 626,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom w sercu Dobrej funkcjonalne 83 m gotowe pod koniec roku! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu jednorodzinnego w miejscowości Dobra. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł82,32 m² 7 896,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Czerniewie. To kameralna, nowoczesna inwestycja stworzona z myślą o wygodzie mieszkańców oraz bliskości przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł80 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Taka oferta tylko w platinum house zabór jezioro liwno - ostatnie trzy domy! W ofercie zostały ostatnie trzy domy. Oferuję do sprzedaży dom letniskowy (całoroczny) o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł188 m² 6 537,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę przestronnego domu w zabudowie szeregowej na sprzedaż. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 137,5 m2 znajduje się na 365 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł123 m² 6 902,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Odkryj spokój i nowoczesność w podwarszawskim Kiełpinie. Kolejne etapy osiedla to propozycja dla osób szukających balansu między naturą a komfortowym dostępem do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł109,96 m² 5 993,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

**bez pcc **bez prowizji od kupującego Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne i eleganckie domy w zabudowie bliźniaczej realizowane przez renomowanego dewelopera Mazovia Home. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 308 824 zł137,43 m² 16 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Segment na sprzedaż Bez pcc I prowizji | W ofercie dostępne także inne domy Nowoczesny dom w prestiżowej lokalizacji Oferujemy na sprzedaż dom w inwestycji od renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł148 m² 8 445,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Szukasz domu, który zamiast ciasnych kompromisów oferuje przestrzeń, w której każdy domownik w końcu odnajdzie swój własny azyl? Przy ulicy Wałowej czeka na Ciebie wyjątkowa, narożna.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł415 m² 5 539,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:4 199 m²

Gotowy, dochodowy pensjonat w sercu Bieszczad Berezka, gm. Solina 400 m | 4 niezależne apartamenty | 41,99 a Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł110 m² 2 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 825 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny wybudowany w latach 50-tych XX wieku. Dom położony jest na działce o powierzchni 2825 mkw, poza budynkiem mieszkalnym, na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł193 m² 5 595,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 246 m²

Ten jednorodzinny dom o powierzchni użytkowej 193 m , wybudowany został w latach 90-tych. Budynek jest w całości podpiwniczony, co znacząco zwiększa jego funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł420 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 967 m²

Jeleśnia- dwa domy o łącznej pow.ok. 400 m2 pierwszy dom z 2017 roku w skład, którego wchodzi hall, salon, kuchnia, jadalnia 2 łazienki, 4 sypialnie ,kotłownia. Drugi dom z 1980.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł595 m² 16 638,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 899 m²

Niepowtarzalny dom, położony w zielonej i kameralnej części Warszawy - w dzielnicy Wesoła. Dom został zaprojektowany jako prywatna, niezależna przestrzeń do życia, w której.

Szczegóły ogłoszenia

1 592 000 zł348 m² 4 574,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:551 m²

Na sprzedaż Budynek mieszkalny jednorodzinny z potencjałem usługowym w Karpaczu Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł262 m² 5 339,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 063 m²

Sprzedam wyjątkowy i nowoczesny dom w Medniewicach, niedaleko Skierniewic, za cenę 1 490 000 pln. Cena za metr kwadratowy wynosi 5 687 pln. Ta niezwykła nieruchomość położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Okazja domek skrajny! deweloper! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków wolnostojących wśród zieleni! nowe domy tylko 10 minut od centrum lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 250 000 zł210 m² 15 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Eurovilla prezentuje nowy dom na sprzedaż w Konstancinie w stanie tzw.deweloperskim. Dom w zabudowie bliźniaczej o pow 210m2 dz.520m2, 6 pokoi, 3 łazienki, garaż w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł111 m² 6 927,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:153 m²

Zapraszam na prezentację niezwykłego domu W bojanie! Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej! lokalizacja: nieruchomość położona w miejscowości Bojano, bardzo blisko Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł151 m² 11 251,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Rodzinny bliżniakna zamkniętym osiedlu Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z malowniczym ogródkiem o powierzchni całkowitej 151.4 m , położony na działce o powierzchni 312.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 900 zł165,40 m² 12 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż bardzo Ładny funkcjonalny Dom o powierzchni ok. 165m2, usytuowany na pięknej działce o powierzchni ok. 1000 m2, usytuowany w malowniczej okolicy, na peryferiach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł165,63 m² 3 936 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 691 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnym i malowniczym miejscu? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż wyjątkowy dom w stanie surowym zamkniętym, położony w Starym Czarnowie, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł90 m² 13 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Są domy, które po prostu się ogląda. I są takie, do których wchodzisz i od razu wyobrażasz sobie swoje życie. Poranną kawę wypijaną boso na tarasie. Zapach lasu po letnim deszczu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:318 m²

*Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający* Sprzedam dom jednorodzinny zlokalizowany przy ul. Spółdzielczej w Janowcu Wielkopolskim. Jest to lokalizacja bliska oraz dobrze zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł73,80 m² 8 523,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:719 m²

Bezpośrednio od dewelopera Brak podatku pcc i prowizji, faktura, rękojmia 5 lat, możliwość wykończenia domu pod klucz, zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł218,98 m² 4 498,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:456 m²

Wyjątkowy dom z potencjałem / 149 m2/ fotowoltaika/działka 456 m2 Na sprzedaż przestronny dom, który łączy funkcjonalność, komfort i ogromny potencjał aranżacyjny. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 558 000 zł200 m² 7 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:871 m²

Dom wolnostojący położony w Dobrej Szczecińskiej posiada doskonałą lokalizacjię , ponieważ położony jest w spokojnym miejscu , a równocześnie blisko jest do komunikacji , sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł336,08 m² 2 972,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Jeżeli marzysz o przestronnym domu w spokojnym otoczeniu, z możliwością urządzenia wnętrz dokładnie tak, jak chcesz ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż prezentujemy duży dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł142 m² 13 373,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Na sprzedaż komfortowy i wyjątkowo klimatyczny dom o powierzchni 141,72 m , położony na prestiżowym osiedlu Miodowa II na szczecińskim Osowie. Nieruchomość znajduje się na końcu.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł77 m² 1 935,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 0,3100 ha położoną w Łękach Dolnych.Nieruchomość składająca się z dwóch działek,.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł380 m² 4 734,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:103 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Czartów - gmina Krzeszyce. Dom wolnostojący o powierzchni 380 m2(użytkowej 212) usytuowany na działce o powierzchni 10,35.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł87,20 m² 6 869,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

"Nieruchomości Apartament" Anna Krawiec   Promocja 599 000 zł! oraz podatku pcc! To już II etap inwestycji domów w zabudowie szeregowej. Cena dotyczy segmentu zewnętrznego.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł220 m² 6 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:549 m²

Bardzo ładny, dwukondygnacyjny dom wolnostojący położony w spokojnej okolicy Swarzędza. Dom bardzo funkcjonalny poprzez wyraźne oddzielenie części dziennej przeznaczonej do użytkowania dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł335 m² 3 432,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:565 m²

Na sprzedaż - pensjonat z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w sercu Szklarskiej Poręby Prezentowana nieruchomość to zabudowana działka o powierzchni 565 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł41 m² 8 487,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:372 m²

Nieruchomość z widokiem na Jezioro Jagodne położone na trasie Szlaku wjm Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego domu w świetnej lokalizacji, który może stać się.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł120 m² 5 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Sprzedam dom w centrum Kutna przy ul. Górnośląskiej. 120 mkw. na dwóch kondygnacjach. Parter: salon z otwartą jadalnią i kuchnią, łazienka i kotłownia. Piętro: 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł125 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:244 m²

Szukasz alternatywy do drogiego mieszkania w Warszawie? Może ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Tylko 4,5 km od granicy Warszawy. Kameralne osiedle składające się z 4 lokali, każdy ze swoim.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł157 m² 6 363,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 328 m²

Na sprzedaż dom z ogrodem blisko jeziora Lutry, gmina Kolno, pojezierze Olsztyńskie Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Lutry (gmina Kolno), w północno.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł135 m² 7 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 444 m²

Dobre Nieruchomości prezentują: funkcjonalny dom na dużej działce Zielonka, gm. Białe Błota, blisko Bydgoszczy Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, parterowego domu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 272 000 zł176,87 m² 7 191,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:541 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka o powierzchni 176,87 m2 na działce o powierzchni 541 m2 w Musułach koło Grodziska Maz. Budynek w modnym stylu typu stodoła, wykończony w stanie.