dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

899 900 zł134,12 m² 6 709,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:313 m²

Duży bliźniak w stanie deweloperskim z ogródkiem w zielonej okolicy. Brak prowizji dla biura brak pcc możliwość zakupu przez osoby Z poza ue Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 040 325 zł126,10 m² 8 250 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:sierpień 2027

Dom 5b komfort i przestrzeń w zielonym Fordonie Funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle, prywatnym ogrodem i możliwością aranżacji wnętrz według.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 885 zł126,10 m² 7 850 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:listopad 2026

Dom 12a komfort i przestrzeń w zielonym Fordonie Funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle, prywatnym tarasem i możliwością aranżacji wnętrz według.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 200 zł115,20 m² 8 500 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:sierpień 2027

Dom 6a komfort i przestrzeń w zielonym Fordonie Funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle, prywatnym ogrodem i możliwością aranżacji wnętrz według.

Szczegóły ogłoszenia

658 998 zł82,92 m² 7 090,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

O inwestycji Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej położone w Zaczerniu, w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Rzeszowa. Cała inwestycja obejmuje 4 budynki, czyli 8 domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł220 m² 7 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:926 m²

Polecamy do sprzedaży wygodny parterowy dom typu Bungalow z garażem w bryle budynku , z alarmem i ochroną,położony na zagospodarowanej ogrodzonej działce, graniczącej ze ścianą.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł276,50 m² 3 580,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:908 m²

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim o całkowitej powierzchni 276,5 m na działce o powierzchni 908 m . Lokalizacja: nieruchomość mieści się przy spokojnej ulicy Klimka.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 m²

Dom w malowniczej okolicy z widokiem na góry!cena do negocjacji! Oferujemy na sprzedaż jednorodzinny dom w stanie deweloperskim - projekt indywidualny wzorowany na "dom przy Cyprysowej 67".

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Szeroka 140

Kawęczyn-Wygoda Warszawa

2 027 000 zł201,53 m² 10 058,06 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany przy ul. Szerokiej 140 w Warszawie. Do domu przynależy garaż w bryle budynku oraz przestronny ogród. Lokalizacja W odległości 7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Szeroka 140

Kawęczyn-Wygoda Warszawa

2 360 000 zł201,53 m² 11 710,42 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Szeroka 140

Kawęczyn-Wygoda Warszawa

2 300 000 zł214,53 m² 10 721,11 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

1 359 000 zł107,40 m² 12 653,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż oferuję komfortowe, przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie z ogródkiem, znajdujące się w kameralnym kompleksie mieszkaniowym w miejscowości Łazy, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 899 000 zł202,23 m² 9 390,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:797 m²

Dom w Śliwach 2 (g2)- projekt firmy Archon, to elegancki, nowoczesny dom z użytkowym poddaszem, zaprojektowany z myślą o komforcie całej rodziny. Jego przestronne wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł310 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 841 m²

Na sprzedaż wolnostojący, niepodpiwniczony dom jednorodzinny położony w spokojnej części Nawojowej na ulicy Zagórze zaledwie kilka minut od Nowego Sącza. Nieruchomość usytuowana jest na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł84,50 m² 7 562,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:699 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny - Nowa Wieś Wielka k. Bydgoszczy opiekun oferty krzysztof sałek tel:   Oferuję na sprzedaż zadbany, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł262 m² 8 358,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:545 m²

Dochodowa Nieruchomość w Centrum Krynica Morska 350 m od Plaży | Umowa z Siecią Handlową Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o charakterze mieszkalno-usługowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł118,31 m² 8 114,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:181 m²

Sprzedaż I 960 000 pln I 118,31m2 | lokal jednorodzinny baszkówka zakup bezpośrednio od dewelopera bez pcc możliwość zakupu przez cudzoziemców bez zgody mswia Przedmiotem sprzedaży jest dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 012 000 zł96,47 m² 10 490,31 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, znajdującego się w inwestycji Slow Life w Łomiankach. O inwestycji: osiedle Domów slow life to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 019 000 zł96,27 m² 10 584,81 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 014 000 zł95,98 m² 10 564,70 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2026

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł208,35 m² 4 790,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

Do sprzedania solidnie wykonany dom z 1978 r w Kraśniku o powierzchni całkowitej 208,35 m2 (138,90 m2 użytkowej). Dom posadowiony na działce o powierzchni 519 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł250 m² 1 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny dwukondygnacyjny, podpiwniczony o powierzchni użytkowej ok 200 m2 na działce 1044m2. Dodatkowo w cenie sąsiadująca działka o powierzchni 862m2.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł190 m² 5 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 951 m²

Siedlisko W otoczeniu przyrody- wyszynki gm. Budzyń nowa niższa cena! Co powiesz na miejsce, gdzie poranek zaczynasz kawą na tarasie z widokiem na ogród, a wieczór kończysz w saunie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł260 m² 3 457,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 071 m²

Dom wolnostojący W słomkach na sprzedaż dom położony blisko jeziora, w spokojnej okolicy Poranna kawa na tarasie z widokiem na taflę jeziora i śpiew ptaków to dokładnie to, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł144,79 m² 8 287,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 232 m²

Wyjątkowy dom W szamocinie! Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduje się w niedalekiej odległości od malowniczego jeziora. Wolnostojący, n owoczesny I komfortowy dom został.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł170 m² 3 229,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:934 m²

Nieruchomość dla osób poszukujących przestronnego domu w spokojnej okolicy. Dodatkowo duży teren za domem i własne wejście do lasu. Nowa niższa cena! Przedmiotem oferty jest dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł385 m² 8 311,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 396 m²

Mamy do zaoferowania atrakcyjny dom o pow. 385 m2 na dużej działce o pow. 4400 m2 w miejscowości Strzeniówka k/nadarzyna. Położona jest ona na końcu prywatnej drogi. Olbrzymi ogród jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł300 m² 6 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:506 m²

Prezentuję Państwu dom w Chłopach k. Mielna jako świetną inwestycję oraz cudowne miejsce do zamieszkania Budynek znajduje się w odległości ok. 80m od plaży w linii prostej. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł180 m² 8 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Mamy do zaoferowania pięknie położony dom wolnostojący w miejscowości Adamów Wieś. Powierzchnia zagospodarowanej działki to 1269 m2. Dom o powierzchni 175 m2 na co składa się: parter: 1.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł114,50 m² 6 541,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:344 m²

Przedstawiam ofertę domu, który został wyremontowany od gołej ziemi po sam dach! Pierwsze sześć zdjęć przedstawia stan który można uzyskać po drobnych zmianach - zdjęcia powstały na podstawie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł93,96 m² 5 523,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Nowy etap 9 budynków Segment mieszkalny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 93,96 mkw w standardzie deweloperskim. Powierzchnia użytkowa 67,54 mkw. Powierzchnia ogrodu: 110 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł96 m² 5 572,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:52 m²

Wzgórze Piastów inwestycja W trakcie realizacji. Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 95,68m w standardzie deweloperskim. powierzchnia użytkowa 68,23m , powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł134 m² 5 962,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam dom wolnostojący134m2z dużą1500m2 działką,odrębny budynek w tym dwa garaże.Dom od podstaw wykończony ,podwyższony standard.Ilosc pomieszczen to :2 korytarze,kuchnio -jadalnia,pokój.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł294,81 m² 3 388,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 756 m²

NA sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana zespołem 5 budynków rekreacyjno-turystycznych. Cena do negocjacji! sprzedaż ze względów zdrowotnych Działalność z tytułu wynajmu wakacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł230 m² 6 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Luksusowy dom w otoczeniu lasu w Ostródzie, ul. Szmaragdowa, powierzchnia 230 m2 nad Jeziorem Drwęckim. Na sprzedaż ekskluzywny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 230 m2 (172 m2.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł195,97 m² 3 827,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:642 m²

Dębowiec Na sprzedaż dom jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej- złączony garażem, o powierzchni całkowitej 196 m2. Budynek w stanie deweloperskim, plan oddania budynku lipiec/sierpień.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł120 m² 2 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Okazja dla osób szukających swojej odskoczni od dnia codziennego w malowniczej scenerii, pełnej uroku i natury. Na sprzedaż urokliwy dom letniskowy o powierzchni ok. 120 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł550 m² 1 543,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Wymarzona propozycja dla inwestora, który szuka miejsca z duszą i możliwością stworzenia prestiżowego obiektu turystycznego w Beskidzie Niskim. Prezentujemy wyjątkowy dworek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł212,08 m² 6 601,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 834 m²

Redukcja ceny 1.500.000zł 1.400.000zł **Na sprzedaż dom dwulokalowy w Karpaczu na osiedlu Skalnym** Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł59,80 m² 2 324,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:138 m²

Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą na co dzień mieszkać w mieście, ale mieć własne miejsce w górach na weekendowy lub wakacyjny wypoczynek. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł153 m² 5 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Na sprzedaż siedlisko z murowanym, zadbanym domem, altaną i grillem, nową stodołą i budynkami gospodarczymi. To idealna propozycja dla osób szukających życia na wsi lub myślących.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł282,30 m² 4 959,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:23 100 m²

Klimatyczne siedlisko z duszą - drewniany dom po rekonstrukcji na dużej działce przy lesie To miejsce dla osób szukających domu z charakterem z dala od miejskiego pośpiechu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł99,58 m² 13 958,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferta dostępna wyłącznie w Bestate Nieruchomości Wrocław. Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 99,58 m.kw, usytuowany na obrzeżach Wrocławia. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 000 zł107 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:787 m²

Dom do Wejścia z całym sprzętem i umeblowany, wprowadź się z walizką;) Przestrzenny Bliźniak w Nowej Hucie/ Mogiła! Modern semidetached house in Nowa Huta! English presentation.

Szczegóły ogłoszenia

1 698 000 zł101,32 m² 16 758,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:839 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony na prestiżowych i zielonych Wojszycach we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób, które cenią ciszę, kameralną zabudowę oraz szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 229 000 zł192 m² 6 401,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kupujesz bezpośrednio od developera. Nie płacisz prowizji Nie płacisz podatku pcc 2 % Dom w klematisach 30 (b) to projekt firmy Archon na jego podstawie został wybudowany dom ,który chcemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł124 m² 8 790,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:195 m²

Dom W zabudowie dwulokalowej W lesznowoli sprzedaż I 1 090 000 I 124 m2 | dom W zabudowie dwulokalowej | lesznowola zakup bezpośrednio od dewelopera bez pcc możliwość zakupu.