dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Konopna

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł371 m² 4 555,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Międzylesie - oferuję do sprzedaży przestronny, ładny dom położony w spokojnym, dobrze skomunikowanym rejonie miasta. Dom zbudowany w technologii tradycyjnej z cegły, ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

419 000 zł112 m² 3 741,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Na zdjęciach wcześniejsze realizacje! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej, położone w gmie Czernica. Domy sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mikoszewo

Mikoszewo,pomorskie

400 000 zł74 m² 5 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży komfortowy, przestronny segment domu szeregowego położony w nadmorskiej miejscowości Mikoszewo. Powierzchnia całkowita wynosi 74 m2, powierzchnia użytkowa 71,3 m2. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

349 000 zł201 m² 1 739,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 896 m²

Idealna nieruchomość dla miłośników ciszy i spokoju lub dla chętnych aby prowadzić działalność agroturystyczną. Nieruchomość zlokalizowana wśród lasów, łąk i jezior na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Smołdziński Las

Smołdziński Las,pomorskie

249 000 zł80 m² 3 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Proponujemy do sprzedaży nowe domy letnie o pow. 60,30 m2 pow użytkowej z poddaszem , w miejscowości Smołdziński las, na skraju Słowińskiego parku i około 2.500 m (20 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głuponie

Głuponie,wielkopolskie

310 000 zł93 m² 3 346 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:453 m²

Posiadamy na sprzedaż ostatni środkowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Głuponie gm. Kuślin. Budynek zaprojektowano dla 4 osobowej rodziny. W budynku tym przewidziano 3 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miodary

Miodary,dolnośląskie

1 700 000 zł143 m² 11 888,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Jeśli poszukujesz domu w malowniczej okolicy to jest to idealny wybór. Zaledwie kilka kilometrów od miasta, ujrzysz piękną, drogę pomiędzy drzewami, które zmieniają się wraz z każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

830 000 zł197 m² 4 213,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom na Gumieńcach sprzedam. 197 m2. Działka 450 m2. Rok budowy 1996. Parter: salon, kuchnia, łazienka. Przedpokój. Piętro: trzy sypialnie, łazienka, duży otwarty hol. Przekazanie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kłaj

Kłaj,małopolskie

295 000 zł156 m² 1 891,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej - stan surowy otwarty. Powierzchnia użytkowa 120,7 m2 + garaż 21 m2. Powierzchnia netto podłóg 156,37 m2. Działka o powierzchni 500 m2. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wyszyńskiego

Ropczyce,podkarpackie

480 000 zł200 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 184 m²

Niezwykle atrakcyjny dom do zamieszkania na 12 ar działce i garażem na 3 samochody przy ul. Wyszyńskiego w Ropczycach woj. podkarpackie. Biuro nieruchomości dk Brokres ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

520 000 zł108 m² 4 815 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²

Atrakcyjny i funkcjonalny dom w zabudowie blizniaczej ,wysoki standard z ogródkiem -108,30 m powierzchnia zabudowy,powierzchnia uzytkowa 81m -parter-aneks kuchenny z salonem,duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolińska

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

570 000 zł161 m² 3 535,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy Państwu cztery nowe budynki mieszkalne, jednorodzinne w zabudowie grupowej położone w Kamieniu Pomorskim. Uwaga! Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku od czynności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świątniki Górne

Świątniki Górne,małopolskie

1 270 000 zł210 m² 6 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy do sprzedaży dom nowoczesny, funkcjonalny dom położony na zagospodarowanej 20-arowej działce w cichym, ustronnym miejscu blisko Krakowa! W sąsiedztwie kameralna, nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pieńków

Pieńków,mazowieckie

1 199 000 zł270 m² 4 440,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zamień swoje mieszkanie na komfortowy dom z ogrodem. Ciesz się z letnich wieczorów przy grillu. - atrakcyjna cena - funkcjonalność - bliskość Warszawy To wszystko zapewni Ci przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogińskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

890 000 zł537 m² 1 656,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:530 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość z olbrzymim potencjałem na osiedlu Górczyn, którą stanowi budynek mieszkalny z funkcją usługową w atrakcyjnej cenie. Oferta bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Czerniewice

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 275 000 zł375 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 219 m²

29736. Polecam luksusowy dom o powierzchni 375 m2, zlokalizowany w toruńskich Czerniewicach. Działka o powierzchni 2219 m2: nieregularna, tarasowa, niezagospodarowana, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Budziwój

Rzeszów,podkarpackie

433 000 zł133 m² 3 245,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną w dzielnicy Budziwój. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich pozwoliły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Złotoria

Złotoria,kujawsko-pomorskie

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

29491. Polecam dom jednorodzinny położony w spokojnej i malowniczej okolicy w Złotorii. Dom został wybudowany w 2000 r. na pięknej działce o powierzchni 14 arów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wzgórza Krzesławickie

Kraków,małopolskie

898 000 zł320 m² 2 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:850 m²

Urokliwy dom jednorodzinny w pięknej i cichej lokalizacji. Idealny dla rodziny z dziećmi!główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Janowicze

Janowicze,podlaskie

169 000 zł80 m² 2 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Polecamy dom położony w miejscowości Janowicze, gmina Juchnowiec Kościelny. Murowany dom wolnostojący o powierzchni ok. 80m2 w stanie do kapitalnego remontu lub rozbiórki. Dom zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Stare Gliwice

Gliwice,śląskie

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Gliwicach na osiedlu Waryńskiego. Dom stoi przy ślepej ulicy, z dużą ilością miejsc parkingowych, miłe sąsiedztwo. Działka własnościowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Staszica

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 750 000 zł862 m² 2 030,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Na sprzedaż duży dom wolnostojący z basenem zlokalizowany na granicy Osiedla Staszica oraz Śródmieścia w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość zlokalizowana na działce o powierzchni 1244 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kredowa

Szczecin,zachodniopomorskie

679 000 zł123 m² 5 520,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta bezpośrednia - klient oferta sprzedaży nowych domów W zabudowie szeregowej położonych W szczecinie dzielnicy warszewo - przy ul. Kredowej w okolicy budowanej Nowej Szkoły. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Biała

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł140 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom o pow. ok. 140 m2 , na zagospodarowanej 15-arowej działce w Rzeszowie, os.Biała. Rozkład pomieszczeń: i piętro - 3 pokoje z czego 1 pokój z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rożnowa

Rożnowa,małopolskie

830 000 zł211 m² 3 933,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący na 8 arowej działce w Rożnowej koło Wieliczki. Dom energooszczędny i ekologiczny, dzięki zastosowanym materiałom i technologiom tani w codziennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

450 000 zł112 m² 4 017,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji bez pcc stan deweloperski! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czernica. Budowane według projektu Eco 16. Na parterze znajduje się 1 wiatrołap 3,74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Torfowa

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł360 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom wolnostojący | unikatowa lokalizacja | działka 3000 m | bieszczadzkie klimaty | rok budowy 2000 | 6 pokoi | 2 łazienki | powierzchnia użytkowa 260 m2 | garaż w bryle budynku Ile razy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zasobna

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł145 m² 7 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Do Sprzedania dom wolnostojący 146 m 2 bez garażu (miejsce postojowe),kostka przed domem do ułożenia (kupione krawężniki). Dom wybudowany w 2009r oddany do użytkowania w 2014 r. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

799 000 zł182 m² 4 390,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:644 m²

Okazja - Atrakcyjny, zadbany, wolnostojący dom parterowy o pow. 182 m2 w malowniczej, spokojnej okolicy. Posadowiony na prostokątnej działce o pow. 644 m2 Dom przygotowany do rozbudowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

427 000 zł110 m² 3 882 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam - Do Sprzedaży Nowy Segment w zabudowie szeregowej, o powierzchni ok. 110 m2, usytuowany na peryferiach Grodziska Mazowieckiego. Dom usytuowany jest w leśnej okolicy -spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotoria

Złotoria,kujawsko-pomorskie

560 000 zł180 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu interesującą ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej w podtoruńskiej Złotorii. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kosowska Niwa

Zawiercie,śląskie

160 000 zł65 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 107 m²

Oferujemy do sprzedania dom położony w Zawierciu - Kosowska Niwa. Dom o pow. ok. 65m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Budynek w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ochota

Warszawa,mazowieckie

5 500 000 zł367 m² 14 986,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedwojenny zabytkowy dom wybudowanym na początku lat 20-tych XX wieku z zadbanym pięknym ogrodem w prestiżowej części Starej Ochoty. Ze względu na swoje położenie (blisko Centrum, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

639 000 zł140 m² 4 564 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Atrakcyjnie wykończony w wysokim standardzie dom wolnostojący, położony 8km Wieliczki, pow. 140 m2, pow. działki: 4,50 stolarka okienna pcv. Ogrzewanie co gazowe - piec dwufunkcyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Leśnica

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł148 m² 3 513,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu tuż przy parku. Urokliwe zielone miejsce. Budynek w stanie do częściowego wykończenia. Na parterze salon z wyprowadzonym przyłączem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

789 000 zł214 m² 3 687 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży - Zapraszamy na Prezentacje bardzo ciekawego Domu wolnostojącego o powierzchni ok. 214 m2, usytuowanego w dobrej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Staromieście

Rzeszów,podkarpackie

434 000 zł119 m² 3 633,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, budowane na działkach o powierzchni ok. 4a, w miejscowości Nowa Wieś w sąsiedztwie nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 379 000 zł162 m² 8 512 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:587 m²

Cenisz spokój i ciszę, lubisz odpoczynek w otoczeniu przyrody, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z wygody i dobrego dostępu do sklepów i usług? Ta oferta jest warta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

729 000 zł131 m² 5 564,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom do zamieszkania o powierzchni 131 m2 z garażem na działce 8 ara w Głogowie Małopolskim. Dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza. Przed garażem podjazd na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rzyczyska

Zielonki,małopolskie

930 000 zł99 m² 9 425,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:356 m²

Bezpośrednio od właściciela, fantastycznie zlokalizowany (centrum Zielonek), nowocześnie wyposażony, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 99 m2 + poddasze, znajdujący się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Półwiejska

Grodzisk Wielkopolski,wielkopolskie

279 000 zł78 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:160 m²

Dom pełen ciepła, rodzina i święta w gronie najbliższych. Marzenie każdego z Nas. Jeśli szukasz domu dla siebie i swojej rodziny lub po prostu masz dosyć mieszkania.