dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Białystok,podlaskie

465 000 zł87 m² 5 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:995 m²

Proponujemy Państwu wolnostojący dom, posadowiony na działce o powierzchni 995 m2 , zlokalizowany w spokojnej okolicy na osiedlu Wygoda. Budynek jest po remoncie w dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

890 000 zł179 m² 4 972,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż! Komfortowy dom parterowy typu bungalow o pow. 179m stojący w otoczeniu pięknego, zadbanego ogrodu. Działka ma pow. 2300m i leży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł137 m² 6 197,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej! Piękne tereny rekreacyjne! W pobliżu działki przystanek autobusowy (autobus miejski - dojazd do rynku w 10 min)! Biskupin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśnego Runa

Zielonka,kujawsko-pomorskie

489 000 zł164 m² 2 981,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Bardzo nowoczesny, nowy, piętrowy dom w Zielonce. Powierzchnia użytkowa 133 m2. Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem 31 m2 na dwa samochody. Dom w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

579 800 zł151 m² 3 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zapraszamy - Przedstawiam do sprzedaży Komfortowy, przestronny i bardzo funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o pow. ok 150 m2, usytuowany na dużej działce ok 750m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

350 000 zł121 m² 2 904,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bez prowizji! budynek sprzedawany W podwyższmy stanie deweloperskim! rolety elektryczne W całym budynku! ogrzewanie pompa ciepła - podłogowe! Cena domu w stanie surowym-otwartym 350 tyś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Leśnego Runa

Zielonka,kujawsko-pomorskie

441 000 zł105 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Nowy dom 105 m2, parter + piętro, z ogrodem 112 m2. Zlokalizowany w 4-segmentowym budynku szeregowym, na osiedlu w Zielonce. Na łączną powierzchnię domu 105 m2 składa się : Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bucz

Bucz,wielkopolskie

308 000 zł345 m² 892,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 575 m²

Na sprzedaż nieruchomość idealna nadająca się pod inwestycje - prowadzenie działalności gospodarczej. 98 metrowy parter budynku położony przy asfaltowej drodze w miejscowości Sączkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mochle

Mochle,kujawsko-pomorskie

379 000 zł200 m² 1 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Makler poleca! Dom jednorodzinny w budowie, dworek nad rozlewiskiem, gdyż położony jest przy zagospodarowanym zbiorniku wodnym. Działka o powierzchni 1500 m2 położona przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

520 000 zł110 m² 4 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:508 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowy dom w miejscowości Łochowice gmina Białe Błota. Świetna lokalizacja, dojazd drogą asfaltową, blisko lasu. Nowoczesna architektura powierzchnia użytkowa 100m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niewodnica Korycka

Niewodnica Korycka,podlaskie

470 000 zł390 m² 1 205,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:930 m²

!rezerwacja! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Niewodnica Korycka. Nieruchomość o powierzchni użytkowej wynoszącej prawie 400m2 została zbudowana w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 480 000 zł320 m² 4 632,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Tylko Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia luksusową rezydencję, usytuowaną w zacisznym miejscu bydgoskiego Miedzynia. Pełen przestrzeni dom o powierzchni 329,50m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ponikiew

Ponikiew,małopolskie

825 000 zł200 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:16 m²

Teren w pełni zagospodarowany. Dom w pełni wyremontowany i wyposażony. Dodatkowo budynek gospodarczy pod działalność gastronomiczną. Dwa garaże duży ogród z placem zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Witosa

Iwaniska,świętokrzyskie

150 000 zł70 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sprzedam dom w Iwaniskach przy ul. Witosa. Ścisłe centrum - blisko do szkoły, przychodni, przy samym kościele i rynku. Dom wymaga odświeżenia, ale nadaje się do zamieszkania od zaraz. Kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Leśna

Czmoń,wielkopolskie

275 000 zł76 m² 3 642 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:154 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Czmoń W odległości 30 km od Poznania w miejscowości Czmoń, gm. Kórnik powstaje nowoczesne Osiedle Leśna Ostoja. Dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

673 000 zł122 m² 5 516,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:933 m²

Makler Nieruchomości poleca Państwu dom wolno stojący o powierzchni całkowitej 122 m2. Budynek parterowy ,bez podpiwniczenia z 2015 roku położony na działce 933 m2. Kuchnia otwarta na tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zalesie

Zalesie,wielkopolskie

289 000 zł139 m² 2 079,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 520 m²

Dom w spokojnej i cichej okolicy Po remoncie z dużą działką O pow. użytkowej 95 m 2 , pow. całkowita 139 m 2 Na działce garaż oraz budynek gospodarczy. Wykonany podjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dojlidy Górne

Białystok,podlaskie

1 900 000 zł348 m² 5 462,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 199 m²

Przedstawiam Państwu nieruchomość znajdującą w bezpośrednim sąsiedztwie z Białymstokiem, w Sobolewie, składającą się z wykończonego domu jednorodzinnego, wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czarnów

Czarnów,mazowieckie

950 000 zł186 m² 5 108 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta skierowana jest dla osób, ceniących sobie komfort mieszkania w domu, bez potrzeby wykonywania czasochłonnych i bardzo drogich remontów, a jednocześnie świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 250 000 zł300 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:938 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w centralnej części Raszyna. Dom z roku 1965, natomiast generalny remont przeprowadzony był w 1990 r. Dom dwurodzinny - każde piętro stanowi niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Marki,mazowieckie

523 980 zł116 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kupuj bezpośrednio od dewelopera! Nie płać prowizji! Nie płać podatku pcc! Jeśli cenisz sobie ciszę, spokój oraz liczne tereny rekreacyjne, a zarazem zależy Ci na dobrej komunikacji to ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sławków

Sławków,śląskie

179 000 zł45 m² 3 977,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:885 m²

Nowa oferta - Dom z potencjałem. Oferujemy do sprzedaży dom w Sławkowie, w okolicy zjazdu z trasy `94`. Dom o powierzchni 45 m2, parterowy ze strychem i pokojem na poddaszu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł340 m² 1 232,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:566 m²

Przedstawiam Państwu ofertę domu na sprzedaż. Obecnie dom jest w stanie surowym zamkniętym. Nieruchomość ma powierzchnię użytkową ok. 340 m2 i mieści się na działce o pow. 566 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

549 000 zł114 m² 4 815,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu z zabudowie bliźniaczej w Mierzynie. Dom jednorodzinny o powierzchni 98 m2 (całkowita 114 m2) na działce ok. 400 m2. Parter składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skórcz

Skórcz,pomorskie

174 000 zł296 m² 587,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:998 m²

Do sprzedania budynek mieszkalno-biurowy, oraz prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej o powierzchni 998m2. Budynek o powierzchni użytkowej 199,80m2, to obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

830 000 zł200 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 032 m²

Przedstawiam Państwu ofertę wolnostojącego domu na sprzedaż zlokalizowanego w Bydgoszczy zaledwie kilka minut od Zielonych Arkad. Nieruchomość jest usytuowana na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

430 000 zł240 m² 1 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Przedstawiam Państwu interesującą ofertę domu zlokalizowanego w dzielnicy Górzyskowo. Dom typu klocek o powierzchni użytkowej 170 mkw - działka to 410 mkw. Przy domu właściciel postawił.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jary

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

769 000 zł180 m² 4 272,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Makler Nieruchomości poleca! Dom szeregowy, znajdujący się w bardzo dogodnej lokalizacji. Osiedle Jary-górny taras. W 2008 roku została dokonana całkowita modernizacja oraz ocieplenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rynarzewo

Rynarzewo,kujawsko-pomorskie

519 000 zł100 m² 5 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Tylko W maklerze piękny nietuzinkowy dom do sprzedania W rynarzewie Do sprzedania dom wolnostojący. Znajdujący się w Rynarzewie. Jest to wioska oddalona od Bydgoszcz o 15km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

555 900 zł127 m² 4 377 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszam - Przedstawiam Do sprzedaży Nowy, bardzo ładny bliźniak - Bardzo solidnie wybudowany dom- 5 pokoi, o powierzchni łącznej z garażem w bryle budynku o powierzchni ok. 128m2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mechowo

Mechowo,zachodniopomorskie

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Polecamy Państwu do sprzedaży dom z garażem oraz pomieszczeniem letnim o powierzchni całkowitej 220 m 2 mieszczący się na działce o powierzchni 4ooo m 2 znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

674 000 zł200 m² 3 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 570 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży Dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m2 , wybudowany w 2009 roku, położony w spokojnej, malowniczej okolicy, na działce o powierzchni ok. 1550 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

1 490 000 zł200 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 961 m²

Na sprzedaż niepowtarzalny dom około 200 m2 na działce 1961m2,w przepięknej okolicy-otulinie wpn. Dom z pięknym jasnym salonem z drewnianą antresolą dużym tarasem i własnym stawkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Chwałowice,dolnośląskie

350 000 zł105 m² 3 335,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Witam serdecznie, polecam na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, dom w zabudowie bliźniaczej/szeregowej położony tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Oliwkowa

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł170 m² 6 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Połówka bliźniaka w stanie deweloperskim, w bardzo dobrej lokalizacji w Falenicy. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, łazienka, pokój sypialna/gabinet, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gdacjusza

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł100 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Witam serdecznie Podmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 100 m2, położony na działce o powierzchni 327 m2 Lokalizacja jest fantastyczna w ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wólka Kozodawska

Wólka Kozodawska,mazowieckie

769 000 zł172 m² 4 481,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:876 m²

Jeśli szukasz dla siebie i swojej rodziny czegoś wyjątkowego, to poznaj romantyczny dom, który spełni Twoje marzenia o zamieszkaniu z dala od zgiełku miast i ruchliwych ulic!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Otorowo

Otorowo,kujawsko-pomorskie

498 000 zł144 m² 3 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:740 m²

Dom wolnostojący w otoczeniu lasu ok. 13 km od centrum Bydgoszczy! Idealne miejsce dla osób poszukujących własnego domu na obrzeżach miasta. Dom został zbudowany w 2017 roku, jego układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Strzybnica

Tarnowskie Góry,śląskie

589 000 zł207 m² 2 845,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż duży dom idealny dla dwóch rodzin. Powierzchnia 206m2 obejmuje: i piętro - wiatrołap - 3 pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc - komórka II piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

630 000 zł229 m² 2 751,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:990 m²

Makler Poleca! Dom wolnostojący z garażem o powierzchni całkowitej 228mkw. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 960 mkw w Łochowie. Dom parterowy z oddzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Biskupin

Wrocław,dolnośląskie

1 375 000 zł350 m² 3 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:594 m²

Zapraszam na prezentację. tel. Dom na biskupinie Dom wolnostojący z 1993r położony w pięknej dzielnicy Biskupin. Dom o całkowitej powierzchni 350m2 na działce 594m2. Parter to dwa duże.