dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

825 000 zł99 m² 8 299,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Kupujący nie płaci podatku 2% pcc. Oferuję do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim po wschodniej stronie Józefowa. Rozpoczęcie budowy wrzesień 2020 r. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Swoszowice

Kraków,małopolskie

649 000 zł146 m² 4 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:258 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przebieczany

Przebieczany,małopolskie

992 000 zł246 m² 4 033 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołowice

Wołowice,małopolskie

677 000 zł130 m² 5 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:581 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brzegowa

Kraków,małopolskie

779 000 zł95 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:33 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Tetmajera

Kraków,małopolskie

1 319 000 zł184 m² 7 168 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:115 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dobrowolskiego

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł221 m² 5 204 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:383 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w stanie deweloperskim. Budynek w zabudowie szeregowej, piętrowy z użytkowym poddaszem, miejscem garażowym na parterze budynku. Przy zakupie tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Częstochowa,śląskie

519 000 zł150 m² 3 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Woźniakowski Nieruchomości oferuje Państwu dom do wprowadzenia w dzielnicy Stradom. Dom składa się z parteru oraz piętra. Na parterze: sypialnia, pokój kąpielowy z prysznicem (jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Pabianice

Pabianice,łódzkie

190 000 zł71 m² 2 677,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:622 m²

Do sprzedania parter domu wolnostojącego położony na osiedlu Karniszewice w Pabianicach. Dom został wybudowany w 1979r. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 70,97m2. Budynek I-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bargłówka

Bargłówka,śląskie

570 000 zł180 m² 3 161,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący z lat 80 tych położony na działce 1500 m2. Cicha i zielona lokalizacja. Na parterze znajdują się 2 pokoje, salon, kuchnia i łazienka. Na piętrze 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Obrocz

Obrocz,lubelskie

249 000 zł2 707 m² 91,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 707 m²

Duży dom z zabudową gospodarczą na Roztoczu Środkowym Idealna nieruchomość na duże gospodarstwo agroturystyczne Obrocz 67, gmina Zwierzyniec Możliwość dokupienia niezabudowanych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Wadowice

Wadowice,małopolskie

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Piętrowy, podpiwniczony dom z lat 60-tych posadowiony na działce ok 16 arów. Nieruchomość położona w bliskiej odległości od miasta. Budynek murowany ze szlaki i cegły, kryty papą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cynamonowa

Opole,opolskie

529 000 zł124 m² 4 266,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą "domu w Cenie Mieszkania". To najchętniej kupowany projekt domu na osiedlu "róży Wiatrów", które znajdują się w malowniczej dzielnicy Opola -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Węgliniecka

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

Polecam na sprzedaż klimatyczny czteropokojowy dom w zabudowie szeregowej z 1930 roku o powierzchni całkowitej 160 m2, zlokalizowany w okolicach ulicy Węglinieckiej we Wrocławiu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Waniliowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

890 000 zł111 m² 8 010 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Opiekun oferty: tel. mail: piękny i przytulny dom o powierzchni 111,11m2 znajduje się się przy ul. Waniliowej w Kątach Wrocławskich. Jest to segment skrajny. Dom składa się z: parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Warszawa,mazowieckie

1 649 990 zł300 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:370 m²

Dom o powierzchni ok. 300 m2 na działce 369 m2 znajduje się w centrum cichego i spokojnego osiedla domków jednorodzinnych Groty na Starym Bemowie. Osiedle leży w sąsiedztwie Lasku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pyszczyn

Pyszczyn,kujawsko-pomorskie

679 900 zł194 m² 3 501,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Chcesz odnaleźć własne miejsce na ziemi, do którego będziesz chętnie wracał po ciężkim dniu pracy? Szukasz domu, w którym odnajdziesz spokój i

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Gazowa

Mirków,dolnośląskie

398 000 zł91 m² 4 373,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Polecam na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 91 m2, położony w okolicach ulicy Gazowej w Mirkowie, gmina Długołęka. Dom usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kwidzyńska

Gdynia,pomorskie

680 000 zł82 m² 8 292,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:347 m²

Do sprzedaży parter domu z ogrodem! Nieruchomość usytuowana w cichej ulicy w pobliżu lasu. Do ścisłego centrum ok 2km. Do bulwaru ok 2.5km. Przestronne wygodne dwupokojowe (pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Barycz

Barycz,łódzkie

275 000 zł180 m² 1 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Do sprzedania dom wolnostojący położony w miejscowości Barycz gm. Dobroń. Dom został wybudowany w 1963r. Powierzchnia budynku wynosi ok. 90m2 + wysoki strych 90m2. Budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spacerowa

Radwanice,dolnośląskie

719 000 zł105 m² 6 822 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:441 m²

Polecam bliźniaka W radwanicach Opiekun oferty: oferta na Wyłączność w sdp Nieruchomości. Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem, dwukondygnacyjny kryty dachem wielospadowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

510 500 zł121 m² 4 219 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 bliźniaka oddawany w Stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 122 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 500 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

421 000 zł92 m² 4 576,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Dom według twoich standardów! Przedstawiona oferta dotyczy zakupu działki oraz budowy domu według projektu: 'ula Z212_96' w wersji wykończenia mini. Projekt budowlany można zamienić na inny. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tropie

Tropie,małopolskie

519 000 zł144 m² 3 604,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom jednorodzinny o pow. użytkowej 144 m2 zlokalizowany w Tropiu (małopolska, nowosądeckie). Budynek jest wykończony i umeblowany - gotowy do wprowadzenia. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł169 m² 7 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:566 m²

Zachęcam do zakupu własnego, pięknego domu, który można zaaranżować wewnątrz od podstaw wg. swoich indywidualnych potrzeb oraz zgodnie z własnymi upodobaniami. Kupujący zwolniony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kielecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:182 m²

Jeśli poszukujesz nieruchomości z duszą, cenisz sobie ciszę i spokój, ale jednocześnie nie chcesz rezygnować z komfortu mieszkania w mieście, ta oferta jest dla Ciebie. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

599 000 zł117 m² 5 105 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Dom o powierzchni 117,33 m położony na działce o powierzchni 171,70 m w gminie Stare Babice Budynek w trakcie budowy z przewidywanym terminem oddania w II kwartale 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wyczerpy Dolne

Częstochowa,śląskie

580 000 zł210 m² 2 762 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:276 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje dom do wprowadzenia w dzielnicy Wyczerpy. Dom podpiwniczony, z letnią kuchnią, garażem z bramą na pilota. Parter: duży salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Biskupice

Biskupice,małopolskie

1 399 000 zł250 m² 5 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Na sprzedaż gotowy dom (215mkw) o wysokim standardzie wykończenia na dużej 36a działce w otoczeniu lasu , wraz z wolnostojącym garażem o powierzchni 27mkw. Dom z pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Więcmierzyce

Więcmierzyce,opolskie

450 000 zł99 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący w Więcmierzycach, gmina Grodków. Powierzchnia domu to 99 m2, usytuowany jest na działce o powierzchni 21 arów, w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Warszawa,mazowieckie

929 000 zł135 m² 6 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Funkcjonalny i słoneczny segment skrajny 135 m2 na działce 350 m2 przy ulicy Spichrzowej na Białołęce. W skład nieruchomości wchodzi: piwnica (garaż na duży samochód, kotłownia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

549 000 zł115 m² 4 773,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Inwestycja powstaje w najbliższej okolicy Szczecina w Mierzynie. Wyjątkowa lokalizacja, w spokojnej i cichej okolicy, wokół zabudowania domów jednorodzinnych, bliskość centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pawlikowice

Pawlikowice,łódzkie

330 000 zł330 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 309 m²

Do sprzedania dom wolnostojący położony w Pawlikowicach. Dom został wybudowany z pustaka w 1979r. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi ok. 110m2. Budynek parterowy w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

598 000 zł105 m² 5 695 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 699 m²

Przedstawiam Na sprzedaż Dom usytuowany Bardzo Blisko Grodziska Maz, jednorodzinny o powierzchni ok. 100m2, usytuowany w uroczej, bardzo łądnej miejscowości pod Grodziskiem. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Międzylesie

Warszawa,mazowieckie

777 000 zł133 m² 5 842 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Woźniakowski Nieruchomości poleca dom/bliźniak o powierzchni użytkowej 133 m2, położony obok lasu (międzylesie). Dom usytuowany na działce o powierzchni 390 m2. Parter domu to salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lipowa

Pułtusk,mazowieckie

375 000 zł185 m² 2 027,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Witam. Mam do sprzedania dom jednorodzinny w szeregowej zabudowie. Dom zlokalizowany jest na Popławach przy ul. Lipowej 9. Spokojna okolica. Wszędzie blisko - las, szkoła podstawowa, poczta, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wiatrowo

Wiatrowo,wielkopolskie

239 000 zł60 m² 3 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Każdy z nas, zwłaszcza w tych niepewnych czasach, marzy o swojej małej enklawie z dala od zgiełku, smogu czy codziennego pędu, o możliwości spędzaniu czasu bliżej przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zahutyń

Zahutyń,podkarpackie

230 000 zł260 m² 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:889 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Zahutyń, gmina Zagórz. W skład nieruchomości wchodzi działka o powierzchni 889 m2 oraz murowany budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom z końca lat 70-tych po remoncie wnętrza w latach 90-tych i nadbudowie piętra. Wykończony w wysokim standardzie, materiały najwyższej jakości, parkiet, schody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. 29 Stycznia

Sucha Beskidzka,małopolskie

550 000 zł220 m² 2 501 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Unikalny dom z ogrodem w lokalizacji gwarantującej komfortową komunikację do pracy i szkoły oraz codzienne funkcjonowanie. Istnieje możliwość zakupu tylko jednej działki na której stoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiślica

Wiślica,śląskie

259 000 zł162 m² 1 598,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 722 m²

Rezerwacja. Na sprzedaż nieruchomość z wyjątkowym klimatem, położona w Wiślicy koło Skoczowa. W jej skład wchodzą: jednorodzinny budynek mieszkalny z częścią gospodarczą,.