dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

475 000 zł150 m² 3 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zapraszamy na Prezentację - Mamy przyjemność zaprezentować dom o powierzchni ok. ok 150m2, ustytuowany na ładnej, przestronnej działce o powierzchni ok 900m2. Ze względu na jego rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kierzków

Kierzków,zachodniopomorskie

165 000 zł200 m² 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 683 m²

Oferta bezpośrednia wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Nowa cena 165 000 zł za Dom mieszkalny. Możliwość dodatkowo kupna ziemi o pow. ok 1,3 hektara w cenie 25 000 zł. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podole

Podole,mazowieckie

580 000 zł140 m² 4 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy Państwu, ładny, wygodny dom na dużej działce w przepięknym miejscu. Posiadłość graniczy z lasem, a cały ten teren jest obszarem krajobrazu chronionego, co powoduje, że ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wólka Mlądzka

Otwock,mazowieckie

1 649 000 zł140 m² 11 778,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 397 m²

Takie nieruchomości to rzadkość. 3000 m2 pięknej, leśnej działki, pełnej sosen, solidnie ogrodzonej. Na niej znajduje się niezwykle wygodny i funkcjonalny dom o pow. 140 m2, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Miasto-Folwark

Nowe Miasto-Folwark,mazowieckie

299 000 zł70 m² 4 271 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

bardzo atrakcyjna oferta sprzedaży siedliska zlokalizowanego 4km od Nowego Miasta. Budynek mieszkalny z lat 60tych, murowany z cegły i pustaka, kryty eternitem, ocieplony styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Załom

Szczecin,zachodniopomorskie

1 200 000 zł490 m² 2 448,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 487 m²

Na sprzedaż piękny parterowy, wolnostojący dom usytuowany przy ścianie lasu. Na powierzchni ok 27om2 znajduje się 5 pokoi, salon i otwarta na salon kuchnia oraz 2 łazienki. Jedna z sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nieszawa

Nieszawa,kujawsko-pomorskie

310 000 zł250 m² 1 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 770 m²

28925. Dom dwukondygnacyjny z piwnicą (70 m2), garażem (30 m2) i tarasem (35 m2). Piękny widok na Wisłę i kościół. Dom znajduje się na działce o pow 1773 m2 z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Mosina,wielkopolskie

429 000 zł113 m² 3 796,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Chcesz mieć nowy dom i jako pierwszy właściciel tworzyć jego historię? Cenisz sobie wygodę i bliskość pełnej infrastruktury użytkowej? Idealnym rozwiązaniem będzie zakup domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

890 000 zł264 m² 3 365,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:915 m²

Na sprzedaż unikatowy dom, łączący nowoczesny charakter bryły i wysokiej klasy wykończenie, tworząc niepowtarzalne i wyjątkowe wnętrze. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 195,35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Komorów

Komorów,mazowieckie

864 000 zł160 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro obrotu nieruchomościami Mrs Residents ma przyjemność przedstawić Państwu nowo powstałą inwestycje zlokalizowana na pograniczu Nowej Wsi Warszawskiej oraz Granicy w powiecie pruszkowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

669 000 zł117 m² 5 702 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Dom o powierzchni 117,33 m położony na działce o powierzchni 469,99 m w gminie Stare Babice. Budynek w trakcie budowy z przewidywanym terminem oddania w II kwartale 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Kaczorów

Kaczorów,dolnośląskie

143 000 zł250 m² 572 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:432 m²

Do sprzedania dom w Kaczorowie o powierzchni 100m 2. Całkowita powierzchnia działki to 432m 2. Na parterze znajdują się: ganek, sypialnia, 2 pokoje. kuchnia, łazienka z wc, kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brzegowa

Kraków,małopolskie

789 000 zł95 m² 8 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przebieczany

Przebieczany,małopolskie

992 000 zł246 m² 4 033 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dobrowolskiego

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł221 m² 5 204 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:383 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w stanie deweloperskim. Budynek w zabudowie szeregowej, piętrowy z użytkowym poddaszem, miejscem garażowym na parterze budynku. Przy zakupie tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołowice

Wołowice,małopolskie

677 000 zł130 m² 5 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:581 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Trockiego

Kraków,małopolskie

685 000 zł124 m² 5 524 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:326 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Michałowice

Michałowice,małopolskie

674 113 zł103 m² 6 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołowice

Wołowice,małopolskie

687 000 zł130 m² 5 285 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brzegowa

Kraków,małopolskie

779 000 zł95 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:33 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sportowa

Więckowice,małopolskie

520 000 zł98 m² 5 306 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Miedźna

Miedźna,śląskie

160 000 zł97 m² 1 652,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:717 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z 1936r, w miejscowości Miedźna. Nieruchomość do generalnego remontu o powierzchni użytkowej 96,80m2, posadowiona na ogrodzonej działce o pow. 717m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Swoszowice

Kraków,małopolskie

659 000 zł146 m² 4 514 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dunajewskiego

Rudawa,małopolskie

480 000 zł132 m² 3 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

479 000 zł121 m² 3 970,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Dom w zabudowie szeregowej z garażem w Kiełczowie. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Proponujemy Państwu domy w zabudowie szeregowej w Kiełczowie, 20 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Swoszowice

Kraków,małopolskie

649 000 zł146 m² 4 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:258 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolbego

Rudawa,małopolskie

530 000 zł109 m² 4 862 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rząska

Rząska,małopolskie

722 000 zł121 m² 5 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

544 520 zł92 m² 5 919 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Tetmajera

Kraków,małopolskie

1 319 000 zł184 m² 7 168 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:115 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kołaczkowskiego

Kraków,małopolskie

650 000 zł123 m² 5 285 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:115 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

800 000 zł400 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Komfortowy dom, bełchatów pilna sprzedaż Z powodu wyjazdu - nowa, atrakcyjna cena! Cena 800 000 pln nie uwzględnia umeblowania i wyposażenia. Cena domu z meblami i wyposażeniem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Trombity

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł152 m² 7 251,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:564 m²

Expander ma przyjemność prezentować gotowy dom wolnostojący w uroczej części Zielonego Ursynowa w pobliżu Jeziora Zgorzały. Prezentacja online: 1. Domu 2. Ogrodu 3. Otoczenia Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łeba

Łeba,pomorskie

690 000 zł140 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:576 m²

Na sprzedaż trzy domki w zabudowie szeregowej pod wynajem w sezonie letnim. Położone w cichej i spokojnej okolicy.Atutem tych że nieruchomości jest fakt iż założenie ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gorlice

Gorlice,małopolskie

350 000 zł405 m² 864,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest kamienica w centrum miasta Gorlice, z roku 1939, o pow. całkowitej 404,74 m2, użytkowej 285,04, położona na działce o pow. 3,5 ara,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kościan,wielkopolskie

389 000 zł100 m² 3 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Uwaga - wolna tylko jedna połowa W tej lokalizacji! Jeśli priorytetem przy wyborze nieruchomości są dla Ciebie: niewysoka cena, dobra jakość wykonania oraz lokalizacja nieruchomości, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mojesz

Mojesz,dolnośląskie

130 000 zł157 m² 826,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Serdecznie zapraszam na prezentację domu o powierzchni całkowitej ok. 160 m2. Nieruchomość usytuowana w urokliwej miejscowości, mającej swój klimat i charakter- mojesz. Powierzchnia domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przewóz

Przewóz,lubuskie

385 000 zł130 m² 2 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 623 m²

Przepiękny dom z ogromnym, zadbanym ogrodem w cenie mieszkania. Dom o powierzchni 130 m. kw. będzie idealną oazą dla Ciebie i Twojej rodziny. Przy domu znajduje się mały domek- tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mroczeń

Mroczeń,wielkopolskie

249 000 zł100 m² 2 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Umowa przedwstępna! Przedstawiamy dom w mroczeniu, który daje duże możliwości. Od razu zacznę od atutów całej nieruchomości: 1. lokalizacja 2. duża działka, która daje szeroki wachlarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ryglice

Ryglice,małopolskie

500 000 zł196 m² 2 551,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! oferta na wyłączność biura! Oferujemy do sprzedania atrakcyjną nieruchomość położoną w spokojnym miejscu w miejscowości Ryglice powiat tarnowski woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bema

Puszczykowo,wielkopolskie

860 000 zł190 m² 4 516,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:849 m²

Szukasz przestronnego domu w atrakcyjnej lokalizacji w Puszczykowie? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Dom wolnostojący o pow. całkowitej 190,4 m2 i pow. użytkowej 142,24 m2,.