dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 442 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 442 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Sękowo

Sękowo,wielkopolskie

270 000 zł93 m² 2 914 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż 12 domów jednorodzinnych parterowych na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Sękowie. Budynek zaprojektowano dla 4 osobowej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

410 000 zł106 m² 3 886,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej (czworak - segment środkowy) położony w gminie Czernica. Budynki sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sadyba

Warszawa,mazowieckie

5 500 000 zł340 m² 16 176,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Piękny dom wolnostojący o charakterze rezydencji położony na Sadybie w prestiżowej, spokojnej okolicy. W 2008 r. został gruntownie wyremontowany i zmodernizowany w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sadyba

Warszawa,mazowieckie

4 500 000 zł572 m² 7 867,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:860 m²

Wyjątkowa przedwojenna willa położona w najlepszej części Starej Sadyby w okolicy Parku Szczubełka. Dom położony na wyjątkowo dużej (860m2) i foremnej działce. Własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wysockiego

Białystok,podlaskie

890 000 zł400 m² 2 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Przedstawiam Państwu piękny przestronny dom, który zarabia sam na siebie! Powierzchnia całkowita nieruchomości to 400m2 z powierzchnią mieszkalną 200m2. Na parterze znajdują się 3 lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Krasne Pole,opolskie

400 000 zł180 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Nieruchomość położona we wsi Krasne Pole w województwie opolskim w gminie Głubczyce, w południowo wschodniej części Gór Opawskich nad rzeką Opawicą, na granicy polsko-czeskiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Podjuchy

Szczecin,zachodniopomorskie

735 000 zł399 m² 1 979,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:490 m²

Uwaga! Nowa cena, było 789.000 zł. Przedmiotem sprzedaży jest przestronny i atrakcyjnie umiejscowiony dom wolnostojący z 1989 roku wraz z wydzielonym mieszkaniem o

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czerwonego Kapturka

Białystok,podlaskie

688 000 zł270 m² 2 548,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:426 m²

Zapraszam Państwa na prezentację domu położonego w kameralnej części miasta na Jaroszówce. Nieruchomość o powierzchni 270mkw położona jest na działce o powierzchni 426mkw Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Pasym

Pasym,warmińsko-mazurskie

298 000 zł114 m² 2 614,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:925 m²

Dom położony na półwyspie! * 100m do jeziora! * 4 pokoje* powierzchnia 114 m2* taras 50 m2* działka 925 m2* oferta wyłączna dostępna jedynie za pośrednictwem biura legis house nieruchomości!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

140 000 zł60 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Działka budowlana położona w miejscowości Swiątniki Dolne, oddalone ok. 6 km od Niepołomic. Działka jest otoczona łąkami zabudową jednorodzinną , bardzo dobra lokalizacja ,centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sławinek

Lublin,lubelskie

1 149 000 zł240 m² 4 787,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Dom wolno stojący o pow. użytkowej 190 m2 położony na działce o pow. 720 m2, atrakcyjnie usytuowany. Nowoczesna bryła połączona z funkcjonalnością, przestronnością wnętrza tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

530 000 zł140 m² 3 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości w Piekarach Śląskich. Zadbany i wyremontowany dom o powierzchni 139,7m2 usytuowany jest na przepięknie zagospodarowanej, sześciuset metrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Załęże

Rzeszów,podkarpackie

1 800 000 zł300 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Prezentujemy do sprzedaży przestronny dom do zamieszkania, położony na pięknej, dużej, 42a działce. Obok domu znajduje się budynek pełniący funkcje trzystanowiskowego garażu z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grójec

Grójec,mazowieckie

630 000 zł178 m² 3 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Segment środkowy położony w Grójcu o powierzchni całkowitej 178 m2, użytkowej 134 m2 na działce 125 m2. Na parterze salon z kominkiem, z którego jest wyjście na taras, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marysin

Marysin,lubelskie

580 000 zł137 m² 4 224,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Nowoczesna architektura, brak skosów. Komfortowe, w stanie deweloperskim domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni: 137,30m2. Zestawienie pomieszczeń: parter: wiatrołap, garaż, salon +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

529 000 zł127 m² 4 178,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej (dwulokalowy) położony w Brzeziej Łące. Budynek sprzedawany w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Floriana

Wola Zachariaszowska,małopolskie

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom Wola Zachariaszowska obok Zielonek. Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący znajdujący się w cichej okolicy, w odległości 10 minut samochodem do Krakowa. Teren ogrodzony, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Głoska,dolnośląskie

460 000 zł240 m² 1 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący, położony w miejscowości wiejskiej w okolicy Miękini i Brzegu Dolnego z dogodnym dojazdem (min. poprzez nowy most na Odrze,widoczny z posesji),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Arkońskie

Szczecin,zachodniopomorskie

1 550 000 zł280 m² 5 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:730 m²

Oferta godna polecenia. Śliczny dom wolnostojący z 2005 roku z dwustanowiskowym garażem, wybudowany z materiałów najwyższej jakości. Powierzchnia użytkowa 230m2 (całkowita 280m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

529 000 zł127 m² 4 178,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej (dwulokalowy) położony w gminie Długołeka Budynek sprzedawany w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

270 000 zł105 m² 2 578,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Nowy dom w Polkowicach Dolnych Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 104 m 2 + garaż 18 m 2. Położony na działce 195 m 2. Stan surowy otwarty. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Odolion

Odolion,kujawsko-pomorskie

560 000 zł160 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:688 m²

29751. Polecamy Państwu dom przy lesie.Ładny funkcjonalny.Jednorodzinny dom z użytkowym poddaszem , wybudowany z bloczków gazobetonowych w 2010r., o powierzchni użytkowej 115 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

720 000 zł150 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedaży nowy bliźniak w Krakowie. Powierzchnia użytkowa jednego domu wynosi 136,53 m2, działka 8 ar. Dom posiada 5 pokoi, 2 łazienki, kuchnie, garaż. Stan developerski. Cena 720 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

555 000 zł857 m² 647,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania duży dom w Wodzisławiu Śląskim - powierzchnia użytkowa 350 m2, całkowita 450 m2, budynek z 1965 roku wzniesiony z cegły przy drodze Wodzisław-Rybnik na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Różankowo

Różankowo,kujawsko-pomorskie

890 000 zł264 m² 3 365,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:915 m²

Na sprzedaż unikatowy dom, łączący nowoczesny charakter bryły i wysokiej klasy wykończenie, tworząc niepowtarzalne i wyjątkowe wnętrze. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 195,35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościno

Kościno,zachodniopomorskie

555 000 zł110 m² 5 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Piękne domy Osiedle Dębowe Kościno (7 km od Szczecina) to nowe osiedle, którego architektura charakteryzuje się nowoczesnością, prostotą i funkcjonalnością. Powierzchnia użytkowa domu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pasym

Pasym,warmińsko-mazurskie

299 000 zł126 m² 2 381,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 141 m²

Oferta nieaktualna - nieruchomość sprzedana! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja nr 16178 dom po remoncie* duża działka 2141m2* blisko jezioro kalwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Sudecka

Wrocław,dolnośląskie

1 629 702 zł147 m² 11 091 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:108 m²

Kameralna inwestycja na krzykach! Oferta działu Deweloperskiego sdp Nieruchomości bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. Dwupiętrowy dom o powierzchni 146,94m2 w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł320 m² 4 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Prezentuję do sprzedaży dom wolnostojący posadowiony na działce o powierzchni 1175m2 w Radości. W skład nieruchomości wchodzą podpiwniczony budynek z 1989 ro oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zaodrze

Opole,opolskie

499 000 zł115 m² 4 339,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Tylko Pierwszy segment ma cenę 499000zł. Zapraszamy do kupienia nowej szeregówki w stanie deweloperskim położonej na zaodrzu Opola. Lokalizacja: - oddalona ok. 10 min od rynku - mała odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leśna

Leśna,dolnośląskie

149 000 zł400 m² 372,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu o powierzchni 400 m2 zlokalizowanego w bliskich okolicach Leśnej. Na parterze znajdują się 4 pokoje, 2 łazienki, kuchnia, hol oraz pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podegrodzie

Podegrodzie,zachodniopomorskie

49 000 zł80 m² 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:349 m²

Oferta zawieszona do 30.04.2020 Ofertą sprzedaży jest mały przytulny domek tj. Pół bliźniaka o pow. 80m2 do kapitalnego remontu. Budynek posiada wymienione okna na pcv. Dach wyłożony dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przyjaźni

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

790 000 zł149 m² 5 302,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 511 m²

Dwukondygnacyjny dom jednorodzinny wraz z warsztatem położony w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Przyjaźni. Działka kształtna, prostokątna o powierzchni 0,1511 ha. Parter budynku to duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jagiełły

Stegna,pomorskie

650 000 zł289 m² 2 249,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nieruchomość z funkcją pensjonatu w nadmorskiej lokalizacji, zaledwie 190 m od lasu i 1,7 km od morza? Zgadza się, to wyjątkowa oferta! Położona jest na obrzeżach Stegny - dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Oboźna

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł235 m² 4 042,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szereg środkowy na prestiżowym osiedlu Wojszyce we Wrocławiu przy ul Oboźnej.Do Rynku 4,5 km. Wszystkie media , dom starannie wykończony. Salon otwarty z kominkiem z dużą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakrzewko

Zakrzewko,wielkopolskie

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Posiadamy w naszej ofercie na sprzedaż dom położony we wsi Zakrzewko położone w województwie wielkopolskim, powiecie nowotomyskim, gminie Zbąszyń. Wieś leży przy lokalnych drogach,.