dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 436 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 436 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Strażów

Strażów,podkarpackie

389 000 zł158 m² 2 457,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Kupujący zwolniony jest z podatku pcc 2% i zwolniony z prowizji. Przedstawiamy dom typu bliźniak, ulokowany bezpośrednio przy lesie państwowym na granicy Krasne-Strażów. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

660 000 zł240 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:442 m²

Duży funkcjonalny dom ok.240m2 (i więcej)w Kostrzyniu ,wielopokoleniowy (oddzielne mieszkanie na poddaszu) z piwnicą ,garażem ,ogrodem na sprzedaż. Bardzo ładny dom na cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zelwerowicza

Jaworzno,śląskie

445 000 zł230 m² 1 934,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 196 m²

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Szopienice

Katowice,śląskie

5 500 000 zł2 160 m² 2 546,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Katowice szopienice Do sprzedaży nieruchomość stanowiąca działki gruntu o pow. 1135m2, zabudowane 3 budynkami kamienic frontowych, 2 i 4-kondygnacyjnych, w zabudowie zwartej oraz budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

250 100 zł51 m² 4 904 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:146 m²

Przedstawiam do Sprzedaży Apartament 2 pokojowy, usytuowany na parterze, o powierzchni ok. 51 m2, na Nowym Osiedlu - w pięknym otoczeniu zieleni i innych nowych zabudowań - oddanie do Lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł306 m² 6 372,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:241 m²

Idealne miejsce dla dużej rodziny, dom posiada 6 pokoi które mogą służyć za sypialnie. 3 pełne łazienki i jedna oddzielna toaleta dla gości. na Poziomie -1 znajduje się garaż mieszczący dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

325 988 zł60 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:65 m²

Na sprzedaż dolny lokal z ogrodem w zabudowie szeregowej położony w Kamieńcu Wrocławskim przy ulicy Miodowej. Nowa, kameralna inwestycja 10 domów szeregowych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wierzbowa

Leszno,wielkopolskie

425 000 zł139 m² 3 065,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Duże, bardzo przestronne i funkcjonalne mieszkania w zabudowie szeregowej z płaskim dachem na skrajnej działce 272m2 i garażem w sypialni Leszna- wilkowicach Użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

649 000 zł128 m² 5 070,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Oferujemy państwu do sprzedaży dom wolnostojący Z działką O pow. 482 M.KW. Usytuowany blisko centrum miasta Proponowany dom jest usytuowany w południowej części miasta z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koło

Koło,wielkopolskie

575 000 zł148 m² 3 885 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny na zagospodarowanej, pięknej 20ar działce w miejscowości Czołowo Kolonia, gm. Koło. Bliskość przyrody, a zarazem niewielka odległość od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzozówka

Brzozówka,kujawsko-pomorskie

619 000 zł191 m² 3 240,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

28882. Dom wolnostojący o wysokim standardzie w miejscowości Brzozówka, położony na działce o powierzchni 1164m2. Budynek składa się z dwóch kondygnacji, na górnej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzekowo

Szczecin,zachodniopomorskie

830 000 zł136 m² 5 399,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:305 m²

Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w zabudowie jednorodzinnej, bliźniaczej położone w kameralnej dzielnicy Krzekowo, doskonale skomunikowanej z Centrum miasta. Oferta dotyczy skrajnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piasek

Piasek,śląskie

360 000 zł155 m² 2 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:740 m²

Prezentujemy dom jednorodzinny położony w Piasku k. Pszczyny w bardzo dobrej lokalizacji Budynek jednorodzinny w konstrukcji szkieletowej posadowiony na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł220 m² 3 632 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Bardzo ładny Dom z użytkowym poddaszem- i piętro, o powierzchni ok. 220 m2, usytuowany na peryferiach Grodziska, na bardzo ładnej, zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pod Grapą

Pewel Mała,śląskie

269 000 zł95 m² 2 831,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

- pewel Mała. Solidny dom murowano-drewniany w Beskidach na dużej, widokowej, ładnie zagospodarowanej działce - Kochasz góry, wędrówki oraz ciszę i spokój - to miejsce jest idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rząska

Rząska,małopolskie

722 000 zł121 m² 5 985,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Expander Advisors prezentuje: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120m2 z wbudowanym garażem oraz miejscem postojowym. Na powierzchnię domu składa się: parter - wiatrołap - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marysieńki

Warszawa,mazowieckie

4 150 000 zł450 m² 9 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:601 m²

Wolnostojący dom dla dużej rodziny położony na Starym Wilanowie. Nieruchomość położona w drugiej linii zabudowa, daje duża prywatność. Zadbany i intymny ogród z automatycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiejce

Wiejce,lubuskie

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej miejscowości Wiejce, gmina Skwierzyna. Lokalizacja idealna dla osób poszukujących cichego i spokojnego miejsca na ziemi, chcących ukryć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Prusice

Prusice,dolnośląskie

650 000 zł154 m² 4 220,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Komfortowy dom, niewymagający remontów. W pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania. Możliwa zamiana na dwa mieszkania we Wrocławiu. Duża działka 1700 metrów kwadratowych z indywidualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świerkowa

Przyjaźń,pomorskie

599 000 zł214 m² 2 799,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 166 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w malowniczej kaszubskiej miejscowości Przyjaźń. Nieruchomość znajduje się na pięknej, dużej działce w sąsiedztwie luksusowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rejtana

Pępowo,pomorskie

575 000 zł114 m² 5 042,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Lokalizacja: pępowo, gmina Żukowo, ok. 20 km od Gdańska. To spokojne miejsce do życia, urokliwe i malownicze. Dzięki dobrze rozbudowanej sieci dróg oraz oddalonych o zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łaszewo

Łaszewo,zachodniopomorskie

200 000 zł96 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 96m2 składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, częściowo podpiwniczony z dużym strychem, który można zaadoptować na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

319 800 zł102 m² 3 135 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszamy - Przedstawiam na sprzedaż Apartament 3 -4 pokojowy, usytuowany na I piętrze i Poddaszu, o powierzchni ok. 102 m2, na Nowym Osiedlu - w pięknym otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bierawa

Bierawa,opolskie

259 000 zł160 m² 1 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, położony w Bierawie. Dom wymaga remontu. Składa się z 5 pokoi, kuchni i łazienki. Działka duża i długa o powierzchni 0,1600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morelowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

980 000 zł360 m² 2 718,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:565 m²

Duży I nowoczesny dom W przeźmierowie na sprzedaż Szukasz dużego, nowoczesnego i komfortowego domu rodzinnego w podpoznańskim Przeźmierowie? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Porąbki

Łodygowice,śląskie

379 000 zł158 m² 2 398,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:638 m²

Łodygowice - nowoczesny dom bez barier. Ostatni budynek! Budowanie domu to duże wyzwanie. Należy też pamiętać, że to inwestycja na całe życie. Nasza oferta to gotowy dom w stanie pozwalającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

432 000 zł91 m² 4 749 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Ostatnia szeregówka okolice ul.Krakowskiej CENA PROMOCYJNA SEGMENT ŚRODKOWY 432 000 PLN - STAN DEWELOPERSKI 5 pokoi, 1 kuchnia, 1 łazienka, kotłownia, kominek Powierzchnia segmentu - 90,96 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Porażyn

Porażyn,wielkopolskie

372 867 zł113 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecamy na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony ok. 4 km od centrum Opalenicy w Porażynie przy parku. Dom składa się: - wiatrołapu, holu, toalety, salonu, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łodygowice

Łodygowice,śląskie

169 000 zł90 m² 1 882,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Łodygowice centrum - dom Z działką 600 m 2 Największym atutem nieruchomości jest położenie domu jest w samym centrum Łodygowic, szybki dojazd do Żywca i Bielska. Dom do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Główna

Garnek,śląskie

160 000 zł100 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 100 m2, dom stoi na działce o powierzchni około 1200m2 w pełni ogrodzonej, dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną. Dom stoi na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Wróblowice

Wróblowice,dolnośląskie

750 000 zł125 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Ogród | 125m2 | 3xparking | Zielone tereny | Garaż Piękny dom, bardzo dobre materiały, wysoka jakość wykończenia 125 m2 oraz duży 280 m2 ogród, wyjście z salonu na taras. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 200 000 zł200 m² 5 997,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Polecam serdecznie nowy, czteroletni dom wolnostojący W gliwicach posadowiony na dużej działce. Dom wybudowany z porotermu, ocieplony styropianem, ze spadzistym dachem krytym dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

1 150 000 zł96 m² 11 979,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż 10 -letni dom wolnostojący (2008 r.) położony w nadmorskiej miejscowości Międzywodzie, 100 m od brzegu morskiego, w zacisznym otoczeniu lasu i zieleni. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sękowo

Sękowo,wielkopolskie

375 000 zł93 m² 4 047 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż 12 domów jednorodzinnych parterowych na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Sękowie. Budynek zaprojektowano dla 4 osobowej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

799 000 zł230 m² 3 473,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:531 m²

Sprzedaż nowy, wolnostojący dom o pow. 180 m2. działka 531m2. Opole Kolonia Gosławicka. Dom wolnostojący, dwukondygnacyjny, podpiwniczony, z garażem w bryle budynku, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Klonowo Górne,pomorskie

670 000 zł198 m² 3 383,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Budynek o powierzchni 198m2, posadowiony jest na dużej ponad 6000m2 działce. Na terenie posesji znajduje się także garaż i budynek gospodarczy o powierzchni 30 m2 i 50 m2. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kowalskiego

Biała Podlaska,lubelskie

465 000 zł148 m² 3 141,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Oferuję do sprzedania dom w zabudowie szeregowej mieszczący się w Białej Podlaskiej przy ul. Wacława Kowalskiego. Nieruchomość położona jest na działce o pow. 255m2. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

13 750 zł400 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Syndyk masy upadłości dłużnika Sławomira Kozłowskiego - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zam. w gm. Morawica Ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki: 1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boryszew

Boryszew,mazowieckie

599 000 zł192 m² 3 119,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:614 m²

Kupujący nie płaci pcc 2%. Oferuje Państwu do sprzedania jeden z dwóch domów w zabudowie bliźniaczej o pow. 192 m2 (użytkowej 149 m2), w stanie deweloperskim na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

472 000 zł102 m² 4 647,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:222 m²

Gotowy dom- segment skrajny- stan deweloperski Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy w zabudowie szeregowej, budowane w Rzeszowie, dzielnica Przybyszówka, przy bocznej od ulicy Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

3 900 000 zł440 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Rewelacyjny dom na cele inwestycyjne. Obecnie wynajęty do 08.2020. Bliźniak po generalnym remoncie na Mokotowie, okolica 'Pod Skocznią.' Parter: salon z kominkiem i ogrodem zimowym,.