dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 440 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Budy

Stare Budy,mazowieckie

230 000 zł106 m² 2 169,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 748 m²

Jdk Nieruchomości prezentuje Państwu nieruchomość w cichej i spokojnej okolicy zabudowaną domem jednorodzinnym z 1975 roku o powierzchni zabudowy 106m2, podpiwniczonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

620 000 zł130 m² 4 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Tylko U nas! Przedstawiam Państwu wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 130 m2 zlokalizowany nad samym kanałem bydgoskim nieopodal ulicy Nakielskiej. Dom postawiony w 1984.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

569 000 zł130 m² 4 377 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy na Prezentację- do Sprzedaży Dom- 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim, o powierzchni ok. 129 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 300 m2 , Informacyjnie - Pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

449 000 zł350 m² 1 282,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom z trwałych materiałów na dużej działce na przedmieściach Gorzowa Wlkp. Na działce garaż i zabudowania gospodarcze i warsztatem ok 150m2. Dom podpiwniczony w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bordowa

Zielona Góra,lubuskie

519 000 zł147 m² 3 520,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Nowy dom na osiedlu Kolorowym przy ulicy Bordowej / Złotej. II etap osiedla. Pełne zagospodarowanie w cenie: droga, podjazdy, ogrodzenie, miejsce na drugi samochód. Wszystkie informacje dostępne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

980 000 zł332 m² 2 951,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa I niepowtarzalna nieruchomość. Jeżeli jesteś zmęczony miastem, a chcesz mieszkać w niedalekiej jego odległości z dobrym, szybkim dojazdem, to jest to oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turów

Turów,dolnośląskie

398 000 zł81 m² 4 913,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących podwyższony standard deweloperski - ostatni lokal Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł298 m² 7 718,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Jeżeli szukasz przestronnego i cichego domu wykonanego wg. indywidualnego projektu to ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy dom 300 m2 z działką 850m2 w Wilanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowa

Józefów,mazowieckie

1 750 000 zł290 m² 6 034 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w Józefowie w świetnej lokalizacji. Jasny i przestronny. Bardzo funkcjonalny, super-zadbany. Parter: kuchnia, jadalnia,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,lubuskie

680 000 zł182 m² 3 743,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż niezwykłą nieruchomość usytuowaną Świdnicy, wybudowaną w 2004 roku o powierzchni użytkowej 181,66 m2 z pięknym stawkiem na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wygoda

Białystok,podlaskie

585 000 zł217 m² 2 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:296 m²

Białystok, wygoda, moniuszki, 1/2 blizniaka na sprzedaż, pod inwestycję lub do zamieszkania dla 2 rodzin plus ewentualnie pod lokal usługowy. Polecamy zadbany dom w zabudowie blizniaczej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

640 000 zł218 m² 2 935,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość dla osób, kochających przyrodę, świeże powietrze oraz dużą słoneczną przestrzeń. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 0,0471 ha, przy granicy działka ogrodzona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niegosławice

Niegosławice,lubuskie

270 000 zł120 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Nowa niższa cena! Oferujemy na sprzedaż dom poniemiecki o powierzchni 120m2 wraz z oborą o powierzchni 180,5m2 oraz stodołą o powierzchni 126,35m2. Nieruchomość stanowi grunt rolny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Choroszcz

Choroszcz,podlaskie

512 000 zł152 m² 3 359,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:538 m²

Polecamy Państwu nowoczesny dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w Barszczewie k. Choroszczy. Budynek położony jest w obrębie zamkniętej, kameralnej inwestycji 2 budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

488 800 zł123 m² 3 974 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Zapraszamy - Przedstawiam do sprzedaży b.ładny Dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni ok. 122 m2, usytuowany na działce ok. 180m2, oddawany w stanie Deweloperskim. Rozkład Domu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 100 000 zł110 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:852 m²

Oferujemy Państwu interesujący dom o pow. 110m2, który znajduje się na działce o pow. 852m2 na spokojnym osiedlu blisko centrum Zielonej Góry. Układ pomieszczeń: *parter: - wiatrołap, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawrów,lubuskie

559 000 zł130 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu domu wolnostojącego usytuowanego na prawie 20sto arowej działce przy jednej z głównych dróg dojazdowych w Wawrowie. Poniemiecki dom idealny dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przytok

Przytok,lubuskie

399 000 zł105 m² 3 785,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Bez prowizji dla biura! bez podatku pcc! Oferujemy na sprzedaż domy W zabudowie bliźniaczej powstające na nowym osiedlu w malowniczej miejscowości przytok. Domy bliźniacze sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

620 000 zł160 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 159 m2, usytuowany na działce o pow. ok. 1500 m2 Rozkład Domu jest następujący : Parter : -salon przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

539 500 zł195 m² 2 767 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:190 m²

Zapraszamy na prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom - bliźniak o powierzchni ok. 195 m2, usytuowany w pięknej okolicy miasta. Pierwsze zdjęcia są wizualizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Matejki

Wolin,zachodniopomorskie

460 000 zł330 m² 1 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:370 m²

Dom znajduje się w bardzo cichej i bezpiecznej okolicy. Grube ocieplone mury zapewniają komfort ogrzewania w zimie i zapewniają chłód w upalne lato. Wysokie przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Lusówko

Lusówko,wielkopolskie

449 000 zł92 m² 4 880,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Willa w Lusówku o powierzchni 92 m2 wraz z 30 m2 tarasem znajdującym się na dachu budynku i ogrodem dwa miejsca postojowe W cenie lokalu taras wykończony deską kompozytową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Libertów

Libertów,małopolskie

1 490 000 zł361 m² 4 127 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż przestronny dom położony na działce widokowej w prestiżowej lokalizacji Libertów! Piękny widok na Tatry i Kraków! Lokalizacja: dom jest położony na 10 ar działce widokowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Wiejska

Cząstków Polski,mazowieckie

620 000 zł290 m² 2 138 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Do sprzedania Nieruchomość składająca się z Domu ( pow. 100m2 ) oraz Budynku Usługowego ( pow. 190m2 ), a to wszystko znajduje się na działce, której powierzchnia wynosi 1700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

888 800 zł298 m² 2 983 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Piękny przestronny Dom o powierzchni ok. 300 m2, usytuowany na dużej, zadbanej działce o powierzchni ok. 2000 m2. Dom ma następujący Rozkład : Na parterze i I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bogusławice

Bogusławice,mazowieckie

378 000 zł103 m² 3 657,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

Dom jednorodzinny, energooszczędny położony w pobliżu miasta płońsk. Osiedle docelowo zabudowane 40 domami, podzielone na 4 ulice po 10 domów tworzących zamknięte części osiedla bogusławice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

790 000 zł220 m² 3 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:864 m²

Na sprzedaż piękny dom oddalony zaledwie 13 km od ścisłego centrum Poznania. Idealna lokalizacja- do trasy s 11 ok 2 minuty, blisko przystanek komunikacji podmiejskiej. W odległości spaceru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

440 000 zł122 m² 3 592,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:502 m²

Wysoki standard wykończenia! ogrzewanie podłogowe na parterze oprócz garażu oraz na górze W łazience! rolety na parterze elektryczne! działka ogrodzona łącznie Z frontem! podjazdy kostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

700 000 zł209 m² 3 349,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Numer oferty 1284 Biuro Nieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania dom w Karpaczu 209m2. Nieruchomość znajduje się w malowniczej cichej okolicy Karpacza w otoczeniu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

440 946 zł87 m² 5 068,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro sprzedaży mieszkań i domów developerskich poleca dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej w Dąbrówce k. Poznania. Dogodna lokalizacja: 20 minut dojazd do centrum - stacja pkp 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 150 000 zł180 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Prezentujemy dom położony w Starych Babicach o powierzchni całkowitej 200 mkw, na działce 1170 mkw. Dom znajduje się przy spokojnej uliczce, w ładnej okolicy, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

929 000 zł260 m² 3 573,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Tel Lokalizacja Kobyłka blisko szkoły Cena 929000 Powierzchnia działki około 700m powierzchnia domu ok 260m, powierzchnia użytkowa ok 205m2 Parter obecnie zamieszkały: 4 pokoje /od 13 do 16m2/ łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

735 000 zł171 m² 4 293,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie do sprzedaży dom wolno stojący w bardzo dobrej lokalizacji, położony około dwa kilometry od trasy S3 (wyjazd nad morze), około pięć kilometrów do trasy E26 (trasa w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kordeckiego

Wrocław,dolnośląskie

619 900 zł100 m² 6 199 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:327 m²

Dom bliźniak na wrocławskich Żernikach! Polecam na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z 1940 roku o powierzchni 100 m2, usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Choroszcz

Choroszcz,podlaskie

497 000 zł152 m² 3 261,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:433 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Złotowska

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł90 m² 4 433 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:616 m²

Polecam na sprzedaż działkę przy ulicy Zlotowskiej w Poznaniu. Na działce budynek mieszkalny z lat 30 do remontu lub rozbiórki. Działka narożnikowa o wielkości 616m2. Oferta 0% od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lemieszowa

Łódź,łódzkie

700 000 zł330 m² 2 121,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Nieruchomości do remontu i uprzątnięcia Oprócz domu budynki gospodarcze o powieżchni około 70m2 i garaż poza obrysem budynku. Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luboń

Luboń,wielkopolskie

1 390 000 zł260 m² 5 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Funkcjonalność: wiele możliwości aranżacji wnętrza! lokalizacja: szybki dojazd do centrum Poznania! czas: do zamieszkania od zaraz! jakość: dom wykończony z najwyższej klasy materiałów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Parkowa

Radwanice,dolnośląskie

490 000 zł95 m² 5 137,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bez prowizji i pcc! Oferuję na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe z dwoma balkonami. W stanie deweloperskim. Opis inwestycji: osiedle domków szeregowych to klimatyczna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bogusławice

Bogusławice,dolnośląskie

794 999 zł200 m² 3 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

W ofercie na sprzedaż dom w Bogusławicach, k. Oleśnicy Cena: 774 999 zł Powierzchnia domu: ok 200 m2 Powierzchnia działki: 1350 m2 Lokalizacja: lokalizacja jest idealna dla ludzi ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Hipolitowska

Hipolitów,mazowieckie

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:877 m²

Funkcjonalny bliźniak, na dużej działce 877 m2, wybudowany w 2009 r., z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 200 m2 (w tym 25 m2 garaż) w odległości 27 km od centrum Warszawy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij