dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 441 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Norwida

Piechowice,dolnośląskie

689 000 zł100 m² 6 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Prezentujemy Państwu nowo wybudowany dom położony w Piechowicach na osiedlu domków jednorodzinnych. Budynek piętrowy urządzony z gustem o powierzchni 100 m2 składający się z: parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wrocławska

Turów,dolnośląskie

550 000 zł134 m² 3 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:388 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 133 mkw (126 mkw powierzchni użytkowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciosowa

Ciosowa,świętokrzyskie

729 000 zł342 m² 2 131,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 885 m²

Na sprzedaż duży, przestronny w swojej bryle dom jednorodzinny z bezpośrednim dojściem do terenów leśnych. Dom jest wolnostojący z 2006r. Znajduje się zaledwie 14 km od kielc jadąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

490 000 zł237 m² 2 067,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:128 m²

Starogard Gdański - centrum. Dom mieszkalno - usługowy. Dom posiada dwa osobne wejścia. Na parterze z dużym oknem wystawowym od strony ulicy pomieszczenie 65 m2 pod działalność z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

740 000 zł132 m² 5 606 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

: krótko: dom - połowa bliźniaka o powierzchni 132 mkw zaledwie 10 minut od Wrocławia. : atuty: dom wybudowany z ekologicznych materiałów najwyższej jakości. : o inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olszowice

Olszowice,małopolskie

495 000 zł150 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie spokój A chcą mieszkać blisko krakowa Dom w zabudowie bliźniaczej- 5 pokoi. Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kępa

Kępa,opolskie

398 000 zł128 m² 3 104,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Jeśli szukasz domu w spokojnej okolicy, który znajduje się bliżej centrum niż niektóre dzielnice Opola to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: 4 pokojowy jasny i nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kajki

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł510 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Dom wolnostojący o pow. 510 m2, na działce o pow. 1124 m2, w doskonałej lokalizacji w okolicach ul. Kajki w Starym Aninie. Dom łączy funkcję mieszkalną z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Północ

Częstochowa,śląskie

590 000 zł117 m² 5 042,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, atrakcyjny budynek mieszkalny jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej, parterowy. W budynku będą wykończone podłogi i łazienki - bez armatury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chłopska

Szczecin,zachodniopomorskie

882 000 zł240 m² 3 675 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Dom wolnostojący z ogrodem, garażem i mnóstwem zieleni dookoła, w bardzo dobrej lokalizacji, którą jest cicha i spokojna dzielnica osiedla Bukowego, położnego na prawobrzeżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

380 000 zł140 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Oferujemy do sprzedaży dom na działce o powierzchni 10.5 ara. Nieruchomość jest położona w Swoszowicach, rejon ul. Chałubińskiego, na południe od uzdrowiska. Dom znajduje się wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Widzew

Łódź,łódzkie

320 000 zł210 m² 1 524 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Budynek oraz działka pod budynkiem (173 m2) stanowi własność, natomiast działka w otoczeniu domu (1172 m2) jest w samoistnym posiadaniu właścicieli budynku (jest możliwość przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staropodleska

Mikołów,śląskie

489 000 zł136 m² 3 595,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Nowe domy szeregowe W mikołowie na pograniczu Z katowicami ( na granicy) kupujący nie płaci pcc2%! dom: w zabudowie szeregowej ( środkowy) Powierzchnia użytkowa- 136 m2 Stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

349 900 zł123 m² 2 844,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o pow. ok. 123 m2, położony w dzielnicy Lisiniec na działce o pow. 654 m2. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaskady

Katowice,śląskie

489 000 zł136 m² 3 595,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Nowe domy szeregowe W mikołowie na pograniczu Z katowicami kupujący nie płaci pcc2%! dom: w zabudowie szeregowej ( środkowy) Powierzchnia użytkowa- 136 m2 Stan surowy zamknięty! Parter

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staropodleska

Mikołów,śląskie

439 000 zł116 m² 3 784,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Nowe domy szeregowe W mikołowie na pograniczu Z katowicami ( na granicy) kupujący nie płaci pcc2%! dom: w zabudowie szeregowej ( środkowy) Powierzchnia użytkowa- 116 m2 Stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzegowska

Bytom,śląskie

399 000 zł137 m² 2 921,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedaży domy w zabudowie szeregowej na osiedlu Fazaniec - sąsiedztwo zabytkowego Parku Fazaniec Powierzchnia użytkowa domu: 136.57m2 Ogródek: 246m2-263m2 ( w zależności od segmentu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

489 000 zł136 m² 3 595,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaskady

Katowice,śląskie

439 000 zł116 m² 3 784,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stegny

Warszawa,mazowieckie

3 050 000 zł300 m² 10 166,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:357 m²

Przestronny segment skrajny na Mokotowie, w sąsiedztwie Al. Wilanowskiej i Doliny Służewieckiej. Dom posiada klimatyzację, saunę, kominek, częściowo ogrzewanie podłogowe, stację uzdatniania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ignacego Potockiego

Warszawa,mazowieckie

2 890 000 zł270 m² 10 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na osiedlu strzeżonym w prestiżowej lokalizacji - zaraz przy Pałacu w Wilanowie. Na osiedlu znajduje fitness club Gold Gym z basenem,w okolicy: park, kawiarnie, restauracje. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bąkowo

Bąkowo,pomorskie

329 000 zł80 m² 4 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mam na sprzedaż fantastyczny, przytulny domek w Bąkowie - od zaraz! Oferowana nieruchomość zlokalizowana jest niespełna 2 km od Gdańska co stanowi ogromny atut - w mniej niż 5 min możemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Legnica

Legnica,dolnośląskie

796 000 zł255 m² 3 121,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:437 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży o powierzchni użytkowej 255 m2. - budynek został wzniesiony w 1989 roku na działce o powierzchni 437 m2. - nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszotary

Rzeszotary,małopolskie

1 399 990 zł353 m² 3 965,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w urokliwych Rzeszotarach, zaledwie 6 km od granic Krakowa. Jest to oferta dla wymagających najwyższej jakości, skierowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Służew

Warszawa,mazowieckie

7 300 000 zł400 m² 18 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Propozycja inwestycyjna. Zakup z umową najmu do 31.12.2023 Przedwojenna willa na Mokotowie, 5 minut od stacji metra Wilanowska. Idealna na cele reprezentacyjne. Składa się z 4 kondygnacji. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

498 100 zł92 m² 5 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:121 m²

Zapraszamy na prezentację - przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładne domy- bliźniaki. Dom będzie oddany do użytkowania w stanie deweloperskim, o powierzchni 91 m2 w pięknej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł233 m² 5 579 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:911 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym Willa położona w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Budynek zaprojektowane w sposób mający zapewnić jak największy komfort oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bieruń,śląskie

330 000 zł160 m² 2 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dom w Bieruniu Nowym o powierzchni 150m2. Duży dom w znakomitej lokalizacji - przy bezpiecznej ulicy, niedaleko szkoły, kościoła. W budynku został wymieniony całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piaskowa

Jabłonna,mazowieckie

220 000 zł78 m² 442 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:498 m²

Jabłonna pow. Legionowski Nieruchomość w Jabłonnie domek drewniany 78 m.kw (3 pokoje, kuchnia i łazienka). Powierzchnia działki 498 m.kw. Cena 220 000 pln Nieruchomość położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Sandomierska

Ćmielów,świętokrzyskie

35 000 zł320 m² 109,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Ćmielowie przy ul.Sandomierskiej. Nr.ew. działki 1508, pow. 1070m 2. W skład opisywanej nieruchomości wchodzi duży budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stegny

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł408 m² 4 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Segment na Mokotowie Stegny. Parter: salon (55m2) z kominkiem i wyjściem na taras, kuchnia. Półpiętro: wc. I piętro: 2 sypialnie, łazienka (jacuzzi). Półpiętro: gabinet. II piętro: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Truskaw

Truskaw,mazowieckie

1 990 000 zł290 m² 7 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy, nowoczesny dom położony w Truskawiu. Budynek zbudowany według indywidualnego projektu, każde pomieszczenie przemyślane, wnętrza w jasnej kolorystyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

562 000 zł125 m² 4 496 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 125m2 zbudowany według projektu "dom przy Cyprysowej 54" (odbicie lustrzane) Dobre Domy ,posadowiony na działce o pow.450m2. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Narutowicza

Otwock,mazowieckie

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 220 m²

Piękny dom po remoncie w Otwocku o powierzchni 180m2 na działce 2220 m2 w cichej i spokojniej części miasta. Dom usytuowany przy ścianie lasu działka podzielona na trzy części:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawilca

Łomianki,mazowieckie

999 000 zł235 m² 4 257,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:198 m²

Jeśli szukasz domu blisko Warszawy i zależy Ci na spokojnej okolicy to miejsce jest dla Ciebie. Na sprzedaż przestronny dom rodzinny w zabudowie szeregowej w Łomiankach przy ul Zawilca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

766 000 zł175 m² 4 377 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom- wolnostojący o powierzchni ok. 172 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.1000 m2, w cichej i malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Przybyszewskiego

Łódź,łódzkie

1 400 000 zł1 400 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:40

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

Nieruchomość gruntowa na użytkowaniu wieczystym o powierzchni 1096 m2, nr działki 78/4, obręb G-4. Nieruchomość położona jest na ul. Przybyszewskiego 36 w Łodzi. Jak wynika z wypisu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

869 700 zł125 m² 6 974 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:427 m²

Mamy przyjemność Przedstawiać do sprzedaży Dom ok. 124m2 - 1/2 Bliźniaka - prawdziwą perełkę- usytuowany zaledwie kilka minut spacerkiem do wkd, na bardzo ładnej działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

789 000 zł141 m² 5 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ostatni dom, 550m2 dzialkinowa inwestycja w podwarszawskich Laszczkach juz w sprzedaży!bliźniaki z 500m2 działkami. Budynki mają po 133,85 m2 powierzchni mierzonej metodą pn-iso.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

673 900 zł204 m² 3 303 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 573 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży Dom jednorodzinny o powierzchni ok. 204 m2 , wybudowany w 2009 roku, położony w spokojnej, malowniczej okolicy Grodziska Mazowieckiego, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 600 000 zł220 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji Wrocławia. Dom z lat 70 tych , po remoncie w 2000r i 20015r. dom doskonały jako inwestycja ,składa się.