dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 423 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 423 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Krobia

Krobia,wielkopolskie

430 000 zł140 m² 3 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Poszukujesz domu który wyróżni Cię z tłumu powtarzalnych inwestycji deweloperskich. Poszukujesz spokoju, cenisz sobie bliskość natury a zarazem zależy Tobie na bliskości do usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

579 400 zł151 m² 3 837 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zapraszamy - Przedstawiam do sprzedaży Komfortowy, przestronny i bardzo funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o pow. ok 150 m2, usytuowany na dużej działce ok 750m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

699 900 zł138 m² 5 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:910 m²

* zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu o powierzchni użytkowej 100,5 m2, powierzchni całkowitej 137,92 m2, zlokalizowanego w Opolu - Chmielowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Beethovena

Garwolin,mazowieckie

380 000 zł194 m² 1 953,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:826 m²

Jeśli szukasz domu położonego w cichej i spokojnej okolicy, który wykończysz wedle własnego gustu, a dodatkowo marzysz o własnym ogrodzie - ta oferta czeka właśnie na Ciebie Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

619 500 zł280 m² 2 213 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny, funkcjonalny Dom- wolnostojący o powierzchni ok. 280 m2, usytuowany na ładnej działce o powierzchni ok. 1500m2, w cichej i malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Maleczyńskich

Wrocław,dolnośląskie

1 400 000 zł192 m² 7 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest pięciopokojowy dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

825 000 zł99 m² 8 299,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Kupujący nie płaci podatku 2% pcc. Oferuję do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim po wschodniej stronie Józefowa. Rozpoczęcie budowy wrzesień 2020 r. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Komorów

Komorów,mazowieckie

864 000 zł160 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro obrotu nieruchomościami Mrs Residents ma przyjemność przedstawić Państwu nowo powstałą inwestycje zlokalizowana na pograniczu Nowej Wsi Warszawskiej oraz Granicy w powiecie pruszkowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Gosławice

Opole,opolskie

695 000 zł196 m² 3 546 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:777 m²

* w swojej ofercie mamy dom wolnostojący z lat 30 tych, po generalnym remoncie w 2008 roku, o powierzchni całkowitej 196 m2. Nieruchomość jest zlokalizowana w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzelce Górne

Strzelce Górne,kujawsko-pomorskie

475 000 zł150 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Piękny dom jednorodzinny wolno stojący z basenem. Elewacja wykonana z materiałów najwyższej klasy. Dom położony w Strzelcach Górnych. Stan surowy zamknięty. Wybudowany według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sadowa

Sękocin Nowy,mazowieckie

1 998 000 zł300 m² 6 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Szukasz domu idealnego? Ważna dla Ciebie jest cisza, piękny ogród, duża działka, ale też i dogodna lokalizacja, która z czasem dużo zyska na wartości? Szukasz miejsca, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

239 000 zł130 m² 1 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:88 m²

Oferuję do sprzedaży dom jednorodzinny w Świebodzicach. Nieruchomość o łącznej powierzchni ok 130 m2, na którą składają się parter i piętro, stanowiące użutkowe poddasze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pucka

Jastrzębia Góra,pomorskie

780 000 zł353 m² 2 209,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:786 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położoną w odległości 2 km od pięknej plaży z klifami nad otwartym morzem w otoczeniu przepięknych lasów z cudownymi trasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

499 000 zł134 m² 3 718,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej 134,20 m2 powierzchni

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Winogronowa

Warszawa,mazowieckie

3 100 000 zł360 m² 8 611 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wilanów Elegancki dom w cichej, spokojnej części Wilanowa. W sąsiedtwie wille otoczone zadbanymi ogrodami. Dom dwukondygnacyjny, zbudowny w technologii tradycyjnej, dach pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Biała

Rzeszów,podkarpackie

395 000 zł94 m² 4 211,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

W sprzedaży segment bliźniaka o powierzchni 83,8 m2 + 10 m2 strych w skład którego wchodzi: 4 pokoje, 2 łazienki, aneks kuchenny. Z salonu wyjście do ogródka poprzez przesuwne drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

510 000 zł122 m² 4 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka oddawany w Stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 122 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 500 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

2 350 000 zł440 m² 5 340,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 276 m²

Pensjonat 440m2 z Widokiem na Giewont kościelisko/zakopane. Lokalizacja: widokowa z piekną panoramą na tatry i Giewont w otoczeniu domów restauracji i pensjonatów, dookoła dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bystrzyca

Bystrzyca,dolnośląskie

280 000 zł360 m² 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

Oferuję na sprzedaż nieruchomość idealną pod agroturystykę lub inną inwestycję w pięknym, cichym, zalesionym miejscu! Dom do własnej aranżacji posadowiony na wypłaszczeniu wzgórza, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Snopków

Snopków,lubelskie

1 100 000 zł263 m² 4 182,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Atrakcyjny dom wolno stojący (rezydencja) w bezpośredniej okolicy granic Lublina. Ogrzewanie ciepłej wody w lecie wyłącznie z baterii słonecznych. Możliwość zakupu z umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Odrano-Wola

Odrano-Wola,mazowieckie

740 000 zł151 m² 4 901 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Prezentuję zadbany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 150 m2 , powierzchnia działki 505m2. Dom z 2018 r , bardzo zadbany, klimatyczny gotowy do zamieszkania. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Śliwice

Śliwice,dolnośląskie

409 000 zł76 m² 5 359,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji od kupującego i podatku pcc. Kwadrans od centrum Wrocławia, tuż za granicą Kiełczowa powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa w ramach której proponujemy segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

544 520 zł92 m² 5 919 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Michałowice

Michałowice,małopolskie

674 113 zł103 m² 6 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dobrowolskiego

Kraków,małopolskie

1 265 000 zł221 m² 5 724 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:465 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w stanie deweloperskim. Budynek w zabudowie szeregowej, piętrowy z użytkowym poddaszem, miejscem garażowym na parterze budynku. Przy zakupie tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Swoszowice

Kraków,małopolskie

619 000 zł146 m² 4 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:149 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dobrowolskiego

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł221 m² 5 204 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:383 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

595 000 zł99 m² 6 010 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 99m2 gotowy do zamieszkania z dużą działką 1700m2 do własnej aranżacji. Wspaniałe miejsce dla rodziny lub pary. Dom położony w cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brzegowa

Kraków,małopolskie

789 000 zł95 m² 8 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

740 000 zł151 m² 4 901 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł220 m² 6 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Lokalizacja: idealna dla wielopokoleniowej rodziny lub jako siedziba firmy. Dom położony w najbardziej prestiżowej i atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia - Zaciszu. W okolicy wiele pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dunajewskiego

Rudawa,małopolskie

480 000 zł132 m² 3 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Truskaw

Truskaw,mazowieckie

990 000 zł190 m² 5 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:575 m²

Prezentujemy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 227 m2, powierzchnia działki 575 m2. Wyjątkowe osiedle nowoczesnych dom w zabudowie bliźniaczej położone w Truskawiu. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

539 000 zł122 m² 4 407 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Zapraszamy - Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie Bliźniaczej, o powierzchni ok. 122 m2, usytuowany na dużej działce o powierzchni ok. 300m2, oddawany do użytkowania w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

295 000 zł52 m² 5 673 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:227 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 52m2, położony przy cichej i spokojnej ulicy w okolicy Lasu Osobowickiego (psie Pole). Dom do remontu generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brzegowa

Kraków,małopolskie

779 000 zł95 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:33 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Tetmajera

Kraków,małopolskie

1 319 000 zł184 m² 7 168 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:115 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sportowa

Więckowice,małopolskie

520 000 zł98 m² 5 306 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołowice

Wołowice,małopolskie

687 000 zł130 m² 5 285 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²