dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 412 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 412 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł160 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

Klimatyczny dom w zabudowie szeregowej z garażem wolnostojącym na Maślicach! Polecam na sprzedaż czteropokojowy dom w zabudowie szeregowej z 1930 roku o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chochołów

Chochołów,małopolskie

215 000 zł35 m² 6 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż drewniany domek (rozpoczęta budowa) 35m2+poddasze w miejscowości której nikomu nie trzeba przedstawiać chochołów! Nieruchomość: rozpoczęta budowa domku w stylu góralskim 7x5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brwinów

Brwinów,mazowieckie

399 999 zł100 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nieruchomość na osiedlu domów jednorodzinnych w Brwinowie. Świetna propozycja dla osób, które zdecydują się na kapitalny remont oraz przebudowę domu. Budynek to typowy "klocek" idealny pod nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bojszowy

Bojszowy,śląskie

430 000 zł137 m² 3 134,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży segment domu w zabudowie bliźniaczej w nowopowstającej inwestycji! Całość podzielona na dwa etapy będzie się składać z: i etap: dwa domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

395 800 zł80 m² 4 948 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:40 m²

Zapraszamy - Przedstawiamy do sprzedaży Przestrony Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 79 m2, plus ogródek o powierzchni ok. 40 m2, usytuowany na parterze budynku w zabudowie szeregowej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

499 000 zł120 m² 4 158 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:583 m²

Oferta zarezerwowana.Do sprzedania dom wolnostojący z 1979 r o pow. ok, 120m2; dom położony w Niepołomicach , na działce o powierzchni 0,0583 ha ,dom składa się z kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

334 800 zł80 m² 4 185 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Apartament o powierzchni ok. 80m2, 3 Pokojowy ew.do własnej aranżacji, usytuowany w prestiżowej dzielnicy Podkowy Leśnej. Do mieszkania przynależy taras ok. 10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Błonie

Błonie,mazowieckie

559 900 zł121 m² 4 627 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

Przedstawiam do sprzedania nowoczesny, funkcjonalny i bardzo komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 120 m2 z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubań

Lubań,dolnośląskie

420 000 zł220 m² 1 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta zarezerwowana. Do sprzedaży 1/2 budynku mieszkalnego wolno stojącego położonego w spokojnej okolicy przy ul. Polnej w Lubaniu. Budynek posiada dwa wyodrębnione, samodzielne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

798 800 zł1 824 m² 438 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:944 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny, przestronny, bardzo funkcjonalny Dom o powierzchni ok. 182 m2, usytuowany na przestronnej, pięknie zagospodarowanej działce powierzchni ok 900 m2. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Częstochowa,śląskie

675 000 zł186 m² 3 629,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny bliźniak o pow.186m2 mieści się na pograniczu Wyczerp Górnych, a Rędzin na działce o pow.700m2. Składa się z: - parteru: kuchnia, salon z jadalnią, wc, wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

1 590 000 zł195 m² 8 154 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Piękny, nowoczesny dom w otulinie Lasku Wolskiego. Pomieszczenia rozplanowane na 3 poziomach poziom -1 -dwustanowiskowy garaż, pomieszczenie gospodarcze i biurowe poziom 0 -łazienka, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Radawa,podkarpackie

520 000 zł2 500 m² 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferujemy do sprzedaży urokliwą nieruchomość znajdującą się w miejscowości pod Radawą. Radawa to miejscowość wypoczynkowa w województwie podkarpackim, bajecznie położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dachowa

Dachowa,wielkopolskie

280 000 zł72 m² 3 916,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Polecam mieszkanie w zabudowie szeregowej z o powierzchni 71,50 m2 które jest podzielone na strefy: na piętrze: salon z aneksem kuchennym (28,52 m2), wc można usunąć jak się nie chce (1,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

319 600 zł101 m² 3 164 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiam di sprzedaży Apartament 3 -4 pokojowy, usytuowany na I piętrze i Poddaszu, łącznie o powierzchni ok. 102 m2, na Nowym Osiedlu - w pięknym otoczeniu zieleni i innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zielona

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł280 m² 3 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:447 m²

Segment środkowy wybudowany w latach dziewięćdziesiątych, ulokowany w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w Warszawie Wesołej - Zielonej. Sąsiedztwo bez uciążliwości, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

515 000 zł123 m² 4 187 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka oddawany w Stanie Deweloperskim do użytkowania, o powierzchni ok. 122 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

459 000 zł94 m² 4 887 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę domów wolnostojących na zamkniętym osiedlu. Budynki są budowane wg .indywidualnego projektu, charakteryzują się zwartą, prostą i nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przemysław

Przemysław,lubuskie

110 000 zł150 m² 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Teraz niższa cena! sprzedam poniemiecki dom wolnostojący w przemysławiu! Dom posadowiony na działce o powierzchni 1700m2. Działka płaska o regularnych kształtach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

395 900 zł80 m² 4 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:40 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestrony Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 79,4 m2, plus ogródek o powierzchni ok. 40 m2, usytuowany na parterze budynku w zabudowie szeregowej, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bratkowice,podkarpackie

415 000 zł83 m² 5 006,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy Państwu bardzo ciekawą ofertę małego zgrabnego domu budowanego dla siebie w odległości jedynie 10 km od granicy z Rzeszowem w Bratkowicach. Oferowany dom został zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł104 m² 7 235,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej na Jagodnie. Odbiór w I kwartale 2021 r B ez podatku pcc. Bez prowizji.CENA DEWELOPERA Na sprzedaż dom o powierzchni 103,65 m2 Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

648 500 zł152 m² 4 266 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy - Zapraszamy na Prezentację Nowego Domu do sprzedaży o powierzchni ok. 151m2, usytuowanego w Nowej inwestycji, na Peryferiach Grodziska Maz. na dużej przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grójec

Grójec,mazowieckie

380 000 zł139 m² 2 734 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Piętrowy dom do wykończenia położony w centrum Grójca. Na parterze 3 pomieszczenia, łazienka, korytarz. Na piętrze 3 pokoje, łazienka. Dom podpiwniczony wybudowany z pustaka, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Górsk

Górsk,kujawsko-pomorskie

380 000 zł265 m² 1 433,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

29821. Dom parterowy z poddaszem użytkowym w Górsku. Murowany z suporexu, dach pokryty dachówką ceramiczną Robena. Stan surowy, półzamknięty. Pomieszczenia są przestronne i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

295 000 zł101 m² 2 920,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Szereg na Piaskowej Górze. Oferuję do sprzedania środkowy szereg w Wałbrzychu na Piaskowej Górze. Szereg ma powierzchnię 101m 2. Powiększony został pokój na parterze, pod nim znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

665 000 zł210 m² 3 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 690 m²

Zapraszam -przedstawiam do sprzedaży Bardzo ładny, przestronny Dom, usytuowany bardzo blisko Grodziska Mazowieckiego - Dom o powierzchni ok. 210 m2, w stanie Prawie Deweloperskim (bez grzejników,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom mieszkalny jednorodzinny na działce o powierzchni 1600 mkw w kształcie zbliżonym do prostokąta. Szerokość frontu działki ok 20 m, długość ok 80 m. Dom całkowicie podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

763 000 zł155 m² 4 922,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:870 m²

Dom o powierzchni 127m2 +19m2 garaż + 3,88m2 kotłownia położony w Łochowie , blisko Bydgoszczy. Dom znajduje się w bardzo dobrej okolicy, do najbliższego sklepu i przychodni zdrowia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stryszów

Stryszów,małopolskie

180 000 zł110 m² 1 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jeśli lubisz malownicze krajobrazy, spokój i cisze ta oferta jest dla Ciebie. Lokalizacja: dom usytuowany na kameralnej działce o powierzchni 500m2 w miejscowości Stryszów. Ziemia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Orla

Pabianice,łódzkie

598 000 zł330 m² 1 812 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:530 m²

Oferujemy działkę o powierzchni 530 m2 zabudowaną budynkami usługowo-mieszkalnymi o powierzchni zabudowy 330 m2 położoną w centrum Pabianic przy ul. Orlej 24. Budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Podedworze

Kraków,małopolskie

879 000 zł265 m² 3 317 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w doskonalej lokalizacji, położony w okolicy ulicy Podedworze, piaski Wielkie / Wola Duchacka. Dom z lat 90 tych , zbudowany z muru dwuwarstwowego : pustak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 900 000 zł290 m² 6 551,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 497 m²

Komfortowa willa - budynek parterowy z użytkowym poddaszem, położony w Józefowie, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Ciekawa, nowoczesna architektura. Duże możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nad Wilanówką

Warszawa,mazowieckie

3 700 000 zł368 m² 10 065,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:850 m²

Nowoczesny dom wolnostojący przy ul. Nad Wilanówką na Zawadach. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok wysoki standard wykończeń Nieruchomość złożona z: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Marki

Marki,mazowieckie

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Zabezpieczenia:. Opis piwnicy: brak. Opis parteru: kuchnia 13m2 ,salon 22m2 , sypialnia 13m2 ,sypialnia 15m2, sypialnia 11m2 , garderoba 4m2 , wiatrołap 4m2 , przedpokój 12m2 , łazienka 7m2 , w-c 3m2. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

589 500 zł132 m² 4 466 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiam Do Sprzedaży Ładny Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 132 m2, wybudowany w 2008 roku, zlokalizowany w cichej okolicy miasta. Wszędzie blisko np. do wkd, pkp, a2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

441 099 zł86 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Promocja: rolety okienne w cenie! Biuro sprzedaży Dewelopera poleca dom - skrajny segment szeregowca w Dąbrówce k. Poznania. Kupuj bez zbędnych kosztów: bez pcc i prowizji pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kabaty

Warszawa,mazowieckie

4 830 000 zł438 m² 11 027,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Powierzchnia całkowita 438 m2, przy Lesie Kabackim i Metrze, w stanie deweloperskim.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białobrzegi

Białobrzegi,mazowieckie

360 000 zł126 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 516 m²

Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym położony w spokojnej miejscowości pod Białobrzegami nad Pilicą. Powierzchnia domu 126 m2, działka 1516 m2. Na parterze salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 180 000 zł305 m² 3 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom- wolnostojący o powierzchni ok. 300 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.1000 m2, w cichej i malowniczej części okolic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

579 400 zł151 m² 3 837 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zapraszamy - Przedstawiam do sprzedaży Komfortowy, przestronny i bardzo funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o pow. ok 150 m2, usytuowany na dużej działce ok 750m2.