dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 418 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 418 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Brwinów

Brwinów,mazowieckie

580 000 zł112 m² 5 179 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Zapraszam na Prezentację, bardzo ładnego Segmentu Brwinowie o powierzchni ok. 111 m2, usytuowanego w cichej i spokojnej okolicy, dość blisko szkoły i przedszkola. Kupujący przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czaple

Czaple,pomorskie

525 000 zł105 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:901 m²

Dom według Twoich standardów! Przedstawiona oferta dotyczy zakupu działki oraz budowy domu według projektu: 'melodyjny_527' w wersji wykończenia mini. Projekt budowlany można zamienić na inny. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

390 500 zł70 m² 5 579 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:205 m²

Przedstawiamy - W ofercie do sprzedaży Piękny Apartament o powierzchni ok. 69 m2 w Segmencie. Budynek oddawany będzie w stanie deweloperskim, znajduje się w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łebcz

Łebcz,pomorskie

499 000 zł96 m² 5 206,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 831 m²

Super dom jednorodzinny 98,20 m2, parterowy położony na dwóch działkach o łącznej powierzchni 4831 m2 (2298 m2, 2533 m2) w miejscowości Łebcz (woj. pomorskie, gmina Puck). Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Skórzewo,wielkopolskie

595 000 zł122 m² 4 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji W sprzedaży ostatnie 2 domy! Polecam dom niepodpiwniczony, z poddaszem użytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Polkowice,dolnośląskie

275 000 zł136 m² 2 028,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:747 m²

Oferta bez prowizji! Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu domów jednorodzinnych. Lokalizacja: sobin, polkowice (3km, 5min. autem). Komunikacja: autobus - linia nr 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

454 000 zł107 m² 4 242,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Cena zawiera wartość domu w stanie wykończenia mini ( 355 tys. zł - projekt: 'miron z368d_457' ) z panelami fotowoltaicznymi, instalacjami wewnętrznymi, fundamentem oraz tą ogłaszaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

405 000 zł94 m² 4 308,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Cena zawiera wartość domu w stanie wykończenia mini ( 325 tys. zł - projekt: 'kamilaz273_187' ) z panelami fotowoltaicznymi, instalacjami wewnętrznymi, fundamentem oraz tą ogłaszaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

618 800 zł143 m² 4 336 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 142,5m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok. 450m2, w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bojków

Gliwice,śląskie

429 000 zł350 m² 1 225,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy na sprzedaż dom położony w Gliwice-Bojkow przy ul.Rolnikow 91 o pow. 300m2. Dom wybudowany w latach powojennych. Nieruchomosc w pełni podpiwniczona. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

579 700 zł152 m² 3 814 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:754 m²

Zapraszamy - Przedstawiam do sprzedaży Komfortowy, przestronny i bardzo funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o pow. ok 150 m2, usytuowany na dużej działce ok 750m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pobitno

Rzeszów,podkarpackie

299 000 zł83 m² 3 602,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Parterowy dom (1/2 bliźniaka) - centrum Rzeszowa. Do sprzedania dom o powierzchni 83 m2 położony na 4 arowej ogrodzonej działce w bliskiej odległości od centrum Rzeszowa na osiedlu Pobitno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

599 900 zł156 m² 3 837,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Poszukujesz wygodnego domu z tarasem i ogródkiem dla swojej rodziny, położonego blisko Centrum w spokojnej okolicy? Prezentujemy wspaniały murowany dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

439 000 zł92 m² 4 798 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

W ofercie funkcjonalny bliźniak 92m2 stan deweloperski doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego zaciszna okolica blisko wkd i pkp, blisko centrum. Budynek wybudowany z materiałów wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

449 900 zł96 m² 4 662 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Bardzo ładny Segment zewnętrzny o powierzchni ok. 96 m2, usytuowany w doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. Kilka zdjęć są to wizualizacje pomieszczeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

319 000 zł85 m² 3 752,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Rezerwacja. Dom gotowy do oddania na wiosnę 2020! Cena brutto! - zawiera podatek Vat (8%). Klient zwolniony z podatku pcc 2%. W ofercie prezentujemy bardzo atrakcyjna ofertę nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staszica

Czeladź,śląskie

629 000 zł240 m² 2 620,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Polecamy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej przy ul. Staszica w Czeladzi, w doskonałej lokalizacji. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kornatki

Oblęgorek,świętokrzyskie

605 000 zł163 m² 3 713,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:673 m²

Na sprzedaż słoneczny dom wolnostojący zlokalizowany w Oblęgorku, gmina Strawczyn. Powierzchnia całkowita domu wynosi 162,9 m 2 , użytkowa 135,8 m 2. Budynek wybudowany w 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

365 000 zł129 m² 2 829,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Dom wolnostojący we wsi Czerniec pod Lubinem! Atrakcyjna oferta dla osób poszukujących domu w zacisznym miejscu ale w bliskiej odległości od miasta. Budynek poniemiecki - dobrze utrzymany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wójcin

Wójcin,zachodniopomorskie

650 000 zł200 m² 3 250,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:763 m²

Ofertą sprzedaży jest piękny dom wolnostojący położony w Wójcinie, ok. 10 km od Stargardu, ok. 16 km od Pyrzyc, wybudowany na działce o powierzchni 763 m.kw. Pow. użytkowa domu 165,9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rozewie

Rozewie,pomorskie

656 000 zł127 m² 5 165,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:920 m²

Cena zawiera wartość domu w stanie wykończenia mini ( 416 tys. zł - projekt: 'patrycjusz_482' ) z panelami fotowoltaicznymi, instalacjami wewnętrznymi, fundamentem oraz tą ogłaszaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

629 000 zł122 m² 5 156 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam na Prezentację - Przedstawiamy do Sprzedaży Nowy Bliźniak z garażem w bryle budynku, o powierzchni ok. 122m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 500 m2, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Luboszyce

Luboszyce,opolskie

899 000 zł185 m² 4 859,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Sprzedaż parterowego domu jednorodzinnego z 5 pokojami z podziałem na strefę dzienną i nocną. Dwustanowiskowy garaż. Dom usytuowany na przestrzennej działce o powierzchni 11 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

749 999 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Przedmiotem sprzedaży jest 4-kondygnacyjny (przyziemie, parter, piętro, poddasze) dom w bardzo dobrym stanie, gotowy do zamieszkania. Dom po remoncie, w zabudowie szeregowej usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Solec

Solec,mazowieckie

1 399 000 zł283 m² 4 950,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Obejrzyj film! Szanowni Państwo, jeśli szukacie Państwo klimatycznegodomu z pozytywną energią i licznymi dobrymi wspomnieniami idealnego dla rodziny z dziećmi - zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

649 000 zł105 m² 6 208,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Bliźniak w standardzie deweloperskim położony w Mierzynie o powierzchni 104,53 m2 na działce o powierzchni 130 m2 w tym ogródek 64,15 m2. Parter: salon 32,3 m2, kuchnia 11,06 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

2 650 000 zł208 m² 12 740,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem położony na kameralnym osiedlu przy cichej, pełnej zieleni lokalnej ulicy. Przestronny salon z wyjściem do zacisznej altany i ogrodu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kalinówka,lubelskie

499 000 zł146 m² 3 417,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kameralne i klimatyczne mini osiedle domków w zabudowie bliźniaczej połączone garażami na ogrodzonym terenie, oddane do użytku w III kwartale 2019 r. Zabudowa bliźniacza, ciekawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sportowa

Więckowice,małopolskie

520 000 zł98 m² 5 306 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Tomaszowska

Łódź,łódzkie

459 000 zł100 m² 4 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do sprzedaży działkę z murowanym domem w pobliżu ulic Tomaszowskiej i Dąbrowskiego. Działka o powierzchni 1000 m2, w kształcie prostokąta (20x50). Prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sportowa

Więckowice,małopolskie

550 000 zł104 m² 5 288 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

589 000 zł103 m² 5 718 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

: krótko: dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 103 mkw zaledwie 2 km od Wrocławia. : atuty: dom bez skosów. Wyjście na taras bezpośrednio z salonu z niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Więckowice,małopolskie

650 000 zł104 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:770 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Więckowice,małopolskie

590 000 zł104 m² 5 673 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

544 520 zł92 m² 5 919 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

710 000 zł104 m² 6 827 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołowice

Wołowice,małopolskie

697 000 zł133 m² 5 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Więckowice,małopolskie

630 000 zł104 m² 6 058 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Swoszowice

Kraków,małopolskie

619 000 zł146 m² 4 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

319 000 zł117 m² 2 728,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nową inwestycję polegającą na budowie 4 domów w zabudowie szeregowej w Rzeszowie, dzielnica Budziwój. Domy budowane są według indywidualnego projektu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

670 000 zł115 m² 5 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:949 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom parterowy z poddaszem użytkowym w Gorzowie Wlkp od strony Chwalęcic! Część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami.