dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jałowcowa

Koszalin,zachodniopomorskie

549 000 zł113 m² 4 852,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:184 m²

II etap Osiedla Dębowego Nowo powstające Osiedle Dębowe na Rokosowie w Koszalinie, zlokalizowane na ulicy Jałowcowej. Zaraz przy skrzyżowaniu dróg Wojska Polskiego i Dębowej, koło szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzywaczka

Krzywaczka,małopolskie

560 000 zł160 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szanowni Państwo, w ofercie dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 160 m2. Wszystkie domy z pozwoleniem na użytkowanie, gotowe do zakupu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

648 800 zł152 m² 4 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Zapraszamy na Prezentację Nowego Domu do sprzedaży o powierzchni ok. 152 m2, usytuowanego w Nowej inwestycji, na Peryferiach Grodziska Maz. na dużej przestronnej działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Aleja Warszawska

Tarnobrzeg,podkarpackie

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:820 m²

Sprzedam nowy dom pasywny zeroenergetyczny. 0 zł roczny koszt ogrzewania domu! Dom jest bardzo kompaktowy, tani w utrzymaniu zarówno finansowym jak i czystości. Powierzchnia domu 120 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

189 000 zł320 m² 590,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 690 m²

Oferta dostępna tylko U nas Na sprzedaż oferuję dom położony w Głuszycy. Dom położony z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość do kapitalnego remontu, powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

555 000 zł169 m² 3 284,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Uwaga! Brak podatku pcc 2%. Stan deweloperski. Oszczędność 11.000 PLN! NA SPRZEDAŻ: Dom wolno-stojący 129 m2 powierzchni użytkowej, dodatkowo 40 m2: garaż, pralnia i kotłownia. Budynek stoi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jordanów Śląski

Jordanów Śląski,dolnośląskie

670 000 zł115 m² 5 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:937 m²

Przytulny dom 115 mkw 4 pokoje, ogród, taras Jordanów Śl. k/ Kobierzyc 20 min od wrocławiagłówne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata piekny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gilowice

Gilowice,śląskie

399 000 zł132 m² 3 018,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Mam do zaoferowania dom w cichej i spokojnej okolicy idealny dla rodziny. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zakopiańska

Częstochowa,śląskie

696 099 zł151 m² 4 602 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję realizowaną przy ulicy Zakopiańskiej. Osiedle 9 domów w zabudowie szeregowej, które powstaje w spokojnej i bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

610 000 zł210 m² 2 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Witam. Mamy do zaoferowania dom o powerzchni 210m2. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji (centrum Bełchatowa). Dom składa się z dwóch kondygnacji: parter: lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

550 000 zł129 m² 4 264 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Zapraszamy na Prezentacje- przedstawiamy Do Sprzedaży Dom- 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim, o powierzchni ok. 129 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 300 m2 , Pierwsze Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 590 000 zł200 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:882 m²

Bardzo solidny i ładny dom w stylu dworkowym z przepięknym ogrodem, tarasem i osobnym 52-metrowym, budynkiem gospodarczym z garażem. Dom położony jest na cichej, spokojnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Błękitna

Zakręt,mazowieckie

1 200 000 zł240 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedaż I dom wolnostojący I 700 m2 działka I Stara Miłosna Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący wybudowany w 2013 r. o powierzchni użytkowej 240 m2, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

460 000 zł160 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o pow.ok.160 m 2 usytuowanego na działce o pow.1000 m 2. Stan Surowy Otwarty z możliwością doprowadzenia do stanu deweloperskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

880 000 zł350 m² 2 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:925 m²

Przedstawiamy Państwu atrakcyjny, przestronny dom wolnostojący piętrowy z częścią usługową na parterze! Co jest atutem tego domu, gdyż przynosi to stały, miesięczny dochód. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

170 000 zł150 m² 1 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! Prezentuję dom jednorodzinny w spokojnej i cichej okolicy przy parku Jedliny Zdroju. W domu ciekawie prezentuje się parter: -

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lubin,dolnośląskie

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Jeśli chcesz zamieszkać w funkcjonalnym mieszkaniu, z garażem i ogródkiem, w doskonałej lokalizacji. nie czekaj dłużej! Nieruchomość dwupoziomowa o pow. 110 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

690 000 zł300 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:900 m²

Prezentujemy dom na sprzedaż w Pszczynie. Dom wolnostojący do remontu, z wielkim potencjałem! Trzy niezależne mieszkania! Idealny dla rodziny wielopokoleniowej lub pod inwestycję - mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Maleczyńskich

Wrocław,dolnośląskie

1 400 000 zł192 m² 7 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Z sześciu domów cztery zostały sprzedane na etapie projektowania i uzyskiwania pozwolenia na budowę. Aktualnie możemy zaproponować tylko dwa niesprzedane domy. Zapraszamy do kontaktu. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

800 000 zł135 m² 5 926 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:729 m²

135 m2 | 4 pokoje | Dom w zabudowie bliźniaczej | Tajęcina | Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Tajęcina. Nieruchomość znajduje się w pobliżu portu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

6 000 000 zł450 m² 13 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Współczesna willa w Konstancinie - Jeziornie; dom zbudowany z najlepszych materiałów i wykończony z największą starannością i dbałością o każdy szczegół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Balice

Balice,małopolskie

1 000 000 zł235 m² 4 255,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zadbany dom 235m2 w bardzo dobrej lokalizacji z pięknym widokiem, balice Dom położony jest na wzniesieniu w otoczeniu domów jednorodzinnych - gwarancja pięknych widoków, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Zielona Góra,lubuskie

2 200 000 zł246 m² 8 943,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:618 m²

Przedwojenna willa, perfekcyjnie odremontowana z zastosowaniem materiałów o wysokiej jakości. Oferta dla miłośników klasyki, dla tych, którzy we wszystkim co robią, czym się otaczają nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kawka

Kawka,lubelskie

1 300 000 zł350 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 398 m²

Do sprzedania atrakcyjny wolnostojący dom dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 200m2 usytuowany na płaskiej, prostokątnej działce o powierzchni 3398m2 ładnie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kręta

Leszno,wielkopolskie

259 000 zł76 m² 3 387,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:122 m²

Polecam atrakcyjne, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie czterorodzinnej z własnym ogródkiem i miejscem postojowym. Przestronne mieszkania znajdują się w nowo budowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bobrowce

Bobrowce,mazowieckie

750 000 zł110 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Nieruchomość położona na styku gmin Mszczonów, biała Rawska i Błędów, w otoczeniu rzadkiej zabudowy siedliskowej. Zabudowa działki składa się z budynku mieszkalnego i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Modrzewiowa

Rotmanka,pomorskie

720 000 zł212 m² 3 391 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:533 m²

Dom na krawędzi zabudowy jednorodzinnej na Rotmance i lasu, przy cichej uliczce o niewielkim ruchu. Świetna lokalizacja, wygodny dojazd do obwodnicy (pierwszy zjazd od Straszyna), komunikacja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kosakowo

Kosakowo,pomorskie

697 000 zł134 m² 5 179,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:785 m²

Dom według Twoich standardów! Przedstawiona oferta dotyczy zakupu działki oraz budowy domu według projektu: 'adelia_58' w wersji wykończenia mini. Projekt budowlany można zamienić na inny. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Libertów

Libertów,małopolskie

899 000 zł260 m² 3 458 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:799 m²

Do sprzedania dom zlokalizowany w miejscowości Libertów w gminie Mogilany. Jest to idealna lokalizacja dla osób chcących odpocząć od miejskiego zębiełku jednocześnie jednak móc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Malownicza

Łódź,łódzkie

369 000 zł70 m² 5 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Oferta dostępna tylko w city square! Oferujemy do sprzedaży niewielki dom na dużej działce, która daje wiele możliwości aranżacyjnych. Nieruchomość położona w okolicy ul. Malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieliszew

Wieliszew,mazowieckie

890 000 zł180 m² 4 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Firma Fine Properties ma ogromną przyjemność przedstawić piękny, praktycznie nowy, funkcjonalny i w atrakcyjnej cenie dom. Znajdują się w nim 4 sypialnie, w czym jedna na dole, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pomiechówek

Pomiechówek,mazowieckie

435 000 zł129 m² 3 372,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wygodny jednorodzinny dom parterowy średniej wielkości z poddaszem użytkowym przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się salon, sypialnia, kuchnia, łazienka oraz wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

479 000 zł107 m² 4 476,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji i podatku pcc Nie odpowiadam na zgłoszenia bez numeru telefonu Zapraszam do zakupu mieszkań i segmentów na nowym osiedlu w Kobyłce. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Ząbki,mazowieckie

679 000 zł166 m² 4 090,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Ząbkach. Na parterze znajduje się pokój dzienny z aneksem jadalnym, łazienka, hol, wiatrołap oraz garaż i kotłownia. Wygodną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kcynia

Kcynia,kujawsko-pomorskie

410 000 zł130 m² 3 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:740 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny W kcyni o powierzchni 130m2. Lokalizacja - Kcynia to ciche i spokojne miasto położone 40km od Bydgoszczy i 80km od Poznania. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Grudzice

Opole,opolskie

570 000 zł250 m² 2 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

* chcesz mieć dom w bardzo dobrej lokalizacji? To ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Proponujemy Państwu dom, w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Opolu, w dzielnicy Grudzice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wawelska

Głogów,dolnośląskie

575 000 zł210 m² 2 734,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:209 m²

Szukasz przestronnego domu w centrum miasta, z ogrodem i garażem? Sprawdź naszą propozycję! Przedstawiamy przestronny, wykończony, gotowy do zamieszkania dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Maślice

Wrocław,dolnośląskie

1 470 000 zł298 m² 4 932,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:687 m²

Polecam do sprzedaży przestronny dom w zabudowie bliźniaczej na wrocławskich Stabłowicach. Wybudowany z materiałów dobrej jakości, według indywidualnego projektu. Pozwolenie na użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

620 000 zł200 m² 380,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Prezentuję okazałą posiadłość z licznymi możliwościami dla ludzi ceniących spokój, ekologię i bliskość lasu. Nieruchomość znajduje się w bliskiej odległości od Gryfina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

599 000 zł131 m² 4 573 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Przedstawiamy Do sprzedania Dom mieszkalny o 1/2 Blizniaka o powierzchni ok. 130m2, z garażem w bryle budynku, na działce o powierzchni ok. 500m2. oddawany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

599 000 zł132 m² 4 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:502 m²

Zapraszamy - Przedstawiamy Do sprzedania Dom mieszkalny, 1/2 Blizniaka o powierzchni ok. 132 m2, z garażem w bryle budynku, na działce o powierzchni ok. 500m2, oddawany do użytkowania.