dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 468 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 468 ogłoszeń

679 000 zł96 m² 7 072,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Do sprzedaży szeregówka w standardzie deweloperskim (gotowa do oddania) - nowoczesne, ekologiczne osiedle w spokojnej okolicy 5-pokojowy dom o powierzchni 95,16 m , z ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł238,08 m² 1 394,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 562 m²

Dom, który nie wymaga wielkich słów. on po prostu zachwyca od samego wejścia. Dlaczego ten dom jest tak wyjątkowy? To nieruchomość, która łączy bezkompromisowy, minimalistyczny luksus,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł127,20 m² 9 041 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Jeżeli szukasz domu, który da Ci wytchnienie od pędu życia dnia codziennego lub próbujesz znaleźć swoje miejsca na ziemi, a nieustanny kontakt z naturą, jest na liście Twoich priorytetów,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł107,52 m² 6 222,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:498 m²

Dom w cenie mieszkania! Przyjdź, zobacz, złóż ofertę na 2ga połówkę bliźnika! Fajne sąsiedztwo, młode rozbudowujące się osiedle! Dom odebrany w 2024 r., - zabudowa bliźniacza, stan.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł99,04 m² 9 985,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Numer oferty w biurze 91-161 Dom w stanie deweloperskim to nieruchomość, która jest gotowa do wykończenia przez nabywcę, ale nie jest jeszcze w pełni wykończona. Budynek ma wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł260 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:525 m²

Dom wolnostojący, podpiwniczony na działce 525 m2 położony w miejscowości michałów - reginów. Dom o pow. użytkowej ok. 89 m2 o pow. zabudowy ok. 143 m2 Dom podpiwniczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł125 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Marzycie O domu Z ogrodem tuż pod wrocławiem? to jest wasz nowy adres! nowoczesny bliźniak 125 M blisko miasta, kompletna infrastruktura Mamy idealną ofertę dla Ciebie i Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:701 m²

Do sprzedaży bardzo ciekawy pod kątem inwestycyjnym dom wolnostojący w bliskiej odległości od centrum miasta Siedlce przy ul. Żaboklickiej. Budynek dwukondygnacyjny o aktualnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł111 m² 14 684,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Oferta na wyłączność - tylko u nas w Biurze, nie szukaj dalej! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu w stylu miejskiej elegancji. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł257 m² 8 167,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:711 m²

Piętrowy, klimatyzowany dom jednorodzinny (226m2) w Osielsku Parter: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, łazienka, kotłownia, garaż. Piętro: cztery sypialnie, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł119,39 m² 2 169,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Bliźniak w miejscowości Szwecja, gmina Wałcz - w otoczeniu jezior i rzek Na sprzedaż nieruchomość w zabudowie bliźniaczej, położona w urokliwej miejscowości Szwecja , gmina.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł99,68 m² 5 006,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom dla miłośników ciszy, przestrzeni I zieleni lipki małe lokalizacja Szukasz miejsca, w którym każdy dzień zaczyna się śpiewem ptaków, a kończy widokiem zachodzącego słońca nad.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferta dla osób ceniących komfort I wygodę. Przestronny, wygodny, pięknie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej miejscowości z dobrym dojazdem do Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł93 m² 3 967,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość w centrum Krosna. Dom do remontu z bardzo dużą działką - bezpośredni dostęp do Wisłoka. Powierzchnia działki: imponujące 120 arów (1,2 ha) Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł133 m² 7 962,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:523 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący - nove kobierzyce od at inwest Nowoczesny, energooszczędny dom wolnostojący o powierzchni 133m , położony na przestronnej działce 473 m w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł90 m² 8 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję do kupienia segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni 90mkw. z ogródkiem. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na pograniczu Milanówka.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł143 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 617 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży parterowy dom wolnostojący w Osielsku. Nowoczesna bryła. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł57 m² 5 614,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:307 m²

Szukasz spokoju, własnego ogrodu i miejsca, gdzie jesteś u siebie ? Mamy dla Ciebie idealną propozycję w miejscowości Drawskim Młynie (ul. Szosa Dworcowa)! foxhouse Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

3 149 000 zł250 m² 12 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:480 m²

Wyjątkowy dom nad morzem! - Gdańsk Brzeźno! Na sprzedaż dom wolnostojący w jednej z najbardziej pożądanej oraz lokalizacji w Gdańsku Brzeźnie. Zaledwie 400 metrów od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł143,88 m² 5 768,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować funkcjonalny dom w stanie surowym zamkniętym z elewacją położony w spokojnej, malowniczej okolicy- w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł97,26 m² 9 654,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:517 m²

- rezerwacja - Poszukujesz doskonałej komunikacji do centrum Poznania? Domu gotowego do wprowadzenia? Wykończonego z troską o wygodę mieszkania? Własnego zielonego zakątka? I Etap.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł190 m² 3 678,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:692 m²

Opis oferty Dom mieszkalny z obiektem na działalność i dochodowym najemcą sklepem Żabka! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym i mieszkaniowym!.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł182 m² 7 967,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:612 m²

Umowa na wyłączność! Versus Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej w miejscowości Kuleszówka, okolice Władysławowa, woli Gołkowskiej, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł92 m² 8 532,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:228 m²

Sprzedaż Dom - szeregówka blisko jeziora, pierkunowo, 895tys. Pierkunowo to wieś na Mazurach, położona na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, na wschodnim brzegu Jeziora Kisajno. Miejscowość ta to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Nowoczesny Dom Bliźniak 160 m na kameralnym Osiedlu Szmaragdowym z widokiem na Karkonosze Cena od 520 000 zł Kameralne Osiedle Szmaragdowe to cztery przestronne, nowoczesne domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł377 m² 3 421,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom wolnostojący na Osowej Górze. Dom 3-kondygnacyjny o powierzchni całkowitej 377 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł232,23 m² 4 090,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 990 m²

Oferujemy do sprzedaży dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami o łącznej powierzchni ok. 174m2, położony w niezwykle korzystnej komunikacyjnie części Mazańcowic tj. miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł100 m² 11 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:814 m²

Zapraszamy do zakupu domu w Trzęsaczu, 500 metrów od plaży, na działce o powierzchni 814 m2. Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 67 m2, z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł370 m² 5 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 332 m2, usytuowany w Tarnowskich Górach centrum miasta! Możliwość adaptacji budynku pod usługi. Powierzchnia działki - 800m2 Parter - hol, salon.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł110 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta dostępna tylko U nas Na sprzedaż klimatyczny dom rekreacyjny o powierzchni 110m2 położony w Skorzewie. Działka o powierzchni 900 m , w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:721 m²

Na sprzedaż wolnostojący, piętrowy dom o powierzchni ok. 110 m , częściowo podpiwniczony, położony w Bartoszycach przy ulicy Teresy Bratek na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł360 m² 9 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Tylko W angel estate Na sprzedaż: luksusowy kompleks inwestycyjny nad morzem wyjątkowa oferta Jeśli marzysz o inwestycji, która łączy wysoką dochodowość z prestiżem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł60,16 m² 8 294,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:358 m²

Oferujemy nowoczesny i energooszczędny dom dwulokalowy, zlokalizowany w Rybicalu nad Jeziorem Ryńskim, wchodzącym w skład słynnego Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Strefa Relaksacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 159 900 zł165,40 m² 7 013 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom Wolnostojący z poddaszem użytkowym. Dom o powierzchni całkowitej ok. 165m2, posadowiony na kształtnej, przestronnej działce, w pięknym zielonym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

2 049 999 zł231 m² 8 874,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:502 m²

Atuty nieruchomości: korzystny, przestronny układ pomieszczeń. Zagospodarowana działka o powierzchni 502 m (teren płaski, ogrodzony). Taras oraz zagospodarowany ogród z altaną (drzewa.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł107 m² 7 467 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:655 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej w Zielonej części Adamowizny! Powierzchnia całkowita budynku : 107,19 m2 Powierzchnia użytkowa : 77,37 m2 Oferujemy nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

297 000 zł183 m² 1 622,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:717 m²

Kupujesz święty spokój. Dom w stanie surowym z drugim budynkiem gratis! Planujesz budowę domu, ale przeraża Cię myśl o miesiącach spędzonych w urzędach, czekaniu na pozwolenia,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł180 m² 2 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:947 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom jednorodzinny / stan surowy otwarty/ zlokalizowany w miejscowości Krasice , posadowiony na działce 947m2, stan surowy otwarty. Zamieszczone zdjęcia stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł129,62 m² 6 017,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5