dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 407 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podwale

Nowy Sącz,małopolskie

939 000 zł146 m² 6 431,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Wyjątkowy dom Z widokiem na góry! Dom położony w centrum Nowego Sącza w otoczeniu terenów zielonych (lasów, rzeki Kamienica). Działka wokół domu starannie zagospodarowana, obsadzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołowice

Wołowice,małopolskie

693 000 zł130 m² 5 331 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:581 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

389 000 zł150 m² 2 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

!rezerwacja! Dom dla dwóch rodzin. Budynek o pow. użytkowej 150m2 posadowiony na działce o pow. 500m2. Dom podpiwniczony, po generalnym remoncie dachu, elewacji, okien, instalacji co, cwu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błędowo

Błędowo,mazowieckie

239 000 zł92 m² 2 598,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Projekt Maria to kompaktowy dom, z dwiema sypialniami idealny dla małej rodziny - układ pomieszczeń oraz ich wielkość pokazana jest na rzucie domu. Całkowita powierzchnia to ok. 92 m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 899 000 zł450 m² 4 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom położony w rezydencyjnej części Aleksandrowa koło Falenicy. Wzniesiony w technologii tradycyjnej budynek parterowy z poddaszem użytkowym cechuje się wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł178 m² 6 741,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Informacje techniczne: dom w stanie deweloperskim z zakończoną budową w 2019 roku wybudowany w technologii tradycyjnej.Ściany wykonane zostały z pustaków Porotherm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Racula-Oliwkowa

Zielona Góra,lubuskie

465 000 zł113 m² 4 128,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Bliźniak Z piętrem bez skosów, garaż -zielona góra racula. W sprzedaży Budynek C1 prawy lokal gotowy wrzesień 2021. Bez prowizji od kupującego I bez pcc. Więcej tel. Indywidualny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ostrowska

Poznań,wielkopolskie

870 000 zł144 m² 6 047,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2% oraz nie ponosi kosztów pośrednictwa. Już teraz zapraszam na wirtualny spacer po tym wyjątkowym domu - link do spaceru 3D znajdziesz w ofercie. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 999 000 zł373 m² 5 493,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 454 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość położoną w spokojnej i kameralnej części Osielska. Działka o powierzchni niespełna 8500m2 leży na końcu ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rudawa

Rudawa,małopolskie

459 000 zł110 m² 4 184,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Promocja! do końca października umowa deweloperska - gratis! możliwość wprowadzania zmian lokatorskich na etapie budowy - gratis! Termin oddania: wiosna 2021 Sprzedaż od dewelopera. Brak prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

519 000 zł101 m² 5 159,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Ostatnie domy! Domy z bardzo dużymi ogródkami w cenie mieszkania w Brwinowie pod Pruszkowem. Oferujemy dom z ogrodem oraz kominkiem w cenie średniej wielkości mieszkania. Zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kołobrzeska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 174 m2 na działce o powierzchni 700m2. Dobra lokalizacja blisko centrum Konstancina. Stan deweloperski obejmuje: -instalacja wo. kan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefin

Józefin,mazowieckie

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:980 m²

Proponuje bardzo ładny dom (180 m2) w cichym miejscu Halinowa .Działka zagospodarowana(600m2) z kamiennym grillem, wędzarnią, drewutnia na drzewo. Okolica cicha i spokojna, druga strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wądroże

Wądroże,dolnośląskie

284 000 zł206 m² 1 378,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Na sprzedaż dom Wądrożu, w gminie Rudna w powiecie lubińskim. Budynek przedwojenny, po przeprowadzonym remoncie, piętrowy, podpiwniczony, z poddaszem nieużytkowym na ocieplonym strychu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mirków

Mirków,dolnośląskie

530 000 zł134 m² 3 955 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Oferta działu Deweloperskiego sdp Nieruchomości bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. mail: na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Mirkowie o powierzchni 134m2. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł100 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania pół bliźniaka na działce o pow. 251,00 m2 w Wawrze rynek pierwotny - bez podatku pcc 2% przy sprzedaży u notariusza Niedaleko powstaje południowa obwodnica warszawy przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Piaseczno,mazowieckie

565 000 zł118 m² 4 788,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kameralnego osiedla pod Piasecznem w Jazgarzewie, złożonego z 4 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Każdy dom posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

630 000 zł152 m² 4 145 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:755 m²

Przedstawiam do sprzedaży Komfortowy, przestronny i bardzo funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o pow. ok 150 m2, usytuowany na dużej działce ok 750m2. Rozkłąd Domu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kleszczowa

Warszawa,mazowieckie

1 770 000 zł295 m² 5 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:241 m²

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękny segment, okazja, znajdujacy się w dzielnicy Stare Włochy, blisko ulicy Kleszczowej. Lokalizacja to bardzo cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

845 000 zł220 m² 3 840,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Nowa cena do końca 2020r. Do sprzedania dom wolnostojący ( wyższy standard niż developerski) w miejscowości Pęclin gmina Wiązowna. Powierzchnia zabudowy 220 m2, powierzchnia użytkowa 166,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

455 000 zł94 m² 4 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa inwestycja W niepołomicach. Do sprzedania domy wolnostojące parterowe z użytkowym poddaszem o pow.94 m2. Domy wybudowane wg. indywidualnego projektu z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 498 000 zł224 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 320 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy Do sprzedaży Nowoczesny, wygodny Dom o powierzchni ok. 224 m2, usytuowany na przepięknej działce ze stawem. Dom jest zbudowany z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

839 900 zł141 m² 5 957 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowoczesny Dom wolnostojący o powierzchni ok 142 m2 na atrakcyjnej działce o powierzchni ok. 1000m2 Rozkład domu jest następujący: parter - wiatrołap/hall -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gniszewo

Gniszewo,pomorskie

630 000 zł260 m² 2 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Gniszewo k / Tczewa Dom wolnostojący o powierzchni 260 m2 z ładnym ogrodem 800 m2 ( działka mieszkalno - usługowa ). Dom: piwnica - kotłownia, pralnia, wc, pokój 40 m2, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sobin

Sobin,dolnośląskie

275 000 zł185 m² 1 487,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:747 m²

Ostatni segment domu w zabudowie bliźniaczej (projekt dom w klematisach 12b), o powierzchni użytkowej 117,95 m2, w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w zacisznej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Długa

Rybno,mazowieckie

572 775 zł326 m² 1 759,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości stanowiącej działkę gruntu o nr. ewidencyjnym 86/1, obszaru 1 100 m2 , wraz z zabudowaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Boczna

Żerniki Małe,dolnośląskie

1 045 000 zł140 m² 7 464 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej II poziomy na sprzedaż! wysoki standard!polecam! Opiekun oferty Robert Kordowski telefon 1/2 eleganckiego bliźniaka, 2,5 poziomowego w miłym sąsiedzctwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Śliwice

Śliwice,dolnośląskie

409 000 zł76 m² 5 359,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji od kupującego i podatku pcc. Kwadrans od centrum Wrocławia, tuż za granicą Kiełczowa powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa w ramach której proponujemy segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jutrzyna

Jutrzyna,dolnośląskie

149 000 zł160 m² 931 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 826 m²

Dom wolnostojący z garażem, halą i ogrodem znajdujący się w miejscowości Jutrzyna. W rozliczeniu przyjmę inną nieruchomość z możliwą dopłatą z każdej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Kraków,małopolskie

1 700 000 zł280 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Prime Property,oferuje do sprzedaży, elegancki dom wybudowany według indywidualnego projektu. Dom położony jest w Libertowie (w bliskim sąsiedztwie południowych granic Krakowa) na 6 arowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 199 000 zł320 m² 3 746,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:633 m²

Proponuję ,przytulny,funkcjonalny i w pełni umeblowany dom w podwarszawskich Łomiankach.Posadowiony na działce 700 m2. Lokalizacja: nieruchomość położona jest przy ulicy, którą jeżdżą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 250 000 zł158 m² 7 911,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania piękny dom na zamkniętym osiedlu blisko Lasu Kabackiego i szkół. Parter 78,4 m2 Wiatrołap, hol, salon, jadalnia, kuchnia , toaleta Okna wychodzące na północ, wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Habdasówka

Żywiec,śląskie

539 000 zł154 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowe piękne domy na prestiżowym osiedlu w Żywcu! Piękny dom w otoczeniu gór w spokojnej, malowniczej dzielnicy miasta. Jedyna taka inwestycja w Żywcu! Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Słupno,mazowieckie

490 000 zł125 m² 3 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam segment 125 m2 z garażem i ogródkiem. Dostępne również segmenty skrajne i środkowe: 1. segment skrajny: 125m + 250m ogrodu + 2 miejsca parkingowe w cenie 509.000zł. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Mińska

Wielgolas,mazowieckie

1 790 000 zł440 m² 4 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:31 767 m²

W przypadku zakupu tej nieruchomości jej nabywca może być zwolniony Z opłaty (prowizji) należnej pośrednikowi. Ciche i spokojne miejsce, otoczone lasami, idealne dla dużej rodziny chcącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świlcza,podkarpackie

580 000 zł122 m² 4 590,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną w przyrzeszowskiej miejscowości Świlcza. Nasze doświadczenie oraz pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Osiedle Przylesie

Błażejewo,wielkopolskie

390 000 zł90 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:122 m²

Sprzedam dom W szeregowcu 70M2 plus poddasze użytkowe Z oknem bez pośredników błażejewo oś. Przylesie pełna własność wraz Z działką 122 M2 parter: salon połączony Z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Podolany

Poznań,wielkopolskie

2 500 000 zł440 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 012 m²

Komfortowy dom wolno stojący, o pow.całkowitej 440m2, na dużej działce 2000m2. Posiadłość jest położona na Podolanach blisko zielonych terenów miasta, w spokojnej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

442 000 zł240 m² 1 841,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:201 m²

29029. Chciałabym zaproponować Państwu podróż do Centrum Ciechocinka na pokaz domu do zamieszkania od zaraz.Dom jest segmentem.Na 240 m2 powierzchni jest usytuowanych pięć pokoi Na uwagę zasługuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czułów

Tychy,śląskie

485 000 zł129 m² 3 748,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej - spokojna lokalizacja. Szukasz domu w świetnej lokalizacji w pobliżu lasu i szybkim dojazdem do Katowic, tychów i innych miast ościennych. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kępa

Kępa,opolskie

510 000 zł184 m² 2 771,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:730 m²

Oferujemy Państwu do zakupu dom jednorodzinny w stanie deweloperskim. Nieruchomość zostanie wybudowana na działce o powierzchni 737 m2, położonej w Kępie/k Opola. Dom o powierzchni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij