dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

399 990 zł210 m² 1 904,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

30409. Idealny dom dla osób chcących mieszkać w miłym towarzystwie oraz blisko tężni. Dom w bardzo dobrym stanie.Zadbany, w całości zaadoptowany i funkcjonalny.Idealne parkiety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grabówka

Grabówka,podlaskie

579 000 zł156 m² 3 711,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Polecamy państwu bardzo ciekawe domy w zabudowie szeregowej, z wyjątkowo dużymi działkami, położone w zacisznym i spokojnym miejscu, pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł330 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:551 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej wzniesiony w technologii kanadyjskiej. Do dyspozycji sześć pokoi, dwie kuchnie, trzy łazienki, garaż, podpiwniczenie, okazały ogród, taras okalający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

2 600 000 zł220 m² 11 818,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Segment na Saskiej Kępie Do sprzedaży skrajny segment z Tarasem i Ogrodem na Saskiej Kępie zbudowany w tradycyjnej technologii. Dom składa się z 6 pokoi rozmieszczonych na trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bogusławice

Bogusławice,mazowieckie

428 000 zł103 m² 4 141,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

Dom jednorodzinny, energooszczędny położony w pobliżu miasta płońsk. Osiedle docelowo zabudowane 40 domami, podzielone na 4 ulice po 10 domów tworzących zamknięte części osiedla bogusławice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Studzianki

Studzianki,podlaskie

320 000 zł120 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Studzianki, gmina Wasilków. Polecamy mały wolnostojący dom o powierzchni ok. 120m2. Dom jednopiętrowy z dachem dwuspadowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolbego

Rudawa,małopolskie

650 000 zł109 m² 5 963 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pilotów

Poznań,wielkopolskie

790 000 zł100 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący, świetna lokalizacja, spokojna dzielnica, blisko szkoła, przedszkole, przystanek komunikacji miejskiej, w niedalekiej odległości tereny rekreacyjne Rusałka, golęcin, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Topolowa

Rumia,pomorskie

1 190 000 zł240 m² 4 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Budynek wybudowany w ostatnich 4 latach. Obecnie wykończony do wprowadzenia. Dom nie został zamieszkany, wiec sprzęt wyposażenie praktycznie nie używane. Budynek 3 kondygnacyjny. Przyziemie: to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ozorzyce

Ozorzyce,dolnośląskie

750 000 zł170 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ruszyła sprzedaż nowej inwestycji. Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego powierzchni całkowitej 167,97 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubicz Dolny

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

530 000 zł200 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

29568. Dom o pow. 150m. typu Emanuela.Na parterze przestronny salon aneks jadalnia1kuchnia łazienka pom.gospodarcze i pokój.Na piętrze po małej zmianie w projekcie 4pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ostrowo

Ostrowo,kujawsko-pomorskie

510 000 zł345 m² 1 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Szukasz ucieczki i miejsca dla rodziny do odpoczynku z dala od dużego miasta? Interesuję Ciebie sielankowy dom nad jeziorem? Przedstawiam ofertę sprzedaży domu położonego ok.100 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

525 000 zł71 m² 7 394 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:140 m²

Przedstawiam do sprzedaży lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o pow.ok.71 m 2 (parter) z garażem i z ogródkiem ok.140 m 2 Rozkład jest następujący -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skórka

Skórka,wielkopolskie

519 000 zł144 m² 3 596,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

Rezerwacja. Na sprzedaż oferta domu wolnostojącego w Skórce 11 km od Piły. Powierzchnia mieszkalna wynosi 124,20 m 2. Jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym, wykonany z pustaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeście

Brzeście,dolnośląskie

495 000 zł290 m² 1 706,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Interesująca propozycja dla dużej rodziny lub rodziny wielopokoleniowej. Miejscowość brzoza, gmina borów. Szybki oraz sprawny dojazd (20 minut jazdy samochodem na wrocławskie Krzyki), kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

630 000 zł152 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:754 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Przestronny i bardzo funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o pow. ok 152 m2, usytuowany na dużej, przestronnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cieszyńska

Wrocław,dolnośląskie

791 085 zł138 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przestronny dom w zabudowie szeregowej, z garażem i przestronnym ogrodem o wielkości 308,50 mkw! Bez prowizji! Dom o pow. 132,09 mkw położony na kameralnym osiedlu, składającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Mikuszowice Krakowskie

Bielsko-Biała,śląskie

897 000 zł200 m² 4 485 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Rezerwacja!mam przyjemność zaprosić Państwa do pięknego widokowego domu znajdującego się w Mikuszowicach Krakowskich. Proszę koniecznie obejrzeć wirtualny spacer po nieruchomości: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł367 m² 3 815,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom wolnostojący | Piękna, zalesiona działka 1300m2 | 200m od Granicy z Białołęką | Michałów Grabina | 6 pokoi | 3 łazienki opis nieruchomości Na sprzedaż wolnostojący dom przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzoza

Brzoza,dolnośląskie

495 000 zł290 m² 1 706,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Interesująca propozycja dla dużej rodziny lub rodziny wielopokoleniowej. Szybki oraz sprawny dojazd (20 minut jazdy samochodem na wrocławskie Krzyki), kameralne położenie, cisza oraz spokój, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Panieńszczyzna

Panieńszczyzna,lubelskie

733 333 zł388 m² 1 890,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości gruntowej składającej się z działek gruntu o numerze ewidencyjnym: 336/6 i 336/8 o łącznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

766 000 zł175 m² 4 377 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom- wolnostojący o powierzchni ok. 172 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.1000 m2, w cichej i malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Sielec

Sosnowiec,śląskie

469 000 zł139 m² 3 374,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Ostatni segment W załączeniu przesyłam ofertę domów szeregowych w Sosnowcu przy ul. Kukułek. Ostatni segment (s2) w cenie 469.000 zł brutto. Wszystkie media podłączone do budynków:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milówka

Milówka,śląskie

799 999 zł400 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:8 401 m²

Witam serdecznie, uwaga - Nieruchomość położona w lalikach - bardzo urokliwa wieś 10 km od Milówki! Piękne, urokliwe górskie klimaty w zasięgu ręki. Jeśli marzy Ci się cudowny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

699 000 zł151 m² 4 629,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zakup bez prowizji I pcc! Do sprzedania nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Domaszczynie (na granicy z Długołęką). W ramach kolejnego etapu inwestycji powstają trzy domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

720 000 zł295 m² 2 441 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom oddawany w Stanie Deweloperskim o powierzchni całkowitej ok. 295m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

650 000 zł103 m² 6 321,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Dom w zabudowie szeregowej po wschodniej stronie Józefowa. Powierzchnia użytkowa 102,83 m2 działka ok. 140 m2. Funkcjonalny układ pomieszczeń, na dwóch pełnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Nowodworce,podlaskie

509 000 zł139 m² 3 661,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje ostatni segment narożny w zabudowie bliźniaczej 4 pokojowy o powierzchni 139m2 wybudowany na działce o powierzchni 400 m2 przy ul. Brzozowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

445 000 zł88 m² 5 035,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na Osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

478 000 zł112 m² 4 256 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:243 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Segment wewnętrzny o pow. ok. 112 m2 wybudowany w nowoczesnym stylu, usytuowany na działce o powierzchni ok. 242 m2. Budynek oddawany będzie do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zieleniewo

Zieleniewo,zachodniopomorskie

680 000 zł121 m² 5 619,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:362 m²

Bardzo atrakcyjnie położony nowy dom z 2018 roku w zabudowie bliźniaczej. W bardzo bliskiej odległości jezioro Miedwie, dobry dojazd zarówno do Stargardu jak i do Szczecina. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rejtana

Leszno,wielkopolskie

777 000 zł170 m² 4 570,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:334 m²

Nieruchomość idealna dla rodziny z dziećmi, z ogródkiem, w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie lasu (z prywatnym bezpośrednim zejściem do lasu) - pewność sąsiedztwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krasne

Krasne,podkarpackie

419 000 zł110 m² 3 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 110m2 znajdujący się w Krasnem z działką o powierzchni 13 arów. Nieruchomość składa się z: dwóch dużych pokoi o powierzchni ponad 25m2 Dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

445 893 zł87 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż mieszkanie W zabudowie bliźniaczej W zielonej okolicy dąbrówki koło poznania Atutem miejsca są na pewno zielone tereny, przestrzeń, spokój i cisza, jednocześnie niedalekie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ekologiczna

Józefów,mazowieckie

779 900 zł140 m² 5 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Do sprzedania tylko jedna połówka! w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Powierzchnia całkowita 140 m2 z garażem jednostanowiskowym, działka ok. 460 m2. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

380 000 zł208 m² 1 826,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Wyjątkowa oferta! Do sprzedania dom z 2020 roku z dużą działką 29 ar z basenem i jacuzzi z bio-kominkiem. Informacje: powierzchnia domu to 205 m2, składającego się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

540 000 zł196 m² 2 759 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:186 m²

Zapraszamy na prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom - bliźniak o powierzchni ok. 195 m2, usytuowany w pięknej okolicy miasta. Pierwsze zdjęcia są wizualizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Czajęczyce,małopolskie

490 000 zł200 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący, do zamieszkania w gminie Proszowice. Nieruchomość w standardzie do wprowadzenia bez wkładu finansowego, trzykondygnacyjny budynek mieszkalny, o pow. całkowitej około 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Drzewiany

Drzewiany,zachodniopomorskie

265 000 zł102 m² 2 598,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom wolnostojący położony w miejscowości Drzewiany- 8 km do Bobolic, 44 km do Koszalina, 86 km do Kołobrzegu. Idealne miejsce dla amatorów ciszy, spokoju i do rozwijania własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Akacjowa

Ruda Śląska,śląskie

750 000 zł196 m² 3 820,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:572 m²

Ta inwestycja jest właśnie dla Ciebie! Podstawowe parametry domu: powierzchnia działki 572,20m2: powierzchnia całkowita: 196,3m2; powierzchnia użytkowa: 145,17m2; rozkład pomieszczeń: parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodworska

Wrocław,dolnośląskie

726 495 zł132 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż segment środkowy o powierzchni mieszkalnej 132 m2 z dużym ogrodem - 88m2 i garażem w cichej i spokojnej lokalizacji - Księże Wielkie, zielone tereny. Nieruchomość.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij