dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 494 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 494 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

6 250 000 zł320 m² 19 531,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Polowa blizniaka. Dzialka 350 m2, południowo-zachodni ogród, dom nowoczesny, pięknie doświetlony, przestronny, ok 320 m2 Piwnice - garaz na dwa auta, pralnia, garderoby, toaleta. Parter - open space.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Więckowy,pomorskie

2 299 000 zł420 m² 5 473,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 000 000 m²

Dom wolnostojący w miejscowości Więckowy gmina Skarszewy o powierzchni 420m. Wymarzona przestrzeń dla Ciebie i Twojej rodziny lub pod inwestycję z warunkami zagospodarowania terenu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

649 000 zł135 m² 4 807 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:583 m²

Zapraszam na prezentację nieruchomości o pow. 583m2 zabudowanej domem o pow. całkowitej ok 135 m2 a użytkowej ok 98m2 położonej w Pobiedziskach. Dom jest częściowo podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Barszczówka

Barszczówka,podlaskie

660 000 zł150 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 370 m²

Dom jednorodzinny około 9 km od Białegostoku. Obecnie używany jako studio nagrań, powierzchnia działki 5370 m2. Posesja ładnie ogrodzona, wszystkie media, studnia głębinowa. Garaż na dwa samochody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

750 000 zł182 m² 4 121 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący parterowy z wygodnym półpiętrem o powierzchni całkowitej około 182 m położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiele

Wiele,pomorskie

599 000 zł270 m² 2 218,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wiele - dom wolno stojący. Dom: piwnica - kotłownia ( 36 m2 ) parter - salon z kominkiem i wyjściem na taras ( 30 m2 ), kuchnia ( 20 m2 ), łazienka ( 14 m2 ), sypialnia ( 16 m2 ), biuro ( 3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morawy

Morawy,pomorskie

2 490 000 zł504 m² 4 940,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:21 300 m²

Bezpośrednio, morawy, kwidzyn, posiadłość, nad jeziorem, basen, sauna Sprzedam bezpośrednio wyjątkową posiadłość rodzinną o powierzchni użytkowej ok. 504 m2 składająca się z 8 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kębłowice

Kębłowice,dolnośląskie

590 000 zł129 m² 4 556,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Do Sprzedaży w cenie promocyjnej piękny Dom w stanie deweloperskim, na nowo powstającym osiedlu w Kębłowicach koło Smolca. Zakup bezpośrednio od Dewelopera bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł260 m² 4 038 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sdp Nieruchomości tel.!bliźniak W mokronosie górnym! Bliźniak 260m2 z dużym garażem i 2 miejscami parkingowymi pod wiatą. W każdym siłownia i sauna 6 pokoi Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

463 000 zł153 m² 3 026 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedmiotem sprzedaży jest kamienica w zwartej zabudowie o powierzchni 153 m2 położona na działce 1,5 ar w centrum miasta. Budynek parterowy, z przyziemiem od strony podwórza, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wygoda

Białystok,podlaskie

698 000 zł410 m² 1 702,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom Z powierzchnią pod działalność gospodarczą- usługi- produkcja - 180M2 Oferujemy Państwu do sprzedaży 1/2bliźniaka położony w Białymstoku w spokojnej i malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sielec

Sosnowiec,śląskie

650 000 zł136 m² 4 762 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej budowane w Sosnowcu-Sielcu. Tam powstaje nowa inwestycja deweloperska, która obejmuje budowę dziesięciu domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pogórze

Gdynia,pomorskie

1 200 000 zł187 m² 6 413 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:704 m²

Absolutny hit! Zapraszam do zapoznania się z ofertą tego cudownego domu, położonego w przepięknym miejscu, z którego w kilka chwil możemy znaleźć się nad morzem. Poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

630 000 zł150 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.850, w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

699 000 zł181 m² 3 861,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na nowo powstającym zamkniętym osiedlu. Dom jest funkcjonalny, na parterze oddzielono część gospodarczą z garażem kotłownią i pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

480 000 zł121 m² 3 665,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż gotowy dom w zabudowie szeregowej dwupoziomowy z garażem w stanie deweloperskim. Zamknięte osiedle składa się z kompleksu 16 budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wyszomierz

Wyszomierz,mazowieckie

399 000 zł202 m² 1 977,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:17 500 m²

Polecam do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej ok. 200 m. położony na dużej działce 1,74 ha. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jazgarzew

Jazgarzew,mazowieckie

565 000 zł141 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:367 m²

Sprzedaż | dom w zabudowie bliźniaczej | 141,41m2 | powiat piaseczyński | 565 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 118,86 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Uhnin

Uhnin,lubelskie

129 000 zł80 m² 1 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Nieruchomość w Uhninie, przy drodze krajowej 819 Sosnowica-Parczew. Przy posesji chodnik, oświetlenie. Działka o powierzchni 9600m2 ma szerokość aż 70m. Zabudowana jest ok. 40 letnim domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Luboń

Luboń,wielkopolskie

409 000 zł79 m² 5 176,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż mieszkanie W zabudowie bliźniaczej W luboniu koło poznania Atutem miejsca są na pewno zielone tereny, przestrzeń, spokój i cisza. Odległość od centrum Poznania :10,1 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

590 000 zł129 m² 4 556,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

700 000 zł150 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Dom w centrum miasta z trzema niezależnymi mieszkaniami Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość szkoły, przedszkola, gimnazjum Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

750 000 zł240 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

nieruchomości Lublin* Oferujemy do sprzedaży dom 1-2 rodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w zacisznej lokalizacji dzielnicy Dziesiąta. Usytuowany przy spokojnej osiedlowej uliczce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamionka

Kamionka,podkarpackie

990 000 zł285 m² 3 473 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 457 m²

Willa w malowniczym miejscu, blisko lasu i stawu wybudowana według indywidualnego projektu dla najbardziej wymagających klientów - Kamionka ok. 25 minut od Rzeszowa. Biuro nieruchomości dk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Dobrzykowice,dolnośląskie

749 000 zł204 m² 3 671,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Poszukujesz przytulnego i komfortowego domu dla Ciebie i Twojej rodziny? Rozglądasz się za nieruchomością umiejscowioną bardzo blisko Wrocławia? Cenisz sobie wygodę, przestronność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Jakubskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

495 000 zł200 m² 2 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

30448. Sprzedam dom typu bliźniak W rewelacyjnej lokalizacji!jakubskie przedmieście! Sprzedam dom typu bliźniak w świetnej lokalizacji Torunia. Nieruchomość znajduje się na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Przełęcz

Poznań,wielkopolskie

899 000 zł476 m² 1 888,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nieruchomość Z potencjałem! plan miejscowy! działka mieszkaniowo/usługowa z zabudowaniami! Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do sprzedaży: dom mieszkalny z zabudowaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 149 900 zł170 m² 6 764 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący w okolicy Brwinowa o powierzchni całkowitej ok. 170 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 520 m2 Rozkład Domu : Parter : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Leśnica

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł111 m² 5 216 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:260 m²

Nowy i gotowy do wprowadzenia dwupoziomowy szereg-segment skrajny o pow. użytkowej 111 m2 w Lutyni Możliwość uzyskania 111 m2 powierzchni użytkowej po adaptacji poddasza np. (dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszyn-Pieńki

Pruszyn-Pieńki,mazowieckie

600 000 zł240 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 464 m²

Posesja ogrodzona, przy mało uczęszczanej, asfaltowej drodze z dobrym dojazdem do centrum. miasta. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej zabudowa kuchni i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zakole

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 390 000 zł546 m² 2 547 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 136 m²

Bresdom Nieruchomości prezentuje dom z pięknym, dużym ogrodem w Olsztynie. Dom o powierzchni 545m2 oraz działce 2136m2 położony jest w dzielnicy Jaroty. Składa się z: - 9 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kośminek

Lublin,lubelskie

330 000 zł120 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:332 m²

Przedmiotem oferty jest połowa domu jednorodzinnego wolnostojącego z działką. Na parterze (62 mkw) salon z kominkiem, sypialnia, kuchnia i łazienka, w suterenie (32 mkw) metr poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Migdałowa

Gdańsk,pomorskie

1 530 000 zł229 m² 6 681,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:414 m²

Jednorodzinny dom wolnostojący w atrakcyjnej lokalizacji z wyjątkowym widokiem na Gdańsk. W centrum miasta, niedaleko ulicy Kartuskiej, w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bartoszewo

Bartoszewo,zachodniopomorskie

169 000 zł70 m² 2 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bardzo ładny , mały domek z poddaszem użytkowym o powierzchni 70m2, posadowiony na działce 350mkw , na terenie ogrodów działkowych w Bartoszewie. Dom wybudowany w technologii-domku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

525 000 zł127 m² 4 136,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Na zdjęciach przykładowe realizacje! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej, położone w gmina Czernica. Domy sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

499 000 zł103 m² 4 855,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej. Budynek bez wiaty garażowej. Domy o pow 100 mkw składają się z: parter: - hol 4,39 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wygoda

Wieliczka,małopolskie

450 000 zł185 m² 2 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Wieliczka - nowy dom W zabudowie bliźniaczej stan surowy otwarty Proponowana oferta sprzedaży to nowy dom w zabudowie bliźniaczej (135,1 m2), położony na działce o powierzchni 440 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Otwock,mazowieckie

2 190 000 zł210 m² 10 428,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 771 m²

Przytulny, przestronny dom 208 m2 zbudowany w technologi drewnianej przez firmę trak-bud w 2000r. Położony w przepięknej, leśnej części Otwocka tuż nad rzeką Świder, ok 700 m od.