dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 501 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 501 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Józefów,mazowieckie

990 000 zł185 m² 5 351,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

Komfortowy segment w Józefowie w nowej, kameralnej inwestycji 4 segmentów z dużymi samodzielnymi ogródkami. Standard wykończenia deweloperski. Świetna lokalizacja, blisko lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Toruńska

Iława,warmińsko-mazurskie

265 000 zł89 m² 2 977,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Adres: ul. Toruńska 8b, iława. Iława to turystyczne miasto, którego wizytówką jest najdłuższe jezioro w Polsce- jeziorak, a na nim największa śródlądowa wyspa w Europie- wielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kębłowice

Kębłowice,dolnośląskie

610 000 zł129 m² 4 710,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Piękny Dom na nowo powstającym osiedlu w Kębłowicach koło Wrocławia. Zakup bezpośrednio od Dewelopera bez podatku pcc i prowizji. -Rynek: pierwotny -rodzaj zabudowy: zabudowa bliźniacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

490 000 zł122 m² 4 030,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Oferta bez prowizji! bez pcc! oferta deweloperska! Gorąco polecam domy w zabudowie blizniaczej, położony w gminie Czernica. Budowane według projektu Dom W klematisach 10 firmy Archon (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

519 000 zł112 m² 4 633,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Gotowy wszystkie media na zdjęciach przykładowe realizacje! bez prowizji bez pcc! stan deweloperski! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czernica. Budowane według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Suchanino

Gdańsk,pomorskie

1 700 000 zł280 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:962 m²

Szukasz inwestycji pod wynajem w świetnej lokalizacji? Przedmiotem oferty jest dom - bliźniak, przebudowany w 2013 roku, znajdujący się na Suchaninie. Na parterze znajdują się dwa salony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł270 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

25190. Sprzedam dom pod świetną inwestycję! 7 - pokoi! wrzosy!2000 m2 działka! Dom położony w Toruniu na osiedlu Wrzosy. Dom po generalnym remoncie (wymiana okien, ocieplenie budynku, wymiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Strzelińska

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

440 000 zł81 m² 5 432,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Rozpoczynamy kolejny etap inwestycji Nowy Turów- nowy Turów 2. Podana cena tylko dla pierwszych 30% klientów którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jawornik

Jawornik,podkarpackie

90 000 zł100 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Drewniany budynek mieszkalny na solidnej podmurówce z kamienia o pow. ok 100m2 usytuowany na dużej, kształtnej działce o pow. 48 arów. Budynek przykryty blachą, wymagający remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ostrowy Górnicze

Sosnowiec,śląskie

897 000 zł140 m² 6 407,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:836 m²

Nowa cena! bezpośrednio! Posiadasz mieszkanie i chciałbyś się przeprowadzić do domu? Możemy rozważyć przejęcie niedużego mieszkania w ramach częściowego rozliczenia transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzostowo

Brzostowo,wielkopolskie

480 000 zł140 m² 3 431,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 264 m²

NA sprzedaż! Dom wolnostojący w Brzostowie! Gmina Miasteczko Krajeńskie Dom z 2014 roku! Pow. całkowita 140 m 2! kupujący nie ponosi kosztów związanych Z pośrednictwem biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Buk

Buk,zachodniopomorskie

1 600 000 zł398 m² 4 017,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż urokliwy, przestronny i klimatyczny dom, położony w miejscowości Buk. Nieruchomość usytuowana jest na działce o wielkości 2 500 m2, ogród od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radzymin

Radzymin,mazowieckie

2 500 000 zł339 m² 7 374,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro Nieruchomości Hampton Home oferuje do sprzedaży dom w trakcie budowy (aktualnie stan developerski), zlokalizowany na obrzeżach Radzymina (gimna Nieporęt) Budynek o nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słocińska

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł123 m² 4 228 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. Bez kosztów dodatkowych (0% prowizji, 0% podatku pcc) Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wesoła

Szklarska Poręba,dolnośląskie

3 150 000 zł450 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Na sprzedaż dom 450 m2 w Szklarskiej Porębie w platynowej lokalizacji, , w ścisłym centrum miasta na 2 działkach o pow. 1640 m2 z dużymi perspektywami rozwoju pod dalszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

995 000 zł399 m² 2 493,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:854 m²

Tylko w Best Nest Nieruchomości do sprzedania wyjątkowa rezydencja. Nieruchomość zlokalizowana jest w bliskim sąsiedztwie centrum miasta w otoczeniu domów jednorodzinnych, z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Motycz

Motycz,lubelskie

1 450 000 zł255 m² 5 692,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom parterowy położony w miejscowości Motycz, wybudowany według indywidualnego projektu, usytuowany na ładnie zagospodarowanej działce z uwzględnieniem geograficznych kierunków świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dachowa

Dachowa,wielkopolskie

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w na nowym osiedlu w miejscowości Dachowa, gm. Kórnik. Termin oddania 03.2021r. Powierzchnia budynku wynosi 120m2 znajdujące się on na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wrocławska

Turów,dolnośląskie

600 000 zł113 m² 5 309,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:906 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Rozpoczynamy kolejny etap inwestycji Nowy Turów- nowy Turów 2. Tylko teraz promocja aż 50 tysięcy! Podana cena tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pogodna

Lutynia,dolnośląskie

549 000 zł112 m² 4 901,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Oferta specjalna tylko U nas! Na sprzedaż rozkładowe, piętrowe domy w zabudowie bliźniaczej o metrażu 112 mkw, w których mieści się 5 nasłonecznionych pokoi. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miłocińska

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł151 m² 4 300,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:305 m²

Rynek pierwotny - osiedle domów jednorodzinnych - w zabudowie szeregowej. Wydanie - czerwiec 2021r. Nowe, kameralne osiedle domów jednorodzinnych - szeregowych położone jest w Gdańsku Chełm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

455 000 zł120 m² 3 788,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta na wyłączność. "nowa piaskowa" - nowoczesne osiedle w bezpośrednim sąsiedztwie Piaskowej Góry. Funkcjonalne, ergonomiczne budynki wybudowane z wysokiej klasy materiałów. Pokryte.