dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 504 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 504 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł140 m² 7 831 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Ruczaj, kobierzyńska kameralna inwestycja dziesięciu segmentów Z dużym ogrodem Segment o powierzchni 140,46m2, na który składają się trzy kondygnacje: parter - wiatrołap,pokój,salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Santocko

Santocko,lubuskie

549 999 zł138 m² 3 985,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Polecamy na sprzedaż wolnostojący dom o pow. 138 m2, działka 30 arów, położony w miejscowości Santocko, pod Gorzowem Wielkopolskim. Możliwość powiększenia działki o kolejne 20 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wierzbowa

Dopiewiec,wielkopolskie

474 900 zł116 m² 4 093,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Aktualne! Jeden lokal na sprzedaż! kupujący nie płaci 2% podatku pcc , faktura , gwarancja! Ok 116m2 pow netto lokalu+ ok 30 m2 strych W cenie 474900! Cena obejmuje ; -ogrodzoną działkę wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

690 000 zł225 m² 3 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dom wolnostojący położony w Szczawnie-Zdroju. Budynek o klasycznej "kwardatowej" bryle. Wnętrze do natychmiastowego zamieszkania. Jedna z łazienek świeżo po remoncie. Nowe drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wygoda

Białystok,podlaskie

925 000 zł258 m² 3 585,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

** piękny dom na wygodzie W białymstoku! ** Zapraszam na prezentację domu z 2014 r. położonego w Białymstoku na osiedlu Wygoda! Nieruchomość położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turów

Turów,dolnośląskie

469 000 zł125 m² 3 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Przedmiotem sprzedaży jest jest nowoczesny, bogato doposażony dom z garażem w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

455 000 zł120 m² 3 788,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta na wyłączność. "nowa piaskowa" - nowoczesne osiedle w bezpośrednim sąsiedztwie Piaskowej Góry. Funkcjonalne, ergonomiczne budynki wybudowane z wysokiej klasy materiałów. Pokryte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chopina

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

395 000 zł154 m² 2 568,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:770 m²

Ofertą sprzedaży jest dom parterowy projektu "e-131" w stanie surowym zamkniętym położony na osiedlu miejskim w Kamieniu Pomorskim. Na powierzchnię użytkową budynku 121,49 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

410 000 zł138 m² 2 975,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci podatku pcc! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu zlokalizowanego w Kostrzynie, w spokojnej okolicy, na obrzeżach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Polna

Mosty,pomorskie

679 000 zł140 m² 4 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż nowy dom W zabudowie bliźniaczej W mostach opis: dom w zabudowie bliźniaczej w Mostach przy ulicy Polnej. Dom o powierzchni całkowitej (139,68m2)i użytkowej (120,52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Bielice

Stare Bielice,zachodniopomorskie

360 000 zł97 m² 3 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:229 m²

Nowa inwestycja domów szeregowych i bliźniaczych w Nowych Bielicach - "osiedle Zacisze ". Cena domu dla klientów gotówkowych 360.000 zł + 20.000 zł udział w drodze, części wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiśniowa

Szczecin,zachodniopomorskie

900 000 zł250 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:314 m²

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 24.0px Menlo; color: #5756d6; -webkit-text-stroke: #5756d6; min-height: 28.0px} p.p2 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 24.0px Menlo; color: #5756d6;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gwiździny

Gwiździny,warmińsko-mazurskie

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Do sprzedaży oferujemy pięknie położoną nieruchomość w miejscowości Gwiździny. Oferta dotyczy sprzedaży: - budynku mieszkalnego - budynek gospodarczy - działka o powierzchni 8500 m2 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bogusławice

Bogusławice,mazowieckie

358 000 zł103 m² 3 463,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 068 m²

Dom jednorodzinny, energooszczędny położony w pobliżu miasta płońsk. Osiedle docelowo zabudowane 40 domami, podzielone na 4 ulice po 10 domów tworzących zamknięte części osiedla bogusławice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stobierna

Stobierna,podkarpackie

299 000 zł124 m² 2 411,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Pracujesz w Strefie Ekonomicznej Trzebownisko i masz już dość codziennych przejazdów z Rzeszowa do pracy i z powrotem? Chcesz mieszkać wygodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

1 670 000 zł260 m² 6 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:256 m²

Na sprzedaż dom typu segment, w Warszawie, w dzielnicy Wilanów, przy ulicy Sytej. Powierzchnia domu wynosi 260 m2. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 256 m2. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Rudy

Rudy,śląskie

990 000 zł245 m² 4 040,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 536 m²

Do sprzedaży wyjątkowy dom/rezydencja położony w Rudach na malowniczej działce, w otoczeniu zieleni. Przestronność wnętrza, klasyczny styl oraz piękny ogród - to główne cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Żytomierska

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł103 m² 8 447 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:123 m²

Opiekun oferty tel. Tylko u nas! Klucze w biurze. Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej (skrajny) 6-pokojowy, 3-kondygnacyjny po ok.53m2 każda kondygnacja. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zacisze

Białystok,podlaskie

560 000 zł150 m² 3 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:73 m²

Szeregówka na Zaciszu blisko centrum miasta! Oferujemy Państwu Zaciszną Szeregówkę zlokalizowana przy ul. Zacisze w Białymstoku niecałe 2km od centrum miasta o powierzchni mieszkalnej 72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Warszawa,mazowieckie

1 395 000 zł270 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:520 m²

Kupuj bezpiecznie z Woźniakowski Nieruchomości z profesjonalną obsługą i niską prowizją - jedynie 1,95% brutto! Woźniakowski Nieruchomości proponuje na sprzedaż nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

615 000 zł114 m² 5 383,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:401 m²

Zakup bez prowizji I pcc! Do sprzedania nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Domaszczynie w super lokalizacji! Cicha, "ślepa" uliczka , unikatowa lokalizacja w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

570 000 zł67 m² 8 456,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:178 m²

Na sprzedaż piękny bezczynszowy 3- pokojowy dom dwurodzinny w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem i tarasem. Urządzony w wysokim standardzie. Dom 67,40 m2 składa się z : Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stępina

Stępina,podkarpackie

190 000 zł100 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 900 m²

Siedlisko położone jest w jednej z najpiękniejszych wsi na Pogórzu Strzyżowskim na Podkarpaciu w Stępinie słynącej z największego na świecie schronu kolejowego gdzie spotkali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł148 m² 8 128,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej w Gdańsku - Kiełpino Górne. Wymarzona przestrzeń dla Ciebie i Twojej rodziny z działką o powierzchni 435m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 470 000 zł190 m² 7 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:603 m²

Dom w stanie developerskim położony blisko centrum Józefowa - Michalin Dom położony na osiedlu 5 domów, każdy wolnostojący. Cicha i spokojna okolica. Powierzchnia użytkowa nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Aleja Dzieci Polskich

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł95 m² 8 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w doskonalej lokalizacji, w Międzylesiu.W okolicy Centrum Zdrowia Dziecka, liczne sklepy , przystanek autobusowy. Wokół zabudowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Europejska

Szczecin,zachodniopomorskie

961 200 zł176 m² 5 445,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Komfortowy, nowy dom z ogródkiem i garażem. Położony w idealnym miejscu, doskonała i szybka komunikacja z centrum miasta. Doskonałe miejsce, przyjemna, zagospodarowana okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

875 000 zł142 m² 6 162 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszam na Prezentację - Przedstawiamy Do sprzedaży bardzo ładny, nowy Bliźniak o powierzchni ok. 142m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany w pięknym rejonie Brwinowa, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,małopolskie

790 000 zł149 m² 5 310,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Do sprzedania piękny i nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim - gmina Kłaj. Powierzchnia użytkowa 148,76 m2 - po podłodze 263,09 m2. Działka 9,5 ar. Dom zlokalizowany wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Dębica,podkarpackie

430 000 zł180 m² 2 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania mieszkanie, dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 180 m2 położony w Dębicy przy ul. Słonecznej Dom składa się pomieszczeń: salon (29 m2), 1-pokój (17 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

545 000 zł155 m² 3 525,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:297 m²

Rezerwacja Polecamy dom w zabudowie szeregowej Segment B2 o powierzchni całkowitej 154,59 m2 będący częścią II etapu inwestycji deweloperskiej polegającej na budowie 10 nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezinki

Brzezinki,dolnośląskie

590 000 zł98 m² 6 002,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Środa godzina 17.30. Wracasz z dziećmi do domu - po pracy, po przedszkolu. Środek tygodnia. Do weekendu dwa dni. Jak naładować baterie? Spacer do lasu, piaszczystą plażą, czy może blisko domu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Radomska

Gliwice,śląskie

599 000 zł147 m² 4 082,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Cztery nowe domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Gliwicach na osiedlu Brzezinka przy ulicy Radomskiej. Domy w pełni wyposażone w media: kanalizacja, gaz, prąd, światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Januszowice

Januszowice,małopolskie

625 000 zł129 m² 4 856,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Gmina zielonki - nowe domy W zabudowie bliźniaczej budynki: nowe domy w zabudowie bliźniaczej - powierzchnia całkowita 128,69 m2, powierzchnia użytkowa 122,95 m2. Domy usytuowane na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

875 000 zł142 m² 6 162 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

599 247 zł131 m² 4 568,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest czteropokojowy bliźniak w inwestycji deweloperskiej, której budowa zakończy się w 2022 r. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

499 200 zł80 m² 6 255,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Komfortowe osiedle dla par lub rodzin. Blisko znajduje się duży park ze stawem i placem zabaw, boiska, ośrodki sportu i rekreacji, mniejsze i większe sklepy, restauracje, niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Narutowicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

630 000 zł160 m² 3 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Dom jednorodzinny w atrakcyjnej dzielnicy ( przy bażantarni). Budynek wolnostojący o pow.160m2 z pozwoleniem na prowadzenie usługi oraz rozbudowę. Nieruchomość na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Januszowice

Januszowice,małopolskie

640 000 zł129 m² 4 973,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

949 000 zł205 m² 4 624,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny, położony w miejscowości Pucice. Dom położony jest na dużej, ładnie zagospodarowanej działce. Powierzchnia całkowita domu to 205 m2, użytkowa 136 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

299 000 zł117 m² 2 544,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - 117,49 m2 (garaż w bryle budynku) + ogródek - 4 pokoje - lokalizacja: budziwój (ul. Aroniowa). Inwestycja to kompleks 10 budynków w zabudowie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij