dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 505 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 505 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Kanie

Kanie,mazowieckie

890 000 zł105 m² 8 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Przedstawiam na sprzedaż segment o powierzchni ok.105m2 składający się z: - Kuchnia; - salon o powierzchni ok. 17m2; - łazienka; - wc; -przedpokój; - 3 sypialnie; dodatkowo do segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobierzycka

Wrocław,dolnośląskie

1 235 000 zł191 m² 6 476,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Gotowy do odbioru dom w zabudowie szeregowej na Klecinie! Zamknięte osiedle Dom z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jaszczurówka

Zakopane,małopolskie

1 252 887 zł264 m² 4 742,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomość położone w Zakopanem przy ul. Jaszczurówka 19 E , mające założone księgi wieczyste w Wydziale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Barchaczów

Barchaczów,lubelskie

255 000 zł80 m² 3 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Dom w Barchaczowie (ok 10 km od Zamościa) do remontu, blisko las i rzeczka Łabuńka. Dojazd drogą asfaltową boczną. Działka spora w kwadracie. Na działce duży garaż oraz pozostałości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

630 000 zł152 m² 4 145 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:754 m²

Zapraszamy - Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Przestronny i bardzo funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o pow. ok 150 m2, usytuowany na dużej, przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kolonia Mickiewicza

Gruczno,kujawsko-pomorskie

300 000 zł220 m² 1 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 m²

Posiadam na sprzedaż dom dla dwóch rodzin osobne wejścia i podwórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

539 000 zł126 m² 4 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Tuż za granicą miasta Białystok, w miejscowości Halickie w bezpośrednim sąsiedztwie przyrody, łąk i lasu powstaje kameralne osiedle nowoczesnych domów szeregowych villa-natura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mońki

Mońki,podlaskie

289 000 zł206 m² 1 402,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Jeśli chciałbyś zamieszkać z rodziną z dala od miasta lub chcesz mieć miejsce, w którym mógłbyś odpocząć w weekendy i wakacje, zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Brwinów

Brwinów,mazowieckie

580 000 zł112 m² 5 179 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Zapraszam na Prezentację, bardzo ładnego Segmentu Brwinowie o powierzchni ok. 111 m2, usytuowanego w cichej i spokojnej okolicy, dość blisko szkoły i przedszkola. Kupujący przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 500 000 zł3 252 m² 1 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 252 m²

Do sprzedania działka (3252 mkw) z budynkiem mieszkalnym (ok.100 mkw) z lat 80-tych. Bardzo dobre położenie - zaledwie 500 m do Parku Zdrojowego! Wszystkie media miejskie podłączone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Supraśl

Supraśl,podlaskie

479 000 zł160 m² 2 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:446 m²

*** urokliwy supraśl *** *** dom wolnostojący murowany *** Polecam dom wolnostojący z końca lat 80-tych zlokalizowany na osiedlu domków jednorodzinnych w miejscowości Supraśl ok.16km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

500 000 zł134 m² 3 728,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Nowa kameralna inwestycja Żurawia Łąka z 2017r. w Rumi! Kompleks energooszczędnych domów szeregowych położonych w sercu Rumi. Każdy z segmentów wyposażony jest w prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

659 000 zł96 m² 6 864,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Szukasz nowego M dla swojej rodziny, gdzie każdy będzie miał swój własny kąt? Nieruchomości z rynku wtórnego, ale która nie będzie wymagała większego wkładu finansowego? W takim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Paczkowo

Paczkowo,wielkopolskie

710 000 zł156 m² 4 551,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 374 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Paczkowie, gm. Swarzędz - miejscowości oddalonej 15 km od Poznania, 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

800 000 zł125 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do sprzedaży niezwykle atrakcyjna nieruchomość o pow. 1000 m2 zabudowana domem jednorodzinnym oraz restauracją. Dom o pow. 125 m2 składa się z czterech pokoi, kuchni, dwóch przedpokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kabaty

Warszawa,mazowieckie

1 340 000 zł240 m² 5 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem i Kominkiem - bezpośrednio przy Lesie Kabackim! Najlepsza oferta dla Klientów ceniących sobie spokój , przestrzeń oraz naturę a jednocześnie chcących mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

875 000 zł142 m² 6 162 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:699 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży - Zapraszamy na Prezentację - bardzo ładny, nowy Bliźniak o powierzchni ok. 142 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany w pięknym rejonie Brwinowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

459 000 zł179 m² 2 569,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:503 m²

Segment skrajny o pow. 178,60 m2, usytuowany na działce o pow. 503 m2 w Starych Grochalach. Układ domu parter : salon o pow. 27,40 m2 z wyjściem do ogrodu, kuchnia o pow. 7,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. 1 Maja

Szklarska Poręba,dolnośląskie

3 900 000 zł840 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 141 m²

Budynek usługowo - pensjonatowy Oferujemy inwestycję zlokalizowaną w ścisłym centrum Szklarskiej Poręby. Budynek usługowo - pensjonatowy składa się z dwóch, niezależnienyah części:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

630 000 zł153 m² 4 118 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 175 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 302 m²

sprzedaż domu poniemieckiego w Zagórzu Śląskim o pow. ok. 180 m2, składającego się z następujących kondygnacji: parter - 1 pokój z wyjściem na część ogródka, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Julianów,mazowieckie

990 000 zł161 m² 6 149,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:359 m²

Józefosław-Julianów, wiosnę możesz już powitać w swoim domu, skrajnym segmencie o powierzchni całkowitej ok 142m2, z ogrodem 264m2. Działka o powierzchni 359m2, kształt zbliżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Morelowe

Zielona Góra,lubuskie

730 000 zł146 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Dom Wolnostojący 146m 2 Os, słowackiego Do sprzedania przestronny dom wolnostojący na Os. Słowackiego z dogodnym dojazdem do centrum miasta, w bardzo spokojnej okolicy domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kolejowa

Siechnice,dolnośląskie

399 000 zł72 m² 5 530 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:56 m²

Na sprzedaż ostatni dolny lokal z ogrodem w zabudowie szeregowej położony w Siechnicach przy ulicy Kolejowej. Nowa, kameralna inwestycja 10 domów szeregowych w zabudowie dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

1 000 000 zł150 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 150 m2, ocieplony 12 cm styropianem i otynkowany, jest wybudowany na działce o powierzchni 1600 m2. Teren działki wraz z domem jest ogrodzony. Do domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ozorzyce

Ozorzyce,dolnośląskie

750 000 zł170 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ruszyła sprzedaż nowej inwestycji. Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego powierzchni całkowitej 167,97 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

569 000 zł143 m² 3 966,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej na nowo powstałym pięknym osiedlu w miejscowości legnica. Dostępne ostatnie segmenty! lokalizacja: cechą osiedla jest spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bogusławice

Bogusławice,mazowieckie

428 000 zł103 m² 4 141,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Dom jednorodzinny, energooszczędny położony w pobliżu miasta płońsk. Osiedle docelowo zabudowane 40 domami, podzielone na 4 ulice po 10 domów tworzących zamknięte części osiedla bogusławice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Obora

Obora,dolnośląskie

285 000 zł119 m² 2 394,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom W oborze - segment środkowy Nieruchomość o pow. 119 m 2 położona przy lesie w cichej i spokojnej okolicy na nowo powstającym osiedlu. Wszystkie media ( opłacone przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

670 000 zł126 m² 5 317 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Duża działka! komfortowy bliźniak! tylko U nas 2 000zł W prezencie!* lokalizacja: długołęka. Spokojna, cicha i zielona okolica obok lasu. Niedaleko do sklepów, punktów usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Malawa

Malawa,podkarpackie

600 000 zł131 m² 4 580,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Kupujący nie płaci pcc 2% oferta bez prowizji! Prezentujemy do sprzedaży 2 domki z Projektu Homeconcept 44 g1, mieszczące się w doskonałej lokalizacji - Malawa Magdalenka blisko Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łobzowo

Łobzowo,pomorskie

369 000 zł180 m² 2 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 147 m²

Pięknie położony Dom z widokiem na jezioro. Graniczne o pow. około 180 m2 na działce o pow. 3147 m2 w miejscowości Łobzowo gmina Kołczygłowy. Kaszuby. Budynek nowo wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Malina

Opole,opolskie

947 000 zł140 m² 6 772,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:706 m²

Uwaga! Oferujemy dom na sprzedaż, wolnostojący o powierzchni użytkowej 139,82 m2 (w tym garaż i kotłownia), na działce o powierzchni 706 m2. Dom wybudowany wg projektu : "Liv 6 G1" biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 257 000 zł303 m² 4 149 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Zapraszamy - Przedstawiamy do sprzedaży - Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży piękny Dom o powierzchni ok. 305m2, usytuowany wśród zieleni na peryferiach Grodziska Mazowieckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

608 900 zł145 m² 4 199 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Nowy Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 145 m2 Przedstawiam do Sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

850 000 zł400 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Dom wolno stojący W kaliszu Z 2006 roku. Powierzchnia domu wynosi 400 m2. Na nią składają się łącznie 7 pokoi,2 łazienki w tym jedna z planowanym jacuzzi, pom. gospodarcze, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł138 m² 3 253,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Przedstawiamy dom w zabudowie szeregowej przy ul. Staroniwskiej. Segment skrajny o powierzchni 137 m2 z garażem w bryle budynku. Powierzchnia działki 2,7 a. Segment środkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grota-Roweckiego

Lubaczów,podkarpackie

370 000 zł300 m² 1 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 m²

Sprzedam dom W zabudowie szeregowej W lubaczowie. Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 300 m2. Nieruchomość położona jest w Lubaczowie przy ulicy Gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bielsko-Biała,śląskie

599 000 zł111 m² 5 396,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, w stanie deweloperskim, zlokalizowany w Mikuszowicach Śląskich. Dom o powierzchni 150 m2 (użytkowa 111 m2) usytuowany został na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chwałowice

Chwałowice,dolnośląskie

399 000 zł144 m² 2 778,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 166 m²

Gorąco polecam dom parterowy w stanie surowym zamkniętym. Budynek budowany według projektu Ala o pow 143,6 mkw! Składa się z: 1. Wiatrołap 4,37 m2 2. Hall 8,87 m2 3. Pokój dzienny 35,02 m2 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złota

Banino,pomorskie

1 280 000 zł209 m² 6 124,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom o pow.całkowitej 209m, użytkowej 167, położony w Baninie, w cichej spokojnej okolicy, w ślepej ulicy, na której znajdują się tylko 3 domy (6 rodzin). Za ogrodzeniem lasek.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij