dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 505 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 505 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

649 000 zł146 m² 4 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:770 m²

Zapraszamy - Przedstawiam do sprzedaży Komfortowy, przestronny i bardzo funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o pow. ok 146 m2, usytuowany na dużej działce ok 770m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

425 000 zł113 m² 3 761 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:544 m²

Na sprzedaż bliźniak w stanie deweloperskim znajdujący się na granicy Nowego Sącza a Poręby Małej. Powierzchnia całego domu wynosi 113m2, użytkowa 100m2, działka 5,44 ar. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kijów

Kijów,śląskie

350 000 zł228 m² 1 535,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 684 m²

Zarezerwowana! Oferujemy dom położony w pięknej okolicy, na działce o powierzchni 5680 m2, w miejscowości wypoczynkowo-letniskowej , odległej 30 km od Częstochowy i 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

570 000 zł140 m² 4 071 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Don jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni około 140 m2 z ogródkiem i tarasem Usytuowany na działce około 230 m2 Zdjęcia przedstawiają wizualizację pomieszczeń, prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kębłowice

Kębłowice,dolnośląskie

590 000 zł129 m² 4 556,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Piękny Dom na nowo powstającym osiedlu w Kębłowicach koło Wrocławia. Zakup bezpośrednio od Dewelopera bez podatku pcc i prowizji. -Rynek: pierwotny -rodzaj zabudowy: zabudowa bliźniacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasjopei

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł170 m² 4 405,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Atrakcyjna lokalizacja i cena! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Gdańsku Osowej przy ul. Kasjopei Dom szeregowy wybudowany na płaskiej, dobrze nasłonecznionej, ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

550 000 zł139 m² 3 957 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy na Prezentację- przedstawiamy na Sprzedaż Segment Środkowy o powierzchni ok. 139 m2, wraz z działką 200m, miejscem postojowym. Nieruchomość znajduje się na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

545 000 zł142 m² 3 827 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:184 m²

Zapraszamy na Prezentację - Przedstawiamy Do sprzedaży Bardzo ładny Segment o powierzchni ok. 142 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 182 m2, z miejscem postojowym przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Brwinów

Brwinów,mazowieckie

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży bardzo ładny Dom- bliźniak o powierzchni ok. 100 m2, usytuowany w Pięknej, zielonej okolicy, rozkład Domu : Parter : - salon z kuchnią, - łazienka + wc - holl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rodakowskiego

Piła,wielkopolskie

515 000 zł170 m² 3 029,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:513 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący o pow. 120 m 2 - Podlasie. Dom położony na działce gruntu (własność) o pow. 513 m 2. Budynek wybudowany w 1984 r. metodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł130 m² 5 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się zaledwie 20 minut jazdy od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Podlesie

Katowice,śląskie

459 000 zł117 m² 3 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Nowe domy! Dotyczy segmentu S8 kupujący nie płaci pcc2%! dom: w zabudowie szeregowej ( środkowy) Powierzchnia użytkowa- 117 m2 Stan surowy zamknięty! Parter składa się z:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

655 000 zł126 m² 5 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż Dom Bliźniak o powierzchni 126,41m znajdujący się w urokliwej i zielonej części Kobyłki oraz bliskiej odległości od centrum miasta. Osiedle czterech budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przeginia Duchowna

Przeginia Duchowna,małopolskie

940 000 zł127 m² 7 408,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:905 m²

Zapraszam Państwa do obejrzenia domu o powierzchni użytkowej 126,88 m2 bez garażu(18,7 m2) oraz kotłowni (9,16 m2) położone a prostokątnej działce o pow. 8,17 a, nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

740 000 zł108 m² 6 877,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej Z garażem Na sprzedaż funkcjonalny i wygodny dom, składający się z dwóch kondygnacji, o powierzchni 107 m 2. W cenie domu garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Konstancin-jeziorna, skolimów dom jednorodzinny ok. 100M2 Z lat 50-tych do generalnego remontu lub rozbiórki, działka 1014M2. Sprzedaż wyłącznie za gotówkę. Nieruchomość zlokalizowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

645 000 zł127 m² 5 078,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dzień dobry/dobry wieczór Na sprzedaż bliźniaki w urokliwej i zielonej części Kobyłki z dostępem do lasu a jednocześnie blisko centrum miasta. Osiedle składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

435 000 zł69 m² 6 347 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:351 m²

Na sprzedaż skrajny, parterowy szereg z dużym ogrodem położony blisko centrum Dobrzykowic. W bezpośredniej okolicy szkoła, sklep, apteka. Około 1 km do wschodniej obwodnicy. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dziewule,mazowieckie

340 000 zł179 m² 1 899,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 211 m²

Polecam do sprzedaży posesje w miejscowości Dziewule.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świataNieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

775 000 zł92 m² 8 423,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:197 m²

Zarezerwowany Sprzedam komfortowy dom w zabudowie szeregowej w miejscowości Zabierzów. Zakup bezpośrednio od właściciela Dom znajduje się na zamkniętym osiedlu w pięknej okolicy lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Malbork,pomorskie

1 990 000 zł330 m² 6 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku mieszkalnego z częścią rekreacyjną basenem. Nieruchomość jest położona na gruncie o powierzchni 493m2. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawada

Zawada,wielkopolskie

679 000 zł209 m² 3 250,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:647 m²

Rezerwacja! na sprzedaż! nowy dom! Wygodny dom wolnostojący z garażem w bryle budynku na Nowym Osiedlu w Zawadzie, gm. Szydłowo! Osiedle z pełną infrastrukturą techniczną: droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czereśniowa

Księginice,dolnośląskie

645 000 zł170 m² 3 801,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:367 m²

Na sprzedaż lokal o powierzchni całkowitej około 170 m 2 położony w Księginicach przy ulicy Czereśniowej, znajdujący się w inwestycji Słoneczne Południe zrealizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Redycka

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł140 m² 5 286 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Agent: tel: e-mail: mieszkanie willowe na 2 górnych poziomach. Cechy wyróżniające ofertę spośród innych: - po kapitalnym remoncie w 2019 roku - zachowana oryginalna fasada tynkowa dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kościuszki

Bełchatów,łódzkie

945 000 zł210 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Kamienica (lokal po banku +mieszkanie) Sprzedam kamienicę o powierzchni 210 m2 w ścisłym centrum Bełchatowa, ul. Kościuszki 4a. W skład wchodzi lokal użytkowy po banku 85m2 + mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

599 000 zł128 m² 4 662,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

telefon kontaktowy: przepiękna okolica - dom przy lesie kupujący nie płaci podatki pcc Polecam dom wolnostojący w stanie deweloperskim, wybudowany na podstawie projektu "mini ", zlokalizowany tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

649 000 zł156 m² 4 171 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:272 m²

Nowy Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 155 m2 Przedstawiam do Sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Małkowo

Małkowo,pomorskie

499 999 zł137 m² 3 649,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom Powstaje na bazie projektu "dom w Klematisach" Archonu, z kilkoma zmianami. Położony jest na prostokątnej działce o powierzchni 700m2. Na parterze znajduje się duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

839 900 zł130 m² 6 460,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Rezerwacja! tylko U nas! Przedstawiamy na sprzedaż dom w idealnym stanie o pow. 130 m2 zlokalizowany w samym centrum Niemcza nieopodal Bydgoszczy. Funkcjonalny, piętrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Brzoskwiniowa

Karwiany,dolnośląskie

899 999 zł132 m² 6 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Opiekun oferty tel. Piękny dom w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu w Karwianach. Spacer wirtualny : Największe atuty: *duży salon 40m2 *przytulny ogródek *klimatyzacja *garaż 18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł117 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż dom parterowy gotowy do zamieszkania o powierzchni 117 m2 z garażem w Rzeszowie na osiedlu Budziwój. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 21 ara. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Augustów

Augustów,podlaskie

400 000 zł70 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:315 m²

Do sprzedaży wyjątkowa nieruchomość położona w Augustowie przy ulicy 3 Maja. Lokal o powierzchni użytkowej 69, 88 m2 położony w domu na pierwszym piętrze z oddzielnym wejściem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Różanka

Różanka,podkarpackie

150 000 zł95 m² 1 579 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Takie piękne drewniane domy to wizytówka Podkarpacia. Ten jest wyjątkowo dobrze zachowany. 37 arowa działka w trakcie podziału na której stoi drewniany budynek mieszkalny o pow. ok 95m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

616 196 zł104 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:104 m²

Oferta działu kupna/sprzedaży milton grupa nieruchomości 0% prowizji oraz 0 zł dodatkowych kosztów! Oferta dla osób, które: lubią przyrodę, chcą mieszkać w mieście, ale musi być jak poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowogród Bobrzański

Nowogród Bobrzański,lubuskie

549 000 zł150 m² 3 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Dom Z zabudowaniami gospodarczymi W okolicach nowogrodu bobrzańskiego. Nieruchomość składa się z trzech działek o łącznej powierzchni 9000 m2. Zabudowana jest domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kębłowice

Kębłowice,dolnośląskie

610 000 zł129 m² 4 710,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żarki-Letnisko

Żarki-Letnisko,śląskie

750 000 zł180 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 831 m²

Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni około 180 m2 składający się aktualnie z dwóch lokali mieszkalnych w skład których wchodzą: - pięć pokoi - dwie kuchnie - dwie łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

499 000 zł134 m² 3 718,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:282 m²

0% prowizji 0% pcc ceny bezpośrednio od deweloperów Na sprzedaż gotowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany jest w północnej części Głogowa Małopolskiego, zaledwie 700 m od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

658 000 zł144 m² 4 569 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Mam do zaoferowania Państwu dom 144m2 w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle. Znajduje się on w świetnej lokalizacji Grodziska Maz., w spokojnej zielonej okolicy. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

889 000 zł158 m² 5 626,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Piękny dom w zabudowie bliźniaczej ,położony w spokojnej, zielonej dzielnicy Bukowo przy zamkniętej uliczce. W bryle budynku znajduję się garaż jednostanowiskowy. Dom posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Droszków

Droszków,lubuskie

799 000 zł342 m² 2 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 204 m²

Na sprzedaż dom parterowy o pow. 226,19 m2, w miejscowości Droszków. Nieruchomość położona na działce o pow. 1204m2. Dom składa się z dwóch poziomów: parter oraz użytkowe.