dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 420 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

1 670 760 zł257 m² 6 501 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:600 m²

DO sprzedaży 2-ie kondygnacje domu o pow. około 257m2. Możliwość wydzielenia: sześciu mieszkań 2 pokojowych pod wynajem lub dla siebie 2 kondygancje domu do indywidulnej aranżacji. Opiekun oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

694 900 zł120 m² 5 791 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Nowy Dom- zapraszamy na Prezentację i Przedstawiamy do sprzedaży Nowy , Przestronny i bardzo funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o pow. ok 117 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Myślenice

Myślenice,małopolskie

579 000 zł132 m² 4 375,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ofertę do sprzedaży dom wolnostojący w stanie deweloperskim usytuowany na 5-arowej, płaskiej działce, o powierzchni całkowitej ok 132,33 m2, powierzchni użytkowej 118,72 m2, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

410 000 zł82 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wysoki standard - ogrzewanie podłogowe W całym budynku, rolety na parterze szybki termin realizaji - IV kw 2021! Gorąco polecam dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Głosków

Głosków,mazowieckie

690 000 zł140 m² 4 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Do sprzedania bliźniak w stanie deweloperskim! O % Pcc i 0 prowizji! Domy połączone tylko garażem! Domy znajdują się wśród nowo powstałych domów bliźniaczych i jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bajdy

Bajdy,warmińsko-mazurskie

239 000 zł150 m² 1 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:52 000 m²

Dom do kapitalnego remontu w przepięknej wsi Bajdy na terenie pojezierza iławskiego, ponad 50 arów zagospodarowanej ziemi, blisko do miasteczka Zalewo-4.5 km, w pobliżu lasy i jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

569 900 zł125 m² 4 544,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:132 m²

Doskonała propozycja dla młodych par i rodzin z dziećmi, które poszukują niezwykle wygodnego, spokojnego miejsca do życia z świetnym dojazdem do centrum miasta. Zadzwoń by dowiedzieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

795 000 zł176 m² 4 517,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz domu z rynku pierwotnego, posadowionego na dużej działce w spokojnej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

739 000 zł180 m² 4 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta na wyłączność! Oferuję do sprzedaży atrakcyjnie położony dom na obrzeżach Szczawna-Zdroju, cicha, spokojna i zielona okolica w sąsiedztwie wyłącznie zabudowy jednorodzinnej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilga

Wilga,mazowieckie

290 000 zł100 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Atutem tej nieruchomości jest pięknie położona na skraju lasu, zadrzewiona działka o pow. 1370. Nad pobliski staw mamy 500 m, przystanek pks - 200 m od działki, 2,5 km do Wilgi. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

359 000 zł115 m² 3 121,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

W ofercie biura Rzeszowskich Nieruchomości mam przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję 8 domów w zabudowie szeregowej zlokalizowanej w okolicy ul. Warszawskiej. Atuty inwestycji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 550 000 zł190 m² 8 158 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Mrs Residents ma przyjemność zaprezentować Państwu nową nieruchomość na sprzedaż w naszej ofercie. Przedmiotem oferowanym jest niezwykle urokliwy dom w bajkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niedalino

Niedalino,zachodniopomorskie

595 000 zł167 m² 3 562,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:737 m²

Dom w wymarzonym miejscu nieopodal lasu i jeziora Hajka. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 139,3m2 usytuowana na działce 737m2 w niedalekiej odległości od Koszalina. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Składkowskiej

Turek,wielkopolskie

489 000 zł220 m² 2 223 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nieruchomość położona w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych przy ul. Składkowskiej 22. Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest położenie w pobliżu parku, w cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 149 000 zł104 m² 11 048,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować nowoczesny, wykończony i gotowy do zamieszkania dom. Powierzchnia działki: 270,00m w tym ogródek 62,69 m Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ozorowice

Ozorowice,dolnośląskie

690 000 zł124 m² 5 565 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

Polecam dom wolnostojący z 2009 r. położony w okolicach Pęgowa, parterowy dom do niewielkiego wykończenia wraz z użytkowym poddaszem (do adaptacji). 10 km od północnych granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

860 000 zł144 m² 5 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Zapraszamy na Prezentację-Przedstawiam do sprzedaży Bardzo ładny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 144 m2, z garażem w bryle budynku. Rozkład Domu : parter to salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł127 m² 4 100,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa inwestycja domów szeregowych przy ul. Sikorskiego. Skrajna szeregówka. Zadzwoń by dowiedzieć się więcej. Doradca ds. Nieruchomości Tel.: Atuty inwestycji: - Własny garaż w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 230 000 zł180 m² 6 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przytulny, dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny), wybudowany w 2004 roku o powierzchni 180 m2. Działka zagospodarowana o powierzchni 500 m2 z automatycznym systemem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lipinki

Lipinki,małopolskie

189 000 zł150 m² 1 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Przedmiotem sprzedaży jest duży dom murowano-drewniany o powierzchni około 160m2 położony w Lipinkach koło Gorlic. Dom położony jest na ładnej, zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chwalimierz

Chwalimierz,dolnośląskie

105 000 zł83 m² 1 261,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomość gruntowej o powierzchni 0,0900 ha (tj. 900 m ), znajdująca się w granicach działki gruntu nr 51,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

1 790 000 zł380 m² 4 711 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 837 m²

Okazały dom wolnostojący położony w zalesionej części Magdalenki na działce 1832 m2. Powierzchnia budynku około 400 m2 składa się z 3 poziomów. W części dziennej znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Aleksandrów

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł249 m² 6 031 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:527 m²

Atrakcyjny dom na działce 527m2 z możliwością dokupienia ok 300m2 w okolicy Izbickiej Dom wybudowano z należytą starannością z materiałów o wysokim standardzie. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł118 m² 4 662 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

***rezerwacja*** rekuperacja! pompa ciepła! bardzo wysoki standard! komfortowy I oszczędny bliźniak! lokalizacja: kiełczówek (miejscowość położona tuż przy granicy w Wrocławiem). Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Błonie

Błonie,mazowieckie

480 000 zł92 m² 5 217 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży Segment- lokal w zabudowie szeregowej stanowiący 4 pokojowy Apartament o powierzchni ok. 92 m2, z bezpośrednim wyjściem na ogródek o pow. około 120 m2, (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,podkarpackie

445 000 zł117 m² 3 787,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

II etap inwestycji w Rzeszowie - Budziwój Zadzwoń by dowiedzieć się więcej. Tel.: Doradca ds. Nieruchomości Atuty inwestycji: * Mocno rozwijającej się lokalizacji blisko Rzeszowa. * korzystnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

950 000 zł270 m² 3 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom w Osielsku! Serdecznie polecamy! Przestronny, rodzinny dom w spokojnej okolicy Osielska z pełnymi mediami : gaz , prąd , kanalizacja. Wybudowany w 2007 roku, o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stare Bogaczowice

Stare Bogaczowice,dolnośląskie

90 000 zł300 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 019 m²

Na sprzedaż oferuję połowę domu wraz z zabudowaniami gospodarczymi o powierzchni 300 m2. Dom składa się z 4 dużych pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz komórki. Pod jednym dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

870 000 zł144 m² 6 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Bez 2% pcc! Rekuperacja! Instalacja pod fotowoltaikę! Nowoczesne, energooszczędne domy! Wysoka jakość materiałów! Przestronne, przeszklone wnętrza! Nowoczesne żaluzje fasadowe! Taras + 2 duże (30m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Henrykowo

Henrykowo,podlaskie

1 399 000 zł230 m² 6 082,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:21 300 m²

Jest to bardzo ciekawa propozycja dla wymagającego klienta, który poszukuje wolno stojącego domu, do wejścia z przepiękną, dużą działką. Nieruchomość położona jest w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

648 900 zł152 m² 4 261 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Zapraszamy na Prezentację Nowego Domu do sprzedaży o powierzchni ok. 152 m2, usytuowanego w Nowej inwestycji, na Peryferiach Grodziska Maz. na dużej przestronnej działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kryspinów

Kryspinów,małopolskie

950 000 zł141 m² 6 739,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Rolety zewnętrze W cenie domu Oferta dotyczy domu wolnostojącego D9 w standardzie deweloperskim, położonego na zagospodarowanej działce o powierzchni 820m2 w Mnikowie, koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Saska

Katowice,śląskie

899 000 zł300 m² 2 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 477 m²

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz dużego domu, posadowionego na dużej działce o wielkości 1600 m2? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Haczów

Haczów,podkarpackie

375 000 zł180 m² 2 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Rezerwacja! Malinówka- oferujemy na sprzedaż nowo wybudowany dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 180m2., budowany z pustaka max, kryty dachówką , docieplony 12 cm. styropianem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

408 000 zł112 m² 3 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Tylko U nas, zakup bezpośrednio od dewelopera, 0% prowizji, bez podatku 2% pcc , pomoc W uzyskaniu kredytu. W ofercie biura Rzeszowskich nieruchomości mamy przyjemność przedstawić Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Paneckiego

Gdańsk,pomorskie

1 200 000 zł110 m² 10 909,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

DA zdecydowanego klienta cena do rozmów! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w gdańskiej, prestiżowej dzielnicy Oliwa. Miejsce ciche i spokojne, kilka kroków dzieli od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

159 000 zł75 m² 2 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:861 m²

Przedstawiamy Państwu dom w Cieplicach w cenie kawalerki. Usytuowany na poboczu wśród drzew. Dom posiada bardzo duży potencjał. Na parterze jest ok. 75m2 i składa się on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błażejewo

Błażejewo,wielkopolskie

349 000 zł74 m² 4 716 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro sprzedaży mieszkań i domów developerskich poleca dom w zabudowie szeregowej. Idealny dla rodziny z dziećmi. Podwyższony standard developerski. Możliwość wykończenia "pod klucz".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nike

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł330 m² 3 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:703 m²

Duży dom z dwoma garażami i pięknym ogrodem zlokalizowany w centrum Gdańska Osowej. Lokalizacja Poprzez występowanie obwodnicy trójmiejskiej lokalizacja domu pozwala na szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błażejewo

Błażejewo,wielkopolskie

430 000 zł92 m² 4 674 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł137 m² 3 277,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości posiada na sprzedaż segment skrajny w zabudowie szeregowej z garażem o powierzchni 137 m2 oraz ogrodem 2,7 ar. Powstaje on z chęci stworzenia miejsca.