dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 421 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 421 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 950 000 zł480 m² 6 145,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 555 m²

Budynek główny: parter: wejście przez wiatrołap do hallu (podłoga marmurowa), w prawo schody drewniane na górę i do piwnicy. W lewo 2 pokoje (mozaika podłogowa 2-kolorowa) o pow.:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wioska

Wioska,dolnośląskie

450 000 zł150 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż śliczny dom na uboczu, otoczony łąkami oraz lasem. Dom wybudowany w 2019 roku na terenie o powierzchni 13 arów w miejscowości Wioska przy Sycowie. W domu wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nietkowice

Nietkowice,lubuskie

470 000 zł250 m² 1 880 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż urokliwy dom na wsi w miejscowości Nietkowice, oddalony 20 km od Sulechowa i 20 km od Krosna Odrzańskiego. Dom posadowiony na dużej działce o powierzchni 2700 m2. Dom bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kryspinów

Kryspinów,małopolskie

1 050 000 zł162 m² 6 480,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:831 m²

Oferta dotyczy domu wolnostojącego D5 w standardzie deweloperskim, położonego na zagospodarowanej działce o powierzchni 831m2 w Mnikowie, koło Kryspinowa. Dom posiada 2 kondygnacje: - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kuriany

Kuriany,podlaskie

590 000 zł185 m² 3 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Nowoczesny dom parterowy 10 km od centrum Białegostoku. Powierzchnia 185 m2 na działce 1064 m2 w cenie 590 000 zł. Stan surowy zamknięty. Projekt o wysokim standardzie z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wschowa

Wschowa,lubuskie

990 000 zł220 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 242 m²

Wschowa, centrum, dom 220m2, 7 pokoi, działka 42,42 ar, sprzedaż, 990 000 zł nowa cena! dom z duża działką i Fantastycznym ogrodem Do sprzedaży funkcjonalnie zaprojektowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Kramsko

Nowe Kramsko,lubuskie

420 000 zł232 m² 1 810,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam dom o powierzchni 232,03 m2 /1985 r./, budynek gospodarczy z częścią mieszkalną 254,40 m2 /1961 r./, działka o pow. 0,03 ha. Budynek znajduje się na rogu ulic, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Klepacze

Klepacze,podlaskie

530 000 zł143 m² 3 698,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Komfortowo położone, przestronne, słoneczne domy z ogrodem w zabudowie szeregowej w Klepaczach, z pełną infrastrukturą w sąsiedztwie. Powierzchnia całkowita segmentu- 143,32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pomorska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

220 000 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż działka ok 700m2 z domem, do odświeżenia lub remontu, o powierzchni ok 50m2 plus budynki gospodarcze o łącznej powierzchni ok 50m2. Dach jest po remoncie. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 535 000 zł226 m² 6 805 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Unikalna oferta domu w centrum Gdańsku. Na słonecznym wzniesieniu, w willowym otoczeniu, z pięknym widokiem na panoramę miasta powstało 6 jednorodzinnych domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

550 000 zł170 m² 3 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nieruchomość gruntowa położona w Elblągu, przy ul. Warszawskiej zabudowana budynkiem mieszkalnym dwulokalowym, murowanym, w zabudowie wolnostojącej, całkowicie podpiwniczonym, piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobiesławiec

Dobiesławiec,zachodniopomorskie

2 550 000 zł3 803 m² 670,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 803 m²

Oferta 26/9434/ods dwa domy 315 m2 + 160 m2 na działce o pow. 3800 m2 z własnym dostępem do jeziora Jamno. Na sprzedaż dwa domy tworzące wspólny kompleks na pięknej, dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Straszyn

Straszyn,pomorskie

1 649 000 zł232 m² 7 102,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż piękny, urządzony dom pod Gdańskiem w Straszynie, gotowy do wprowadzenia, urządzony z najwyższą dbałością o szczegół, z wysokiej klasy materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł194 m² 4 510,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

"Stara Miłosna jest najstarszym osiedlem Wesołej, której udokumentowana historia sięga XIV wieku. Była to wieś szlachecka. Najstarszy zapis nazwy ma postać Milosina, późniejsze: miłośnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł147 m² 4 353,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 147 mkw. Osiedle położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł236 m² 3 606,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:158 m²

Nieruchomość położona jest w Warszawie Wesołej, na os. Stara Miłosna (do centrum Warszawy ok. 18 km) w okolicy domków jednorodzinnych, niedaleko lasów Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

689 900 zł170 m² 4 058 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszamy - Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Przestronny Dom w stanie deweloperskim, bardzo funkcjonalny w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o pow. ok 170 m2, usytuowany na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kośmidry

Kośmidry,śląskie

225 000 zł120 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 031 m²

Z wielką przyjemnością prezentuję kolejną nieruchomość na sprzedaż, mianowicie działkę gruntu o powierzchni 2031 m2 zabudowaną domem o powierzchni około 120 m2 i budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Witkiewicza

Stargard,zachodniopomorskie

429 000 zł90 m² 4 769,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:181 m²

! oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Oferta obejmuje dwa budynki jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej (liczba lokali - 4) charakteryzujące się nowoczesną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Myśliborska

Moczkowo,zachodniopomorskie

310 000 zł110 m² 3 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 817 m²

Okazja! Tani solidny dom do remontu! oferta na wyłączność! ta oferta tylko U nas! Nieruchomośc znajduję sie w Moczkowie gmina Barlinek Budynek wykonany w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Frelichów

Frelichów,śląskie

520 000 zł240 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 997 m²

-rezerwacja- oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 200m2. Nieruchomość usytuowana jest na działce 2997 m2 -z możliwością dzierżawy dodatkowego 1h gruntu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Przemęt,wielkopolskie

185 000 zł170 m² 1 088,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom / dzałka budowlana / blisko jeziora / okazja! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 170 m2 na działce o powierzchni 1,200 m2. Cena sprzedaży wynosi 185,000 zł.Rodzaj domu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł122 m² 4 072,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości wyjątkowa szeregówka o pow. użytkowej 121,56 m2 w segmencie środkowym. Dom usytuowany na działce o pow. działki 218 m2. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł129 m² 8 513,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w Wesołej położony wśród zabudowy jednorodzinnej, przy cichej i spokojnej uliczce. Tuż obok jest las, jednocześnie blisko węzła komunikacyjnego Południowej Obwodnicy Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 300 000 zł496 m² 4 637,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 760 m²

Funkcjonalny dom typu bliźniak idealny dla wielopokoleniowej rodziny, która może cieszyć się bliskością, a jednocześnie zachować niezależność korzystając z dwóch budynków. To także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Daszewice

Daszewice,wielkopolskie

449 000 zł122 m² 3 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

Kupujący jest zwolniony Z podatku od czynności cywilno-prawnych (podatek pcc) oraz nie płaci prowizji - Oferta bezpośrednio od dewelopera. Z nami oszczędzasz realnie! - 15% zniżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stobierna,podkarpackie

437 400 zł144 m² 3 037,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 144 m2 z garażem na działce 15 ara. Istnieje możliwość zakupu domu na działce 32 ara. Dom sprzedawany w stanie surowym zamkniętym budowany według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Manowo

Manowo,zachodniopomorskie

350 000 zł180 m² 1 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:967 m²

Rezerwacja! Dom z ogromnym potencjałem w Manowie! Dom jednorodzinny wolno stojący, podpiwniczony z użytkowym poddaszem, o powierzchni 180 m2, posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

1 580 000 zł330 m² 4 788 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 500 m²

Dom 5 pokoi z dala od zabudowań. Sprzedam cudowny dom zlokalizowany w miejscowości Owczarnia. Nieruchomość jest idealna dla rodziny, która uwielbia przestrzeń oraz ceni sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Wisła

Wisła,śląskie

650 000 zł300 m² 2 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:603 m²

Duży dom do remontu nadający się do przerobienia na pensjonat. Budynek przy głównej drodze bardzo blisko wyciągu narciarskiego. 10 pokoi, 4 łazienki, 2 duże tarasy, 2 balkony; przyziemie mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zacisze

Wrocław,dolnośląskie

1 599 000 zł220 m² 7 268,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Lokalizacja: idealna dla wielopokoleniowej rodziny lub jako siedziba firmy. Dom położony w najbardziej prestiżowej i atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia - Zaciszu. W okolicy wiele pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 999 000 zł720 m² 4 165,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Najpiękniejszy widok, czyste powietrze, najwyżej położony kryty basen z podgrzewana wodą, możliwość rozpalenia ogniska - to wszystko otrzymasz tylko tutaj, nie w zadymionym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Świerkowa

Krupniki,podlaskie

1 055 000 zł251 m² 4 203,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:977 m²

Rezerwacja Jeśli Twoim marzeniem jest własny, piękny dom z dala od zgiełku miasta, z jednocześnie szybkim i wygodnym dojazdem do centrum, ta oferta skierowana jest do Ciebie. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lębork

Lębork,pomorskie

790 000 zł270 m² 2 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Dom (z trzema lokalami usługowymi) w zabudowie szeregowej, środkowej o charakterze komercyjno - mieszkalnym w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osówiec

Osówiec,kujawsko-pomorskie

485 000 zł126 m² 3 849,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:729 m²

Dom W stanie deweloperskim 5 pokoi * taras 26,52 mkw Sprzedam dom w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 126 mkw. Położony na działce 729 mkw. Wybudowany w 2020 roku. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lanckorona

Lanckorona,małopolskie

599 000 zł169 m² 3 544,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Funkcjonalny, atrakcyjny dom w stanie deweloperskim położony na działce 26 ary ( szerokość ok 30 metrów) w okolicy Lanckorony. Budynek murowany z pustaka skawińskiego, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów-Kolonia

Jaktorów-Kolonia,mazowieckie

560 000 zł140 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Bardzo ciekawy, nowy bliźniak w dobrej lokalizacji w Jaktorowie. Blisko szkoła- 800m Stacja pkp- 1000m sklepy, ośrodek zdrowia ok 900m. Budynek będzie oddany do użytkowania w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

595 000 zł100 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:157 m²

Dom z wyposażeniem, gotowy do zamieszkania! Oferujemy Państwu na sprzedaż jednopiętrowy dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł122 m² 4 072,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Na sprzedaż dom szeregów zlokalizowany przy ul. Wywrockiego dostępne dwa w segmencie środkowym. Domom (segment) ma powierzchnię użytkową 121,56 m2. Sprzedawany w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Parkowa

Nowy Targ,małopolskie

1 050 000 zł368 m² 2 854 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:639 m²

Do sprzedania dom w centrum o powierzchni użytkowej 278 m2. Działka 639m2. 4 niezależne mieszkania. Ul. Parkowa Nowy Targ. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w centrum Nowego Targu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krasickiego

Mosina,wielkopolskie

439 000 zł102 m² 4 304 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²