dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 466 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 466 ogłoszeń

1 135 000 zł125 m² 9 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:731 m²

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni 125m2 usytuowanego na działce kształtem przypominającą kwadrat o powierzchni 7,5ar. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł164,93 m² 48,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Twoja przyszłość, czeka na Ciebie na końcu drogi. Na końcu drogi, w miejscowości Wola Batorska, w gminie Niepołomice, oczywiście! Przedstawiamy Państwu ten niezwykle pięknie położony,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł100 m² 2 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny usytuowany w miejscowości Dzwonów gmina Chojnów. Dogodna lokalizacja nieruchomości, cisza i spokój, w pobliżu zabudowa jednorodzinna oraz tereny rolne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 900 zł109,20 m² 9 614,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż atrakcyjny, narożny segment o powierzchni ok. 109 m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m, zlokalizowany w cichej i zielonej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł270 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny dom (270 m ) na dużej działce Szczecin Załom Szukasz przestrzeni, nowoczesnego designu i spokoju, nie rezygnując z bliskości miasta? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł293 m² 1 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom z Potencjałem Biznesowym Idealny dla Przedsiębiorcy! Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w Świerklanach, zaledwie kilka minut od Rybnika, żor i Jastrzębia-Zdroju. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł331 m² 5 407,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 575 m²

Na sprzedaż elegancki dom wolnostojący w stylu rezydencjonalnym, zlokalizowany w Mikołowie (bujaków), o powierzchni użytkowej 331 m2, postawiony na dużej działce 1575 m2, sprzedam, cena.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł219 m² 4 561,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Luksusowy dom w spokojnej oazie, zaledwie kilka minut od miasta. Ten wyjątkowy dom to idealne połączenie komfortu, luksusu i doskonałej lokalizacji. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł223,71 m² 6 392,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym o powierzchni użytkowej 223,71 - była agroturystyka | duża działka 9 600 m . Do nieruchomości także przynależy dodatkowa działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł105 m² 3 324 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 091 m²

Na sprzedaż całoroczny dom rekreacyjny lub mieszkalny w malowniczej okolicy z widokiem na jezioro lubie. Dom został wybudowany na zgłoszenie - jako budynek gospodarczy do 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł122 m² 7 131,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferuję do kupienia segment wewnetrzny w stanie deweloperskim. Fantastyczna lokalizacja, blisko szkoła, stacja pkp, sklepy. Nieruchomość o powierzchni 122 m2, posadowiona na działce ok. 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 598 000 zł150 m² 10 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom w wiejskim stylu o powierzchni 150m2 na dużej działce 3000m2 tuż za Łomiankami w Pieńkowie w pobliżu Czosnowa. Budynek wybudowany w 2023 roku wymaga dodatkowych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z wygód nowoczesnego życia? Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w obrębie Kontrewers w Zgierzu dom, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł130 m² 4 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Łękawica dom W białych elewacjach - może służyć dwóm rodzinom -130 m2 z ogrodem 20 arów - gmina Skrzyszów, powiat tarnowski, 15 min od Tarnowa - w przeładnych okolicznościach.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł310 m² 4 838,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego, usytuowanego w malowniczej miejscowości Śniadówko, w gminie Pomiechówek. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł146 400 m² 21,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:146 400 m²

Wśród rozległych łąk, lasów i nieskażonej przyrody Pomorza Zachodniego znajduje się miejsce absolutnie wyjątkowe ponad 14,6 hektara prywatnej przestrzeni, w której centralnym punkcie stoi.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł139 m² 4 812,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu w zabudowie szeregowej, położonego na południu Rzeszowa. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł284,50 m² 5 237,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 559 m²

Dwa połaczone domy w Jadwisinie, zalew Zegrzyński. Przestronny, elegancki dom o pow. 284,5 m2 na pięknej działce 1559 m2, w zielonej, rekreacyjnej okolicy. Idealny dla rodziny, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 000 zł83,86 m² 6 999,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę atrakcyjnego osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położonego w południowej części Swarzędza - Rabowicach. Kameralne osiedle w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 999 zł250 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki i domu zlokalizowanych przy Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej w przepięknej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł103,70 m² 2 594,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Życie w ciszy i w zgodzie z naturą, harmonia i spokój, oddychanie świeżym powietrzem od zawsze były Waszym marzeniem? Zrealizujcie je, już czas! Macie dość tłoczenia się.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł340 m² 3 205,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferujemy na sprzedaż klimatyczny i przestronny dom w stylu prowansalskim, zlokalizowany tuż przy granicy miasta w miejscowości Borek k. Kalisza. Dom o powierzchni mieszkalnej ok. 240m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

975 000 zł166,32 m² 5 862,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:114 m²

Lokalizacja: słoneczne Lublewo - szczęśliwe życie w spokojnej okolicy pod Gdańskiem. Słoneczne Lublewo to nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych położone w malowniczym Lublewie Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł105 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom zlokalizowany w jednej z miejscowości należącej do gminy Chorkówka. Nieruchomość całą pewnością zauroczy każdego swoimi niesamowitymi.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł107 m² 4 196,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pogodne życie zaczyna się na Pogodnej - Sławoszewek, gmina Kleczew, powiat koniński, woj. wielkopolskie. Są miejsca, których nazwa mówi sama za siebie. Ulica Pogodna to nie tylko adres - to zapowiedź.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł113 m² 4 690,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:642 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży wygodny, parterowy dom wolnostojący. Nieruchomość zlokalizowana niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł241,77 m² 9 471,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 570 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z charakterem, położony na dużej, zalesionej działce w Łodzi, w dzielnicy Polesie - Lublinek - Pienista. Nieruchomość wyróżnia się klasycznym stylem,.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł120 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 550 m²

Siedlisko z duszą | Dom z lat 50., stodoła i ponad 95 arów ziemi | Zagacie, gm. Czernichów Są miejsca, które nie potrzebują krzyczących nagłówków. Wystarczy poranek z lekką.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł294 m² 9 353,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:423 m²

Ząbki rejon ul. Batorego, do sprzedania budynek mieszkalny o pow. 294 m2 z 14 pokojami, 3 kuchniami i 5 łazienkami jako działająca inwestycja dochodowa; dom pobudowany w 1984r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

805 000 zł100 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 100m2 a użytkowej 98,5m2, w Niepołomicach dom W stanie deweloperskim! co sprzedajemy? Dom.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł159,70 m² 3 437,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:649 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję zakupu przestronnego bliźniaka w malowniczym Krzyżu Wielkopolskim, położonego przy ulicy Zachodniej. Ta nieruchomość to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł250 m² 2 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Urokliwy dom w sercu Garbatki-Letnisko w sąsiedztwie lasu! Na sprzedaż dom w samym sercu Garbatki-Letnisko - miejsce, gdzie codziennie budzi Cię śpiew ptaków, a wieczorami słychać.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł248,46 m² 2 531,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Szukasz domu blisko jezior turawskich? Z pięknym widokiem na pola i łąki oraz las? Na dużej działce? Z zachowaniem dogodnego dojazdu do większych miejscowości? dom do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł131,12 m² 11 058,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję na sprzedaż elegancki i energooszczędny segment środkowy, położony w spokojnej, kameralnej okolicy z zabudową jednorodzinną. Dom wyróżnia się wysokim standardem wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł360 m² 1 108,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:452 m²

Twój nowy dom z ogromnym potencjałem w Jaworzynie Śląskiej. Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni około 360 mkw, usytuowany na działce o powierzchni 452 mkw. Ta.