dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

429 000 zł80 m² 5 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 588 m²

Oferta na wyłączność nie szukaj w innym biurze nieruchomości. Prezentuję Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym i gospodarczym, położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 125 000 zł118,64 m² 9 482,47 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwukondygnacyjnego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 118,64 m . Na parterze mieści się przestronny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł126,02 m² 8 332,01 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwukondygnacyjnego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 126,02 m . Na parterze mieści się przestronny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł119,71 m² 8 311,75 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwukondygnacyjnego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 119,71 m . Na parterze mieści się przestronny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 520 000 zł151,15 m² 10 049,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom dla rodziny, która chce odetchnąć od miasta - bez rezygnacji z wygody Warszawy Są miejsca, w których dzieci mogą bezpiecznie bawić się w ogrodzie, poranki zaczynają się ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 980 000 zł193,27 m² 10 244,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:595 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy 193 m w Bobrowcu Wysoki standard Działka ok. 595 m bez prowizji | brak podatku pcc 2% została 1 połówka! Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 439 000 zł170,40 m² 8 444,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:452 m²

Nowoczesny dom 170 m z garażem pod Warszawą bez prowizji dla kupującego brak podatku pcc 2% Na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny w zabudowie dwulokalowej w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł192,10 m² 8 584,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Klimatyczny dom z ogrodem 1700 m | Złotoryja | osiedle willowe Są nieruchomości, które spełniają oczekiwania i takie, które dają coś więcej spokój, przestrzeń i poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

955 000 zł136,70 m² 6 986,10 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:sierpień 2027

Nowoczesny, 5-pokojowy dom z garażem i ogródkiem, zlokalizowany w inwestycji Klonowy Lasek w Kozłowie k. Gliwic. Wnętrza zaprojektowano z myślą o wygodzie codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

955 000 zł136,70 m² 6 986,10 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:sierpień 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł136,70 m² 7 278,71 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:sierpień 2027

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł90 m² 6 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Tylko w platinum house - wyjątkowa oferta! Dom parterowy z pięknym ogrodem i niskimi kosztami utrzymania - Karszyn, woj. lubuskie. Oferuje na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł152,40 m² 7 539,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:413 m²

Czapury, dom przy lesie o pow. 124,4 m + poddasze 28 m2. Działka pow. 413m2, fotowoltaika + pompa ciepła. Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w spokojnej, zielonej okolicy Czapur,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 390 000 zł420 m² 5 690,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Są nieruchomości luksusowe. I są miejsca absolutnie wyjątkowe. Ta rezydencja to połączenie nowoczesnej architektury, ogromnej przestrzeni i natury, której dziś praktycznie nie da się już.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł130 m² 3 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Marzysz o przestronnym domu ? Ta oferta jest dla Ciebie! Dom o powierzchni ok 104 m2 zlokalizowany na działce 710 m 2 to idealne miejsce dla rodziny, która ceni sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł100 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 135 m²

Za 270 000 zł kupujesz nie dom do remontu , tylko 100 m realnej przestrzeni życiowej i 2135 m własnej ziemi w Przegalinach Dużych, gm. Komarówka Podlaska. To więcej metrów niż.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł91 m² 1 483,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 847 m²

Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 1847 m , położone w miejscowości Korczówka, gmina Łomazy, powiat bialski. To propozycja dla osób poszukujących spokojnej lokalizacji z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł124,38 m² 10 853,84 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu jednorodzinnego, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, garderoby, dwóch łazienek, tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł124,38 m² 10 612,64 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł124,38 m² 10 853,84 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł147 m² 5 435,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej os. Bagnówka tylko 6 m do centrum Białegostoku. Segment 1: powierzchnia całkowita - 143 m , użytkowa 96,8 m Ogródek - 60 m Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł157 m² 6 745,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 189 m²

Urokliwy dom jednorodzinny, parterowy z działką leśną / 2189m2 -sprzedam dom jednorodzinny, parterowy, położony w atrakcyjnym obszarze turystycznym o wyjątkowym mikroklimacie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł66 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom jednorodzinny z dużą działką, szklarnia Babimost Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 66 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Okazja inwestycyjna! Dom z lokalami usługowymi Buk, 30 km od Poznania Na sprzedaż funkcjonalny, piętrowy dom o łącznej powierzchni ok. 220 m , położony na działce 600 m w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł120 m² 3 141,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:812 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 111,43 m , położonego w miejscowości Błońsko, k. Karpicka (wolsztyn) Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł142 m² 5 774,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:791 m²

Nowy dom jednorodzinny W górach zachwycające widoki brenna Nowowybudowany dom z 2026r położony w malowniczej okolicy, oferuje zapierające dech w piersiach panoramiczne widoki, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł670 m² 2 537,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 326 m²

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Uwaga nowa cena, teraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł200 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:845 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący (156m2, licząc po podłodze blisko 200m2) położony w najwyższym punkcie lokalizacji Morgi w Mysłowicach, zapewnia więcej.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł148 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:701 m²

Idealny jako dwurodzinny/2 niezależne wejścia/dużo możliwości aranżacji oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! Do sprzedania dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 148 m2 (pow.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 084 m² 737,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:2 713 m²

Dawny młyn nad rzeką wel - unikatowa inwestycja W sercu mazur - lidzbark! Są miejsca, które od pierwszej chwili opowiadają historię. Są nieruchomości, które się kupuje. i takie, które.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł62 m² 4 661,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Ta unikatowa nieruchomość położona jest w miejscowości Szczawno. To wyjątkowe miejsce, które zachwyci każdego, kto szuka przestrzeni, spokoju i bezpośredniego kontaktu z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł95,98 m² 10 408,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany segment w zabudowie szeregowej o powierzchni 95,98 m , położony w Radwanicach (gmina Siechnice), na nowoczesnym Osiedlu Parkowym. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł107 m² 5 607,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nieruchomość leży tuż przy rzece Słupia Na sprzedaż: lewa połowa bliźniaka projekt Ola Bliźniak Bydlino k. Ustki Działka 750 m Stan deweloperski Solidna, wzmocniona konstrukcja Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł225 m² 7 955,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Piękny Dom, idealna Lokalizacja - zobacz film Zobacz Film Zapraszam do odkrycia niezwykłego domu o powierzchni 225 m2, który łączy elegancję, przestronność i funkcjonalność tworząc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Wyjątkowa Posiadłość zobacz film Zobacz Film Z dala od miejskiego zgiełku, w malowniczych Raciborowicach Górnych, czeka na Ciebie miejsce absolutnie wyjątkowe posiadłość, która zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł167 m² 8 922,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dom z Duża Działką i Przepięknym Widokiem - zobacz film Zobacz Film Wyobraź sobie codzienne poranki z widokiem na pola, łąki i lasy. Tylko natura. cisza i . Ty. Właśnie tu,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł165 m² 3 024,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:524 m²

Nowa cena! 499 000 zł. Mamy przyjemność zaprezentować przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni mieszkalnej 123 m2 w Grajewie przy ul. Konstytucji 3 Maja. Oprócz powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł190 m² 3 152,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:615 m²

Duży dom na działce 615 m2, super cena 599 000 zł, jastrzębie-Zdrój, centrum dzielnicy Zdrój. Budynek po częściowym remoncie zewnętrznym( docieplony), możliwość użytkowania przez dwie rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł118,34 m² 5 906,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:787 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim, pow. użytkowa 118,34 m2 (111,34 m2 bez ścian). 4pokoje + salon, czernica, gmina Gaszowice, powiat rybnicki. Działka o powierzchni 787 m2. Nowa oferta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 000 zł120 m² 7 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Kobyłka, segment środkowy na sprzedaż, 4 pokoje + poddasze do aranżacji, dwa miejsce postojowe, wygrodzony ogródek Biuro sprzedaży dewelopera oferta deweloperska - kupujący nie płaci 2% podatku P.C.C!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:151 m²

Radzymin, okolice ul. Norwida/narbutta, segment środkowy, 5 pokoi, garaż, poddasze nieużytkowe oferta deweloperska - bez prowizji I bez 2% podatku P.C.C. Cena promocyjna za segment środkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł125,14 m² 3 979,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:326 m²

Nowoczesny Bliźniak z Dużym Strychem Osiek pod Lubinem Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o indywidualnym projekcie, łączący nowoczesną bryłę z maksymalną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł125,14 m² 4 474,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Nowoczesny Bliźniak w Osieku pod Lubinem Przestrzeń, cisza i Komfort Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku bez rezygnacji z wygody? Zapraszamy do Osieka (gm. Lubin) na prezentację domu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł162 m² 6 450,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Okazja! Cena 1 045 000 zł do delikatnej negocjacji! Dom wolnostojący, działka 7 arów, na osiedlu Polanka w Polkowicach. Dom ma powierzchnię użytkową 162 m2 (plus garaż 30 m2) i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł29 m² 13 793,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:297 m²

Polecam Państwu zakup domku letniskowego w Borsku na terenie pięknie zagospodarowanego Ośrodka Wypoczynkowego Jasnochówka. Dom letniskowy położony jest w drugiej linii zabudowy od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł266,60 m² 3 750,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:979 m²

Szukasz domu w Łodzi, ale nie chcesz rezygnować z zieleni i prywatności? Ta nieruchomość to dobre połączenie jednego i drugiego - spokojna okolica tuż przy Arturówku.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł36,75 m² 11 700,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 923 m²

Śliwinica Krasiczyńska, gm.Krasiczyn, Podkarpackie - dom rekreacyjno-mieszkalny o pow. użytkowej 36,75 m2 (zabudowy 42 m2) z możliwością rozbudowy, murowany, w uroczym, częściowo.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij