dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 466 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 466 ogłoszeń

1 699 000 zł860 m² 1 975,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:24 200 m²

Szukasz domu w spokojnej miejscowości wraz z miejscem do prowadzenia biznesu? To miejsce może być idealne dla Ciebie! obiekt W centrum inwestycji cpk Lipno - Gdańsk -.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł267 m² 4 831,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:12 027 m²

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1,2027 ha mieszczącą się w Opiesinie, powiat zduńskowolski. Działka ma kształt prostokąta o szerokości ok.25m. Usytuowanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł50 m² 15 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:615 m²

Wolnostojący dom po remoncie - ok. 49 m , Murowaniec Na sprzedaż wolnostojący dom murowany o powierzchni użytkowej ok. 49 m , położony w centrum Murowańca, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł192,90 m² 2 851,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom na sprzedaż - Żytowiecko, powiat gostyński Na sprzedaż przestronny, komfortowy dom o powierzchni 192,9 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł260 m² 9 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 653 m²

Willa "bogdanówka" wybudowana w 1910 roku, remontowana i modernizowana przez obecnych właścicieli. Niepowtarzalny klimat tworzy otwarty plan parteru oraz unikatowe dodatki wykończenia ścian -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 442 zł135,54 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Czereśniowy Zakątek to zamknięte osiedle domów szeregowych, zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Mikołowa dzielnicy Kamionka, przy ul. Czereśniowej (woj. śląskie). To harmonijnie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł210 m² 2 376,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Solidny dom W atrakcyjnej lokalizacji dąbrowa tarnowska! nowa, niższa cena! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny, solidnie zbudowany dom mieszkalny, położony na działce o powierzchni 611 m .

Szczegóły ogłoszenia

838 000 zł90 m² 9 311,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dwa domy całoroczne - Kaszuby - gotowy biznes atuty Gotowy biznes,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł247 m² 6 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 125 m²

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż apartamenty " siedlisko palenica " położone w wyjątkowej lokalizacji dzielnicy Jaszowiec w Ustroniu. Zaletą lokalizacji jest.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł450 m² 855,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:449 m²

Nieruchomość dla inwestora w sercu Jeleniej Góry! * Zabudowa wielorodzinna / zabudowa usługowa * Powierzchnia działki: 449 m * Dogodna lokalizacja na ul. Grunwaldzkiej! Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł351,13 m² 8 515,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 822 m²

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży nietuzinkowej nieruchomości oddalonej 12 km od Świdnicy. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 351,13 m2 (użytkowej: 184,37 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł260 m² 8 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. ***wyjątkowa posiadłość dla.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł975,52 m² 5 433 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:38

 

Powierzchnia działki:944 m²

Tylko W naszym biurze! Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kamienicy inwestycyjnej przy głównej arterii miasta. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:407 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Gnieźnie, przy ul. Żwirki i Wigury. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł215,19 m² 8 922,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Baniocha Wieś | Dom 215 m przy lesie | Taras spa | Ogród 950 m | Gotowy do zamieszkania. Dom wolnostojący w bezpośrednim sąsiedztwie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Prywatny ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł160 m² 1 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:994 m²

** dom drewniamy ** hajnówka ** działka 964 M 2 Zapraszamy Państwa na prezentację domu wolnostojącego w Hajnówce Dom konstrukcji drewnianej o powierzchni 169 m usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł495 m² 2 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:522 m²

Cena do negocjacji. Na sprzedaż wyremontowana kamienica w pobliżu Urzędu Miejskiego w Radzionkowie. Budynek o powierzchni użytkowej 495 m2, usytuowany na działce o powierzchni 522 m2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł147 m² 6 115,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 716 m²

Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej miejscowości Żabno, niedaleko Mogilna. Dom wolnostojący o powierzchni 147 mkw. (pow. zabudowy: ok. 125 mkw.), który znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł183 m² 3 819,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 867 m²

Dom z potencjałem dla dwóch rodzin Skarżyn, gm. Oporów, pow. kutnowski Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Skarżyn, w gminie Oporów, powiat kutnowski.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł300 m² 9 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:967 m²

Nie przegap! W galerii zdjęć dostępny jest obszerny film prezentujący nieruchomość. Koniecznie obejrzyj! Na sprzedaż wyjątkowy dom z pięknie zagospodarowanym ogrodem , przestronny, ze.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł35 m² 5 628,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Całoroczny domek na skraju wsi Twoje miejsce ciszy i oddechu Mściów / Sandomierz zaledwie chwila od codzienności, a jakby zupełnie inny świat Opis nieruchomości: wyobraź sobie poranek.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł204 m² 5 539,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:708 m²

Numer oferty w biurze 6885 Polecamy przytulny, piętrowy dom typu bliźniak o powierzchni 204m2, częściowo podpiwniczony, znajdujący się na działce w pierwszej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł200 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom jednorodzinny - Koniaczów | 200 m | działka 12,60 ar okolice Jarosławia Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni około 200 m , położony w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł160 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom w spokojnej okolicy idealne miejsce dla Twojej rodziny! Marzysz o przestronnym domu w cichej i malowniczej okolicy, ale jednocześnie z szybkim dostępem do Rzeszowa? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł176 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:497 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w Goczałkowicach-Zdrój przy ulicy Głównej 3. Dom jednorodzinny jest położony na działce nr 2631/62 o powierzchni 497 m2, ma powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł207 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 363 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z interesującą ofertą sprzedaży domu wolnostojącego piętrowego zlokalizowanego w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Żwirowej zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł197 m² 6 847,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej położone w miejscowości Boryszew w gminie Wiązowna, łączą klasyczną architekturę z wysoką jakością wykonania. Na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł147 m² 3 197,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Nowa, okazyjna cena! Dom z potencjałem w Jodłówce-Wałkach - idealny do własnej aranżacji! Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni 147 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 000 zł143 m² 5 412,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:97 m²

Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu na obrzeżach Białegostoku. Szybki i wygodny dojazd do Centrum (około 10 minut). Nowoczesna bryła budynku. Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 000 zł129,13 m² 6 698,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nowoczesny dom o powierzchni około 130mkw wybudowany w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim blisko gór położony w malowniczej miejscowości Kozy, przy spokojnej ulicy Wilgi. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 999 999 zł330,80 m² 9 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przepiękna rezydencja dla wymagających, bardzo wysoki standard wykończenia. Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok.330 m, położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 900 zł150,91 m² 7 288,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

Jeżów sudecki, dom, sprzedaż. Dom parterowy wybudowany w 2024 roku o powierzchni użytkowej 150,91 m2 ( plus strych 30 m2 ). Posadowiony na działce w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł106 m² 4 141,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 200 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w woj. warmińsko-mazurskim, w powiecie oleckim, w gminie Kowale Oleckie, we wsi Lakiele. W skład nieruchomości wchodzi dom o powierzchni 106.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł104 m² 10 480,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom w urokliwej miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki, znajdującym się w malowniczej gminie o tej samej nazwie. Nieruchomość zlokalizowana przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł238,08 m² 1 394,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 562 m²

Dom, który nie wymaga wielkich słów. on po prostu zachwyca od samego wejścia. Dlaczego ten dom jest tak wyjątkowy? To nieruchomość, która łączy bezkompromisowy, minimalistyczny luksus,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł220 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 312 m²

Piękny duży dom Z wolnostojącym garażem W pełni umeblowany I wyposażony! urokliwa zadbana I zagospodarowana działka! Posiadamy w swojej ofercie przestronny, zadbany duży dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł320 m² 5 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Dom Jednorodzinny na Sprzedaż Wojnicz Powierzchnia domu: 320 m Powierzchnia działki: 33 ar Lokalizacja: wojnicz, woj. małopolskie Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł200 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:305 m²

bliźniak na sprzedaż o powierzchni 200.00 m2, z 6 pokojami. Lokalizacja:Rumiankowa 2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 305 m2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł100 m² 8 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w bardzo dobrej i poszukiwanej lokalizacji w Łomży przy Al. Legionów. Nieruchomość sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 391 m²

NR oferty: sbdoc9115 Na sprzedaż urokliwy dom z potencjałem agroturystycznym gmina Męcinka, tereny górskie Powierzchnia użytkowa: 150 m2 + poddasze do zagospodarowania Działka z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

7 900 000 zł415,43 m² 19 016,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:928 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 415,43 m położonego na działce o powierzchni 928 m przy ulicy Chełmskiej tuż przy Lesie Wolskim.