dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

900 000 zł186 m² 4 826 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:817 m²

Do sprzedaży bardzo ładny, nowy Bliźniak o powierzchni ok. 185 m2, z 2- stanowiskowym garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni ok. 815 m2. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

920 000 zł142 m² 6 478,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Oferujemy Państwu piękny dom w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość znajduje się w pięknej i spokojnej okolicy na Bezrzeczu. Budynek mieści się na działce o powierzchni 518m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 200 000 zł290 m² 4 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:684 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 120 m2 + 70 m2 hali magazynowo-produkcyjnej. Działka 684 m2 posiada dostęp z dwóch równoległych ulic. Media miejskie (ogrzewanie na piec gazowy, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

560 000 zł380 m² 1 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom Wolnostojący o powierzchni ok 380m2 w stanie surowym zamkniętym przy lesie. Działka ok 1000m2,taras, garaż 2 stanowiskowy. Oferta nieruchomości zlokalizowanej w okolicach miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Stefanii

Łosino,pomorskie

549 000 zł129 m² 4 256 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Osiedle Łosino Park To wyjątkowe miejsce dla osób szukających komfortowej przestrzeni do życia z dala od wielkomiejskiego zgiełku, nie rezygnując jednocześnie z bliskiego położenia miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niedrzwica Duża

Niedrzwica Duża,lubelskie

500 000 zł94 m² 4 574,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom dla rodziny - nowoczesny i komfortowy Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom jednorodzinny wolno stojący parterowy stworzony z myślą o 3 - 4 osobowej rodzinie. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

745 000 zł118 m² 6 313,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Makler nieruchomości poleca wyjątkowy ,komfortowy i nowoczesny-taki właśnie jest nasz nowy projekt na Miedzyniu w zabudowie bliźniaczej z garażem powierzchni 117,98m2 na działce 250m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Raszyn,mazowieckie

765 000 zł176 m² 4 352,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:829 m²

W kilku słowach: dom blisko Warszawy, położony na dużej działce w otoczeniu zieleni. Doskonała infrastruktura pozwala na szybki dojazd do Centrum, a potencjał jaki drzemie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rozbórz,podkarpackie

580 000 zł159 m² 3 647,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesny dom o powierzchni 139 m2 zlokalizowany w miejscowości Rozbórz, w odległości 3 km do Przeworska i 13 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Burzliwa

Łódź,łódzkie

378 750 zł472 m² 802,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości stanowiącej prawo własności położonej w: łódzkie, polesie. Nieruchomość stanowiącej prawo własności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozia Góra

Kozia Góra,pomorskie

1 365 000 zł329 m² 4 146,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 010 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa strona sprzedająca. Oferta - zdecydowanie dla klienta wymagającego, dla konesera. Przestronny dom w pięknej okolicy, wśród kaszubskiej zieleni łąk, blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

798 800 zł152 m² 5 262 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:754 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, nowy Bliźniak o powierzchni ok. 152 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 754 m2 Rozkład domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nomiarki

Mikołów,śląskie

530 000 zł134 m² 3 955,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:436 m²

Czeka na państwa nowy dom w zabudowie-bliźniaczej z garażem w atrakcyjnej lokalizacji w Mikołowie - Bujaków przy ul. Nomiarki. Domy zlokalizowane są w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

9 800 000 zł506 m² 19 367,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:865 m²

Elegancka rezydencja na Górnym Mokotowie. Powierzchnia domu 506 m2 na działce 865 m2. Wysoki standard wykończenia. Salon jest połączony z jadalnią i oranżerią oraz wyjściem na taras, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grzmota-Skotnickiego

Poznań,wielkopolskie

1 787 625 zł1 229 m² 1 454,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości znajdującej się w Poznaniu. Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalny jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

899 900 zł186 m² 4 851 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:815 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny, nowy Bliźniak o powierzchni ok. 185 m2, z 2- stanowiskowym garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni ok. 815.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kresowa

Leszno,wielkopolskie

399 900 zł93 m² 4 281,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowoczesne osiedle z lokalami mieszkalnymi z własnymi ogródkami, zlokalizowane jest w jednej z najpopularniejszych dzielnic Leszna - w Gronowie. Małe osiedle składa się z 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

719 900 zł147 m² 4 897 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Bardzo Ładna Bryła Budynku. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom - segment 4 lokalowy w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny i bardzo funkcjonalny o powierzchni ok 146 m2 zewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

849 900 zł295 m² 2 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom oddawany w Stanie Deweloperskim o powierzchni całkowitej ok. 295m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komprachcice

Komprachcice,opolskie

179 000 zł110 m² 1 627 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Przedstawiamy Państwu do kupienia, wolnostojący dom pod inwestycje w gm. Komprachcice, który zlokalizowany jest na 7,99 arowej działce. Nieruchomość do remontu, ma 110 m2 powierzchni użytkowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Budy Zosine

Budy Zosine,mazowieckie

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 140 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok.200 m2 posadowiony na działce 4140m2 w Budach Zosinych koło Grodziska Mazowieckiego. Na parterze wejście do przestronnej i widnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Żukowo,pomorskie

600 050 zł109 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Ostatnie mieszkanie w I etapie inwestycji! Przedmiotem sprzedaży jest samodzielny lokal mieszkalny w kameralnej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej na terenie Żukowa. Całość stanowią 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

750 000 zł142 m² 5 281,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Oferta deweloperska Inwestycja zlokalizowana w Wilczycach w ramach której proponujemy domy w zabudowie bliźniaczej. Umiejscowienie inwestycji w bliskiej okolicy Wrocławia (jedynie 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boluminek

Boluminek,kujawsko-pomorskie

395 000 zł134 m² 2 945,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Makler Nieruchomości Poleca: dom parterowy w trakcie budowy. Ciekawy, nowoczesny projekt z dwustaniowskowym garażem. Cena nieruchomości za stan surowy otwarty, zadaszony. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 999 zł118 m² 5 085 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 105 m²

Dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą. Prezentuję na sprzedaż ostatni dom położony na tym kameralnym osiedlu w sąsiedztwie pól i lasów. To jedna z niewielu nowych inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

935 000 zł110 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Bliźniak o powierzchni całkowitej 110m2 i użytkowej 96,98m2 w bardzo wysokim standardzie wykończenia w pięknej, spokojnej i zielonej okolicy na obrzeżach Bezrzecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bema

Ruda Śląska,śląskie

275 000 zł63 m² 4 379,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:461 m²

Oferujemy do sprzedania wolnostojący drewniany domek fiński zlokalizowany w Bielszowicach. Domek usytuowany na działce o powierzchni 461 m2. Obok domu znajduje się pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

920 000 zł142 m² 6 478,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Prezentujemy nowoczesny bliźniak w prestiżowej lokalizacji, na Bezrzeczu! W okolicy znajduje się szkoła podstawowe, przedszkole, sklepy spożywcze, przystanki autobusowe. Dom idealny dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł137 m² 3 277,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu dom w cenie mieszkania z szybkim dojazdem do centrum miasta. Udało się połączyć miejską nowoczesną zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dziwiszów

Dziwiszów,dolnośląskie

1 600 000 zł320 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Zapraszam Cię na prezentację domu wolnostojącego/ placówkę opiekuńczą dla Seniora w Dziwiszowie. Na powierzchnię 320 m2 składa się: parter: placówka opiekuńcza: 4 pokoje 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żelechów

Żelechów,mazowieckie

929 000 zł176 m² 5 278 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, klimatyczny Dom o powierzchni ok. 150 m2, 136m użytkowej, usytuowany w zielonej okolicy wśród domów jednorodzinnych, na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł205 m² 7 317,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Biuro Makler nieruchomości prezentuje do sprzedaży duży, przestronny dom położony w malowniczym miejscu! Dom z działką usytuowany jest przy samym Kanale Bydgoskim. Dom dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złota

Zielona Góra,lubuskie

599 000 zł147 m² 4 063,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:338 m²

Nowe domy Z garażami na osiedlu kolorowym przy ulicy złotej to kolejny III etap naszego kameralnego osiedla. Wszystkie informacje dostępne pod numerem. Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bielska

Warszawa,mazowieckie

2 990 000 zł289 m² 10 346 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:479 m²

Budynek: polecamy Państwu Wolnostojącą willę, ulokowaną w prestiżowej okolicy - przy Parku Szczęśliwickim, w zielonej i zacisznej części warszawskiej dzielnicy Ochota. Architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

835 012 zł138 m² 6 032,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż szereg skrajny na nowym osiedlu. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, bark pcc. Doradztwo finansowe w cenie. Szereg posiada dwa poziomy: parter: salon z aneksem kuchennym, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołczkowo