dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wełniana

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł64 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Specjalna promocja dla klientów naszego biura - zadzwoń i dowiedz się więcej. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań w zabudowie szeregowej na wrocławskim osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Woroszyły

Woroszyły,podlaskie

450 000 zł207 m² 2 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecam Państwu flagowy dom, jako pierwszy reprezentacyjny w najkorzystniejszej cenie na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Osiedle powstaje w okolicy Sochoń (jurowce) w gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

690 000 zł178 m² 3 876 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 178 m2 m2 usytuowany na działce 1000 m2 Dom sprzedawany w stanie surowym otwartym Działka ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zagórnik

Zagórnik,małopolskie

690 000 zł300 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 014 m²

Do sprzedania dom- pensjonat w Zagórniku. Nieruchomość położona jest w pięknej i malowniczej okolicy, cisza i spokój, a jednocześnie blisko do miasta oraz do miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Motycz

Motycz,lubelskie

899 000 zł190 m² 4 731,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 422 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 170m2 położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Dom wybudowano w 2012r. z materiałów wysokiej klasy. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Spacerowa

Rzeszów,podkarpackie

690 000 zł70 m² 9 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Nowy dom W zabudowie szeregowej na osiedlu zalesie! ul. Spacerowa 25 W cena 689 000,00 + meble kuchenne z wyposażeniem gratis! opis nieruchomości I standard wykończenia: 90m , 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

749 000 zł144 m² 5 201 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Witam serdecznie, nazywam się i jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Współpraca ze mną to gwarancja bezpiecznej transakcji, za którą nie pobieram prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Straszów

Straszów,lubuskie

314 000 zł75 m² 4 186,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 260 m²

Do sprzedania góra domu. Część mieszkalna świeżo, pieczołowicie i z sercem wyremontowana. Do zamieszkania od zaraz, w pełni wyposażone. Pokój dzienny, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dolaszewo

Dolaszewo,wielkopolskie

445 000 zł86 m² 5 148,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowa inwestycja! piła - dolaszewo - osiedle leśne dom O pow. 86,44m 2 cena: 445 000 zł Dom w zabudowie jednorodzinnej, wolnostojący w stanie deweloperskim o pow. 86,44 m2. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Szczawienko

Wałbrzych,dolnośląskie

990 000 zł423 m² 2 340,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 937 m²

Na sprzedaż przestronny dwukondygnacyjny dom usytuowany w Wałbrzychu w dzielnicy Szczawienko. Nieruchomość o powierzchni 423 m2 znajduje się na działce o pow. 1937 m2 i została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiejska

Hel,pomorskie

1 390 000 zł141 m² 9 833,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:177 m²

Nieruchomość: budynek usługowo-mieszkalny Gotowa inwestycja: 2 apartamenty + lokal użytkowy Hel to popularne i urokliwe miasteczko w województwie pomorskim położone na cyplu Mierzei Helskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

830 000 zł295 m² 2 810,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wapienica, bielsko-biała nowa cena! oferta na wyłączność! budynek pawilonu handlowo-biurowego W atrakcyjnej lokalizacji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Hajnówka

Hajnówka,podlaskie

438 000 zł110 m² 3 981,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Klimatyczny dom z dużą działką w kameralnej i spokojnej części Hajnówki. Przyjemne I bezpieczne sąsiedztwo. Tuż obok terenów zielonych oraz w pobliżu bogatej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kębłowice

Kębłowice,dolnośląskie

650 000 zł129 m² 5 019,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Promocja jesienna - sprzęd agd W cenie! O szczegóły zapytaj podczas prezentacji :-) Do Sprzedaży w cenie promocyjnej ostatni Dom w stanie deweloperskim, na nowo powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Głęboka

Szczecin,zachodniopomorskie

399 900 zł140 m² 2 856,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 073 m²

Na sprzedaż dom do generalnego remontu z działką 1073m2 przy ul. Głębokiej w Szczecinie. Potrzebujesz większej działki? Jest możliwość dzierżawy działki obok! Lokalizacja:Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

1 190 000 zł269 m² 4 423,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:269 m²

Dom do zamieszkania, w pełni urządzony, w bardzo dobrej miejskiej lokalizacji (przy ulicy Szwoleżerów) i w bardzo dobrym otoczeniu. Do ulicy Radzymińskiej i Metra Trocka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

599 000 zł121 m² 4 950,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dwupoziomowy lokal mieszkalny w nowym budynku w Kiełpinie. Idealny dla rodziny szukającej energooszczędnego bliźniaka bądź taniego w utrzymaniu mieszkania z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czarnieckiego

Piaseczno,mazowieckie

2 450 000 zł287 m² 8 541 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Dom 286,85M2, 7 pokoi, piaseczno, ul.CZARNIECKIEGO (Piaseczno, mazowieckie, Czarnieckiego) Na sprzedaż: Jednopiętrowy, wolnostojący dom w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nadbystrzycka

Lublin,lubelskie

1 590 000 zł590 m² 2 694,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:618 m²

Propozycja dla inwestora! Budynek w trakcie budowy, położony w bocznej uliczce od ulicy Nadbystrzyckiej. Plan obejmuje apartamentowiec z możliwością wydzielenia 24 mikroapartamentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Leśnica,opolskie

189 000 zł125 m² 1 512 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 514 m²

Rezerwacja Atrakcyjna lokalizacja, duża działka to główne atuty prezentowanej nieruchomości. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Leśnica w odległości od: rynku ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Luborzyca

Luborzyca,małopolskie

470 000 zł153 m² 3 071,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom o powierzchni całkowitej pow.150 m2, z garażem i działką niemal 6 ar. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

379 000 zł500 m² 758 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Rezerwacja oferta W trakcie sprzedaży Duży dom w cenie mieszkania Przedwojenna nieruchomość do całkowitej przebudowy oraz indywidualnej aranżacji wewnątrz. Budynek posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

576 000 zł97 m² 5 956,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:503 m²

Na sprzedaż gotowy dom parterowy wolnostojący o powierzchni użytkowej 96,70 mkw. Dom położony w miejscowości Dąbrowa k/oleśnicy. Bliskość miasta Oleśnica zapewnia łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świercze

Świercze,mazowieckie

2 100 000 zł284 m² 7 394 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:85 523 m²

*******************biuro eko-invest nieruchomości**************** ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość zabudowaną. Szukasz pięknej nieruchomości położonej w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 399 000 zł180 m² 7 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:741 m²

Biuro Nieruchomości domiwa nieruchomości mazowieckie oferuje do kupna niepowtarzalną, niezwykle klimatyczną nieruchomość składającą się z działki o powierzchni 741 m2 z wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobroszów Oleśnicki

Dobroszów Oleśnicki,dolnośląskie

729 000 zł125 m² 5 832 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: dobroszów Oleśnicki znajduje się 5 km od Długołęki. Dobry dojazd do Wrocławia jest zarówno dla zmotoryzowanych - 5 min. do aow, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radlin

Radlin,śląskie

275 000 zł180 m² 1 528 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:522 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż dom wolnostojący nieopodal centrum miasta Radlin. Nieruchomość położona na działce o wielkości 522 m2. Dom pochodzący z ok. 1972 roku, w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

748 800 zł169 m² 4 431 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący, w stanie surowym zamkniętym plus. ( rozprowadzenie elektryki + woda ). Nieruchomość- dom ma powierzchnię ok. 169 m2, usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Aleksandrowice

Bielsko-Biała,śląskie

419 000 zł75 m² 5 586,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:425 m²

Okazja! dom W atrakcyjnej cenie! bielsko-biała - aleksandrowice! oferta na wyłączność - dostępna tylko U nas! opis nieruchomości: do sprzedania dom położony w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radzyń Chełmiński

Radzyń Chełmiński,kujawsko-pomorskie

131 200 zł7 002 m² 18,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Syndyk sprzeda w trybie z wolnej ręki wchodzące w skład masy upadłości, prawo własności nieruchomości gruntowej, położonej w miejscowości Stara Ruda, gmina Radzyń Chełmiński,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 490 000 zł402 m² 6 194,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wyjątkowa, przestronna rezydencja o oryginalnej, nowoczesnej architekturze i bardzo bogatym programie użytkowym w Jabłonnie, na obrzeżach Warszawy. Nieruchomość zostanie wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

949 000 zł145 m² 6 548,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:519 m²

Szanowni Państwo, oferuje na sprzedaż rewelacyjny dom bliźniak w Starej Wsi obok Nadarzyna. Położony w pięknej okolicy Lasu Młochowskiego, z szybkim dojazdem do Nadarzyna jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Błotna

Poznań,wielkopolskie

631 275 zł661 m² 955,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości stanowiącej prawo własności położonej w: poznań. Prawo wieczystego użytkowania nieruchomości zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Krusze,mazowieckie

430 000 zł246 m² 1 747 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:889 m²

Do sprzedaży dom w stanie surowym otwartym, położony na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Krusze w gminie Klembów. Działka o powierzchni 889 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kościan

Kościan,wielkopolskie

450 000 zł98 m² 4 591,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:778 m²

Sprzedam dom wolno stojący, parterowy położony w Betkowie koło Czempinia. Dom o pow. 98m2 położony jest na działce o pow. 778m2 Nazwa projektu Celozja. Budynek składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Cieśle

Sosnowiec,śląskie

450 000 zł104 m² 4 343,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:563 m²

Kameralne osiedle W bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Dostępny ostatni budynek. Z dala od zgiełku centrum miasta, w cichej i zielonej okolicy, blisko terenów zielonych powstaje kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

849 000 zł105 m² 8 076,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Prezentuję Państwu wyjątkowy dom - pół bliźniaka na osiedlu Bukowo, na działce około 440 m2. W okolicy zabudowa jednorodzinna. Okolica spokojna i cicha. Szybki dojazd do Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gadom

Gadom,zachodniopomorskie

155 000 zł90 m² 1 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 462 m²

Prezentuję Państwu dom z dużą działką 2462m2 zlokalizowany 1 km od Wsi Gadom. Dom jest w trakcie remontu i w takim tez stanie zostaje sprzedawany. Nowe okna pcv, nowa instalacja grzewcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

889 900 zł190 m² 4 684 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 192 m²

Piękny Nowoczesny Dom parterowy w otulinie lasu o całkowitej powierzchni użytkowej 188 m2 na działce około 1100 m2 z dwustanowiskowym garażem w spokojnej okolicy gminy Żabia Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

549 500 zł150 m² 3 663 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:601 m²

Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m2, oddawany do użytkowania w Stanie Deweloperskim, usytuowany na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dolaszewo

Dolaszewo,wielkopolskie

510 000 zł99 m² 5 130,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowa inwestycja! piła - dolaszewo - osiedle leśne dom O pow. 99,38 m 2 cena: 510 000 zł Dom w zabudowie jednorodzinnej, wolnostojący w stanie deweloperskim o pow. 99,38 m2.