dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Zagórzyce

Zagórzyce,dolnośląskie

298 000 zł200 m² 1 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Wiejski dom jedno/dwurodzinny, wybudowany przed 1945 rokiem XX wieku, metodą tradycyjną z cegły. Nieruchomość położona ok.11,5km od centrum Wołowa (ok.50 km od Wrocławia) i ok.9km od dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piekary

Piekary,małopolskie

980 000 zł131 m² 7 480,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowośc! Nowa oferta domów w zabudowie bliźniaczej w pobliżu Krakowa. Nieruchomość usytuowana jest z dala od drogi głównej, co gwarantuje ciszę i spokój. Inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jesienna

Plewiska,wielkopolskie

715 000 zł95 m² 7 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w samym środku Plewisk, przy ul. Jesiennej. Lokalizacja to jeden z największych atutów nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stokłosy

Gdańsk,pomorskie

1 135 000 zł156 m² 7 266,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:168 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 156,19m2 z garażem na dwa samochody, na nowo budowanym osiedlu domów i mieszkań w dzielnicy Kokoszki. Miejsce zapewnia sprawny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

880 000 zł131 m² 6 718 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nową Inwestycje w atrakcyjnej części Brwinowa. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 130 m2 posadowiony na działce ok 465m2. Parter: ok. 64 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Imielin

Imielin,śląskie

301 700 zł123 m² 2 452,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta dla osób posiadających Własną Działkę. Marzysz o własnym domu? Poznaj najnowszy trend w budownictwie - biodomy zeroenergetyczne! Pomożemy Ci zrealizować budowę własnego domu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

475 000 zł76 m² 6 238,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

*** nowy dom W zabudowie szeregowej*** *** stan deweloperski *** *** nowe miasto *** Polecamy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim zlokalizowany na os. Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szałsza

Szałsza,śląskie

599 000 zł184 m² 3 255,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:374 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej/skrajny szereg/ na działce 373,92 m2,w malowniczej okolicy w gminie Szałsza,oddalonej tylko 15 minut od centrum Gliwic.W zależności od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień

Kamień,dolnośląskie

525 000 zł81 m² 6 467,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

Oferta bez prowizji od kupującego i podatku pcc. Kwadrans od centrum Wrocławia, pomiędzy Kiełczowem a Długołęką w malowniczym Kamieniu powstaje nowa inwestycja w ramach której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 999 999 zł201 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 401 m²

Przedstawiamy do sprzedaży piękny, nowoczesny, dom stodoła w stanie deweloperskim po odbiorze o powierzchni ok. 200m2 w malowniczej okolicy, na pięknej dużej, zalesionej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kalwaria Zebrzydowska

Kalwaria Zebrzydowska,małopolskie

999 000 zł408 m² 2 448,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 566 m²

Niezwykła nieruchomość, wyjątkowy dom O wysokim standardzie. 2450zł/mkw! Bardzo dobra lokalizacja - centrum. Dom wolnostojący z użytkowym poddaszem o powierzchni całkowitej 408mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Głosków

Głosków,mazowieckie

820 000 zł140 m² 5 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Gotowy do Aktu 5 Pokoi Do sprzedania bliźniak w stanie deweloperskim! O % Pcc i 0 prowizji! Domy połączone tylko garażem! Domy znajdują się wśród nowo powstałych domów bliźniaczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 480 000 zł451 m² 3 284,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Duży dom wolnostojący pod lasem Z pięknym ogrodem Oferujemy dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej z dodatkową częścią przeznaczoną na usługi lub biuro. Dom piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

950 000 zł154 m² 6 168,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż przytulny dom w świetnej lokalizacji! Dom parterowy o powierzchni użytkowej 116 m2. W skład powierzchni domu wchodzą: 3 sypialnie, salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Suliszewo

Suliszewo,zachodniopomorskie

131 579 zł70 m² 1 879,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Oferujemy do sprzedaży w okolicy Choszczna 1/2 część domu z działką na współwłasności o pow. 4600 m2 z zabudowaniami gospodarczymi oraz dwie działki rolne o pow. 1,3700 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Złotniki

Wrocław,dolnośląskie

1 169 000 zł102 m² 11 438 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:354 m²

Oferta dotyczy sprzedaży bliźniaka posadowionego na działce 354,08m2 w otoczeniu zieleni i parku. Dom po generalnym remoncie w 2017r. Wymieniono wszystkie instalacje: elektryczną, gazową ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zdroje

Zdroje,kujawsko-pomorskie

290 000 zł107 m² 2 710,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta tylko U nas! Posiadamy w naszej ofercie na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną jednorodzinnym domem o powierzchni 80m2, w miejscowości Zdroje, powiat tucholski. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

520 000 zł164 m² 3 170,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną w cichej i spokojnej okolicy w okolicy doliny lotniczej. Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

889 000 zł141 m² 6 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 140 m2 posadowiony na działce ok.450 m2 Dom znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji Parter: - wiatrołap - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Łódź,łódzkie

660 000 zł90 m² 7 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:593 m²

Więcej informacji: lub biurow godz. 9-17 od poniedziałku do piątku e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; jeśli szukasz nowoczesnego domu w spokojnej i zielonej okolicy dla siebie lub rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Będkowice

Będkowice,małopolskie

800 000 zł130 m² 6 154 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Więcej informacji Martalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz domu w przepięknym otoczeniu przyrody, w którym każdego dnia poczujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Topórek

Topórek,mazowieckie

780 000 zł109 m² 7 185,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:937 m²

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim plus, energooszczędny w miejscowości Topórek. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica uzbrojona Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jarzębinowa

Nieborowice,śląskie

1 250 000 zł170 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:787 m²

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz idealnego domu w ładnej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom wolnostojący, gotowy do zamieszkania. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lutoryż

Lutoryż,podkarpackie

440 000 zł100 m² 4 403,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:667 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży dom wolnostojący parterowy budowany na osiedlu nowych domów miejscowości Lutoryż. Dom o powierzchni użytkowej 99.93m2 + kotłownia 7.09m2 + garaż 20.90m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

960 000 zł182 m² 5 274,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:615 m²

Warszewo - pół bliźniaka w stanie deweloperskim: - dwustanowiskowy garaż; - duża działka z możliwością powiększenia o sąsiadującą; - szkoła podstawowa w zasięgu 7 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Opole

Stare Opole,mazowieckie

999 000 zł360 m² 2 775 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 177 m²

Polecam do sprzedaży piękny komfortowy dom jednorodzinny pod miastem. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń położenie z dala od głównej jezdni prestiżowy budynek Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 699 000 zł182 m² 9 317,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:153 m²

0% prowizji, 0% pcc Warszawa Ursynów - Grabów - oferujemy Państwu do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 182 m2, pow.działki 153 m2. Nowoczesny, ekonomiczny funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kijewko

Szczecin,zachodniopomorskie

1 500 000 zł500 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 700 m²

Dom Wolnostojący z warsztatem w s ąsiedztwie Puszczy Bukowej na dużej działce 9700m2! Część mieszkalna i warsztatowa o łącznej powierzchni ok 500m2! Oferta sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Transportowców

Warszawa,mazowieckie

1 699 000 zł182 m² 9 316,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*od dewelopera, bez żadnej prowizji, bez podatku pcc Ten dom jest dla Ciebie i Twojej Rodziny! Przestronny dom jednorodzinny na dwóch kondygnacjach. Nowoczesna forma wykończenia. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gowarzewo

Gowarzewo,wielkopolskie

250 000 zł75 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Uwaga! Polecamy dom wolno stojący - parterowy 75 mkw lub 90 mkw Możesz mieć taki dom za jedyne 250.000 zł brutto w stanie deweloperskim. Musisz tylko mieć swoją działkę, a my wykonamy taki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wójtowa Wieś

Gliwice,śląskie

679 000 zł130 m² 5 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Ostatni dom! Oferujemy Państwu do sprzedania środkowy dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 130 m 2 położony na działce o pow. 158 m 2 znajdujący się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

620 000 zł110 m² 5 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej -zewnętrzny o powierzchni ok. 90m2, usytuowany na działce o pow. ok. 100 m2, o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tychy

Tychy,śląskie

1 295 000 zł270 m² 4 796,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w Lędzinach. Powierzchnia domu wynosi 270 m (użytkowa 203m ). Dom położony jest na działce o powierzchni 1087 m2. Budynek powstał w roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sokółki

Sokółki,wielkopolskie

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ten piękny i funkcjonalny dom ma 160 m2 i mieści się na Posadzie przy cichej, spokojnej ulicy. Dom jest ogrodzony z trzech stron siatką a od ulicy ma bramę kutą z murkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

301 700 zł123 m² 2 452,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

769 000 zł137 m² 5 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:527 m²

Opiekun oferty Oferta bez podatku pcc Oferta bez prowizji Dom w zabudowie bliźniaczej w Tyńcu- idealne miejsce dla każdego. Powierzchnia użytkowa 130,92m2 Powierzchnia po posadzce 137,44m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Supraśl

Supraśl,podlaskie

577 000 zł156 m² 3 698,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:558 m²

*** dom wolnostojący za miastem *** *** malownicza okolica blisko lasu *** Polecamy domy wolnostojące w stanie surowym zamkniętym zlokalizowane w okolicach Ogrodniczek blisko Białegostoku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Suble

Tychy,śląskie

750 000 zł98 m² 7 668,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:393 m²

Oferta na wyłączność. Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaży dom-bliżniak w Tychach w doskonałej lokalizacji Suble :) Budynek oddany do użytku w 1986 roku, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilkowyja

Rzeszów,podkarpackie

720 000 zł150 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:913 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom wolnostojący zlokalizowany w Rzeszowie na osiedlu Wilkowyja, niespełna 4km od centrum Rzeszowa! Wolnostojący dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Tychy,śląskie

439 000 zł140 m² 3 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:713 m²

Tychy - mikołowska lokalizacja: - nieruchomość położona z bezpośrednim dostępem do drogi krajowej dk 44 (kraków - Gliwice). - teren nie jest objęty mpzp, nieruchomość: - grunt.

Szczegóły ogłoszenia