dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 481 ogłoszeń

1 290 000 zł300 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:16 500 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu w miejscowości Wymysłowo gmina Trzemeszno. W jego skład wchodzą dwa poziomy mieszkalne o powierzchni 90 mkw., łącznie 180 mkw. plus altana 30.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł80 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:32 000 m²

Siedlisko na ładnej dużej działce 3,2 ha Kotliny Gm szadek marzysz O ciszy I spokoju oraz kontakcie Z naturą W otulinie P ól I lasu - tu spełnisz swoje marzenia!.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł180 m² 3 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 824 m²

Bardzo ciekawe siedlisko! Nietuzinkowa nieruchomość w postaci klimatycznego siedliska. W skład posesji wchodzą: -działka 4824m2, -drewniana altana grillowa o powierzchni około 25m2, -dom.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł206 m² 4 024,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:196 m²

Wyjątkowy dom z potencjałem przy ul. Garncarskiej w Złotowie Szukasz miejsca, które stanie się bezpieczną przystanią dla Twojej rodziny, a może przestrzeni, która pozwoli połączyć.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł190 m² 7 889,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Uniszowicach, gm. Konopnica, powiat lubelski Przedmiotem oferty jest przestronny dom o powierzchni 190 m , posadowiony na działce o wielkości 900.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł104,53 m² 4 304,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 104,53 m2 w malowniczym obszarze z widokiem na góry Beskidu Małego. Układ: - parter:.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł617 m² 24 311,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

Apartamentowiec W sercu juraty Doskonała lokalizacja | Możliwość rozbudowy | Funkcjonujący biznes ***** O nieruchomości: budynek o powierzchni 617 m2 powierzchni użytkowej, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł150 m² 1 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 150 m , położony w spokojnej miejscowości Groble na działce 11 ar. Nieruchomość oferowana jest w bardzo atrakcyjnej cenie 260 000.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł69,83 m² 9 007,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:527 m²

Wyjątkowa oferta inwestycyjna - stabilny dochód I pełen komfort właściciela Gotowy model inwestycyjny | Natura | Prywatne użytkowanie | Widok ***** architektura I standard: inwestycja obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł173,81 m² 7 767,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:158 m²

Na sprzedaż oferuję nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 173,81 m2, usytuowany na działce o powierzchni 158 m2. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 119 m²

Wyjątkowa oferta - biznes poza miastem Na sprzedaż nieruchomość łącząca komfortowy dom mieszkalny oraz przestronny lokal użytkowy. Idealne miejsce do zamieszkania i prowadzenia własnego biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

1 800 000 zł276 m² 6 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz miejsca, które łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność i przestrzeń do życia? Ten dom to idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć swój wymarzony azyl dokładnie po.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł155 m² 8 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:419 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowy dom - 155 m o designerskiej przestrzeni w Luzinie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł111 m² 6 216,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 111m2 na działce ok. 280m2, zlokalizowany przy spokojnej osiedlowej uliczce na lubianym osiedlu Winiary w Kaliszu. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł124 m² 5 403,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Prezentujemy dom, który wykończysz zgodnie ze swoją wizją. Umożliwia to stan deweloperski. Styl nowoczesny, czy jednak rustykalny? W tym miejscu będzie tak, jak sobie to wymarzysz. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł124,30 m² 9 646,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 700 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 600 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Siedlisko na sprzedaż Paszkowszczyzna Na sprzedaż urokliwe siedlisko położone w miejscowości Paszkowszczyzna, w gminie Orla, powiat bielski, województwo podlaskie. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł105 m² 7 524 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w Bieszczadach usytuowanego w malowniczej miejscowości Brzegi Dolne. Zaledwie krok od wyciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł95,50 m² 8 167,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w Nakle Śląskim, gm. Świerklaniec. Nieruchomość o powierzchni ok. 95,5 m2 usytuowana na częściowo ogrodzonej działce 500 m2. Przestrzeń domu.

Szczegóły ogłoszenia

277 000 zł90,80 m² 3 050,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferuję na sprzedaż urokliwy, całoroczny domek położony na działce rekreacyjnej w otoczeniu lasów, łąk i pól. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju, kontaktu z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 000 zł123,50 m² 7 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szukasz przestronnego miejsca, gdzie Twoja rodzina będzie mogła w pełni cieszyć się życiem? Mamy coś dla Ciebie! Szczegóły nieruchomości: powierzchnia użytkowa: 124,12 m - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł93,20 m² 10 622,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:825 m²

Idealna nieruchomość dla miłośników spokoju, natury i zdrowego stylu życia Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 93,2 m (80 m użytkowych), położony na zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł201,58 m² 3 422,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 559 m²

Do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym w Rzykach Praciakach na widokowej działce o pow. 35 ar ( przeznaczenie mieszkaniowe z dopuszczeniem usług). Budynek o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 450 m² 3 793,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:26

 

Powierzchnia działki:2 789 m²

Wyjątkowa willa W stylu dworu polskiego, zespół budynków W inwestycyjnie świetnej lokalizacji Styl dworkowy | 3 budynki (hotel + restauracja) | Parking i garaże | Ogród parkowy |.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł91 m² 6 813,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Urokliwy dom parterowy W spokojnej okolicy Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom parterowy o powierzchni użytkowej 91 m 2 położony w Świerklanach -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł95 m² 5 252,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 557 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż siedlisko w miejscowości Gajewo-Zabudowania. Gajewo-Zabudowania - część wsi Gajewo w Polsce, położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł146 m² 9 931,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:396 m²

Dom wolnostojący przy ul. Wiklinowej w Gdyni - Pustki Cisowskie. Idealne miejsce dla osób, które pragną połączyć wygodę życia w mieście z bliskością natury. Otoczenie zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł143,37 m² 8 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 144 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 475m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł130 m² 4 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m2 usytuowany na działce o powierzchni 300 m2, zlokalizowany w miejscowości Otyń koło Nowej Soli. Dom przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł200 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 320 m²

Szanowni Państwo! Oferowana nieruchomość położona jest na terenie Konstancina-Jeziorna, niedaleko granicy miasta, za którą położona jest miejscowość Chylice w gminie Piaseczno. Odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł88,70 m² 7 328,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88,70 m2 w odległości 14 km od Rzeszowa - w Głogowie Małopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł204 m² 1 955,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom do wykończenia na widokowej działce - Stryszawa Na sprzedaż dom wolnostojący, całoroczny, położony na malowniczej działce o powierzchni około 450 m w Stryszawie. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł119 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:25 800 m²

Z przyjemnością prezentujemy malowniczo położone siedlisko, na styku wsi i leśnego kompleksu Borów Tucholskich. To przestrzeń, która wiele oferuje; sielskie otoczenie, czyste powietrze, życie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł214 m² 2 098,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:460 m²

Kamienica Z trzema odrębnymi lokalami, blisko centrum miasta Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości, która z powodzeniem może pełnić rolę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł81,18 m² 7 378,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Otwieram notes podaje Mój numer   i czekam na telefon. Kto pierwszy ten lepszy! Dlaczego? Bo to jest sztos! 81,18 m + ogródek + poddasze do własnej aranżacji + miejsce parkingowe +.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł271 m² 13 284,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Jeśli szukasz wyjatkowej nieruchomości, to ta oferta Cię zainteresuje! Przedstawiam unikatowy dom jednorodzinny o nietuzinkowej bryle, położony w pobliżu lasu w miejscowości Gogolin.