dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 417 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 417 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Piszkawa

Piszkawa,dolnośląskie

609 000 zł143 m² 4 264,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferta bez prowizji od kupującego i podatku pcc. Inwestycja zlokalizowana w urokliwej wsi Piszkawa na trasie pomiędzy Wrocławiem a Oleśnicą w ramach której proponujemy domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turów

Turów,dolnośląskie

648 000 zł143 m² 4 531,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Rozpoczynamy kolejny etap inwestycji Nowy Turów- nowy Turów 2. Na sprzedaż nowe domy w zabudowie bliźniaczej, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Skorupy

Białystok,podlaskie

690 000 zł220 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:543 m²

Polecamy dom wolnostojący piętrowy z poddaszem mieszkalnym na os. Skorupy w Białymstoku. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 543m2, która jest zagospodarowana i ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jeździecka

Wrocław,dolnośląskie

2 690 000 zł710 m² 3 788,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na prezentację miejskiej willi o powierzchni 715 m2, posadowionej na działce o powierzchni około 810 m2. Lokalizacja: wrocław/ Krzyki/ Partynice okolice ulicy Jeździeckiej. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

1 150 000 zł348 m² 3 309,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo atrakcyjna oferta! Biuro Nieruchomości Prestige przedstawia Państwu przepiękny, nowoczesny dom położony w bliskiej okolicy Wodzisławia Śląskiego - Turzy Śląskiej. Nieruchomość będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rogalińska

Daszewice,wielkopolskie

430 000 zł117 m² 3 675,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 390 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż! Nieruchomości w standardzie deweloperskim położone w spokojnej okolicy, blisko Poznania. Inwestycja składa się z czterech domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rutkowskie Duże

Rutkowskie Duże,podlaskie

190 000 zł200 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 797 m²

Polecamy nieruchomość znajdującą się w miejscowości Rutkowskie Duże, gmina Jaświły, powiat moniecki. Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie do częściowego wykończenia o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dachowa

Dachowa,wielkopolskie

547 000 zł98 m² 5 605 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

Lokalizacja: inwestycja znajduje się w miejscowości Dachowa blisko trasy s11 w kierunku Poznania, dojazd do jego centrum zajmuje zaledwie 25 minut jazdy samochodem. Tuż przy osiedlu powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Świerklany,śląskie

389 000 zł190 m² 2 052,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Dom piętrowy w Świerklanach. Możliwość adaptacji na budynek mieszkalno-usługowy. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

142 275 zł4 347 m² 32,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości położonej: 72-400 Kamień Pomorski, rzewnowo. Nieruchomość o powierzchni 4347 m2 zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jeszkowice

Jeszkowice,dolnośląskie

650 000 zł122 m² 5 322,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kameralna inwestycja łącząca cechy architektury nowoczesnej i klasycznej, obejmuje 8 jednostek mieszkalnych w dwóch szeregach, po 4 segmenty w każdym. Eleganckie, domy dwukondygnacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tajęcina,podkarpackie

489 000 zł129 m² 3 790,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowoczesny, ustawny i energooszczędny, prawy segment jednorodzinnego domu w zabudowie bliźniaczej w pobliżu Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

416 000 zł128 m² 3 239 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

Cena do negocjacji! Piętro domu położonego na Osiedlu Kwiatowym przy bardzo ładnej, malowniczej ulicy. Duże piękne okna (drewniane, firmy "urzędowski") z roletami zewnętrznymi, sterowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Techniczna

Boguchwała,podkarpackie

550 000 zł154 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną w Boguchwale w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Ostropa

Gliwice,śląskie

640 000 zł115 m² 5 544,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży nowy apartament dwupiętrowy w zabudowie szeregowej w otoczeniu zieleni w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Ostropa.Kompleks zabudowy Nowej Ostropy, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Zielona

Dąbrowa Zielona,śląskie

330 000 zł62 m² 5 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania parterowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Dąbrowa Zielona. Dom wybudowany na przełomie lat 60-70 XX w. z kamienia. W 2009 roku dom przeszedł gruntowną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kwitnącej Gruszy

Piaseczno,mazowieckie

799 000 zł101 m² 7 911 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Dom W zabudowie szeregowej 101M2, 4 pokoje, piaseczno, ul.KWITNĄCEJ GRUSZY (Piaseczno, mazowieckie, Kwitnącej Gruszy) Na sprzedaż: Jednopiętrowy segment z poddaszem użytkowym w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mielno

Mielno,warmińsko-mazurskie

220 000 zł70 m² 3 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom we wsi Mielno nad rzeką Marózka, 700m do jeziora Mielno. Mielno (dawniej niem. Mühlen) wieś w Polsce położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawada

Zawada,śląskie

550 000 zł280 m² 1 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Sprzedam dom, sprzedam gospodarstwo rolne 3ha, zawada, żarki, czatachowa. Wgn Myszków, ul.Sikorskiego 53G Oferujemy Państwu gospodarstwo rolne zlokalizowane na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stare Tarnowice

Tarnowskie Góry,śląskie

549 000 zł160 m² 3 431,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:385 m²

Do wprowadzenia od zaraz - Tarnowskie Góry Stare Tarnowice Prezentuję Państwu na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony na działce 382 m2 w Starych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojkowice

Wojkowice,dolnośląskie

880 000 zł170 m² 5 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Rozpoczynamy kolejny etap inwestycji Nowy Turów- nowy Turów 2. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Bielice

Stare Bielice,zachodniopomorskie

429 000 zł236 m² 1 821,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Rezerwacja Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie miasta, otoczonego malowniczym widokiem podkoszalińskich łąk i pól, to mamy coś dla Ciebie! Prezentujemy dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Strzeszyn

Poznań,wielkopolskie

975 000 zł245 m² 3 979,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:167 m²

Strzeszyn Grecki, dom szeregowy, dom, 8 pok., 3 łaz., 1 wc. garaż, ogródek, pow. całkowita: 255 m2, pow. działki: 167m2 4 kondygnacje + strych, 8 pok., ( wszystkie niezależne ) garaż z podjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Bytowo

Bytowo,zachodniopomorskie

155 000 zł115 m² 1 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Nowa niższa cena! Połowa bliźniaka położona w miejscowości Bytowo, gm. Dobrzany, 40 km od Stargardu. Nieruchomość w trakcie kapitalnego remontu - skute tynki, podłogi, wstawione nowe okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pyszczyn

Pyszczyn,kujawsko-pomorskie

439 900 zł220 m² 1 863,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:768 m²

Prezentuję Państwu dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, który znajduje się w Pyszczynie, miejscowości położonej 10km od Bydgoszczy. Budynek czeka na nowego właściciela, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biwakowa

Gdańsk,pomorskie

3 500 000 zł370 m² 9 459,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:640 m²

Przestronny, stylowo urządzony dom dla rodziny z malowniczym widokiem na jezioro. Położony w dzielnicy Osowa na północno-zachodnim krańcu Gdańska, w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł137 m² 4 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Ostatni dom W wersji premium uwaga: dom zarezerwowany Na sprzedaż dom w Rzeszowie na os. Staroniwa - dom w zabudowie szeregowej sprzedawany w stanie deweloperskim premium z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Recz

Recz,zachodniopomorskie

330 000 zł100 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 520 m²

Recz okolica dom jednorodzinny z nową obniżoną ceną 330 tys , wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym wraz z garażem i pomieszczeniami gospodarczymi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Stary Lubin

Lubin,dolnośląskie

675 000 zł88 m² 7 670,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Szeregówka na Starym Lubinie dwupiętrowa; parter: wiatrołap, hol, wc, kuchnia, salon z wyjściem na taras i ogródek; i piętro: korytarz, łazienka, dwie sypialnie; II piętro: poddasze (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Krzcin,świętokrzyskie

180 000 zł86 m² 2 093,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:822 m²

- - prezentujemy nieruchomość wartą pod wieloma względami Twojej uwagi Po pierwsze: posiada wyjątkowe położenie: położona jest w miejscowości krzcin, w gminie Koprzywnica, w krainie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawiercie

Zawiercie,śląskie

860 000 zł156 m² 5 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Sprzedam komfortowy dom w zacisznej dzielnicy Zawiercia na działce o powierzchni 1280 m2. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy do sprzedaży piękny komfortowy dom o powierzchni 156 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

665 000 zł144 m² 4 618,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Komfortowy i przestrzenny dom w podwyższonym standardzie deweloperskim! Lokalizacja: dobrzykowice- 4km od granic Wrocławia Cena zawiera: - szerokie przesuwne okna, przez które wyjdziesz do ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Motylkowa

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł177 m² 6 206 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Nowa niższa cena Do sprzedaży w stanie developerskim dom typu bliźniak o powierzchni użytkowej 134m2. Garaż w bryle domu. Piękny duży ogród, działka 434m2. Rozkład parter: - hall - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Działkowa

Puszczykowo,wielkopolskie

610 000 zł69 m² 8 840,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż śliczny parter domu. Bez żadnego wkładu finansowego! Mieszkanie jest świeżo wyremontowane, w którym zostało założone nowa cala instalacją gazowa wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

820 000 zł383 m² 2 140,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przestronny I funkcjonalny dom wolno stojący W gorzowie. Dom na zagospodarowanej działce 1100 m.kw, POWIERZCHNIA DOMU 383 m.kw DODATKOWO 170 m.kw NA POZIOMIE POD DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Istebna

Istebna,śląskie

269 000 zł83 m² 3 240,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 596 m²

Kameralne, ustronne miejsce z małym domkiem w Istebnej! cena do delikatnej negocjacji. Nieruchomość złożona z: kuchnia z jadalnią 15,6 m.kw pokój 14,26 m.kw przedsionek 8,65 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dylągówka

Dylągówka,podkarpackie

160 000 zł120 m² 1 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 298 m²

Widokowo położony dom murowano-drewniany o powierzchni około 120 m2, przykryty blachą usytuowany na 13-arowej działce na wzniesieniu. Wewnątrz duży przedpokój, 2 pokoje, duża kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wyszków

Wyszków,mazowieckie

900 000 zł187 m² 4 812,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:803 m²

Do sprzedania piękny dom na działce 803m2 do wprowadzenia w Wyszkowie. Dom usytuowany na obrzeżach Wyszkowa, w niedalekiej odległości od pełnej infrastruktury miejskiej. Dom z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Recz

Recz,zachodniopomorskie

365 000 zł200 m² 1 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 586 m²

Recz w okolicy Dom do remontu na sprzedaż, poniemiecki (o pow. ok. 200 m 2 , 5 pokoi, 2 kuchnie, łazienka, przedpokój z możliwością adaptacji strychu na dodatkowe pokoje. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Myślenice,małopolskie

749 000 zł122 m² 6 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Szanowni Państwo, w ofercie inwestycja Sienkiewicza Park zlokalizowana na północy Myślenic, wśród domów jednorodzinnych na widokowych działkach o powierzchni ok. 800 m2. Wszystkie domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wywrockiego

Rzeszów,podkarpackie

695 000 zł155 m² 4 489,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:274 m²

Zapraszam do zakupu skrajnego segmentu na nowej inwestycji. Dom z garażem, dużym salonem, trzema wygodnymi sypialniami na pietrze bez skosów (w tym strefa dla rodziców - łazienka i garderoba.