dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

565 000 zł65 m² 8 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż piękny, bezczynszowy, parterowy segment na osiedlu domów 4 rodzinnych (2011) w świetnej lokalizacji, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie świeżo malowane, odnowione, bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,mazowieckie

899 000 zł155 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej z dużą działką około 1000 m2 na osiedlu Książenice. W sąsiedztwie dużo zieleni, niska zabudowa jednorodzinna oraz spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczedrzyk

Szczedrzyk,opolskie

249 000 zł65 m² 3 830,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Wyłącznie W naszej ofercie! Działka dla inwestora! Mamy przyjemność zaoferować do zakupu przestronną działkę zabudowaną budynkiem jednorodzinnym do remontu zlokalizowaną na skraju lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dębowa

Czechów,lubuskie

449 550 zł200 m² 2 247,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 237 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego zbudowanego wg indywidualnego projektu na pięknie ułożonej działce o powierzchni 1237 m2 położonej przy ul. Dębowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bezrzecze

Szczecin,zachodniopomorskie

1 480 000 zł238 m² 6 218,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:544 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu liczącego aż 6 pokoi, który znajduje się w dzielnicy Bezrzecze w Szczecinie! Dom został zaprojektowany przez znanego szczecińskiego architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wolności

Goleszów,śląskie

690 000 zł209 m² 3 301,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Właściciel sprzeda stylowy przedwojenny dom z 1911 roku położony w centrum Goleszowa, w doskonałej lokalizacji: w pobliżu znajdują się sklepy, kościół, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wysogotowska

Przeźmierowo,wielkopolskie

699 000 zł115 m² 6 078,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Kontakt i prezentacje 7 dni w tygodniu tel.   Promocja cenowa ważna tylko czasowo Obszerniejszych informacji udzielamy wyłącznie telefonicznie, z uwagi na tylko czasową promocję _.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wielki Klincz

Wielki Klincz,pomorskie

995 888 zł302 m² 3 292,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 536 m²

Tylko u nas! super oferta! Szukasz domu przy którym mógłbyś prowadzić swoją działalność gospodarczą? Masz już dość miejskiego zgiełku i ciasnoty? A może marzy Ci się piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Chopina

Chodzież,wielkopolskie

659 900 zł125 m² 5 279,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom Z garażem- 5 pokoi- ogród- centrum chodzieży dom już wybudowany- zapraszamy na prezentacje Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży domu z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mieszka I

Kraków,małopolskie

1 495 000 zł231 m² 6 466,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:201 m²

Wyjątkowa oferta domu W dzielnicy olsza II najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

620 000 zł127 m² 4 884,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:359 m²

Tylko U nas wysoki standard - droga Z kostki, pełne media, światłowód, ogrzewanie podlogowe, rolety elektryczne na parterze bez prowizji bez pcc zakup od dewelopera Gorąco polecam domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

620 000 zł220 m² 2 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:878 m²

Oferta zarezerwowana! Do sprzedania dom wolnostojący w Szczawnie-Zdroju. Nieruchomość położona kilka minut pieszo od Parku Zdrojowego oraz Szwedzkiego, bardzo spokojna i malownicza lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zagony

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:361 m²

Opiekun oferty: tel. Dom w zabudowie szeregowej na Muchoborze Wielkim nad rzeczką Kasiną. Otoczenie nieruchomości: dom mieści się na osiedlu domów szeregowych w ostatniej lini zabudowy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

990 000 zł140 m² 7 087,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Energooszczędny dom | chełmińskie przedmieście | 139 M 2 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą piętrowego domu położonego w centrum Torunia. Dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skoczowska

Pierściec,śląskie

499 000 zł174 m² 2 867,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Uwaga! rusza budowa II etapu inwestycji budynków jednorodzinnych.! rezerwuj już dziś! Lokalizacja w ścisłym centrum miejscowości Pierściec koło Skoczowa (ok.5km), Cieszyna (ok.15km),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Kiełczów,dolnośląskie

550 000 zł84 m² 6 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą domów w zabudowie bliźniaczej w Kiełczowie gm. Długołęka przy ul. Akacjowej. Inwestycja obejmuje budowę kameralnego osiedla 6 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przybędza

Przybędza,śląskie

279 000 zł140 m² 1 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przybędza obok Węgierskiej Górki. Dom w widokowym miejscu w sercu Beskidów. Ofertę stanowi wolnostojący dom o łącznej powierzchni 140 m 2 położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

489 000 zł150 m² 3 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:559 m²

! tylko W krawczyk nieruchomości! na sprzedaż dom jednorodzinny W nowogardzie Nieruchomość położona w cichej okolicy domów jednorodzinnych, z dala od ulicy głównej, ale blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Supraśl

Supraśl,podlaskie

593 000 zł156 m² 3 801,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:558 m²

*** dom wolnostojący za miastem *** *** malownicza okolica blisko lasu *** Polecamy domy wolnostojące w stanie surowym zamkniętym zlokalizowane w okolicach Ogrodniczek blisko Białegostoku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lubczykowa

Poznań,wielkopolskie

990 000 zł125 m² 7 939,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Szukasz nowoczesnego i komfortowego domu jednorodzinnego z klimatycznym ogrodem, a jednocześnie planujesz zamieszkać blisko miasta? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Prezentujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mochle

Mochle,kujawsko-pomorskie

359 000 zł204 m² 1 759,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Makler poleca! Dom jednorodzinny w budowie, dworek nad rozlewiskiem, gdyż położony jest przy zagospodarowanym zbiorniku wodnym. Działka o powierzchni 1500 m2 położona przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Paprocany

Tychy,śląskie

929 000 zł237 m² 3 914,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 696 m²

Zapraszam do zakupu piętrowego domu w Tychach w dzielnicy Paprocany. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

760 000 zł119 m² 6 387 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:234 m²

Nowy Dom- zapraszamy na Prezentację i Przedstawiamy do sprzedaży Nowy , Przestronny i bardzo funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o pow. ok 119 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żeliszew Duży

Żeliszew Duży,mazowieckie

200 000 zł50 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:13 100 m²

Polecam, do sprzedaży dużą działkę siedliskową w Żeliszewie Dużym Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych położenie z dala od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mireckiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w centrum Mińsku Mazowieckim, blisko ul. Mireckiego. Działka o pow. 340m2, dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chroboty

Chroboty,mazowieckie

1 900 000 zł341 m² 5 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Tylko U nas! oferta na wyłączność! "avenda" Nieruchomości w Żyrardowie, , tel., ma przyjemność zaprezentować Państwu swoją nową ofertę na wyłączność - sprzedaży pięknego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wilanowska

Słomczyn,mazowieckie

2 650 000 zł350 m² 7 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 015 m²

Na sprzedaż nowoczesny, energoszczędny, dobrze rozplanowany dom o całkowitej powierzchni 350m2. Zbudowany z najwyższej klasy materiałów w niemieckiej technologii: * płyta fundamentowowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Turów

Turów,dolnośląskie

1 140 000 zł170 m² 6 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 635 m²

Zakup bezpośrednio Z biura sprzedaży dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji Nowe osiedle domów jednorodzinnych oraz w zabudowie bliźniczej powstaje w miejscowości Turów oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

10 000 zł197 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 m²

Jestem bezpośrednim przedstawicielem na Dolny Śląsk biura projektowego mg projekt Chcesz wybudować dom, szukasz projektu, zadzwoń i zamów. Cena projektu domu 4490zł. Przedstawiam propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

519 000 zł115 m² 4 513,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z garażem na dużej działce 390m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce i blisko do centrum. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lipowa

Grzebienisko,wielkopolskie

357 000 zł90 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom po licznych rozbudowach. W malowniczej miejscowości, dobrze skomunikowanej z Poznaniem. Możliwość zagospodarowania poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Aroniowa

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł117 m² 4 757,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Budziwoj - ul. Aroniowa. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Białystok,podlaskie

699 000 zł260 m² 2 688,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:604 m²

Duży dom zbudowany w 1980 roku do sprzedaży. Ma cztery kondygnacje: piwnica, parter i dwa piętra. Powierzchnia każdego z pięter wynosi około 70 m2. Garaż w bryle budynku. Kubatura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Gdynia,pomorskie

3 990 000 zł236 m² 16 885,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:433 m²

Orłowo - nadmorska dzielnica Gdyni o charakterze małego miasteczka, z niewielkimi domkami wzdłuż spokojnej plaży, z molo i promenadą, nad którą górują porośnięte lasem klify.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

99 000 zł70 m² 1 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej składający się z dwóch pokoi ,kuchni ,łazienki .Możliwość zaadaptowania dodatkowych pomieszczeń na poddaszu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

579 000 zł102 m² 5 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko U nas! Mam przyjemność zaproponować Państwu prawą część domu w zabudowie bliźniaczej położoną w podbydgoskich Łochowicach. Nieruchomość w stanie deweloperskim zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wolności

Leszno,wielkopolskie

399 000 zł94 m² 4 230,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 290m2 na ul. Wolności w Rydzynie-doskonała lokalizacja- spokojne, zielone miejsce na swoją oazę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Turystyczna

Władysławów,śląskie

2 800 000 zł450 m² 6 222 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:37 057 m²

Świetny trzy kondygnacyjny dom w góralskim stylu z ogromny zapleczem garażowym, pięknym basenem zewnętrznym, stajnią oraz drewnianą góralską altaną, dodatkowym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

369 000 zł120 m² 3 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż apartament w zabudowie szeregowej o powierzchni 120 m2, w ramach II etapu inwestycji deweloperskiej, w miejscowości Gowarzewo k/poznania. W skład apartamentu wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

502 900 zł76 m² 6 604,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:99 m²

Kupujesz bez podatku pcc! okazja: bardzo ładne 3-pokojowe mieszanie w budynku o zabudowie grupowej z 2022 roku przy spokojnej ulicy na Osiedlu Białostoczek, blisko centrum Białegostoku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowiec

Nowiec,pomorskie

493 725 zł11 158 m² 44,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: nieruchomość gruntowa zabudowana położona przy Nowiec 44, 82-440 Dzierzgoń , obejmująca działkę gruntową nr.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij