dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

1 690 000 zł443 m² 3 814,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 391 m²

Piękny, duży dom o powierzchni użytkowej 443m2 z garażem dwustanowiskowym w bryle domu, położony na dużej, ogrodzonej działce 7391m2 w Czerninie - 12km do Leszna, 9km do Góry, 4km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

665 000 zł160 m² 4 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Funkcjonalny, przestronny dom z dużym ogrodem 850m2 z wiatą na samochody. Parterowy budynek z poddaszem użytkowym 160m2 jest usytuowany na 850m2 działce w Rydzynie, nieopodal drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Rondo Wilkowice

Leszno,wielkopolskie

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Energooszczędny, samowystarczalny dom Z dużym zadbanym ogrodem W spokojnej części wilkowic! Polecam ekskluzywny, pasywny dom jednorodzinny w Wilkowicach o powierzchni mieszkalnej 197.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Knurowska

Gliwice,śląskie

570 000 zł126 m² 4 534,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Nowe osiedle mieszkaniowe W zabudowie szeregowej przy ul. Knurowskiej W gliwicach. 0 % prowizji brak podatku pcc prowadzimy biuro sprzedaży dewelopera Nowoczesne osiedle składające się z 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rozgarty

Rozgarty,kujawsko-pomorskie

790 000 zł132 m² 5 984,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:821 m²

Dom z rynku pierwotnego, kupujący nie płaci 2 % podatku pcc. Istnieje możliwość wykończenia do zamieszkania - tzw. "pod klucz". Wyjątkowa nieruchomość położona z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klonowa

Opacz-Kolonia,mazowieckie

1 109 030 zł190 m² 5 837 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Elegancka, nowoczesna bryła, dobrze doświetlone wnętrza to niewątpliwie atuty nieruchomości. Nie płacisz pcc 2% Przestrzeń mieszkalna zaprojektowana jest w nowoczesny sposób, dlatego też spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

2 990 000 zł324 m² 9 228 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom na ołtaszynie - niższa cena! Opiekun oferty tel. Piękny, funkcjonalny dom o powierzchni 324 m2 na działce 15 arów. Pierwsza kondygnacja to: * Salon z jadalnią 63 m2 * Kuchnia 14,5 m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

750 000 zł128 m² 5 836,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Dąbrowie Górniczej na osiedlu Podlesie, który nadaje się również dla dwóch rodzin lub pod wynajem. Dom umeblowany. Możliwość pozostawienia mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 399 000 zł220 m² 6 359 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 710 m²

Do sprzedania przedwojenna Willa o powierzchni około 220 m.kw posadowiona na olbrzymiej działce 2710 m.kw. Nieruchomość położona jest administracyjnie w Brwinowie ale praktycznie graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

750 000 zł153 m² 4 901,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Rozpoczynamy sprzedaż II etapu inwestycji rumiankowy zakątek! zakup bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycję w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Widzew

Łódź,łódzkie

1 100 000 zł170 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 296 m²

Więcej informacji: e-mail: jeśli marzysz o swoim Wyjątkowym Domu i w atrakcyjnej cenie - to znaleźliśmy dla Ciebie alternatywę. Oferujemy do sprzedaży Dom parterowy z poddaszem wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gołkowska

Gołków,mazowieckie

1 600 000 zł355 m² 4 507,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Woli Gołkowskiej k. Gołkowa. Dom wybudowany "dla siebie", utrzymany w bardzo dobrym stanie technicznym, z bardzo funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

390 000 zł73 m² 5 316,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

* bez prowizji * bez 2% pcc * zakup bezośrednio od dewelopera Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży nowych lokali w budynkach dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

700 000 zł200 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 398 m²

Nieruchomości Twoje-M oferują do zakupu nieruchomość zabudowaną znajdującą się w Ostrowcu Św.przy ul.Dobrej. Pow.działki 1398m 2 ,nr.ew.37/2. Pow. domu około 200m 2. Proszę Państwa trudno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 980 000 zł180 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom 180m plus dzialka 410 m. 1.Piwnica - 60m ,duzy pokoj lazienka z prysznicem,wc,umywalka, bezposrednio wyjscie na zewnatrz do ogrodu kotlownia ,garaz, pomieszczenie gospodarcze ,schody na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

438 250 zł70 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w Groblicach bezpośrednio od dewelopera. Skontaktuj się ze mną, aby wejść na budowę! Brak podatku pcc 2%! Oszczędność 8 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł148 m² 5 067,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w cenie mieszkania dla Waszej rodziny. Dziś kupujesz, jutro urządzasz a na majówkę grillujesz. Pół bliźniaka o powierzchni 150m2 na działce 500m2 w dogodnej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

785 900 zł154 m² 5 103 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.154 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok.500 m2, w bardzo ładny rejonie zabudowy jednorodzinnej i bliźniaczej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Orły

Orły,podkarpackie

1 500 000 zł150 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 800 m²

Orły/k. Przemyśla do sprzedaży kompleks budynków z główną działalnością Stacja Paliw, usytuowany na działce o powierzchni 78 arów, bardzo dobrze zagospodarowany. Działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dziekanów Polski

Dziekanów Polski,mazowieckie

1 250 000 zł234 m² 5 341,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:872 m²

Dom gotowy do zamieszkania na bardzo ładnie zagospodarowanej działce z dużą ilością trawników (500m2),obsadzonej tujami, modrzewiami, świerkami oraz drzewami liściastymi. Podlewanie automatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Golcowa

Golcowa,podkarpackie

240 000 zł96 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Nowa niższa cena Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom położony w miejscowości Golcowa, w powiecie brzozowskim. Nieruchomość budowana w latach 2018- 2019, usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szpilewskiego

Słupsk,pomorskie

750 000 zł136 m² 5 498 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Nowy dom W zabudowie bliźniaczej Marzysz o własnym domu w spokojnej i cichej okolicy? Potrzebujesz dla swojej Rodziny więcej przestrzeni i wygody do codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chorągwica

Chorągwica,małopolskie

1 490 000 zł163 m² 9 141,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Proponujemy Państwu dom jednorodzinny dwulokalowy położony na widokowej 22 a działce w Chorągwicy koło Wieliczki. Budynek składa się z dwóch mieszkań; - mniejsze , o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żeromskiego

Piaseczno,mazowieckie

1 280 000 zł190 m² 6 737 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

-wyjątkowa oferta- do sprzedania duży dom położony w południowej części Piaseczna w dzielnicy willowej w okolicach ul. Stefana Żeromskiego. Dom był rozbudowywany w 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 990 000 zł397 m² 7 531 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 002 m²

Ekskluzywna i reprezentacyjna rezydencja o powierzchni użytkowej 392,7m2. Budynek posadowiony na wyjątkowo dużej działce 4000m2, w dzielnicy Redykajny w Olsztynie. Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Węgrzce

Węgrzce,małopolskie

705 000 zł211 m² 3 341,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w otoczeniu zieleni zlokalizowanym w miejscowości Węgrzce, obok Zielonek. Lokalizacja Węgrzce to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Stefanii

Łosino,pomorskie

589 000 zł129 m² 4 566 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:709 m²

Dom wolnostojący nr 7 z dużą działką łosino! Kupujący zwolniony jest z prowizji oraz podatku pcc! Osiedle domków jednorodzinnych zlokalizowane jest w Łosinie przy ulicy Stefanii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł116 m² 6 858,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Skrajny szereg w stanie deweloperskim w Gdańsku - Borkowie. Funkcjonalny układ składający się z: parter: salon z aneksem kuchennym, łazienka, hall, garaż, l piętro: trzy sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

899 900 zł132 m² 6 807 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:474 m²

Nowa Inwestycja- przedstawiamy do sprzedaży Nową Inwestycje w atrakcyjnej części Brwinowa. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 132 m2, posadowiony na działce ok 473 m2. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

880 000 zł170 m² 5 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Zakup bezpośrednio Z biura sprzedaży dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji Nowe osiedle domów jednorodzinnych oraz w zabudowie bliźniczej powstaje w miejscowości Turów oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

890 000 zł164 m² 5 427 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy na Prezentację , Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 164 m2 posadowiony na działce ok.400 m2 Dom znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzyrzecz

Międzyrzecz,lubuskie

315 990 zł111 m² 2 847 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu, na terenie województwa lubuskiego, pośrednictwo w budowie domów jednorodzinnych pod klucz (stan developerski) w tradycyjnej technologii murowanej na działce klienta. Projekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

1 495 000 zł196 m² 7 627,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecamy Państwu nowe, komfortowe domy z zabudowie szeregowej. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sportowa

Płoty,lubuskie

349 000 zł81 m² 4 323,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:823 m²

oferta zablokowa - w trakcie reralizacji Nowa oferta sprzedaży! energooszczędny dom w Płotach 0% prowizji oraz brak podatku pcc dom W zabudowie bliźniaczej W otoczeniu lasów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Samagowo

Samagowo,warmińsko-mazurskie

650 000 zł250 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 100 m²

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż siedlisko we wsi Samagowo. Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 7100 m2, domu o powierzchni ok 120 m2 (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strachomino

Strachomino,zachodniopomorskie

265 000 zł80 m² 3 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 527 m²

Prezentujemy dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Strachomino. Strachomino - miejscowość oddalona od Koszalina o ok. 35km. Na wzgórzu za wsią położony jest Park Podworski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chodenicka

Bochnia,małopolskie

335 000 zł212 m² 1 580,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:822 m²

Idealna oferta dla osób szukających spokoju, ciszy, a zarazem bliskiego sąsiedztwa miasta. Na sprzedaż dom wolnostojący z 1995 r. przeznaczony do wykończenia o powierzchni 212,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

599 000 zł82 m² 7 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Duża działka! dom wolnostojący parterowy! możliwość zrobienia 5 pokoju! tylko U nas 1 000zł W prezencie!* lokalizacja: okolice Dobrzykowic. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane, tylko 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

699 000 zł151 m² 4 617 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:213 m²

Nowa inwestycja! Ofertą sprzedaży jest inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Nieruchomość o pow. 151,39 m2 wraz z ogrodem o pow. 212,8 m2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

80 000 zł35 m² 2 286 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:457 m²

Zamień mieszkanie na domek! Ucieknij pod miasto i nie przejmuj się wysokimi opłatami i kredytem! Oferuję na sprzedaż działkę rod o powierzchni 457 m2, z drewnianym domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osiek

Osiek,dolnośląskie

392 000 zł166 m² 2 359,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:852 m²

Dobra lokalizacja! bez prowizji! Oferujemy Państwu na sprzedaż segment środkowy w miejscowości Osiek, gm. Lubin- dobra lokalizacja- 3km od lubina Z działką aż 8,52ar! Budynek gotowy do.