dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

828 800 zł160 m² 5 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 160 m2, z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lublin,lubelskie

1 570 000 zł310 m² 5 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 473 m²

Unikatowa oferta! Gotowiec inwestycyjny! Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 1473 m2 zabudowanej 4 wolnostojącymi domami. Domy są po generalnych remontach, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 000 zł180 m² 3 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Makler poleca Dom na Miedzyniu na działce o powierzchni 380m składający się pięciu pokoi, kuchni, dwóch łazienek, korytarza i piwnicy na całej powierzchni domu.Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

819 000 zł164 m² 4 993,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jest aktualnie zarezerwowany do dnia 18.03.2022!Zainteresowane osoby proszę o kontakt po tym terminie! Gotowy do zamieszkania dom wykonany w bardzo wysokim standardzie blisko jeziora, lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krótka

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł136 m² 4 697 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony w centrum Dobrzykowic około 2 km od Psiego Pola i granic Wrocławia. Osiedle realizowane jest przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

469 000 zł74 m² 6 324,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:310 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! domy parterowe W zabudowie bliźniaczej wysoki standard wykończenia - droga Z kostki, ogrzewanie podłogowe, rolety możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jabłonna

Jabłonna,lubelskie

785 000 zł142 m² 5 528,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferta bezpośrednia. Biurom nieruchomości bardzo dziękujemy. Kupujący zwolniony z podatku pcc 2%. Nowy parterowy dom jednorodzinny. Ostatni z czterech na osiedlu domków. Zaprojektowany wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

719 800 zł130 m² 5 537 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Zewnętrzne biuro dewelopera przedstawia do sprzedaży Ofertę Domu - Przedsprzedaż. Bardzo Ładna Bryła Budynku. Nowy Dom - 1/2 bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 128 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pagórek

Pagórek,podkarpackie

130 000 zł70 m² 1 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Pilna sprzedaż Malutka wieś w powiecie jasielskim na pograniczu Podkarpacia i Małopolski. 13 arowa działka z bardzo dobrym dojazdem drogą asfaltową na której stoi drewniany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

920 000 zł180 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do sprzedania dom w józefowie/otwocka na małym osiedlu przy granicy z Warszawą. Dom piętrowy w stanie deweloperskim, zbudowane z pustaka ceramicznego. Obok domu droga dojazdowa. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czernichów

Czernichów,małopolskie

259 000 zł254 m² 1 020 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Atrakcyjna cena! Oferujemy sprzedaż domu jednorodzinnego położonego na działce o powierzchni 8,5 ar w gminie Czernichów. Dom nadaje się do generalnego remontu, możliwa przebudowa budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konikowo

Konikowo,zachodniopomorskie

550 000 zł125 m² 4 389,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:468 m²

Nowoczesne domy blisko koszalina W atrakcyjnych cenach! Przedstawiamy ofertę domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej składającej się z 4 domów na nowo powstającym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lublin

Lublin,lubelskie

290 000 zł102 m² 2 843,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom W cenie mieszkania! W stanie deweloperski, na działce klienta W cenie 290 tysięcy złotych. W cenie zanjduje się projekt, adaptacja do działki klienta, koszt kierownika budowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krańcowa

Puszczykowo,wielkopolskie

1 299 000 zł250 m² 5 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 456 m²

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę sprzedaży wolnostojącego domu do wykończenia według własnych standardów. Nieruchomość znajduje się przy ul. Krańcowej 5, w Puszczykowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

2 600 000 zł301 m² 8 637,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Extra Broker ma ogromną przyjemność zaprezentować piękny ogrodzony dom na sprzedaż z 7 - pokojami z 5 łazienkami , oraz na tej samej działce 11 - arowej, dodatkowy budynek mieszkalny 70 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

730 000 zł130 m² 5 637 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

Zapraszamy na Prezentację - Przedstawiamy Do Sprzedaży Dom- 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim, o powierzchni ok. 129 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 254 m2 , Rozkład domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gdańsk,pomorskie

1 090 000 zł110 m² 9 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Zalety nieruchomości: - taras z wyjściem na ogród - Powierzchnia działki 650 m2 - Duży garaż w kubaturze budynku - Bardzo dobry dojazd do obwodnicy Trójmiejskiej - W promieniu 300m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliżniaczej na działce 450m 2 na Barwinku. Dom składa się z na parterze znajduje się salon, kuchnia ze spiżarnią, pokój , łazienka oraz duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

599 000 zł82 m² 7 337,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! domy parterowe W zabudowie wolnostojącej wysoki standard wykończenia - droga Z kostki, ogrzewanie podłogowe, rolety możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szydłowo

Szydłowo,wielkopolskie

649 000 zł137 m² 4 727,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny Z garażem W bryle budynku W stanie deweloperskim dostępny od zaraz! Parterowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 137,29m 2 , położony na Osiedlu Kwiatowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

350 000 zł164 m² 2 134 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Solidny, mały dom o powierzchni użytkowej 100 metrów. Kupujący przy zakupie nie płaci podatku pcc 2%. Budynek parterowy nie podpiwniczony dwukondygnacyjny ( parter i poddasze mieszkalne). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

749 000 zł113 m² 6 611,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 m²

Piękne wyremontowane 3 poziomowe mieszkanie 113m2 w Mierzynie z własnym prywatnym wejściem. Na powierzchnie nieruchomości składa się: parter: na dolnym poziomie wejście i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Grabówka

Częstochowa,śląskie

699 000 zł190 m² 3 678,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Biuro meross Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący o powierzchni ok. 190 m2, zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Grabówka. W budynku został przeprowadzony generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł120 m² 9 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:146 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej dostępny już za kilka miesięcy. Opiekun oferty: tel. Dom w zabudowie bliźniaczej w standardzie deweloperskim, o powierzchni ok. 120 m2, z ogrodem ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gnieźnieńska

Murowana Goślina,wielkopolskie

395 000 zł72 m² 5 516,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:213 m²

Domy przy zielonym polu Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 8 lokali w 4 budynkach położonych przy ul. Gnieźnieńskiej w Murowanej Goślinie ( 20 km od Poznania). Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

800 000 zł130 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:891 m²

jest to dom do remontu na pięknej działce,działka jest działką narożną w okolicy przedszkola i szkoła.Preferowany dom z piękną działką na PRZEDSZKOLE.W MPZP tern jest ujęty pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stawowa

Białystok,podlaskie

630 000 zł143 m² 4 404,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:332 m²

*** Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej segment skrajny w Sochoniach*** Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domów w zabudowie szeregowej w nowo powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

980 000 zł310 m² 3 161,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Makler poleca! dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 310 m2 (ze skosami 360m2) w miejscowości Łochowo, teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego (teren zabudowy domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 415 500 zł297 m² 4 765,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Na sprzedaż piękny wolnostojący dom w bliskim sąsiedztwie Świdnicy. Dom o powierzchni mieszkalnej 297m2 składa się z przestronnej kuchni z częścią jadalną oraz spiżarnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

650 000 zł132 m² 4 924,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu piętrowego położonego na os. Bór w Skarżysku-Kamiennej. Dom Wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

439 000 zł97 m² 4 525,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym, dużym ogródkiem 500m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 100 000 zł185 m² 11 369,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedstawiamy Państwu unikalny projekt inwestycyjny, osada hrube składający się z kompleksu 10 nowoczesnych domów jednorodzinnych, projektowanych w stylu Podhalańskim. Każdy z budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mochle

Mochle,kujawsko-pomorskie

380 000 zł204 m² 1 862,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Makler poleca! Dom jednorodzinny w budowie, dworek nad rozlewiskiem, gdyż położony jest przy zagospodarowanym zbiorniku wodnym. Działka o powierzchni 1500 m2 położona przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

719 000 zł94 m² 7 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w Dąbrowie, na działce o powierzchni około 480m2. Powierzchnia użytkowa domu około 94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

549 000 zł90 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowy Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 90 m2, posadowiony na działce ok.150 m2. Inwestycja znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

325 000 zł72 m² 4 513,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 565 m²

Ofertą sprzedaży jest dom o powierzchni 72mkw położony na działce wielkości 1565mkw w Częstochowie. Na skład domu wchodzą: dwa przestronne pokoje, duża i ustawna kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 900 zł133 m² 5 262 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:735 m²

Przedstawiamy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.745 m2, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Biertowice

Biertowice,małopolskie

599 000 zł128 m² 4 687 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania niezwykle urokliwy całoroczny dom drewniany wybudowany z bala świerkowego półokrągłego zlokalizowany w odległości ok. 20 km na południe od Krakowa w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

955 700 zł186 m² 5 146 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:815 m²

Do sprzedaży bardzo ładny, nowy Bliźniak o powierzchni ok. 185 m2, z 2- stanowiskowym garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni ok. 815 m2. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kępno

Kępno,wielkopolskie

1 150 000 zł235 m² 4 893,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:744 m²

Piękny dom gotowy do zamieszkania w Kępnie! Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w prestiżowej dzielnicy Kępna. Nieruchomość znajduje się bardzo blisko centrum 1,6 km, 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

890 000 zł172 m² 5 159,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Prezentujemy Państwu do sprzedaży nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny, w zabudowie wolnostojącej, znajdujący się w Dzielnicy Północ, w spokojnej i cichej , pełnej.