dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

350 000 zł54,51 m² 6 420,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:534 m²

| okazja! Tylko w naszej firmie! Oferta na wyłączność! Dom letniskowy w przepięknej lokalizacji w sercu Puszczy Knyszyńskiej, gminie Supraśl, miejscowości Sokołda.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł430 m² 3 232,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Budynek został wykonany z najwyższej jakości materiałów wraz z lokalem usługowym. Hala została zaprojektowana z myślą o produkcji w przemyśle spożywczym. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

1 797 000 zł268,70 m² 6 687,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 556 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i zielonej części Kamieńca Wrocławskiego zaledwie 10 km od centrum Wrocławia. Bliźniak połączony garażem.

Szczegóły ogłoszenia

3 890 000 zł320 m² 12 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:319 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość miejską na sprzedaż zlokalizowaną w sercu Saskiej Kępy. Dom o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł220 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Sprzedaż dom - nowy, wolnostojący, dwukondygnacyjny, podpiwniczony, o pow. mieszkalnej ok.220 m2. - opole - Grudzice. Proponujemy Państwu nowy /rok budowy 2007/, wygodny i funkcjonalny 2.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł96,80 m² 10 123,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Na sprzedaż oferujemy solidny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 96,80 m , usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 1341 m , w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

554 400 zł5 600 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Wyjątkowa, duża działka 5600 m z domem do remontu Kobylnica, widzino, 6 km od centrum Słupska - Freedom-Nieruchomości Oddział Słupsk - duża, malownicza działka z własnym stawem.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł166 m² 4 512,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Umowa przedwstępna Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - Malbork, czwartaki, os. Królów Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł110,80 m² 7 933,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:579 m²

Dom w sercu Jeleniej Góry - spokój, zieleń i ogromny potencjał Wyobraź sobie poranki zaczynające się od spaceru wśród zieleni, kilka kroków od Twojego domu. Ta nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł125,20 m² 6 302 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w pięknym rejonie Osowca. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.126 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 999 000 zł224,72 m² 6 229 970,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Wyjątkowa nieruchomość na Mazurach - dom całoroczny w Pieczysku, w sercu Puszczy Piskiej nad jeziorem Jaśkowo Duże Na sprzedaż urokliwy, całoroczny dom jednorodzinny z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 900 zł105,40 m² 9 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Przedstawiamy - Oferujemy na sprzedaż nowoczesny Dom parterowy o powierzchni ok 105 m2 w stanie deweloperskim w Bramkach niedaleko Błonia, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł160 m² 14 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Stylowy, niepowtarzalny architektonicznie dom o oryginalnym charakterze i zakopiańskim stylu, łączący nowoczesny wystrój z naturalnymi elementami ciepłego drewna. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł110 m² 6 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:219 m²

Zapraszam na prezentację niezwykłego domu W bojanie! Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej! lokalizacja: nieruchomość położona w miejscowości Bojano, bardzo blisko Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł168 m² 10 113,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:303 m²

Nowoczesny dom wolnostojący | 149,5 m + garaż 18 m2 | 2023 | ul. Redycka 6 | Sołtysowice Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o wysokim standardzie wykończenia, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł171 m² 7 543,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 025 m²

Dom z dużą działką i potencjałem - Mysłakowice, blisko Karpacza Szukasz domu w spokojnej okolicy, z dużą zieloną działką i możliwością dopasowania do swoich potrzeb? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł90 m² 55 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 416 m²

Dom znajdujący się na działce przeznaczony do rozbiórki posiada zabudowę 90m. Działka budowlana położona w bardzo dobrej lokalizacji przy głównej ulicy, tuż obok siedziba tvn. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł145 m² 6 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:571 m²

Okazja! bez podatku pcc! bez prowizji! domy gotowe do wykończenia! oddane do użytkowania! Prezentacje domów odbywają się codziennie w godzinach 8:30 - 19:00 - deweloper - kalinówka - Domy.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł35 m² 22 771,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom letniskowy nad morzem z możliwością zamieszkania cały rok! Dom 35 m2 z działką 1000m2 znajduje się w miejscowości Ostrowo k. Pucka między Karwią, a Jastrzębią Górą.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł100 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:17 400 m²

Opiekun nieruchomości: arletta Betker tel.   ***dom daleko od miasta*** Na sprzedaż nieruchomość położoną na końcu wsi, w malowniczej okolicy, składającą się z 5 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł143,11 m² 5 583,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:582 m²

Oferujemy funkcjonalny dom jednorodzinny (143 m powierzchni użytkowej) położony w Lipniku - miejscowości tuż przy granicy Stargardu. Inwestycja jest na etapie budowy. Dom ten zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł10 600 m² 63,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży nieruchomość położona na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim. Niedaleko Ostrowa Lubelskiego, wśród jezior, nieopodal Poleskiego Parku Narodowego. Piękna okolica, czyste powietrze, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł180 m² 4 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:542 m²

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący, położony w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec. Uwaga! Możliwość zamiany na komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł160 m² 10 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 353 m²

Komfortowy dom z budynkiem usługowym gotowy do zamieszkania, bez nakładów Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w doskonałym stanie technicznym, oddany do użytkowania w 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 870 000 zł336 m² 8 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Imponująca willa położona w jednej z najbardziej prestiżowych podwarszawskich lokalizacji w Magdalenka , w otoczeniu starodrzewu i eleganckiej zabudowy rezydencjonalnej. To.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł180 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 354 m²

Dom w miejscowości Czechy Gmina Zduńska Wola > cena do negocjacji< b ardzo dużym atutem jest układ domu, który daje możliwości wynajmu dla dwóch rodzin lub pod kwatery pracownicze

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł756 m² 5 158,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 133 m²

Budynek Z apartamentami na sprzedaż grywałd, pieniny | nieruchomość inwestycyjna Z widokiem na tatry Na sprzedaż nowoczesny budynek z apartamentami w Grywałdzie, położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł150 m² 5 926,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 128 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu w stanie deweloperskim( bez pompy ciepła) w miejscowości Mochle jedynie 11 km od Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł141,91 m² 10 499,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom W zabudowie dwulokalowej Z ogródkiem i miejscem parkingowym - Marki, ul. Leopolda Lisa-Kuli Wysoki standard | Spokojna okolica | Blisko Warszawy| dom 141,91m2 | pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł49,80 m² 11 024,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Nadmorska inwestycja, która pracuje na Ciebie Wicie, 150 m od plaży Są miejsca, które od pierwszej chwili mają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł117,67 m² 8 413,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:216 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, komfortowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej, zielonej okolicy na pograniczu Jagodna i Brochowa. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł260 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:625 m²

Wyjątkowy dom w sercu starego Pogodna z ogrodem, tarasami oraz dodatkowym budynkiem przynoszącym stały dochód Na sprzedaż stylowy, secesyjny dom z lat 20. XX wieku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł177,90 m² 9 162,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Tylko u nas Zapraszamy do zapoznania się z relacją video. |R| Property ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż położny w Michałowicach koło Krakowa. Lokalizacja: michałowice to.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł285 m² 17 543,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom z Bala 285m2 z pięknym widokiem na Giewont kościelisko/zakopane. Lokalizacja: w otoczeniu domów i pensjonatów, dookoła dużo zieleni i terenów zielonych na relax.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł80 m² 3 238 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Dom wolnostojący z gospodarstwem 2,5 ha Jastrząb Prezentuje Aleja Nieruchomości Przedstawiamy nieruchomość położoną w gminie Poraj w miejscowości Jastrząb. O domu: dom Parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł90,49 m² 7 724,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Zapraszamy do zapoznania się z nowo rozpoczętą inwestycją stanowiącą zespół kameralnych 4 budynków w zabudowie szeregowej, składającej się z 4 domów. Przy zakupie segmentu nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 347 000 zł160 m² 8 418,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 600 m²

Dom na sprzedaż mełgiew | duża działka 1,06 ha | 6 pokoi | piękny ogród Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Mełgiew, łącząca komfort codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł29,47 m² 4 580,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 972 m²

Klimatyczny domek letniskowy w sercu natury Giby | las, cisza, plaża w zasięgu spaceru Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odpocząć? Ten domek to idealna baza na weekendy, wakacje.

Szczegóły ogłoszenia

949 900 zł94,20 m² 10 083 zł/m²