dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Westerplatte

Koszalin,zachodniopomorskie

1 375 000 zł168 m² 8 195,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w atrakcyjnej dzielnicy Rokosowa. Cichej i spokojnej w otoczeniu domów jednorodzinnych. Dom wybudowany technologią tradycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kalinówka

Kalinówka,lubelskie

720 000 zł146 m² 4 934,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta dotyczy 1 z 16 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja zlokalizowana jest na granicy m. Abramowice Prywatne i Kalinówka. Szybkie i wygodne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

590 000 zł130 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta bez prowizji! bez pcc! oferta deweloperska! Gorąco polecam domy w zabudowie blizniaczej, położony w gminie Czernica. Budowane według projektu Dom W klematisach 10 firmy Archon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Widokowa

Trojanowice,małopolskie

739 000 zł128 m² 5 773 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:203 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy budynek mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

455 000 zł60 m² 7 537 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:47 m²

Na sprzedaż parter z ogrodem 47 m2 w zabudowie szeregowej położony w Kamieńcu Wrocławskim przy ulicy Miodowej. Lokal położony w nowej inwestycji 10 domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

667 110 zł90 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Doradcy Wawel Service prezentują Państwu kolejny etap inwestycji Wawel Service zlokalizowaną w Mogilanach przy ul. Świątnickiej!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stary Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

3 600 000 zł206 m² 17 475,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Tylko U nas :) niebywale klimatyczne, nietuzinkowe I oryginalne miejsce Z cudowną energią :) oraz dwustronnym tarasem na dachu (130M2) W zielonej I urokliwej enklawie starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świdnica,dolnośląskie

675 000 zł130 m² 5 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Stylowy dom przeznaczony dla osób poszukujących ekonomicznych rozwiązań, a jednocześnie przestronności. Łączy w sobie cechy przestrzeni i funkcjonalności, a rozmieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 599 000 zł324 m² 4 935,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:703 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę, którą znajdziecie tylko u nas! - dom na sprzedaż w cichej, spokojnej, zielonej części bydgoskiego Szwederowa. Położenie domu to niemal idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka-Przedmieście

Wólka-Przedmieście,podlaskie

2 500 000 zł324 m² 7 704 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 602 m²

Zamieszkaj na skraju puszczy. Nowoczesny dom o powierzchni 324,5 m2 w otulinie Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej. Nieruchomość posadowiona jest na działce o powierzchni ponad pół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Trzciana,podkarpackie

369 000 zł72 m² 5 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie biura Expander przedstawiamy Państwu bardzo ciekawą propozycję, którą stanowi murowany, parterowy dom do częściowego remontu zlokalizowany w miejscowości Trzciana. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słowiańska

Rąbień,łódzkie

389 000 zł180 m² 2 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:415 m²

Oferujemy piętrowy duży dom położony na niewielkiej - 415-metrowej - działce w Rąbieniu. Dom z przeznaczeniem do remontu, ale bez śladów wilgoci wewnątrz budynku, dach bez przecieków. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 990 000 zł150 m² 13 266,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 000 m²

Na sprzedaż 1,3 ha ziemi wokół pięknego domu wraz z zabudowaniami. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości w Niwach. Obszar 13000m2 położony jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

550 000 zł198 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

30828. Witam. Przestawiam dom na Wiśniowej w Ciechocinku. Do sprzedaży dom 3 kondygnacyjny w centrum miasta Ciechocinka. Budynek o powierzchni użytkowej ok 200 m2 ( działka ok 300m2). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

979 800 zł173 m² 5 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:954 m²

Zapraszamy i Przedstawiamy do sprzedaży- piękny, nowy Dom w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 174 m2, usytuowany na peryferiach Grodziska Mazowieckiego, na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

888 000 zł132 m² 6 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Dom w cenie mieszkania, 18km do centrum Warszawy Oddanie już w październiku 2022 Inwestycja znajduje się w Łomiankach Elegancka, nowoczesna bryła, dobrze doświetlone wnętrza to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 389 000 zł165 m² 8 427,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży nowoczesnego, parterowego domu położonego W mierzynie - okolice nowej szkoły na mierzynie Dom wybudowany w 2015r - metodą tradycyjną murowaną -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 300 000 zł163 m² 7 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przedstawiam do sprzedaży Parterowy Dom Wolnostojący z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni ok. 162 m2 posadowiony na kształtnej działce o powierzchni ok. 1008 m2. Rozkład domu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

900 000 zł160 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Dobrzykowicach. Dom o powierzchni całkowitej 160mkw, użytkowej 130 mkw z pięknym tarasem i ogrodem oraz szerokim garażem w bryle budynku Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biała Piska

Biała Piska,warmińsko-mazurskie

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

***dom wolnostojący W białej piskiej*** Polecamy Państwu dom wolnostojący położony na kształtnej, pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1003 m2. Budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Górno-Parcele

Górno-Parcele,świętokrzyskie

859 000 zł215 m² 4 002,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:938 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w standardzie deweloperskim na zagospodarowanej działce o doskonałych wymiarach (około 23m x 43m) - działka jest ogrodzona i uporządkowana wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chopina

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:950 m²

Przedstawiamy dom bliźniaczy, parterowy z użytkowym poddaszem w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 200 m2 w miejscowości Kamień Pomorski na rogu ulic Stuligrosza oraz Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Figowa

Sobótka,dolnośląskie

686 001 zł144 m² 4 779,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Wyjątkowe mieszkania Z ogrodem W zabudowie szeregowej Z widokiem na ślęże Lokale mieszczą się w kameralnej inwestycji w Sobótce przy ul. Figowej. Aktualnie przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

790 000 zł124 m² 6 397 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Bliźniak o powierzchni ok. 123 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany w pięknym, cichym rejonie. Lokal nr.2 Bardzo solidnie budowany Dom na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

6 500 000 zł560 m² 11 607,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:688 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkowy dom w dzielnicy Ochota - Szczęśliwice. Budynek o powierzchni ok. 560m2 podzielony na 4 kondygnacje, z której każda ma około 140m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamionka

Kamionka,lubuskie

465 000 zł80 m² 5 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Witam. Na sprzedaż dom z dużym murowanym budynkiem gospodarczym w spokojnej i pięknej okolicy 15 kilometrów od centrum Zielonej góry i 5 minut jazdy samochodem do Dzikiej Ochli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Figowa

Sobótka,dolnośląskie

686 000 zł144 m² 4 776,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż piękny , nowy dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) w Sobótce. Piękna zielona okolica, sporo miejsc spacerowych, dróg rowerowych. Lista pomieszczeń: parter: salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Hołdu Pruskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

799 000 zł455 m² 1 756,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:171 m²

Do sprzedaży kamienica w Śródmieściu. Jest to obiekt idealny pod inwestycje, w którym można zaaranżować np.: 8 lokali mieszkalnych - pod wynajem lub wynajem krótkoterminowy,Hostel, lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

580 000 zł99 m² 5 850,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania nowobudowane segmenty w zabudowie szeregowej w Kiełczówku, jedynie 10 minut od ch Korona na wrocławskim Psim Polu. W ramach kilkuetapowej inwestycji powstaną 32 segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

195 000 zł150 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 500m 2 , położona w ścisłym centrum Aleksandrowa Kujawskiego. Działka zagospodarowana nasadzeniami. Zabudowana dwoma domami z lat 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gołębia

Koszalin,zachodniopomorskie

520 000 zł87 m² 5 971,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Nowa inwestycja na terenie Koszalina, obejmująca Nieruchomości w standardzie Developerskim. Oferujemy Państwu Nowe Mieszkaniae które będą oddane w standardzie deweloperskim, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyków

Krzyków,dolnośląskie

650 000 zł112 m² 5 803,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bez prowizji! budynek sprzedawany W stanie deweloperskim! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czernica. Budowane według projektu Eco 16. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

769 500 zł232 m² 3 317 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:736 m²

Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni całkowitej ok. 230 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok. 730 m2, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Garwolin,mazowieckie

699 999 zł249 m² 2 814,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Solidny dom w stanie surowym zamkniętym - zaprojektuj wnętrze idealne dla siebie! W obliczu rosnących cen materiałów budowlanych, zakup gotowca, który wykończymy według własnych upodobań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Goszczyce Średnie

Goszczyce Średnie,mazowieckie

650 000 zł205 m² 3 170,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam (lub zamienię na mieszkanie w Warszawie) dom całoroczny, nieruchomość znajduje się w odległości 15 km od Płońska - ok. 80 km od Warszawy - na działce 2000 m2. Otoczenie: łąka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice

Michałowice,mazowieckie

1 178 950 zł190 m² 6 205 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:975 m²

Ostatnie dostępne domy z oddaniem na koniec roku. Zarezerwuj- miej gwarancje ceny Elegancka, nowoczesna bryła, dobrze doświetlone wnętrza to niewątpliwie atuty nieruchomości. Nie płacisz pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

858 000 zł148 m² 5 797,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Oferuję na sprzedaż dom, znajdujący się w Dąbrowie Górniczej, w Strzemieszycach o powierzchni 148 m2, usytuowany na działce o powierzchni 406 m2. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

769 800 zł151 m² 5 098 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Zewnętrzne biuro dewelopera przedstawia : Bardzo Ładna Bryła Budynku. Do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 bliźniaka w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok 151.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

934 998 zł312 m² 2 996,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wolnostojący dom z przeznaczeniem mieszkalno - usługowym o powierzchni 312m2 usadowiony na działce o powierzchni 500m2. Podzielony na trzy kondygnacje: parter oraz dwa piętra. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ceków-Kolonia

Ceków-Kolonia,wielkopolskie

380 000 zł188 m² 2 021,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:637 m²

Na sprzedaż dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 188m, w miejscowości Ceków-Kolonia, położony na działce o powierzchni 637m. Parter: korytarz, garaż 24m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szaflary

Szaflary,małopolskie

899 000 zł15 400 m² 58,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: cicho; w pobliżu: las, łąka, niska zabudowa; rozkład: droga asfaltowa; standard mieszkania: do odświeżenia; ogrzewanie: centralne własne w budynku; media/instalacje: prąd, szambo,.